Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου άντε μπας κ δείτε κ φυλο

Όλα καλά κορίτσι μου τώρα θα περιμένω και τις αιματολογικές.. φύλλο δεν είδαμε ήταν γυρισμένο με το πωπουδακι του

• Μου αρέσει 4

eXagp2.png

πρίν από 44 λεπτά , Τζινα38 είπε:

Όλα καλά κορίτσι μου τώρα θα περιμένω και τις αιματολογικές.. φύλλο δεν είδαμε ήταν γυρισμένο με το πωπουδακι του

Άντε μπραβο, ωραία!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

ΚΟρίτσια μολις διαβασα στο ιντερνετ μια ανακοινωση για την ανακληση από τον ΕΟΦ μιας παρτίδας ουτροτζεσταν,εχετε κατι στα υποψιν;

Λογικα πρέπει να εχει ηδη αποσυρθει απο τα φαρμακεια

https://www.newsbeast.gr/woman/arthro/5852787/eof-anakaleitai-gynaikologiko-farmako

δε νομιζω ότι ειναι κατι ανησυχητικο ,έτσι δεν είναι;

• Ευχαριστώ 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

Just now, ssisi2019 είπε:

ΚΟρίτσια μολις διαβασα στο ιντερνετ μια ανακοινωση για την ανακληση από τον ΕΟΦ μιας παρτίδας ουτροτζεσταν,εχετε κατι στα υποψιν;

Λογικα πρέπει να εχει ηδη αποσυρθει απο τα φαρμακεια

δε νομιζω ότι ειναι κατι ανησυχητικο ,έτσι δεν είναι;

Κι εγω τα διάβασα μιλάει για συγκεκριμένη παρτίδα. Θελω να πιστεύω οτι δεν ισχύει γενικως για το φάρμακο.

Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Manoulitsa75 είπε:

Το ξαναείδα. 1200 μου είχε δώσει τη πρώτη φορά, 6 ενέσεις των 200, και τώρα μου δίνει μια των 600. Τότε γιατί λέει ότι είναι πιο ισχυρή αγωγή? Μήπως δε θυμάται τι μου είχε δώσει και απλά μου δίνει μια γενική αγωγή?

δηλαδη σου δινει μονο μια μερα;;; και ποια μερα ειναι αυτη;;; 2η..3η..4η..κτλ χωρις κανενα αλλο φαρμακο;; γιατι δεν του θυμησες το ιστορικο

6 ώρες πρίν, lemonpie είπε:

δηλαδη σου δινει μονο μια μερα;;; και ποια μερα ειναι αυτη;;; 2η..3η..4η..κτλ χωρις κανενα αλλο φαρμακο;; γιατι δεν του θυμησες το ιστορικο

Μαζί με serpafar. Δεν μου είπε ποιά μέρα ακόμα του κύκλου θα την πάρω. Μου τα λέει όλα τελευταία στιγμή για να μη γίνει κανένα μπέρδεμα μάλλον. Θα τον πάρω σήμερα να του θυμήσω το ιστορικό.

• Μου αρέσει 1

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσια καλημερα. Χτες ειχαμε υπερηχο ακουσαμε καρδουλες ολα καλα. Φοβαμαι να το πιστεψω....

αααα θα τρελαθω!!!!!!μπραβο μαιρη μου!!!κ ομως πιστεψε το !!!!!!!!!!!

Just now, vals είπε:

αααα θα τρελαθω!!!!!!μπραβο μαιρη μου!!!κ ομως πιστεψε το !!!!!!!!!!!

Μακαρι...Μονο αν τα παρω στην αγκαλια μου θα το πιστεψω. Ειναι μακρυς ο δρομος ακομα κ εμεις φοβομαστε λιγακι παραπανω απ τις κοινες θνητες

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσια καλημερα. Χτες ειχαμε υπερηχο ακουσαμε καρδουλες ολα καλα. Φοβαμαι να το πιστεψω....

Καλημερα Μαιρη μου!!τι ομορφα!!ολα να πανε κατ ευχην!!

Λογικο να εισαι κ καπως συγκρατημενη νομιζω ετσι ειμαστε ολες στην αρχη,χαιρομαστε αλλα δεν πεταμε στα συννεφα απο την αγωνια κ το φοβο..εγω παντως μετα την α επιπεδου πραγματικα αρχισα να λεω "ειναι αληθεια πιστεψε το, ηρθε για να μεινει το μικρο μου!" 

Ευχομαι να το ευχαριστηθεις κ μονο χαρες απο δω κ περα!!

• Μου αρέσει 5

K6Wrp3.png 

Just now, Mary H είπε:

Μακαρι...Μονο αν τα παρω στην αγκαλια μου θα το πιστεψω. Ειναι μακρυς ο δρομος ακομα κ εμεις φοβομαστε λιγακι παραπανω απ τις κοινες θνητες

Κάθε μέρα θα σε φέρνει και πιο κοντά στο όνειρο... Εγώ ηρέμησα λίγο όταν άρχισα να τον αισθάνομαι. Ο δρόμος είναι μακρύς αλλά όταν δεις το αποτέλεσμα θα δικαιωθεις!!! 

Καλή Χρονιά σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι αυτή η νέα χρονιά να γεμίσει τα σπίτια σας μωρουδιστικη μαγεία! 

Εμείς πάμε για νέα προσπάθεια μάλλον το Φλεβάρη 

• Μου αρέσει 8

gHhvp3.png

Just now, Kathrin17 είπε:

Καλημερα Μαιρη μου!!τι ομορφα!!ολα να πανε κατ ευχην!!

Λογικο να εισαι κ καπως συγκρατημενη νομιζω ετσι ειμαστε ολες στην αρχη,χαιρομαστε αλλα δεν πεταμε στα συννεφα απο την αγωνια κ το φοβο..εγω παντως μετα την α επιπεδου πραγματικα αρχισα να λεω "ειναι αληθεια πιστεψε το, ηρθε για να μεινει το μικρο μου!" 

Ευχομαι να το ευχαριστηθεις κ μονο χαρες απο δω κ περα!!

Ναι νομιζω μετα τον τριτο μηνα λιγακι παιρνεις μια μικρη ανασα. Σ ευχαριστω πολυ! Ολα καλα κ σε σενα να πανε!

Just now, Μαρία1430 είπε:

Κάθε μέρα θα σε φέρνει και πιο κοντά στο όνειρο... Εγώ ηρέμησα λίγο όταν άρχισα να τον αισθάνομαι. Ο δρόμος είναι μακρύς αλλά όταν δεις το αποτέλεσμα θα δικαιωθεις!!! 

Καλή Χρονιά σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι αυτή η νέα χρονιά να γεμίσει τα σπίτια σας μωρουδιστικη μαγεία! 

Καλη αρχη τον Φεβρουαριο κοπελα μου!

Just now, natassaki2006 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΤΟ ΦΟΒΟ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ....:)

Οταν θα αποστειρωνω μπιμπερο τοτε νομιζω θα το πιστεψω. εμεις της εξωσωματικης βρε παιδι μου σαν να μην δικαιούμαστε λιγη χαρα , παντα με την αμφιβολια ειμαστε 

• Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

Just now, Μαρία1430 είπε:

μαρια καλη επιτυχια!!κ εγω φεβρουαριο ή μαρτιο!!!

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα