Recommended Posts

Κορίτσια Γεια σας Τι κάνετε;; να ρωτήσω μήπως ξέρεις καμια .. χτυπησα νεύρο στην κοιλιά οταν εκανα την ένεση δεν εχω ιδεα πως έγινε αυτό!! Δεν την βάρεσα εκει μετα ομως την εβγαλα και αλλαξα μεριά και την έκανα κανονικα απο την άλλη !! Το κατάλαβα κατευθειαν τι έγινε γτ δυσκολεύτηκε να μπει η βελονα και πετάχτηκε το αίμα κατευθειαν σαν Νερο  Αλλα δεν εχει σταματήσει το αίμα εδω και 20 λεπτα, θα ζήσω; :D υπάρχει κάποιο πρόβλημα τωρα με αυτο; δεν ποναω ούτε ζαλίζομαι ομως ειμαι μια χαρα απλα ετσι μια μικρή απορία έχω 

10 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα φιλες ......Γεννησα κ εγώ εχτές γρηγορα γρηγορα....επαναστάτρια βγήκε το μικρό μ...

Όλα πήγαν πολύ καλά κ το μωράκι  μ επισης. 

Εύχομαι γρηγορα ν α βρεθείτε εδώ που είμαι.

κ είμαι σίγουρη ότι με τέτοια δύναμη που έχετε θα το πετύχετε κ μαλιστα πολύ γρήγορα. μην το βάζετε κάτω ποτέ κ για τίποτα....χυθειτε στην μάχη γιατί το αποτέλεσμα πάντα ανταμείβει. 

Φιλάκια σε όλες σας...

Συγχαρητήριααααααααααα!Γερή και καλότυχη και επαναστάτρια βεβαιως βεβαίως!!!!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Strawberry* είπε:

Τι επαθες κοριτσι;; Εχεις εμετους και ναυτιες;

Εμετούς όχι άλλα όλη μέρα έχω αναγουλες καί ένα στομάχι χαλιά, σαν να είμαι άρρωστη, μυρωδιές με ενοχλούν αλλά όλα σε ένα βαθμό που δεν περίμενα! περαστικά θα είναι!

1 ώρα πρίν, Mary H είπε:

Κοπέλα μου σε ταλαιπωρούν ναυτίες εμετοί κλπ; Υπομονή ευτυχώς δεν διαρκούν πολύ. Να εισαι καλά!

Μακάρι να τελειώσουν γρήγορα γιατί δεν παλεύονται! Ευχαριστώ Μαίρη μου!!

Just now, Sugar86 είπε:

Εμετούς όχι άλλα όλη μέρα έχω αναγουλες καί ένα στομάχι χαλιά, σαν να είμαι άρρωστη, μυρωδιές με ενοχλούν αλλά όλα σε ένα βαθμό που δεν περίμενα! περαστικά θα είναι!

Μακάρι να τελειώσουν γρήγορα γιατί δεν παλεύονται! Ευχαριστώ Μαίρη μου!!

Ακριβώς τα ίδια είχα. Ακόμη και το νερό μ αναγουλιαζε. Αλλά δεν μου κράτησε πάνω από μήνα. Βοηθούν πολύ οι φρυγανιές κ τα κρακερ

• Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

1 hour ago, Marrr είπε:

Κορίτσια Γεια σας Τι κάνετε;; να ρωτήσω μήπως ξέρεις καμια .. χτυπησα νεύρο στην κοιλιά οταν εκανα την ένεση δεν εχω ιδεα πως έγινε αυτό!! Δεν την βάρεσα εκει μετα ομως την εβγαλα και αλλαξα μεριά και την έκανα κανονικα απο την άλλη !! Το κατάλαβα κατευθειαν τι έγινε γτ δυσκολεύτηκε να μπει η βελονα και πετάχτηκε το αίμα κατευθειαν σαν Νερο  Αλλα δεν εχει σταματήσει το αίμα εδω και 20 λεπτα, θα ζήσω; :D υπάρχει κάποιο πρόβλημα τωρα με αυτο; δεν ποναω ούτε ζαλίζομαι ομως ειμαι μια χαρα απλα ετσι μια μικρή απορία έχω 

Δεν ειναι τιποτα,αγγειακι χτυπησες εφ οσον βγηκε κ αιμα. Τωρα θα μελανιασει κιολας... Καλα εκανες παντως που αλλαξες μερια! You are a great nurse :-D

Διαφημίσεις

Just now, Tsini said:

Δεν ειναι τιποτα,αγγειακι χτυπησες εφ οσον βγηκε κ αιμα. Τωρα θα μελανιασει κιολας... Καλα εκανες παντως που αλλαξες μερια! You are a great nurse :-D

Χαχαχαχαχχα thank you darling , σταμάτησε το αιματακι κι ολας απλα ειναι ευαισθητο σε εκεινο το σημείο τωρα. Αιματαρα βασικα χαχαχαχαχ δεν κάνω πλάκα πολυ περίεργο μ φανηκε. Ρωτησα και την αδερφή μου που τελείωσε νοσηλευτική τι σκατα εγινε και μετα μου είπε ειναι μαλλον κανα αγγειο:tongue:

• Μου αρέσει 1

14 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα φιλες ......Γεννησα κ εγώ εχτές γρηγορα γρηγορα....επαναστάτρια βγήκε το μικρό μ...

Όλα πήγαν πολύ καλά κ το μωράκι  μ επισης. 

Εύχομαι γρηγορα ν α βρεθείτε εδώ που είμαι.

κ είμαι σίγουρη ότι με τέτοια δύναμη που έχετε θα το πετύχετε κ μαλιστα πολύ γρήγορα. μην το βάζετε κάτω ποτέ κ για τίποτα....χυθειτε στην μάχη γιατί το αποτέλεσμα πάντα ανταμείβει. 

Φιλάκια σε όλες σας...

Ωωωω να σου ζήσει η μπουμπούκα σου!! Να είναι γερή κ καλότυχη!! Ένα υπέροχο ταξίδι ξεκινάει για εσάς, που το περίμενες τόσο καιρό αγαπημένη!! Εύχομαι να χαρείς το κάθε λεπτό του!! :wub:

Καλημέρα κορίτσια.

πηγα για υπέρηχο δυστυχώς έχω κύστη. Θα με ξαναδεί Δευτέρα αλλά το πιθανότερο είναι να μην έχει φύγει και να πάρω αντισύλληψη και να περιμένω τον επόμενο κύκλο.

Ημουν σίγουρη ότι κάτι θα στραβωνε.

• Λυπημένη/-ος 7

ugAHp3.png

jfV0p3.png

17 ώρες πρίν, Αγγελινα είπε:

Δν ξέρω.. Αυτό δν έχει να κάνει ανάλογα με το πόσα ποιοτικά κ πόσο δυνατά είναι τα ωάρια; μου είχε πει ότι το καλύτερο είναι να φτάσουν στην 5η μέρα κ να γίνουν βλαστοκυστες.. Αλλά αυτό θα φανεί μάλλον.. 

Ευχαριστώ κορίτσι μου.. Εσύ έχεις ξεκινήσει διέγερση ε; 

ναι λενε οι γιατροι οτι το ιδανικο ειναι οι βλαστοκυστες γιατι εχουν περισσοτερες πιθανοτητες,

εμενα ο γιος μου ηταν εμβρυακι 3ων ημερων οταν τον ειχαμε βαλει , το κακο με τις βλαστοκυστες ειναι οτι δεν προχωρανε ολα και χανονται εμβρυα ετσι... το καλοκαιρι ειχα κανει κοντα 12 και αφηνοντας τα να προχωρησουν σε βλαστοκυστη τα καταφεραν μονο 3 ..

ο,τι και να σου βαλουν ευχομαι να φωλιασει μεσα στην κοιλιτσα σου και να βγει γερο και δυνατο σε 9 μηνες

17 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια!! Έχω να μπω από την Παρασκευή και να δω τα νέα σάς είμαι πολύ χάλια! Καί σήμερα πήγα τελευταία σελίδα και η είδα και γεννητουρια!! Να σου ζήσει να ναι γερή και καλότυχη! @Rafaelatarzan

Εύχομαι να είστε όλες καλά! Σάς φιλώ!!

αν θυμαμαι καλα πρεπει να εισαι στην 9η εβδομαδα που ξεκινανε να ειναι πιο εντονες οι αναγουλες με διδυμα?υπομονη κοριτσακι αλλες 2-3 βδομαδες και θα περασει ...

15 ώρες πρίν, Marrr είπε:

απαπαπαπαπα θα ειχα χ$εστει πανω μου πως εισαι σημερα? ποτε ξαναπας για υπερηχο??

ο  αντρουλης ηρθε??

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

πηγα για υπέρηχο δυστυχώς έχω κύστη. Θα με ξαναδεί Δευτέρα αλλά το πιθανότερο είναι να μην έχει φύγει και να πάρω αντισύλληψη και να περιμένω τον επόμενο κύκλο.

οχι ρε γμτ... κοριτσακι καθε εμποδιο για καλο 

ολες μαζι τον απριλιο θα ειμαστε πολλες θα παρει φωτια το φορουμ :D

• Ευχαριστώ 1

UzVGp2.png

Just now, didi&k είπε:

ναι λενε οι γιατροι οτι το ιδανικο ειναι οι βλαστοκυστες γιατι εχουν περισσοτερες πιθανοτητες,

εμενα ο γιος μου ηταν εμβρυακι 3ων ημερων οταν τον ειχαμε βαλει , το κακο με τις βλαστοκυστες ειναι οτι δεν προχωρανε ολα και χανονται εμβρυα ετσι... το καλοκαιρι ειχα κανει κοντα 12 και αφηνοντας τα να προχωρησουν σε βλαστοκυστη τα καταφεραν μονο 3 ..

ο,τι και να σου βαλουν ευχομαι να φωλιασει μεσα στην κοιλιτσα σου και να βγει γερο και δυνατο σε 9 μηνες

αν θυμαμαι καλα πρεπει να εισαι στην 9η εβδομαδα που ξεκινανε να ειναι πιο εντονες οι αναγουλες με διδυμα?υπομονη κοριτσακι αλλες 2-3 βδομαδες και θα περασει ...

απαπαπαπαπα θα ειχα χ$εστει πανω μου πως εισαι σημερα? ποτε ξαναπας για υπερηχο??

ο  αντρουλης ηρθε??

Ευχαριστω κορίτσι έτσι σκέφτομαι κ εγω αλλά τα εμπόδια δεν σταματούν σε μένα. Τεσπα έτσι είναι η π......α η ζωή .

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.

Κοριτσάκι μου μην απογοητεύεσαι. Σκέψου ότι κάθε εμπόδιο για καλό..τσάμπα έχουν βγει οι παροιμίες?? χαχαχα. Όλες μαζί χέρι χερι θα προχωρήσουμε :):):)

Just now, didi&k said:

ο  αντρουλης ηρθε??

Καλημέρα καλημερααα

Καλε και εγώ χεστηκα πανω μου χαχαχχα δεν εχω αλλο υπέρηχο τωρα αυριο παω για ωοληψια, μπαμ μπαμ .. καμια 7αρια θα πάρουμε λεει ο γιατρός πρωτα ο θεος 

Ναι ηρθέ, δεν τον έχω δει, και επίσης μου προτείνει να κάνουμε κατάψυξη στα ωαρια διότι αν βγει από την καραντίνα ειναι 5000€ αν τον πιάσουν! Εγώ του λέω δεν θα γίνει έλεγχος κλπ και εκείνος λεει νιώθει θα τον πιάσουν εξω!!! Μιλαγαμε εχθες απο καμερα πως δεν μπήκα μέσα στο κινητό να του σκάσω σφαλιάρα με αυτά που έλεγε δνξερω  να με τρελάνει θελει τωρα κ αυτος 

Ρε κορίτσια δεν γίνεται ν έρθει με χαρτί γιατρού;; ισχύουν τα μέτρα γι αυτόν π εχει ταξιδέψει;;

• Μπερδεμένη/-ος 1

Just now, Marrr είπε:

Καλημέρα καλημερααα

Καλε και εγώ χεστηκα πανω μου χαχαχχα δεν εχω αλλο υπέρηχο τωρα αυριο παω για ωοληψια, μπαμ μπαμ .. καμια 7αρια θα πάρουμε λεει ο γιατρός πρωτα ο θεος 

Ναι ηρθέ, δεν τον έχω δει, και επίσης μου προτείνει να κάνουμε κατάψυξη στα ωαρια διότι αν βγει από την καραντίνα ειναι 5000€ αν τον πιάσουν! Εγώ του λέω δεν θα γίνει έλεγχος κλπ και εκείνος λεει νιώθει θα τον πιάσουν εξω!!! Μιλαγαμε εχθες απο καμερα πως δεν μπήκα μέσα στο κινητό να του σκάσω σφαλιάρα με αυτά που έλεγε δνξερω  να με τρελάνει θελει τωρα κ αυτος 

Ρε κορίτσια δεν γίνεται ν έρθει με χαρτί γιατρού;; ισχύουν τα μέτρα γι αυτόν π εχει ταξιδέψει;;

Ρε κορίτσι δεν είμαι σίγουρη. Αλλά δε νομίζω να μπορεί.

Just now, Katzei1982 είπε:

Κοριτσάκι μου μην απογοητεύεσαι. Σκέψου ότι κάθε εμπόδιο για καλό..τσάμπα έχουν βγει οι παροιμίες?? χαχαχα. Όλες μαζί χέρι χερι θα προχωρήσουμε :):):)

Ευχαριστω για την παρηγοριά . Απλά η ζωή μου τα έχει φέρει πολύ δύσκολα.

• Λυπημένη/-ος 4

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, Marrr είπε:

Καλημέρα καλημερααα

Κορίτσι μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ειδικά αυτούς που ταξίδεψαν και ήρθαν Ελλάδα τους έχουν φακελωμενους. Οπότε πιστεύω ότι θα χει μεγάλο θέμα αν τον πιάσουν.. Συν ότι θα χει και το άγχος του ο άνθρωπος για να μην τον πιάσουν.. σπέρμα θα πάει να δώσει. Πρέπει να ναι χαλαρός :)

Ρε κορίτσι δεν είμαι σίγουρη. Αλλά δε νομίζω να μπορεί.

Ευχαριστω για την παρηγοριά . Απλά η ζωή μου τα έχει φέρει πολύ δύσκολα.

Όλα θα πάνε σούπερ εκεί που βλέπεις μόνο την καταιγίδα βγαίνει ξαφνικά το ουράνιο τόξο.. Για αυτό σου λέω μην χάνεις τις ελπίδες σου... Θα τα καταφέρουμε εεε όλες οι τσουπρες μαζί :):):)

• Μου αρέσει 2

Just now, Katzei1982 said:

Κορίτσι μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ειδικά αυτούς που ταξίδεψαν και ήρθαν Ελλάδα τους έχουν φακελωμενους. Οπότε πιστεύω ότι θα χει μεγάλο θέμα αν τον πιάσουν.. Συν ότι θα χει και το άγχος του ο άνθρωπος για να μην τον πιάσουν.. σπέρμα θα πάει να δώσει. Πρέπει να ναι χαλαρός :)

Όλα θα πάνε σούπερ εκεί που βλέπεις μόνο την καταιγίδα βγαίνει ξαφνικά το ουράνιο τόξο.. Για αυτό σου λέω μην χάνεις τις ελπίδες σου... Θα τα καταφέρουμε εεε όλες οι τσουπρες μαζί :):):)

Σκέφτηκα να μπει σε ταξί, εχει ο φίλος του ταξί,  αυτα δεν τα σταματάνε, ή να τον ντυσω και γιατρο χαχαχαχχαχα 

Αααχ παναγιά μου τι ζούμεεεε

• Χαχα 5

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα