Recommended Posts

Just now, Sandykou είπε:

Επισης αβοκαντο, ειδικα αν εχεις χαμηλο αμη κ καφεινη στο μινιμουμ λενε εδω!

Κάνει καλό στη χαμηλή αμη το αβοκάντο? Με βλέπω να παίρνω τελάρα αύριο χαχα

Just now, Moana είπε:

Καφεΐνη ουτε στην εμβρυομεταφορα; Αχ μια ευχαρίστηση μου εχει μείνει, παει κ αυτη 

Χάχαχα έλα ντε.. Ευτυχώς εμένα δεν με νοιάζει ο καφές σπάνια πινω... :)

• Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Just now, Καντι said:

Συνήθεια ειναι, οπως ολα αλλωστε, εμενα ο διαιτολόγος μου το ειχε κόψει απο χρόνια και το κράτησα.

Για μενα τα Fresh ειναι αγευστα και αγλυκα.

Ιιιιι η φράουλα κανει πάρτυ στο τσιζκεικ!!!

Ααα εδω θα διαφωνήσω! Το fresh ειναι απο τα αγαπημένα μου 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Με όλο το θάρρος δεν μπορώ να ακούω βλακειες! Λογική η απαισιοδοξία αλλά πολεμισε το λιγο

Δεν κανει κακό η απαισιοδοξία.... μετα απλα δεν το πιστεύεις , εγω έκλαψα κανα δυο μερες για το αρνητικό που θα έπαιρνα και την μερα που πηγα για χοριακη πήρα εναν διπλό καπουτσίνο και εκανα και δυο τσιγάρα, ήμουν τοςο σιγουρη για το μηδέν.

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

wRSzp2.pngHbp3p3.png

Just now, Sandykou είπε:

Στο ελαχιστο. Εγω πινω ενα ελαφρυ τη μια μερα και την αλλη decaf. Και αβοκαντο που το συχαινομαι το κοτσαρω σε χυμο και πινω. Μετα δε θελω να το ξαναδω μπροστα μου αν ολα πανε καλα. 

Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ.. Τοσο χάλια είναι? 

Ecjtp3.png

Just now, anoulious said:

Όταν λες με χυμό στο multi δηλαδή? Ψάχνω να βρω τρόπο να φάω avocando

Multi ναι μαζι με ενα μηλο και 2 πορτοκαλια που στιβω πριν. Και μονορουφι! Δοκιμασα και πεστο αβοκαντο αλλα δε...

Διαφημίσεις

Just now, Katzei1982 said:

Κάνει καλό στη χαμηλή αμη το αβοκάντο? Με βλέπω να παίρνω τελάρα αύριο χαχα

Χαχα εγώ το πάλεψα δε μπόρεσα .. 

@Moana άστα καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες βγαίνεις έξω και δε ξέρεις τι να παρεις. Μου λέγανε κάτι φίλοι απ' τη δουλειά παλιά έλα για μπύρα λέω δε πίνω μπύρα άντε έλα για χυμό έπαιρνα στο μπαρ η ξενερωτη Αμίτα μετά τα έκοψα κ αυτά για τη ζάχαρη το γύρισα σε κόκα κόλα λάιτ μετά έμαθα ότι ούτε αυτό κάνει τους λέω τι να έρθω να πάρω; Νερό;

• Χαχα 1

Just now, Moana είπε:

Μας έφεραν δε τα Χριστούγεννα μια τούρτα απαράδεκτη την λυπήθηκα τοςο που την πέταξα!

wRSzp2.pngHbp3p3.png

Just now, Moana said:

Τρουφακια και τουρτα σοκολατα κλασικ απο fresh..

• Μου αρέσει 2

@Joka μη το σκέφτεσαι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική μη περιμένεις τα ίδια συμπτώματα, θετική σκέψη!

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Just now, olpapa said:

Χαχα εγώ το πάλεψα δε μπόρεσα .. 

@Moana άστα καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες βγαίνεις έξω και δε ξέρεις τι να παρεις. Μου λέγανε κάτι φίλοι απ' τη δουλειά παλιά έλα για μπύρα λέω δε πίνω μπύρα άντε έλα για χυμό έπαιρνα στο μπαρ η ξενερωτη Αμίτα μετά τα έκοψα κ αυτά για τη ζάχαρη το γύρισα σε κόκα κόλα λάιτ μετά έμαθα ότι ούτε αυτό κάνει τους λέω τι να έρθω να πάρω; Νερό;

Εμενα μ αρέσει πολυ κ το αλκοόλ κ οι μπυρες κ τα κρασιά κ ολα! Βλεπω τους άλλους να πίνουν κ μου τρέχουν τα σάλια... τωρα την εχω καταβρει με τα 3cents, ειναι σόδα με γεύσεις, το αγαπημένο μου pink grapefruit, παραγγελνω αυτα

Just now, Καντι said:

Μας έφεραν δε τα Χριστούγεννα μια τούρτα απαράδεκτη την λυπήθηκα τοςο που την πέταξα!

Γιατί;;;; Καλε, ξερεις ποσό εχουν τα γλυκά του fresh? Εμενα μ αρέσουν γιατί δεν εχουν πολυ ζαχαρη κ σαντιγες που εχουν ολα τα αλλα 

Just now, Sandykou είπε:

Χαλια!

Θα το κάνω χυμό μου φαίνεται μαζί με άλλα για να μην το καταλάβω καν.. Ελπίζω δηλ να μην το καταλάβω. Τι να κάνουμε μπροστά στο όνειρο θα το καταπιουμε και αυτό... 

• Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Just now, Sandykou said:

Τρουφακια και τουρτα σοκολατα κλασικ απο fresh..

Ε πες τα που ειμαι η μονη εδω που τα εξυμνω!

Just now, Καντι είπε:

Δεν κανει κακό η απαισιοδοξία.... μετα απλα δεν το πιστεύεις , εγω έκλαψα κανα δυο μερες για το αρνητικό που θα έπαιρνα και την μερα που πηγα για χοριακη πήρα εναν διπλό καπουτσίνο και εκανα και δυο τσιγάρα, ήμουν τοςο σιγουρη για το μηδέν.

Πόσο με νιώθεις!!!!

Πώς αλλιώς άλλωστε βρε κορίτσια,με τόσες αποτυχίες??!!

• Μου αρέσει 1

Just now, Katzei1982 said:

Θα το κάνω χυμό μου φαίνεται μαζί με άλλα για να μην το καταλάβω καν.. Ελπίζω δηλ να μην το καταλάβω. Τι να κάνουμε μπροστά στο όνειρο θα το καταπιουμε και αυτό... 

Μια χαρα ειναι βρε, βάλτο μεσα στη σαλάτα η πάνω σε ψωμί τοστ φρυγανισμένο με μέλι (έτσι το τρωνε στην κρητη)

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα