Recommended Posts

Just now, Mary H said:

Καλημέρα Νατασακι. Ξυπνάω κάθε πρωί κ κλαιω για την άλλη μπουμπου κ έχω ενοχές γιατί το σώμα μου σκότωσε δυο μωρα ως τώρα που θα ζούσαν σ άλλο σώμα. Μετά μου περνάει κ πρέπει να σταματήσω όλο αυτό και να επικεντρωθώ στη μπεμπα να της δώσω δύναμη. Ο χρόνος γιατρευειγιατρεύει

Φίλη μου καλή το έχεις περάσει κ ξέρεις. Έχουμε πολλά αστεράκια στον ουρανό. Αυτό όμως που θέλω να ξέρουν είναι ότι οι μανούλες τους στην πολύ σύντομη ζωη τους τα αγάπησαν πολύ. Είναι σημαντικό να ξέρεις ότι έχεις αγαπηθεί ....

Κάθε μέρα που περνάει σε φέρνει πιο κοντά στο κοριτσάκι σου αυτό να σκέφτεσαι! Δε θα τα ξεχάσεις ποτέ, αυτό σκέφτομαι και για μένα, δε ξεχνιούνται όσο σύντομο πέρασμα και να έκαναν αλλά πρέπει να είσαι δυνατή και να κάνεις χαρούμενες σκέψεις για όσα έρχονται

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Just now, ssisi2019 είπε:

@Mary H oxi τι σκέψεις είναι αυτές εσύ είσαι τόσο δυνατή και τα βάζεις τα πράματα σε μια σωστή σειρά πάντα

Είναι απόλυτα λογικό να στεναχωρηθείς και να αφήσεις τον εαυτό σου να θρηνήσει,αλλά όχι να κατηγορείς το σώμα σου..

κ κυρίως εχεις μια ζωή που μεγαλώνει μέσα σου!!

συγνώμη που πεταγομαι ,εκανα πρόσφατα το συνολικό πακέτο (100%) σε ιδιωτικό κέντρο και πλήρωσα 320 ευρω.Το καλοκαίρι είχα κάνει την πιο συχνή μετάλλαξη (ποσοστό 60% αν θυμάμαι καλά)και δεν είχα πληρώσει τίποτα γιατί συνταγογραφείται

Πολλά όμως ρε γαμωτο.

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Just now, Hope89 είπε:

Κοριτσακια μου καλημέρα!! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον... ακόμη περιμένω τα αποτελέσματα... Έχω σκάσει... Το στομάχι μου με έχει πεθάνει...

αχ λογικο....!και εμεις μαζι σου......!!!

• Μου αρέσει 1

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γαιυτο κ ο ουρανός μας είναι πάντα φωτεινός...όλα αυτά εκεί πάνω μας προστατεύουν κ μας κάνουν πιο δυνατούς για να πάμε μπροστά...μην κλαις όσο μπορείς η μπέμπα σ η άλλη καταλαβαίνει πλέον είναι μεγάλη κ νιώθει.

Προσπαθω ρε κοριτσια αλλα δεν μπορω. Ελπιζω σε λιγες μερες καλυτερα...

• Λυπημένη/-ος 3

Lilypie - (IVvA)

Διαφημίσεις

@Mary H κοτουλα μου, μην σκέφτεσαι ετσι. μετα απο οτι περναμε για ενα παιδακι, το τελευταίο είναι να κατηγορουμε το σωμα μας ή του συζυγου. το ξέρουν τα μικρουλια μας ποσο αγαπιουνται και αγαπηθηκαν. Σκεψου εδω στην Πατρα μια κοπελα γεννησε το κοριτσάκι της και την επόμενη μέρα το αφησε στην θάλασσα. Τι να πει αυτο το αστερακι? Εφυγε μεσα σε μια κρυα θαλασσα.. :cry: Τα παιδια μας είναι τυχερά, τα λατρεύουμε απο την γονιμοποίηση ακόμα! Σε παρακαλώ, μην κλαις γιατι το νιώθει η αλλη μικρουλα και την στενοχωρεις. Προχωραμε δυνατά! :wub:

@Hope89 καλη επιτυχία κοπέλα μου!!

• Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

Wcacp2.png

Just now, Hope89 είπε:

Κοριτσακια μου καλημέρα!! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον... ακόμη περιμένω τα αποτελέσματα... Έχω σκάσει... Το στομάχι μου με έχει πεθάνει...

κΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

• Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Just now, playbunny είπε:

@Mary H κοτουλα μου, μην σκέφτεσαι ετσι. μετα απο οτι περναμε για ενα παιδακι, το τελευταίο είναι να κατηγορουμε το σωμα μας ή του συζυγου. το ξέρουν τα μικρουλια μας ποσο αγαπιουνται και αγαπηθηκαν. Σκεψου εδω στην Πατρα μια κοπελα γεννησε το κοριτσάκι της και την επόμενη μέρα το αφησε στην θάλασσα. Τι να πει αυτο το αστερακι? Εφυγε μεσα σε μια κρυα θαλασσα.. :cry: Τα παιδια μας είναι τυχερά, τα λατρεύουμε απο την γονιμοποίηση ακόμα! Σε παρακαλώ, μην κλαις γιατι το νιώθει η αλλη μικρουλα και την στενοχωρεις. Προχωραμε δυνατά! :wub:

@Hope89 καλη επιτυχία κοπέλα μου!!

τι κριμα!!!αυτο που ειπες λαγουδακι μου...αυτα τα μωρα τα λατρευουμε απο την γονιμοποιηση....!!!!ετσι ειναι!!!

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Just now, Antigoni1981 είπε:

Πολυ Πιθανον να γίνεται. Εμάς έδω μας είπαν πως δεν συνταγογραφειται και ετσι την πληρώσαμε. Τι να πω... Στην Αθήνα μπορεί όντως να είναι αλλιώς τα πράγματα.

Καλημέρα Αντιγόνη! Ότι είναι στο σύστημα συνταγογράφησης ισχύει πανελλαδικά. Το σημαντικό είναι ότι έγινε η εξέταση γιατί παλαιότερα δεν την πρότειναν καν κάποιοι γιατροί.

vMKWp2.png

Just now, Mary H είπε:

Προσπαθω ρε κοριτσια αλλα δεν μπορω. Ελπιζω σε λιγες μερες καλυτερα...

Λογικό είναι Μαιρουλα μου, αλίμονο αν δεν ένιωθες τίποτα...να ξέρεις όμως ότι σε λίγο ο πόνος θα καταλογίσει!!! Να σκέφτεσαι το κοριτσάκι σου και όλα θα πάνε καλά!!!

• Ευχαριστώ 1

Just now, Alex83 είπε:

Καλημέρα Αντιγόνη! Ότι είναι στο σύστημα συνταγογράφησης ισχύει πανελλαδικά. Το σημαντικό είναι ότι έγινε η εξέταση γιατί παλαιότερα δεν την πρότειναν καν κάποιοι γιατροί.

Εμάς μας το είπε εξαρχής να την κανουμε. Και απο ότι παρατηρώ ακόμα και τωρα κάποιοι γιατροί δεν το προτείνουν. Κριμα διότι είναι σημαντική εξέταση. 

Just now, Antigoni1981 είπε:

Εμάς μας το είπε εξαρχής να την κανουμε. Και απο ότι παρατηρώ ακόμα και τωρα κάποιοι γιατροί δεν το προτείνουν. Κριμα διότι είναι σημαντική εξέταση. 

Ναι όντως δεν την προτείνουν παρόλο που τελευταία συνίσταται.

Παλιότερα όμως όχι . Κι εγω στην εγκυμοσύνη δεν είχα κάνει καθόλου να φανταστείς .

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, Hope89 είπε:

Καλή επιτυχία.. 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα