Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Κοριτσια sos καμια με τοσο ψηλη χοριακη που ειχε ενα τελικα??????????

Σ ευχαριστω γλυκια μου

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Μπράβο  πολυ χαιρομαι με τα νέα σου! !!!εγω ειχα 396 την ημερα της χοριακης και ενω μου έλεγαν οτι θα ειναι δίδυμα  τελικα ηταν ένα! 

Just now, Joka είπε:

Επ!Παρουσα κι εγω!7 χρονια ειναι αυτα προσπαθειων!

Α σε περναω από το 11 προσπαθουσα μονη μου δεν εβγαζε τιποτα ο αντρας κ το εμαθα κ εγω κ εκεινος 34 απο μισολογα οτι δεν του εφτιαξαν την κρυψορχια εγκαιρως ασε 8 χρονια ψυχολογικο ρακος κ οι 2 αλλα ο στοχος παιζει ρολο 1 γλυκο δυνατο μωρο

Διαφημίσεις

@Mary H συγχαρητηρια κοριτσι μου!! Ποσο χαιρομαι που ηρθε για σενα αυτη η στιγμη!!ευχομαι να συνεχισουν ολα τοσο θετικα κ αισιοδοξα οσο η χοριακη σου!! Ειτε ενα ειτε δυο δεν εχει σημασια γλυκια μου..το αποτελεσμα μετραει..μιας κ ρωτησες εγω 14η μερα ειχα 1400+κατι..ηταν διδυμα αλλα μετα το ενα εφτασε ως 9η βδομ..στην αρχη αγχωθηκα με τα 2 αλλα φυσικα απογοητευτηκα και οταν χαθηκε το ενα..

Συναδελφισσα, στο σχολειο χαιρετησε τους γτ δε θα κανεις μονο 15μερες για να τους ξαναδεις!!χαχαααα

@Annita tsoupani συγχαρητηρια κ σενα κοπελα μου!! Ειχαμε μιλησει λιγες φορες στη διαρκεια της διεγερσης μου κ της αναμονης για τη χοριακη μου, αλλα διαβαζα συνεχως τα μνμ σου που εδειχναν την αγωνια σου για ενα 2ο παιδακι!! Ολα να σου πανε καλα με την εγκυμοσυνη κ να γινετε 4 ή 5!!!

K6Wrp3.png 

3 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Κοριτσια. χοριακη 420 , 9η ,μερα!!!!!!!!! ΣΟΚ!!!!!!!!!!

Αααααα τι τέλεια νέα είναι αυτά? συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι μια υγιής και τελειομηνη εγκυμοσύνη και δύο ζουμπουρλουδικα μωρά στην αγκαλιά σου.

1 ώρα πρίν, Annita tsoupani είπε:

Κορες εχω 113 μοναδες!!!

113 μοναδες 8 μερα σήμερα!!!

Μπράβο σου κοπέλα μου.ευχομαι μια υγιής και τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Πολύ χάρηκα κορίτσια μου παίρνω δύναμη από εσας να συνεχίσω και εγώ.

Just now, Mary H είπε:

Λογω θεματων υγειας , καδιολογικα ταχυκαρδιες αρρυθμιες, σοβαρα θεματα με μεση κ πολυ αδυνατη. Μου αρεσουν πολυ αλλα.....

Α οκ το καταλαβαίνω τότε..πάντως με παρακολούθηση από όλες τις ειδικότητες δεν θα έχεις θέμα αν είναι δίδυμα..κι εγώ δεν θεωρούμαι εύκολη περίπτωση..Επίσης πολύ αδύνατη, διαβήτη κύησης,χασιμοτο ,θρομβοφιλια και ιστορικό αποβολων...Αλλά όλα είναι υπό έλεγχο..Σου εύχομαι πάντως ότι είναι καλύτερο για σένα!

EbA7p2.png

Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Κοριτσια. χοριακη 420 , 9η ,μερα!!!!!!!!! ΣΟΚ!!!!!!!!!!

Έλα ρε συγχαρητήρια!!!! Είναι πολύ νωρίς καί έχεις μεγάλο νούμερο!! Διδυμακια τα κόβω, η φίλη μου σού είχα πει 9 μέρα 350 δίδυμα!!! Με το καλό κοριτσάρα!!! Μια κι έξω!!!!

Κορες εχω 113 μοναδες!!!

Τι μέρα κι αυτή !!?!! Συγχαρητήρια και σε σένα λοιπόν!!?! Τι χαρές ρε κορίτσια απανωτές;;;;; Καιρό είχαμε να δούμε!!! 

• Μου αρέσει 1

Κορες εχω 113 μοναδες!!!

Μπράβο ρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο πο ποσο χαρηκα ξέρω ποσο το ήθελες όλα να πάνε καλά η Παναγια μαζί σου @Nansy29τι κάνουν τα μωρακια μου τα καλά μου και όμορφα μωρακια

• Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Just now, Penny... είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο πο ποσο χαρηκα ξέρω ποσο το ήθελες όλα να πάνε καλά η Παναγια μαζί σου @Nansy29τι κάνουν τα μωρακια μου τα καλά μου και όμορφα μωρακια

Μια χαρά είμαστε Γιωτιτσα μου..ολα καλα!εσυ;Ο μπεμπης;;

EbA7p2.png

Just now, Joka είπε:

Επ!Παρουσα κι εγω!7 χρονια ειναι αυτα προσπαθειων!

Ειπαμε οι παλιες με τις αμπελοφιλοσοφιες κ τον π@@λο σκοραρουν στο 90 λεπτο! Μην το ξεχνας. Εγω λιγες μερες πριν ημουν στη σελιδα με τις υιοπθεσιες. Οταν κανουμε σχεδια ο θεος γελαει

Just now, Nansy29 είπε:

Α οκ το καταλαβαίνω τότε..πάντως με παρακολούθηση από όλες τις ειδικότητες δεν θα έχεις θέμα αν είναι δίδυμα..κι εγώ δεν θεωρούμαι εύκολη περίπτωση..Επίσης πολύ αδύνατη, διαβήτη κύησης,χασιμοτο ,θρομβοφιλια και ιστορικό αποβολων...Αλλά όλα είναι υπό έλεγχο..Σου εύχομαι πάντως ότι είναι καλύτερο για σένα!

Σευχαριστω κρατω τη συμβουλη σου κ θα το εχω υποψιν

Just now, Mumbaby είπε:

Αααααα τι τέλεια νέα είναι αυτά? συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι μια υγιής και τελειομηνη εγκυμοσύνη και δύο ζουμπουρλουδικα μωρά στην αγκαλιά σου.

Μπράβο σου κοπέλα μου.ευχομαι μια υγιής και τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Πολύ χάρηκα κορίτσια μου παίρνω δύναμη από εσας να συνεχίσω και εγώ.

Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου!

• Μου αρέσει 2

1 hour ago, Τζινα38 είπε:

αρχιζω να πιστευω οτι εσυ και η Μαιρη τρωτε τα λαικ και ξεμενετε απο τοσο νωρις.!!!:razz::razz:

Πραγματικά !!!! Και δεν γεμίζουν κιόλας..... χαχαχχαχααα

πρίν από 41 λεπτά , Hope89 είπε:

Αγάπη μουυυυυυ.......!!!!!!!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;; Αχ πόσο χάρηκα... Τι χαρές είναι αυτές σήμερα Παναγία μου;; Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Ήρθε επιτέλους η στιγμή που τόσο λαχταρουσες!!! Μήπως έχουμε κ εδώ διδυμακια;;!

Like!!!

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

Just now, Sugar86 είπε:

Έλα ρε συγχαρητήρια!!!! Είναι πολύ νωρίς καί έχεις μεγάλο νούμερο!! Διδυμακια τα κόβω, η φίλη μου σού είχα πει 9 μέρα 350 δίδυμα!!! Με το καλό κοριτσάρα!!! Μια κι έξω!!!!

Τι μέρα κι αυτή !!?!! Συγχαρητήρια και σε σένα λοιπόν!!?! Τι χαρές ρε κορίτσια απανωτές;;;;; Καιρό είχαμε να δούμε!!! 

Thank you, k σε σενα επισης!

Just now, Kathrin17 είπε:

@Mary H συγχαρητηρια κοριτσι μου!! Ποσο χαιρομαι που ηρθε για σενα αυτη η στιγμη!!ευχομαι να συνεχισουν ολα τοσο θετικα κ αισιοδοξα οσο η χοριακη σου!! Ειτε ενα ειτε δυο δεν εχει σημασια γλυκια μου..το αποτελεσμα μετραει..μιας κ ρωτησες εγω 14η μερα ειχα 1400+κατι..ηταν διδυμα αλλα μετα το ενα εφτασε ως 9η βδομ..στην αρχη αγχωθηκα με τα 2 αλλα φυσικα απογοητευτηκα και οταν χαθηκε το ενα..

Συναδελφισσα, στο σχολειο χαιρετησε τους γτ δε θα κανεις μονο 15μερες για να τους ξαναδεις!!χαχαααα

@Annita tsoupani συγχαρητηρια κ σενα κοπελα μου!! Ειχαμε μιλησει λιγες φορες στη διαρκεια της διεγερσης μου κ της αναμονης για τη χοριακη μου, αλλα διαβαζα συνεχως τα μνμ σου που εδειχναν την αγωνια σου για ενα 2ο παιδακι!! Ολα να σου πανε καλα με την εγκυμοσυνη κ να γινετε 4 ή 5!!!

Σ ευχαριστώ πολυ πολυ!!!!!! Με το καλο να δεχτεις το μπεμπε σου!Το σχολειο το χαιρετησα ηδη αλλα μου λειπουν πολυ τα ζουζουνια Τ αγαπησα πολυ πολυ τα μωρα μου!

• Μου αρέσει 1

Just now, Mary H είπε:

Thank you, k σε σενα επισης!

Σ ευχαριστώ πολυ πολυ!!!!!! Με το καλο να δεχτεις το μπεμπε σου!Το σχολειο το χαιρετησα ηδη αλλα μου λειπουν πολυ τα ζουζουνια Τ αγαπησα πολυ πολυ τα μωρα μου! 

Τώρα θα αγαπήσεις τα δικά σου!!!!

Just now, Sugar86 είπε:

Τώρα θα αγαπήσεις τα δικά σου!!!!

Ρε κοριτσια καθε φορα καθε χρονια τ αγαπω πολυ .Λιωνω οταν με κοιτανε . Γι αυτο κ στην υιοθεσια ειναι σαν αιμα σου τα παιδια σου. 

Just now, Sofoulis είπε:

Πραγματικά !!!! Και δεν γεμίζουν κιόλας..... χαχαχχαχααα

Like!!!

Τα τρωμε ειναι κ νοστιμα τα ατιμα , χαχαχαχαχχααχαχ

• Μου αρέσει 2

Just now, Mary H είπε:

Ρε κοριτσια καθε φορα καθε χρονια τ αγαπω πολυ .Λιωνω οταν με κοιτανε . Γι αυτο κ στην υιοθεσια ειναι σαν αιμα σου τα παιδια σου. 

Τα τρωμε ειναι κ νοστιμα τα ατιμα , χαχαχαχαχχααχαχ

Χαχχαχαχα!!!!

Just now, Sofoulis είπε:

Χαχχαχαχα!!!!

Τουτουνακι παλι εφαγες λαικ, δεν ειπαμε προσεχουμε τη διατροφη μας? Τωρα ομως τα κρυβουμε στο ψηλο ραφι για να μην τα φτανεις:mrgreen:

Just now, teta2 είπε:

Μπράβο  πολυ χαιρομαι με τα νέα σου! !!!εγω ειχα 396 την ημερα της χοριακης και ενω μου έλεγαν οτι θα ειναι δίδυμα  τελικα ηταν ένα! 

Α, τι καλα μακαρι να ειναι ετσι κ μενα. Τι μερα ομως εκανες χοριακη κ τι εμβρυα ηταν?

Εμενα η χοριακη στις 14 μερες θα ειναι 2000 περιπου, Παναγια μου!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα