Recommended Posts

Just now, Moana είπε:

Εμενα μ αρέσει πολυ κ το αλκοόλ κ οι μπυρες κ τα κρασιά κ ολα! Βλεπω τους άλλους να πίνουν κ μου τρέχουν τα σάλια... τωρα την εχω καταβρει με τα 3cents, ειναι σόδα με γεύσεις, το αγαπημένο μου pink grapefruit, παραγγελνω αυτα

Γιατί;;;; Καλε, ξερεις ποσό εχουν τα γλυκά του fresh? Εμενα μ αρέσουν γιατί δεν εχουν πολυ ζαχαρη κ σαντιγες που εχουν ολα τα αλλα 

Παντως την έβγαλα στο τραπέζι που εκανα και κανεις δεν τελείωσε το κομμματι του, τα αλλα τα γλυκά τα τσάκισαν!

• Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngHbp3p3.png

Just now, Καντι είπε:

Δεν κανει κακό η απαισιοδοξία.... μετα απλα δεν το πιστεύεις , εγω έκλαψα κανα δυο μερες για το αρνητικό που θα έπαιρνα και την μερα που πηγα για χοριακη πήρα εναν διπλό καπουτσίνο και εκανα και δυο τσιγάρα, ήμουν τοςο σιγουρη για το μηδέν.

Είτε αισιόδοξη είτε απαισιόδοξη πιστεύω ότι μετά από όσα έχουμε τραβήξει και η Joka έχει τραβήξει και αυτή πολλα η χαρά είναι απερίγραπτη. Όσο για το κλάμα προσπαθώ να θυμηθώ αλλά νομίζω δεν έχω κλάψει σε κανένα αρνητικό. Έχω γίνει σκυλί. Πολύ ανθεκτική στον πονο(τα περισσότερα χωρίς μέθη) και κρατιέμαι και δεν καταρρεω. Νομίζω αλλιώς θα τα είχα παρατήσει τόσα χρόνια.. 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Καντι said:

Παντως την έβγαλα στο τραπέζι που εκανα και κανεις δεν τελείωσε το κομμματι του, τα αλλα τα γλυκά τα τσάκισαν!

Περίεργο, δε ξέρω, μηπως σου έφεραν καμια vegan? γιατί εχει κ τετοια 

Just now, anoulious είπε:

Είτε αισιόδοξη είτε απαισιόδοξη πιστεύω ότι μετά από όσα έχουμε τραβήξει και η Joka έχει τραβήξει και αυτή πολλα η χαρά είναι απερίγραπτη. Όσο για το κλάμα προσπαθώ να θυμηθώ αλλά νομίζω δεν έχω κλάψει σε κανένα αρνητικό. Έχω γίνει σκυλί. Πολύ ανθεκτική στον πονο(τα περισσότερα χωρίς μέθη) και κρατιέμαι και δεν καταρρεω. Νομίζω αλλιώς θα τα είχα παρατήσει τόσα χρόνια.. 

Τι να σου πω μπορει να ηταν οι ορμόνες!

wRSzp2.pngHbp3p3.png

Just now, Moana said:

Εμενα μ αρέσει πολυ κ το αλκοόλ κ οι μπυρες κ τα κρασιά κ ολα! Βλεπω τους άλλους να πίνουν κ μου τρέχουν τα σάλια... τωρα την εχω καταβρει με τα 3cents, ειναι σόδα με γεύσεις, το αγαπημένο μου pink grapefruit, παραγγελνω αυτα

Γιατί;;;; Καλε, ξερεις ποσό εχουν τα γλυκά του fresh? Εμενα μ αρέσουν γιατί δεν εχουν πολυ ζαχαρη κ σαντιγες που εχουν ολα τα αλλα 

Α ωραίο το pink grapefruit! Δεν έχει ζάχαρη όμως κι αυτό; Θυμάμαι σε κάποια φάση τα κοίταζα στο σούπερ να πάρω αλλά κάπου κόλλησα...

Glucophage ξεκίνησα κ εγώ πριν δέκα μέρες γιατί το ζάχαρο κράταγε ακόμα και με διατροφή και μου τα έδωσε η ενδοκρινολόγος.

Just now, Καντι said:

Χαχαχα θα συμφωνήσω πολύ αδιάφορα γλυκά μου φαίνονται. Έφερνε στη δουλειά μια φορά ένας μας είπε όλο χαρά ότι είναι από το fresh ωχ σκέφτηκα καλύτερα έτσι δε θα φάω να μην έχω και τύψεις χωρίς λόγο 

Διαφημίσεις

Just now, olpapa said:

Α ωραίο το pink grapefruit! Δεν έχει ζάχαρη όμως κι αυτό; Θυμάμαι σε κάποια φάση τα κοίταζα στο σούπερ να πάρω αλλά κάπου κόλλησα...

Glucophage ξεκίνησα κ εγώ πριν δέκα μέρες γιατί το ζάχαρο κράταγε ακόμα και με διατροφή και μου τα έδωσε η ενδοκρινολόγος.

Νομιζω εχει ζαχαρη αλλα δε γίνεται αλλιώς,  η επομενη επιλογή σουρωτή! 

Α κ εσυ glucophage ε; Κ εμενα μου τα έδωσε η ενδοκρινολόγος αλλα στηρίχτηκε στην περισυνη καμπύλη για τη διάγνωση (εχω προδιάθεση). Τωρα που έκανα σάκχαρο νηστείαςμετα απο 2-3 μέρες χρήσης μισού χαπιού το βραδυ βγήκε 89. Λες αμέσως έδρασε το χάπι; Πιο πριν είχα πάντα πάνω απο 95 νηστείας, τα τελευταία χρόνια. Εσυ τι θεμα εχεις; 

Just now, Moana είπε:

Περίεργο, δε ξέρω, μηπως σου έφεραν καμια vegan? γιατί εχει κ τετοια 

Δεν νομιζω , παντως σίγουρα δεν ειναι του γούστου μου , εχω σταματήσει 2-3 φορές μετα το γεν που ειναι στον δρόμο μου και οτι εχω δοκιμάσει δεν ηθελα να το ξαναπάρω εκανα δοκιμές μηπως βρω κατι που να μ αρέσει. Αλλα μπα! Αφου βλέπω να μου φέρνουν κουτί απο εκεί και λέω ωρε τζάμπα ξοδεύτηκαν ....

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

wRSzp2.pngHbp3p3.png

Just now, Moana said:

Νομιζω εχει ζαχαρη αλλα δε γίνεται αλλιώς,  η επομενη επιλογή σουρωτή! 

Α κ εσυ glucophage ε; Κ εμενα μου τα έδωσε η ενδοκρινολόγος αλλα στηρίχτηκε στην περισυνη καμπύλη για τη διάγνωση (εχω προδιάθεση). Τωρα που έκανα σάκχαρο νηστείαςμετα απο 2-3 μέρες χρήσης μισού χαπιού το βραδυ βγήκε 89. Λες αμέσως έδρασε το χάπι; Πιο πριν είχα πάντα πάνω απο 95 νηστείας, τα τελευταία χρόνια. Εσυ τι θεμα εχεις; 

Τα τελευταία χρόνια νηστείας είχα 103-106 μετά με διατροφή το πήγα 98-100 εντάξει που και που βέβαια ακόμα τρώω τα γλυκά μου...τελευταία μέτρηση μετα από πολύ σωστή διατροφή όμως για κάνα δίμηνο είχα 92, τα είδε όλα μαζί δε μου έγραψε τώρα καμπύλη λόγω κορονοιου αλλά μου είπε να τα πάρω ότι μια διαταραχή φαίνεται να την έχω

@olpapaΜε διατροφή χωρίς ζαχαρη ειναι όντως υψηλές οι τιμές. Ουτε εγω μπορώ να την κοψω μαχαίρι τη ζαχαρη κ γλυκο τρωω που κ που κ αλλα σνακ κ βλακειουλες που περιέχουν ζαχαρη. Ειναι αδικια ρε γμτ όμως γιατί προσέχουμε κ δε γίνεται τπτ!  Στο γραφειο έχουμε σχεδόν κάθε μερα γλυκά, ολοι τρωνε τα πάντα, εγω κρατιέμαι (μόνο στου fresh λυγίζω) κ εχω ρωτήσει μια κοπέλα που καθόμαστε μαζι που τρώει τα πάντα ολα κ ειναι κ υπέρβαρη κ εχει ζάχαρο 80! 

Just now, Sandykou είπε:

Επισης αβοκαντο, ειδικα αν εχεις χαμηλο αμη κ καφεινη στο μινιμουμ λενε εδω!

Κορίτσι για πες τι άλλο για χαμηλή αμη ; Δεν ήξερα αυτό για τον καφέ..εγώ καφέ δεν πίνω σχεδόν καθόλου αλλά που κι που πίνω red bull ! Βλακείες κάνω ε ;

Διαφημίσεις

Just now, Anna Ts said:

Κορίτσι για πες τι άλλο για χαμηλή αμη ; Δεν ήξερα αυτό για τον καφέ..εγώ καφέ δεν πίνω σχεδόν καθόλου αλλά που κι που πίνω red bull ! Βλακείες κάνω ε ;

Το red bull πέρα απ' τη καφείνη είναι και φουλ στη ζάχαρη!

Just now, Anna Ts είπε:

Μη ξαναπιεις ειναι οτι χειροτερο αυτο! Με τη ταυρινη καλε και ολα τα χημικα μεσα! Ποτέ!!

• Μου αρέσει 1

Just now, Moana said:

Με διατροφή χωρίς ζαχαρη ειναι όντως υψηλές οι τιμές. Ουτε εγω μπορώ να την κοψω μαχαίρι τη ζαχαρη κ γλυκο τρωω που κ που κ αλλα σνακ κ βλακειουλες που περιέχουν ζαχαρη. Ειναι αδικια ρε γμτ όμως γιατί προσέχουμε κ δε γίνεται τπτ!  Στο γραφειο έχουμε σχεδόν κάθε μερα γλυκά, ολοι τρωνε τα πάντα, εγω κρατιέμαι (μόνο στου fresh λυγίζω) κ εχω ρωτήσει μια κοπέλα που καθόμαστε μαζι που τρώει τα πάντα ολα κ ειναι κ υπέρβαρη κ εχει ζάχαρο 80! 

Όπως λες μόνο εγώ στο fresh μένω αδιάφορη όπως και στα σιροπιαστα που δε μ'αρέσουν...οτιδήποτε άλλο ειδικά με σοκολάτα δύσκολα να το αφήσω.

Ισχύει πάντως πολύ άδικο κ αυτά που λέμε για το ένα φλυτζάνι καφέ κλπ μη πειράζει κι άλλες δεν άλλαξαν τίποτα απ' τη διατροφή τους ούτε στην εγκυμοσύνη και όλα καλά. Δε πειράζει εμάς θέλει να μας δυσκολέψει λίγο αλλά δε θα περάσει χαχαχ

• Μου αρέσει 1

Just now, Anna Ts said:

Καλα τωρα απο ολα αυτα δεν ξερω τι ισχυει αλλα εγω οτι μπορω κανω! Φυστικια επισης λενε, αμυγδαλα και αυγα! Παιρνεις dhea?

• Μου αρέσει 1

Just now, olpapa είπε:

Χαχαχα θα συμφωνήσω πολύ αδιάφορα γλυκά μου φαίνονται. Έφερνε στη δουλειά μια φορά ένας μας είπε όλο χαρά ότι είναι από το fresh ωχ σκέφτηκα καλύτερα έτσι δε θα φάω να μην έχω και τύψεις χωρίς λόγο 

Και μενα μου ειπε ο ενδοκ αλλα δε το πηρα ποτε..μου τη σπαει το συγκεκριμενο φουλ..

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα