Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Κ ο γιατρός είπε να κάνω υπομονή ότι μπορεί να είναι καλό σημάδι.τι να πω.. 

Σε ευχαριστώ  πολύ κορίτσι μου

συμφωνώ με τον γιατρό σ...αν δεν ανησυχούν αυτοί ηρέμησε κ συ...δεν έκανα κάτι μην ευχαριστεις...εδώ είμαστε να τα λέμε κ βοηθάμε όσο μπορούμε 

Just now, Joka είπε:

Εγω να το δοκιμασω αλλα πρεπει να βρω και γιατρο να συμφωνησει!!

Σ ευχαριστω Αννιτακι μου για τη συμπαρασταση.Εχεις κι απο μενα οοοοολη μου τη θετικη ενεργεια για την τωρινη σου προσπαθεια!!

Αυτο π σ λεω ηταν ψυλιασμα του εμβρυολογου μου κ σημερα μ λεει ειχα δικαιο τελικα!!#

• Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Διαφημίσεις

Κ ο γιατρός είπε να κάνω υπομονή ότι μπορεί να είναι καλό σημάδι.τι να πω.. 

στις περισσοτερες περιπτωσεις τα κεφε-ροζ υγρα πριν την χοριακη ειναι σημαδι εμφυτευσης.!απλα θελει ακι ξεκουραση γιατι αν ειναι απο την εμφυτεθση το εμβρυακι σου δουλευει:wub::wub:

• Μου αρέσει 2

YSGup2.png

Just now, Rafaelatarzan είπε:

συμφωνώ με τον γιατρό σ...αν δεν ανησυχούν αυτοί ηρέμησε κ συ...δεν έκανα κάτι μην ευχαριστεις...εδώ είμαστε να τα λέμε κ βοηθάμε όσο μπορούμε 

Μα το σκασμένο με αιφνιδίασε.. άσπρισα λέει ο άντρας μου....Δεν το περίμενα.. τελοσοαντων ξάπλωσα στο κρεβάτι.. Δεν το κουνάω για απόψε.. 

Just now, Τζινα38 είπε:

στις περισσοτερες περιπτωσεις τα κεφε-ροζ υγρα πριν την χοριακη ειναι σημαδι εμφυτευσης.!απλα θελει ακι ξεκουραση γιατι αν ειναι απο την εμφυτεθση το εμβρυακι σου δουλευει:wub::wub:

Λες Ε????Εγώ αμέσως σκέφτηκα τελείωσε γτ πονάει Κ η κοιλιά οπότε ας αφήσω το εμβρυακι να κάνει δουλειά.. πάντως ρε κορίτσια δεν κουράζομαι.. ειδικά απόψε έχω 4 ώρες ξάπλα.. γτ πονάει λίγο ο λαιμός κ το κεφάλι.. 

Μα το σκασμένο με αιφνιδίασε.. άσπρισα λέει ο άντρας μου....Δεν το περίμενα.. τελοσοαντων ξάπλωσα στο κρεβάτι.. Δεν το κουνάω για απόψε.. 

χαχαχαχαχα ήθελε να σε τρομάξει λίγο δεν  πειράζει όμως...όλα θα πάνε καλά θα φύγει αυτό που είδες

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

χαχαχαχαχα ήθελε να σε τρομάξει λίγο δεν  πειράζει όμως...όλα θα πάνε καλά θα φύγει αυτό που είδες

Αν συμβει αυτο που λες θα ρθω να σε βρω να σε κάνω μια σφιχτή σφιχτή αγκαλιά.... 

Αν συμβει αυτο που λες θα ρθω να σε βρω να σε κάνω μια σφιχτή σφιχτή αγκαλιά.... 

Μετά μου λες να μη σε ευχαριστώ....

• Μου αρέσει 1

3 ώρες πρίν, lemonpie είπε:

τελικα νομιζω δεν με θελει..κανενα φαρμακο..για να θυμησω..πηγα 15η μερα για ωοληψια κ δεν το προλαβαμε.οκ..ξαναπηγα 21η να δω αν ειμαι οκ και ειδαμε 3 μικρα 10.11.13.. την επομενη 22η ξεκινησα σικλακιουρ για να ειναι η fsh χαμηλη πριν την περιοδο κ να μην αναπτυχθει προωρα κανενα ωοθυλακιο..και παω σημερα 2η μερα και βλεπουμε ενα 16 απο προηγ.μερες..και ενα πολυ μικρο που ευχομαι να ειναι καλο κ θα το ξαναδω μετα απο μια βδομαδα...κοριτσια..πως..εκτος απο το ενα ωοθυλακιο βγαινουν μετα μεσα στον κυκλο και αλλα;;; τα επαιξαν οι ορμονες μου;;; τι να πω... και ολα αυτα μετα απο ενα μηνα που πηρα μενοπουρ μονο 2 μερες και οργκαλουτραν..μηπως αυτα με χαλανε;; ή ετυχε;;

.

Αν η fsh σου ειναι υψηλη δικαιολογειται...

Οι γυναικες πριν την εμμηνοπαυση συχνα κανουν κ στα δευτερα μισα του κυκλου ωορρηξια....

• Μου αρέσει 1

Μετά μου λες να μη σε ευχαριστώ....

ποκυ ευχαρίστως να έρθεις....θα την δεχτώ την αγκαλιά σ την μεγάλη με ολη μ την καρδιά ....μην ανχωνεσαι θα το δεις το θαύμα κ συ μονη σ ...

ποκυ ευχαρίστως να έρθεις....θα την δεχτώ την αγκαλιά σ την μεγάλη με ολη μ την καρδιά ....μην ανχωνεσαι θα το δεις το θαύμα κ συ μονη σ ...

Να σε εχει καλά ο Θεός.. εισαι η ήρεμη δύναμη εδώ μέσα.. .

• Μου αρέσει 1

Just now, eleni17 είπε:

Αν η fsh σου ειναι υψηλη δικαιολογειται...

Οι γυναικες πριν την εμμηνοπαυση συχνα κανουν κ στα δευτερα μισα του κυκλου ωορρηξια....

γυρω στο 10 ειναι..αλλα γιαυτο πηρα σικλακιουρ..κραταει την fsh ακομα πιο χαμηλα..τι να πω...θα δειξει το μελλον :) εφτασα εμμηνοπαυση με τετοια fsh???

Διαφημίσεις

Just now, ssisi2019 είπε:

και γω αυτο καταλαβα,ο γιατρος για την ε/τ των κατεψυγμενων μου είχε πει οτι θα προσπαθήσουμε να εκμεταλλευτουμε το ωαριο του μηνα με οβιτρελ και αν δεν πετυχει αυτο (δλδ δεν εχω ωαριο)τοτε καταστολή με αβερκαπ και μετα σικλακουρ.Και έγινε το 2ο.Βεβαια πηρα αρνητικη χοριακη.Κατα τα αλλα με ειδε σημερα (6η μερα)θα παω και μεθαυριο.Αν ολα πανε καλα ιως κανω ωοληψια την Τριτη

κοριτσια μια φιλη εβαλε 2 βλαστοκυστες 5 ηεμρων στις 19.11 και εκτοτε οι τιμες της ειναι :28,60,119,168.Πως τις βλεπετε;Οι γιατροί δε λενε και πολλά,λετε να ειναι εξωμήτριο;

Με προβληματίζει η 3η με την 4η αλλιώς κατά τα άλλα καλά πήγαινε. Προς το παρόν  δεν μπορεί να κάνει κάτι πέρα από υπομονή για την επόμενη χοριακη. Το ποσό την καταλαβαίνω δεν λέγεται.(Εκτός κ αν την πιάσουν πόνοι έντονοι τότε σίγουρα επικοινωνία με γιατρούς.) Μετά για να διαπιστώσει αν είναι στο ενδομήτριο ίσως θα πρέπει να ζητήσει να κάνει βιοψία λαχνα νομίζω έτσι την έλεγε η Μαίρη. Εύχομαι μακριά από εξωμήτρια κ έναν καλό διπλασιασμό. 

• Ευχαριστώ 1

Just now, lemonpie είπε:

γυρω στο 10 ειναι..αλλα γιαυτο πηρα σικλακιουρ..κραταει την fsh ακομα πιο χαμηλα..τι να πω...θα δειξει το μελλον :) εφτασα εμμηνοπαυση με τετοια fsh???

Καμια σχεση,ειναι πολυ καλη.Μηπως αυτα τα παρατραγουδα ειναι απο τις συνεχομενες ωοληψιες?Μηπως να εκανες κανενα διαλειμματακι?Λεω εγω τωρα...Η ισως λιγοτερα φαρμακα?

Να σε εχει καλά ο Θεός.. εισαι η ήρεμη δύναμη εδώ μέσα.. .

Πολύ καλό σημάδι μου φαίνεται...χαλαρώστε και αύριο θα είστε ακόμα καλυτερα

Κοριτσια μου sos...πήγα τουαλέτα για πιπι κ σκουπιστηκα κ έχω ροζ αιμα..έναν πανικό τον έπαθα γτι είναι νωρίς. 10η μέρα.αλλα έχω κ πόνους χαμηλά σαν περίοδο.τι λέτε??θα αδιαθετησω Ε?περιμένω ν μιλήσω με το γιατρό.τι να κάνω.. 

Η φίλη μου πάντως πού είχε αίμα 3μερες πριν την χιριακη για 3μερες κιόλας, νόμιζε ότι ήταν περίοδος και με το ζόρι πήγε για αίμα, τώρα περιμένει δίδυμα!

Στο εύχομαι!!!

• Μου αρέσει 1

Just now, Sugar86 είπε:

Η φίλη μου πάντως πού είχε αίμα 3μερες πριν την χιριακη για 3μερες κιόλας, νόμιζε ότι ήταν περίοδος και με το ζόρι πήγε για αίμα, τώρα περιμένει δίδυμα!

Στο εύχομαι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!μακάρι να σηκωθώ αύριο κ να μην έχω τίποτα...

Just now, maroullaki είπε:

Πολύ καλό σημάδι μου φαίνεται...χαλαρώστε και αύριο θα είστε ακόμα καλυτερα

Μακάρι...!!!!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα