Recommended Posts

Just now, Renula είπε:

Εγώ έβγαλα.. δεν απαγορεύεται..
Περισσότερο κακό θα κάνει αν μείνει ενα "κακό" δόντι παρά αν βγεί.
Θέλει βέβαι λιγο προσοχή στα αντιβιωτικά και στα αναλγητικά

Σε ποιο μήνα έκανες την εξαγωγή; 

Just now, Renula είπε:

Εγώ έβγαλα.. δεν απαγορεύεται..
Περισσότερο κακό θα κάνει αν μείνει ενα "κακό" δόντι παρά αν βγεί.
Θέλει βέβαι λιγο προσοχή στα αντιβιωτικά και στα αναλγητικά

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όλα καλά θα είναι από δω κ πέρα...το σημαντικότερο έγινε .τι ζοριστηκες κ συ καλς να το δεις...νααααααααααααααα!αααάαα σ λέει εδώ είμαι....χαχαχαχχα εμένα έπρεπε να έβλεπες. το βλέπανε όλοι εχτος από μενα πταν είχα κάνει....Εγώ το κοίταζα κ δεν έβλεπα τίποτες...αχχαχαχα

Ζοριστηκα από το άγχος όταν πήρα το τεστ μέχρι να το κάνω μετά από 3ωρες. Είδες τι φωτογραφία; φαίνεται;

Just now, Antigoni1981 είπε:

Κι εμένα μου είχε πει η γιατρός ότι είναι σημαντική η υγιεινή των δοντιών κι όσο πιο νωρίς γίνεται να πάω , απλά δεν κάνουν νάρκωση!

πρίν από 11 λεπτά , Thia1985 είπε:

Εγώ σήμερα έκανα Ωοληψια, σε φυσικό όπως πάντα. Πήραν το ωάριο, αύριο θα μάθω αν γονιμοποιηθηκε. Η οιστραδιολη μου την Παρασκευή ήταν 104 και Σάββατο έκανα την ovitrelle. Βγήκα Κ συμπεριφερομουν λες και δεν έγινε τπτ, δεν ξέρω, με έπιασε το παράπονο γιατί δεν έχω ούτε ένα στην κατάψυξη Κ δε μπορώ να σκέφτομαι θετικά αφήστε που φοβάμαι μήπως δε γονιμοποιηθει Κ από την άλλη λέω Οκ θα γονιμοποιηθει, θα προχωρήσει??? Τεσπα, χαζομάρες, αύριο θα ξέρω, ότι είναι ειναι.. 

Όλα καλά θα πάνε,να σκέφτεσαι θετικά! ένα ένα σιγά σιγά θα μαζευτούν! Βασικά θα βάλεις ένα η θα περιμένεις κι επόμενο κύκλο για παραπάνω;

Διαφημίσεις

Just now, Sugar86 είπε:

Ζοριστηκα από το άγχος όταν πήρα το τεστ μέχρι να το κάνω μετά από 3ωρες. Είδες τι φωτογραφία; φαίνεται;

Κι εμένα μου είχε πει η γιατρός ότι είναι σημαντική η υγιεινή των δοντιών κι όσο πιο νωρίς γίνεται να πάω , απλά δεν κάνουν νάρκωση!

αμε καλε ε πως δεν είδα...μια χαρά φαίνεται ωραία ωραία κιολας..κ έχω αετισιο μάτι να ξες...

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αμε καλε ε πως δεν είδα...μια χαρά φαίνεται ωραία ωραία κιολας..κ έχω αετισιο μάτι να ξες...

Σε μένα δε φαίνεται για αυτό ρωτάω!

Στον μηνα πάνω... και σφράγισμα έκανα
Δεν έβγαλα βέβαια πανοραμική.. με πήγαινε ο γιατρός σιγά-σιγά
Δυστυχώς όλα τα "δύσκολα" πέφτουν αυτή την περίοδο

Διαφημίσεις

Just now, Renula είπε:

Στον μηνα πάνω... και σφράγισμα έκανα
Δεν έβγαλα βέβαια πανοραμική.. με πήγαινε ο γιατρός σιγά-σιγά
Δυστυχώς όλα τα "δύσκολα" πέφτουν αυτή την περίοδο

Δυστυχώς ναι γαμωτο. Και εγω εχω ένα το οποίο έλεγα τοσο καιρό να παω στον οδοντίατρο να το δει και επειδη φοβαμαι δεν πήγαινα. Και τωρα με εχει πιάσει άγχος μην μου δημιουργήσει πρόβλημα. Προς το παρόν είναι οκ. Και εύχομαι να παραμείνει. :mrgreen::mrgreen:

Δυστυχώς ναι γαμωτο. Και εγω εχω ένα το οποίο έλεγα τοσο καιρό να παω στον οδοντίατρο να το δει και επειδη φοβαμαι δεν πήγαινα. Και τωρα με εχει πιάσει άγχος μην μου δημιουργήσει πρόβλημα. Προς το παρόν είναι οκ. Και εύχομαι να παραμείνει. :mrgreen::mrgreen:

Aν σε ενοχλήσει μην το "αφησεις" λεπτό.... να το προλάβεις πριν χρειαστείς αντιβίωση.
όπως είπε και κάποια φίλη παραπάνω,  μπορεί να σου δημιουργήσει πρόβλημα στο μέλλον.

8 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Δεν ξέρω πως να το ανεβάσω

Παρασκευή έχεις εσύ; Την Τετάρτη το τέστακι!!

Sugaaaarŕ ολε αντε πηραμε μπροστα λέμεεε

Διαφημίσεις

Just now, Sugar86 είπε:

Καλημέρα! Δεν ξύπνησα από τίς 5 , αλλά τό έκανα! Πάλι αχνό βγήκε και τα πρωινά!άρα είναι χαμηλή;

Το πιάσαμε το μπεμπεεεε εεε μπορει να φταιει το τεστ μην αγχωνεσαι για γραμμες αφου ξερεις

Just now, Sugar86 είπε:

Καλημέρα! Δεν ξύπνησα από τίς 5 , αλλά τό έκανα! Πάλι αχνό βγήκε και τα πρωινά!άρα είναι χαμηλή;

Καλημέρα. Καλε πήγαινε δώσε λιγο αίμα να ξε αγχωθείς. 

Just now, DIMITRAS είπε:

Το πιάσαμε το μπεμπεεεε εεε μπορει να φταιει το τεστ μην αγχωνεσαι για γραμμες αφου ξερεις

Μακάρι!

Καλημέρα. Καλε πήγαινε δώσε λιγο αίμα να ξε αγχωθείς. 

Ο άντρας μου λέει αύριο που είναι ή κανονική μέρα μήν είναι χαμηλή σήμερα καί αγχωθω περισσότερο! Θα δω βέβαια αν πάω εδώ κοντά μου θα βγει τό απόγευμα 

Just now, Sugar86 είπε:

Μακάρι!

Ο άντρας μου λέει αύριο που είναι ή κανονική μέρα μήν είναι χαμηλή σήμερα καί αγχωθω περισσότερο! Θα δω βέβαια αν πάω εδώ κοντά μου θα βγει τό απόγευμα 

Καταλαβαίνω το άγχος σου γιατι το έχουμε περάσει όλες και ξέρουμε πως είναι. Με τις βλαστοκυστες δείχνει πάντως κατευθειαν. Και εάν το τεστ βγήκε αχνό φαντάσου ποσο θα είναι η χοριακη. Υπομονή λοιπόν μέχρι αυριο! Σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια και τη μαγική μπεμπεδοσκονη και θα δεις πως αυριο θα μας πεις τα πιο γλυκα νέα!! :wub:

Καταλαβαίνω το άγχος σου γιατι το έχουμε περάσει όλες και ξέρουμε πως είναι. Με τις βλαστοκυστες δείχνει πάντως κατευθειαν. Και εάν το τεστ βγήκε αχνό φαντάσου ποσο θα είναι η χοριακη. Υπομονή λοιπόν μέχρι αυριο! Σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια και τη μαγική μπεμπεδοσκονη και θα δεις πως αυριο θα μας πεις τα πιο γλυκα νέα!! :wub:

Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Τι ότι είναι αχνό δε δηλώνει χαμηλή χοριακη; Αν ήταν υψηλή δε θα ήταν έντονη; 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα