Recommended Posts

Just now, Katzei1982 είπε:

Αντιγόνη μου η εξέταση για κυστική ινωση γράφεται η την πλήρωσες ιδιωτικά? Πόσο σου κόστισε? 

Καλημέρα! Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά ήθελα να σε ενημερώσω ότι η εξέταση για την κυστικη ίνωση συνταγογραφειται κ καλύπτει το 70% των μεταλλάξεων. Γίνεται στο Λαϊκό νοσοκομείο δωρεάν με το παραπεμπτικό και ελέγχουν το 90% των μεταλλάξεων. Πριν δυο χρόνια που την είχα κάνει εγώ μου είχαν πει ότι αν την κάνω χωρις παραπεμπτικό θα πληρώσω απλά 50€.

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

vMKWp2.png

Just now, natassaki2006 είπε:

καλημερα μαιρουλα....πως εισαι σημερα????

Καλημέρα Νατασακι. Ξυπνάω κάθε πρωί κ κλαιω για την άλλη μπουμπου κ έχω ενοχές γιατί το σώμα μου σκότωσε δυο μωρα ως τώρα που θα ζούσαν σ άλλο σώμα. Μετά μου περνάει κ πρέπει να σταματήσω όλο αυτό και να επικεντρωθώ στη μπεμπα να της δώσω δύναμη. Ο χρόνος γιατρευειγιατρεύει

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα φιλη μ....πως είσαι??? είδα ότι το ένα κοριτσάκι σ ειναο άγγελος ποια...εγω θα σ πω ότι ήταν να γίνει κ έγινε γιατί κάποιος αλλιως το αποφάσισε. η φύση ο θεος το σώμα σ??? κάποιος...έχεις ένα γερό παιδί κ θα προχωρήσεις με αυτι όσο κ να σε πονάει το άλλο.δεν είσαι μόνη σ σε όλο αυτό. δύσκολο είναι τα χω περάσει κ τα ξερω αλλλα πάντα είμαστε ευγνώμων για ότι έχουμε...ένα παιδί??? ναι ενα παιδι ......2 παιδιά??? ναι 2 παιδιά κτλ ....κανένα παιδί??? κανένα... υγεία να χουμε κ ολα γίνονται κ περίσσια δύναμη. ( που την έχεις κ με το παραπάνω εσυ).

να μ προαεχεις την σουρλουλου σ πολύ πολύ. θα σ βγάλει το λάδι ειμαι σίγουρη κ καλά να μας κάνουν...χαχαχαχα 

Όσο για την φιλη  μ τιπιτα από τα 2 δεν έχει. Δεν είναι καν έγκυος κ βγήκε αυτό το πόρισμα. πάντως τα παιδιά τα χάνει κ έχει κάνει τα πάντα όμως κ είναι πεντακάθαρη σε όλα μα όλα. 

καλημεραααααααααα φιλη μ με την ομορφη οικογένεια σ 

Καλημέρα..Δεν γνωρίζω καν αν προκαλεί αλλα θέματα η συγκεκριμένη...πάντως μην σε ανησυχεί περίοδος ....ειναι λατι που φτιάχνει άμεσα. γιατρός πήγες??? τον πήρες να τ το πεις??? για κανε τ ένα τηλ καλητερα 

Φίλη μου καλή το έχεις περάσει κ ξέρεις. Έχουμε πολλά αστεράκια στον ουρανό. Αυτό όμως που θέλω να ξέρουν είναι ότι οι μανούλες τους στην πολύ σύντομη ζωη τους τα αγάπησαν πολύ. Είναι σημαντικό να ξέρεις ότι έχεις αγαπηθεί ....

• Μου αρέσει 4
  • Λυπημένη/-ος 2

Διαφημίσεις

Just now, Alex83 είπε:

Καλημέρα! Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά ήθελα να σε ενημερώσω ότι η εξέταση για την κυστικη ίνωση συνταγογραφειται κ καλύπτει το 70% των μεταλλάξεων. Γίνεται στο Λαϊκό νοσοκομείο δωρεάν με το παραπεμπτικό και ελέγχουν το 90% των μεταλλάξεων. Πριν δυο χρόνια που την είχα κάνει εγώ μου είχαν πει ότι αν την κάνω χωρις παραπεμπτικό θα πληρώσω απλά 50€.

Πολυ Πιθανον να γίνεται. Εμάς έδω μας είπαν πως δεν συνταγογραφειται και ετσι την πληρώσαμε. Τι να πω... Στην Αθήνα μπορεί όντως να είναι αλλιώς τα πράγματα.

• Ευχαριστώ 1

10 ώρες πρίν, Tinkerbelly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Σήμερα πήρα μηδενική χοριακη ύστερα από εμβρυομεταφορά δύο κατεψυγμένων βλαστοκυστεων. Πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ήταν, μετά από άπειρες εξετάσεις, 2 σπερματεγχυσεις, χωρίς κάποιο εντοπισμένο πρόβλημα. Το ήξερα ότι είναι δύσκολο, αλλά ήλπιζα μέσα μου ότι θα τα καταφέρω με την πρώτη και δεν θα ταλαιπωρηθουμε άλλο. Υπήρχαν οι προϋποθέσεις, αλλά....

Τι να πω... Πολλές σκέψεις περνάνε από το μυαλό μου, αμφιβολίες, απογοήτευση, γιατί κι αυτό σε μένα, γιατί, μήπως.... Είπαμε, γεννημένες για τα δύσκολα. Θα το αντέξουμε κι αυτό, θα μαζέψουμε τα κομμάτια μας και θα προχωρήσουμε. Τα τριανταφυλλακια μου που άνθισαν στο μπαλκόνι, μετριασαν κάπως τη στενοχώρια μου σήμερα. Ελπίζω να μην αργήσουμε και να αξιωθουμε όλες μας να γευτούμε αυτή τη μέγιστη χαρά της μητρότητας. 

Κορίτσι μου λυπάμαι για το αρνητικό αποτέλεσμα. Όμως αφού οι εξετάσεις σας είναι καθαρές να ξέρεις ότι το παιδακι θα έρθει σύντομα!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Alex83 είπε:

Ευχαριστω πολύ :*

• Μου αρέσει 1

Just now, Mary H είπε:

Καλημέρα Νατασακι. Ξυπνάω κάθε πρωί κ κλαιω για την άλλη μπουμπου κ έχω ενοχές γιατί το σώμα μου σκότωσε δυο μωρα ως τώρα που θα ζούσαν σ άλλο σώμα. Μετά μου περνάει κ πρέπει να σταματήσω όλο αυτό και να επικεντρωθώ στη μπεμπα να της δώσω δύναμη. Ο χρόνος γιατρευειγιατρεύει

οχι κοριτσακι μου μη το κανεις αυτο!!μη κλαις ψυχη μου...!να σκεφτεσαι το κοριτσακι που εχεις μεσα σου!!και το στεναχωρεις!!εισαι πολυ δυνατη και το τωρα ακομα παραπανω...!σε παρακαλω αγαπη μου...!:unsure:

• Ευχαριστώ 1

Just now, Mary H είπε:

Φίλη μου καλή το έχεις περάσει κ ξέρεις. Έχουμε πολλά αστεράκια στον ουρανό. Αυτό όμως που θέλω να ξέρουν είναι ότι οι μανούλες τους στην πολύ σύντομη ζωη τους τα αγάπησαν πολύ. Είναι σημαντικό να ξέρεις ότι έχεις αγαπηθεί ....

γαιυτο κ ο ουρανός μας είναι πάντα φωτεινός...όλα αυτά εκεί πάνω μας προστατεύουν κ μας κάνουν πιο δυνατούς για να πάμε μπροστά...μην κλαις όσο μπορείς η μπέμπα σ η άλλη καταλαβαίνει πλέον είναι μεγάλη κ νιώθει.

• Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Αντιγονη μου και στην Κρήτη έτσι γίνεται όπως είπε η κοπέλα παραπάνω . Τώρα τι να πω 

Πωωωωω και εμεις τη πληρώσαμε δυστυχώς...δεν πειράζει...

Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

οχι κοριτσακι μου μη το κανεις αυτο!!μη κλαις ψυχη μου...!να σκεφτεσαι το κοριτσακι που εχεις μεσα σου!!και το στεναχωρεις!!εισαι πολυ δυνατη και το τωρα ακομα παραπανω...!σε παρακαλω αγαπη μου...!:unsure:

@Mary H oxi τι σκέψεις είναι αυτές εσύ είσαι τόσο δυνατή και τα βάζεις τα πράματα σε μια σωστή σειρά πάντα

Είναι απόλυτα λογικό να στεναχωρηθείς και να αφήσεις τον εαυτό σου να θρηνήσει,αλλά όχι να κατηγορείς το σώμα σου..

κ κυρίως εχεις μια ζωή που μεγαλώνει μέσα σου!!

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Πόσο αν επιτρέπεται;

συγνώμη που πεταγομαι ,εκανα πρόσφατα το συνολικό πακέτο (100%) σε ιδιωτικό κέντρο και πλήρωσα 320 ευρω.Το καλοκαίρι είχα κάνει την πιο συχνή μετάλλαξη (ποσοστό 60% αν θυμάμαι καλά)και δεν είχα πληρώσει τίποτα γιατί συνταγογραφείται

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Κοριτσακια μου καλημέρα!! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον... ακόμη περιμένω τα αποτελέσματα... Έχω σκάσει... Το στομάχι μου με έχει πεθάνει...

• Μου αρέσει 7

Just now, Hope89 είπε:

Κοριτσακια μου καλημέρα!! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον... ακόμη περιμένω τα αποτελέσματα... Έχω σκάσει... Το στομάχι μου με έχει πεθάνει...

Καλή επυτιχια μέσα από την καρδιά μ....

• Μου αρέσει 1

%20url%5D

Καλά κι εγω αυτό εκανα το βασικό με μηδενική συμμετοχή . 

Just now, Hope89 είπε:

Βάστα γερά φιλενάδα 

• Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα