Recommended Posts

Just now, Joka είπε:

Καμια σχεση,ειναι πολυ καλη.Μηπως αυτα τα παρατραγουδα ειναι απο τις συνεχομενες ωοληψιες?Μηπως να εκανες κανενα διαλειμματακι?Λεω εγω τωρα...Η ισως λιγοτερα φαρμακα?

δεν επαιρνα φαρμακα τοσους μηνες..πριν ενα κυκλο πηρα 2 μερες...και μετα τα σικλακιουρ..ισως ετυχε...τωρα δεν θα παρω τιποτα....και λογικα θα παω και 20 μερα να με βλεπει..ωστε αν δεν εχω τιποτα τοτε να παρω ξανα σικλακιουρ.. καθε μηνα και κατι νεο εχω...και δεν εχω αφησει μηνα για μηνα..ασε που συνηθως σκαει νωριτερα οποτε δεν ειναι συχνες οι ωοληψιες..μακαρι να ηταν :)...λοιπον εκανα τεστακι ωορηξιας απο περιεργεια να δω τι παιζει με το 16αρι 2η μερα περιοδου και ειναι πολυ σκουρο...δηλαδη αυριο κανονικα θετικο θα πρεπει να βγει..αρα δεν ειναι κυστη;;;; παιζει να εχει ωαριο;;; να κανω σεξ;;; χαχαχα ωορηξια 3η-4η μερα περιοδου;;

πρίν από 44 λεπτά , ssisi2019 είπε:

και γω αυτο καταλαβα,ο γιατρος για την ε/τ των κατεψυγμενων μου είχε πει οτι θα προσπαθήσουμε να εκμεταλλευτουμε το ωαριο του μηνα με οβιτρελ και αν δεν πετυχει αυτο (δλδ δεν εχω ωαριο)τοτε καταστολή με αβερκαπ και μετα σικλακουρ.Και έγινε το 2ο.Βεβαια πηρα αρνητικη χοριακη.Κατα τα αλλα με ειδε σημερα (6η μερα)θα παω και μεθαυριο.Αν ολα πανε καλα ιως κανω ωοληψια την Τριτη

κοριτσια μια φιλη εβαλε 2 βλαστοκυστες 5 ηεμρων στις 19.11 και εκτοτε οι τιμες της ειναι :28,60,119,168.Πως τις βλεπετε;Οι γιατροί δε λενε και πολλά,λετε να ειναι εξωμήτριο;

Εγώ για βιοχημική την βλέπω...κι αυτό γιατί οι τιμές δεν ανεβαίνουν σωστά...

Διαφημίσεις

Just now, lemonpie είπε:

δεν επαιρνα φαρμακα τοσους μηνες..πριν ενα κυκλο πηρα 2 μερες...και μετα τα σικλακιουρ..ισως ετυχε...τωρα δεν θα παρω τιποτα....και λογικα θα παω και 20 μερα να με βλεπει..ωστε αν δεν εχω τιποτα τοτε να παρω ξανα σικλακιουρ.. καθε μηνα και κατι νεο εχω...και δεν εχω αφησει μηνα για μηνα..ασε που συνηθως σκαει νωριτερα οποτε δεν ειναι συχνες οι ωοληψιες..μακαρι να ηταν :)...λοιπον εκανα τεστακι ωορηξιας απο περιεργεια να δω τι παιζει με το 16αρι 2η μερα περιοδου και ειναι πολυ σκουρο...δηλαδη αυριο κανονικα θετικο θα πρεπει να βγει..αρα δεν ειναι κυστη;;;; παιζει να εχει ωαριο;;; να κανω σεξ;;; χαχαχα ωορηξια 3η-4η μερα περιοδου;;

Δώστε του να καταλάβει το ΣΚ!!!!

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!μακάρι να σηκωθώ αύριο κ να μην έχω τίποτα...

Μακάρι...!!!!

Νατασακι μου κι εγώ πολύ καλό το ακούω αυτό!!!!! Να δεις που την Τρίτη θα δούμε μια τριψήφια χοριακη!!!!

• Μου αρέσει 2

πρίν από 22 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Κοριτσια μου sos...πήγα τουαλέτα για πιπι κ σκουπιστηκα κ έχω ροζ αιμα..έναν πανικό τον έπαθα γτι είναι νωρίς. 10η μέρα.αλλα έχω κ πόνους χαμηλά σαν περίοδο.τι λέτε??θα αδιαθετησω Ε?περιμένω ν μιλήσω με το γιατρό.τι να κάνω.. 

Χμμ... Κ εμενα σε εμφύτευση πάει το μυαλό μου! Να αδιαθετησεις με τόσο φάρμακο δύσκολο.. Από όσες κοπέλες έχω διαβάσει εδώ μέσα που είχαν κάτι αντίστοιχο πριν τη χοριακη, ήταν θετικό! Εύχομαι το ίδιο κ για εσενα κοπέλα μου!! Εσύ χαλαρά, ξαπλα κ θετικές σκέψεις!!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

μανουλες εγκυουλες μια ερωτηση να σας κανω.. ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο μου αν επιτρεπετε η σουρωτη ή η σοδα ξερετε αν επιτρεπετε.!!! εκανα το λαθος να φαω αργα ενα σαντουιτς (σουβλακι) και δεν μπορω να εκραγωωωωωωωωωωωωω... αλλα καλα να παθω αφου μου ηρθε 10 το βραδυ να το φαω

YSGup2.png

Just now, Τζινα38 είπε:

μανουλες εγκυουλες μια ερωτηση να σας κανω.. ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο μου αν επιτρεπετε η σουρωτη ή η σοδα ξερετε αν επιτρεπετε.!!! εκανα το λαθος να φαω αργα ενα σαντουιτς (σουβλακι) και δεν μπορω να εκραγωωωωωωωωωωωωω... αλλα καλα να παθω αφου μου ηρθε 10 το βραδυ να το φαω

Σορυ που πεταγομαι στο θεμα σας,απλα σαν εγκυος με πολλες αναγουλες και καουρες σε ενημερωνω οτι ναι επιτρεπεται η σοδα.Εγω δεν μπορουσα να πιω καθολου νερο και ο γιατρος μου προτεινε να πινω σοδα.Εχω πιει τονους.Ελπιζω να σε βοηθησει

• Μου αρέσει 1

ovXmp2.pngVmnUp2.png

Just now, Comet είπε:

Σορυ που πεταγομαι στο θεμα σας,απλα σαν εγκυος με πολλες αναγουλες και καουρες σε ενημερωνω οτι ναι επιτρεπεται η σοδα.Εγω δεν μπορουσα να πιω καθολου νερο και ο γιατρος μου προτεινε να πινω σοδα.Εχω πιει τονους.Ελπιζω να σε βοηθησει

αχ κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ που απαντησε... ξερω οτι αναψυκτικα δεν μου τα  επιτρεπει αλλα δεν ξερω αν ειναι λογο ανθρακικου γι αυτο ρωτησα.!

YSGup2.png

Just now, Τζινα38 είπε:

αχ κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ που απαντησε... ξερω οτι αναψυκτικα δεν μου τα  επιτρεπει αλλα δεν ξερω αν ειναι λογο ανθρακικου γι αυτο ρωτησα.!

Λογω των θερμιδων ουτε εμενα τα επιτρεπει αλλα εγω πινω καμια πορτοκαλαδα.Βαρεθηκα τις σοδες.Οταν ρωτησα για ανθρακικο στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ειπε οτι αν του πω οτι ακουσα οτι το μωρο θα κουφαθει απο τις μπουρμπουληθρες θα με βαρεσει...χαχαχα..

• Χαχα 6

ovXmp2.pngVmnUp2.png

Just now, Τζινα38 είπε:

Κοριτσι μου στην εγκυμοσύνη μου ειχα απίστευτες καούρες και δε μπορουσα να πιω νερό, το μονο που καααααπως με ανακουφιζε ηταν η σόδα! 

Διαφημίσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

Κ εγώ στην εγκυμοσύνη με σόδες την έβγαζα, μέχρι να γεννήσω γτ είχα πολλές καούρες...ειδικά το βράδυ! 

• Μου αρέσει 1

6 ώρες πρίν, lemonpie είπε:

γυρω στο 10 ειναι..αλλα γιαυτο πηρα σικλακιουρ..κραταει την fsh ακομα πιο χαμηλα..τι να πω...θα δειξει το μελλον :) εφτασα εμμηνοπαυση με τετοια fsh???

Όχι άλλα όταν μπαίνεις έστω κ σε πρόωρη κάνεις διπλές ωορυξιες....είχα μάνα στο σχολείο που στα 39 της έμεινε φυσιολογικά σε τρίδυμα έχοντας ήδη δύο μεγάλα παιδιά .Στον υπέρηχο πήγε μόνη της νομίζοντας ότι μπήκε στην κλιμακτηριο μιας κ περίοδος γκοκ καταλαβαίνεις το σοκ....

• Μπερδεμένη/-ος 3

5 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Νατασακι μου κι εγώ πολύ καλό το ακούω αυτό!!!!! Να δεις που την Τρίτη θα δούμε μια τριψήφια χοριακη!!!!

Καλημέρα...σε ευχαριστώ πολύ πολύ...μακάριοι!!

5 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Χμμ... Κ εμενα σε εμφύτευση πάει το μυαλό μου! Να αδιαθετησεις με τόσο φάρμακο δύσκολο.. Από όσες κοπέλες έχω διαβάσει εδώ μέσα που είχαν κάτι αντίστοιχο πριν τη χοριακη, ήταν θετικό! Εύχομαι το ίδιο κ για εσενα κοπέλα μου!! Εσύ χαλαρά, ξαπλα κ θετικές σκέψεις!!

Είσαι ελπίδα ολόκληρη...σε ευχαρισρω πολύ!!!μακάρι να είναι έτσι.. γτ 4η φορά και καμμία σχέση τα συμπτώματα...τώρα που σηκώθηκα το ροζ έγινε πολύ πολύ αχνό όταν σκουπιστηκα..Κ Όχι πόνους στην κοιλιά.. 

• Μου αρέσει 1

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα...σε ευχαριστώ πολύ πολύ...μακάριοι!!

Είσαι ελπίδα ολόκληρη...σε ευχαρισρω πολύ!!!μακάρι να είναι έτσι.. γτ 4η φορά και καμμία σχέση τα συμπτώματα...τώρα που σηκώθηκα το ροζ έγινε πολύ πολύ αχνό όταν σκουπιστηκα..Κ Όχι πόνους στην κοιλιά.. 

Καλημέρα!!!Όπως σου είπαν κ τα κορίτσια είναι θετικό αυτό που είδες!!!Προχθες που ήμουν στο γιατρό η κοπέλα που καθόταν δίπλα μου είχε τέσσερις μέρες αυτό που είδες εσυ κ τώρα είναι έγκυος στην μπεμπουλα της όπως έμαθε λίγη ώρα αργότερα στην αυχενική....Επομένως μην αγχώνεσαι να είσαι αισιόδοξη,να ξεκουράζεσαι κ θα περιμένουμε να ακούσουμε το υπέροχο θετικό νούμερο της χοριακης που θα σου πουν!!!!

• Μου αρέσει 4

9 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Κοριτσια μου sos...πήγα τουαλέτα για πιπι κ σκουπιστηκα κ έχω ροζ αιμα..έναν πανικό τον έπαθα γτι είναι νωρίς. 10η μέρα.αλλα έχω κ πόνους χαμηλά σαν περίοδο.τι λέτε??θα αδιαθετησω Ε?περιμένω ν μιλήσω με το γιατρό.τι να κάνω.. 

Δε θελω να σε ξεσηκωσω, χαχα αλλα μου μοιαζει για ροζ εμφυτευσης!

6 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

Απ οτι ξερω επιτρεπεται κ το μααλοξ κ το γκαβισκον. Ρωτα ομως

Καλημερα, σε ολες, κο κο κο κο.....κλωσσες ενωμενες ποτε νικημενες:)

10 ώρες πρίν, ssisi2019 είπε:

και γω αυτο καταλαβα,ο γιατρος για την ε/τ των κατεψυγμενων μου είχε πει οτι θα προσπαθήσουμε να εκμεταλλευτουμε το ωαριο του μηνα με οβιτρελ και αν δεν πετυχει αυτο (δλδ δεν εχω ωαριο)τοτε καταστολή με αβερκαπ και μετα σικλακουρ.Και έγινε το 2ο.Βεβαια πηρα αρνητικη χοριακη.Κατα τα αλλα με ειδε σημερα (6η μερα)θα παω και μεθαυριο.Αν ολα πανε καλα ιως κανω ωοληψια την Τριτη

κοριτσια μια φιλη εβαλε 2 βλαστοκυστες 5 ηεμρων στις 19.11 και εκτοτε οι τιμες της ειναι :28,60,119,168.Πως τις βλεπετε;Οι γιατροί δε λενε και πολλά,λετε να ειναι εξωμήτριο;

Μπορει να ειναι εξωμητριο μπορει κ οχι. Αυτη τη στιγμη το μονο που μπορει να κανει ειναι επαναληπτικες χοριακες. Αν συνεχιζεται το θριλερ κ στις επομενες μπορει να ζητησει βιοψια ενδομητριου για χοριακες λαχνες

• Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 3

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα