Recommended Posts

Just now, Nephelie said:

Οχι παιδί μου τιποτα ,ξερεις που απλα το μουτζουρωσε με το στυλο ; Στην τελευταια ενεση την εσβησε και μου ειπε μονο αυτο θα αλλαξεις και θα παρεις την ivor ! Τα αλλα κανονικα ολα.για αυτο  λεω που να ειχα κιολας.τραγικό πραγματικα! Ο οικονομου μου ειπε «ηταν οτι χειροτερο που πηρες ΕΣΥ κορτιζονη»τι να πω..

Τπτ μη πεις, που να ξέρουμε κ εμεις, ο,τι μας λένε κανουμε, στην αρχή δηλ γιατί μετα αλλάζουν τα πράγματα... Σε αυτο το χαρτί όμως οι δόσεις δεν υπάρχουν, τις προσθέτουν με το χέρι, άρα θεώρησε ειδικά για σενα οτι πρέπει να πάρεις αυτη τη δόση των 5 

Just now, Moana said:

Τπτ μη πεις, που να ξέρουμε κ εμεις, ο,τι μας λένε κανουμε, στην αρχή δηλ γιατί μετα αλλάζουν τα πράγματα... Σε αυτο το χαρτί όμως οι δόσεις δεν υπάρχουν, τις προσθέτουν με το χέρι, άρα θεώρησε ειδικά για σενα οτι πρέπει να πάρεις αυτη τη δόση των 5 

βλακείες λεω, υπάρχουν, σορρυ τωρα το ξανά κοίταξα. εχεις δικιο 

Just now, Moana είπε:

βλακείες λεω, υπάρχουν, σορρυ τωρα το ξανά κοίταξα. εχεις δικιο 

Ναι ολα γραμμενα ειναι κανονικα με υπολογιστή

Διαφημίσεις

Just now, Αγγελίνα said:

Σχετικά με το αβοκάντο κορίτσια, δοκιμάστε να κάνετε τη σαλάτα γουακαμολε! Είναι αρκετά γευστική.. Έχει όμως κρεμμύδι! @Katzei1982εγώ έτρωγα κ καρύδια! 

Γίνεται και χωρίς κρεμμυδι, ακομα και χωρις ντοματα. Υπάρχουν πολλες παραλλαγές online.

Επισης συνοδευεται τελεια με σπιτικα nachos. Κόβετε τις πιτες τορτιγια σε τριγωνακια και ψηνετε τα τριγωνα για λιγα λεπτα στον φουρνο (γκριλ) σε ταψι με λαδοκολλα και ετσι γίνονται τραγανα. :)

• Μου αρέσει 2

H8z0p3.png

Just now, playbunny είπε:

Γίνεται και χωρίς κρεμμυδι, ακομα και χωρις ντοματα. Υπάρχουν πολλες παραλλαγές online.

Επισης συνοδευεται τελεια με σπιτικα nachos. Κόβετε τις πιτες τορτιγια σε τριγωνακια και ψηνετε τα τριγωνα για λιγα λεπτα στον φουρνο (γκριλ) σε ταψι με λαδοκολλα και ετσι γίνονται τραγανα. :)

Ναι που κ που κάνω κ εγώ nachos αλλά κοιτάω να τα αποφευγω ακόμα κ αυτά! Εμένα μου αρεσει το κρεμμύδι... Η ντομάτα μου αρέσει πολύ μάλιστα.. Αλλά ναι για τα κορίτσια που δν τους αρέσει, υπάρχουν οι παραλλαγές! 

• Μου αρέσει 1

5 ώρες πρίν, Nephelie είπε:

5 prezolon την ημερα 2 πρωι 2 μεσημερι κ 1 βραδυ

5 πρεζολον τη μέρα;;;;;;;;;;; Εγώ με 2 αυτοάνοσα και με άσθμα που με επιανε σχεδόν πάντα στις ετ καλυπτομουν με δύο κι εσύ με 5;.σοκ

5 ώρες πρίν, Moana είπε:

Κ εμενα αυτο το προτύπωμενο μου έδωσαν κ το εχουν μουτζουρωσει εκει που λεει τη κορτιζόνη, δε σημαίνει οτι δε. μπορούν να το διαμορφώσουν για το καθένα, είχες καποια ένδειξη αυτοάνοσο σου έδωσε τόση κορτιζόνη;

Ισχύει.εγω ας πούμε στο Ρέα δεν έπαιρνα τη δόση του δόση του γιατρού.Δε με κάλυπτε..πήρα πολύ μεγαλύτερη από αιματολογο γιατί τα αντισώματα δεν έπεφταν με τιποτα

• Λυπημένη/-ος 1

Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Nephelie είπε:

Μαλλον θα ειχα ξερω και εγώ ρε γαμωτο ηταν η πρωτη μου και δεν ηξερα τιποτα ασε που ημουν και χαρουμενη και σιγουρη οτι θα μεινω εγκυος! το ειχα δεδομενο τρομαρα μου..στη δευτερη ετ μου εδωσε 6 τη μερα κατεβηκαμε χαχα για να δουμε στη τριτη τι θα γινει!

Κι εγω για κάποιο λόγο το ειχα σίγουρο την πρώτη φορα, οτι εξωσωματική ισον παιδί! Και ειχα και ηθικά δίλληματα τι θα τα εκανα τόσα έμβρυα τι κρίμα να τα πετούσα.....

6 ώρες πρίν, Moana είπε:

άντε, στην τρίτη θα πάτε με 3 την ημέρα! Την κορτιζόνη κ εγω την σιχαίνομαι. Ευτυχώς δε μου ειπε να παρω. Ο προηγούμενος την ειχε στο πρωτόκολλο του 

Φουντώνει τις φλεγμονές γι αυτο δεν μας την δίνει.

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

wRSzp2.pngHbp3p3.png

Just now, Καντι είπε:

Κι εγω για κάποιο λόγο το ειχα σίγουρο την πρώτη φορα, οτι εξωσωματική ισον παιδί! Και ειχα και ηθικά δίλληματα τι θα τα εκανα τόσα έμβρυα τι κρίμα να τα πετούσα.....

Ακριβώς το ίδιο και εγώ!!

• Μου αρέσει 3

Just now, anoulious είπε:

Ακριβώς το ίδιο και εγώ!!

Nομίζω όλες μας!!

Ανοίγουμε τελικά 1η Ιουνη και εννοείται ότι δε θέλω να πάω.

Μου εγραψε ο γιατρος 2 βδομαδες άδεια,μεχρι και 6 Ιουνη και θα την παρω ολη φυσικα κι ευχομαι να παρω και μετά....

12 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

Βλέπω ότι εμένα μου είχε δώσει prezοlon 2 πρωί ,2 μεσημέρι  και 1 το βράδυ για 5 μέρες και 1 πρωί και 1 βράδυ για άλλες 3 μέρες.

Μία Ασπιρίνη έως το τεστ κυησεως.

6 σικλακουρ την μερα.

2 βιμπραμισιν.

Ουλτατζεσταν 200 mg ,3 την μέρα και βασκλορ πρωί και βράδυ.

Πως σας φαίνεται ; 

Καλημέρα! Εμείς ανοίγουμε Τετάρτη, όμως θα ζητήσω από το κεντρο να μου γράψουν μια άδεια για Τέταρτη έως Παρασκευή. Πέμπτη έχω χοριακή, ας έχω και την Παρασκευή καβάτζα..είτε θετικό είτε αρνητικό, θα τη χρειαστώ.

Just now, Clouds είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

Βλέπω ότι εμένα μου είχε δώσει prezοlon 2 πρωί ,2 μεσημέρι  και 1 το βράδυ για 5 μέρες και 1 πρωί και 1 βράδυ για άλλες 3 μέρες.

6 σικλακουρ την μερα.

2 βιμπραμισιν.

Πως σας φαίνεται ; 

Εγώ παίρνω 3 cyclacur, μια ασπιρίνη, φυλλικό και vasclor κάθε βράδυ. Νομίζω ότι για να σου έδωσε αυτή τη δοσολογία, θα έχει τους λόγους του. Οι γιατροί κάτι παραπάνω γνωρίζουν από εμάς. Μην αγχώνεσαι, εύχομαι όλα να σου πάνε κατ'ευχην!

• Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Clouds είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

6 σικλακουρ την μερα.

2 βιμπραμισιν.

Πως σας φαίνεται ; 

Γιατί τόσα prezolon?!! Έχεις αυτοανοσο μάλλον? Να υποθέσω ότι τουλάχιστον δεν είχες θέμα φλεγμονής ποτέ? Τα υπόλοιπα είναι λογικά. Η ασπιρινη κάποιοι λένε βοηθάει εμφύτευση. Τώρα βιμπαμισιν  κοίτα να είναι για λίγες ημέρες. 

Just now, Joka είπε:

Nομίζω όλες μας!!

Ανοίγουμε τελικά 1η Ιουνη και εννοείται ότι δε θέλω να πάω.

Μου εγραψε ο γιατρος 2 βδομαδες άδεια,μεχρι και 6 Ιουνη και θα την παρω ολη φυσικα κι ευχομαι να παρω και μετά....

Καλο αποτελεσμα να εχεις κοριτσι μου και να μην επιστρεψεις να χαιρετισεις την γαλανολευκη 

Just now, Clouds είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

6 σικλακουρ την μερα.

2 βιμπραμισιν.

Πως σας φαίνεται ; 

Καλημερα αν μου επιτρεπεις αστα στον γιατρο σου τα φαρμακα καθε ζευγαρι εχει το ιστιρικο του 

Εμπιστευσου τον γιατρο οιστεψε με ει αι η μιση επιτυχια  μονο αγχος γεμιζεις 

Με αγαπη στο γραφω

Just now, Clouds said:

Καλημέρα κοριτσια!

6 σικλακουρ την μερα.

2 βιμπραμισιν.

Πως σας φαίνεται ; 

Aaa εκανες ετ? Εισαι σε αναμονη;; καλη επιτυχια!!

Just now, Sandykou είπε:

Aaa εκανες ετ? Εισαι σε αναμονη;; καλη επιτυχια!!

Μου ΕΙΧΕ δώσει...

Just now, anoulious είπε:

Γιατί τόσα prezolon?!! Έχεις αυτοανοσο μάλλον? Να υποθέσω ότι τουλάχιστον δεν είχες θέμα φλεγμονής ποτέ? Τα υπόλοιπα είναι λογικά. Η ασπιρινη κάποιοι λένε βοηθάει εμφύτευση. Τώρα βιμπαμισιν  κοίτα να είναι για λίγες ημέρες. 

Μόνο χασιμότο από αυτοάνοσα.

11 ώρες πρίν, Moana είπε:

Το αλάτι γιατί το κόβετε ρε κορίτσια; Εγω θέλω αλατακι αλλιώς ειναι άνοστο το φαΐ 

Το είχα κόψει τότε με τις αβερκαπ που εκανα διακοπη περιοδου μετα απο λαμπαροσκοπηση λογω ενδομητριωσης. Κ το συνεχισα κ στις εξωσωματικες με τα φαρμακα κ τις κορτιζονες κ το συνηθισα.

xuBjp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα