Recommended Posts

Just now, Blondie 2020 said:

Απλα κανε ενα check up. Κανενας λογος ανησυχιας!

Εφτιαξε!

άσε, το είδα. ξεπέρασα κατα 420 θερμίδες παλι! δεν υπαρχει σωτηρία, χαχαχα είχα παει εξω για φαΐ κ αυριο το μεσημερι παλι τρώμε εξω. θα βαρέσει κόκκινα!

Just now, Moana said:

άσε, το είδα. ξεπέρασα κατα 420 θερμίδες παλι! δεν υπαρχει σωτηρία, χαχαχα είχα παει εξω για φαΐ κ αυριο το μεσημερι παλι τρώμε εξω. θα βαρέσει κόκκινα!

Χαλαλι! Τσακισε τα ολα!

Διαφημίσεις

Just now, Moana said:

Εγώ σε γάμο σήμερα...πιστεύω αν βάλω να μετρήσει το fitness pal τι έκανα σήμερα θα κρασάρει πάλι!

• Χαχα 3

5 ώρες πρίν, Moana είπε:

Καλά εκανες

Εγώ χθες το βράδυ έφαγα δυο κομμάτια πίτσα, δεν ήθελα, με κέρασαν όμως λόγω βαφτισημιου Κ δεν ήθελα να προσβάλω. Αν κ το μετάνιωσα, το ευχαριστήθηκα, αυτο σε συνδυασμο με τη μικρή, που τη φρόντισα, με έβαψε σα κλόουν, την τάισα με κρατησαν γιατί εχθές πήγε να μου βγει σε κλάμα κάποια στιγμή κ δε θέλω να με πάρει από κάτω, πρέπει να είμαι ήρεμη, να αδιαθετησω, να κάνω ότι πρέπει. 

• Μου αρέσει 14

Just now, Thia1985 είπε:

Καλά εκανες

Εγώ χθες το βράδυ έφαγα δυο κομμάτια πίτσα, δεν ήθελα, με κέρασαν όμως λόγω βαφτισημιου Κ δεν ήθελα να προσβάλω. Αν κ το μετάνιωσα, το ευχαριστήθηκα, αυτο σε συνδυασμο με τη μικρή, που τη φρόντισα, με έβαψε σα κλόουν, την τάισα με κρατησαν γιατί εχθές πήγε να μου βγει σε κλάμα κάποια στιγμή κ δε θέλω να με πάρει από κάτω, πρέπει να είμαι ήρεμη, να αδιαθετησω, να κάνω ότι πρέπει. 

Καλά κάνεις και είσαι κοντά σε παιδάκια Γιατί σε εμψυχώνουν και σου φτιάχνουν τη διάθεση.... Έτσι κάνω και εγώ όταν είμαι χάλια πηγαίνω και παίζω με τις ανιψιές μου τα ξεχνάω όλα...

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Κοριτσια τελικα αυτο τι μηνα προχωραει καμια σε ετ; η θα μεινουμε με τι fitnesspal? Τα καλα νεα ειναι που μας κρατανε! Μη σου πω οτι θα ξεκινησω fitnesspal σε συνδυασμο με μηχανακι για ζαχαρω για να αποτελειωθω τελειως μεχρι την επομενη ivf. Αν δε με εχει χωρισει ο αντρας.μου μεχρι τοτε οποτε ποια ivf..

46 βαθμους εχουμε εδω εχω σαλεψει! Καλημερα!

• Χαχα 1

Καλησπέρα κορίτσια! 

Έχει κάποια κάνει ωοληψία στην δεύτερη φάση του κύκλου και να πάει καλά η γονιμοποίηση η ακόμα να μην είναι αδειο; Δλδ την 19 μέρα του κύκλου.

Ενώ την Τετάρτη 13η μέρα είχα 88 ε2, σήμερα Κυριακή έχω 312 ! Είμαι σε φυσικό κύκλο δίχως φάρμακα.Οταν είναι προχωρημένες οι μέρες , πέραν δλδ της 16 μέρας , νομίζω ότι δεν είναι καλή η ποιότητα. Ετσι δεν είναι; 

Έχει κάποια από εσάς τέτοια εμπειρία;

Just now, Clouds είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Έχει κάποια κάνει ωοληψία στην δεύτερη φάση του κύκλου και να πάει καλά η γονιμοποίηση η ακόμα να μην είναι αδειο; Δλδ την 19 μέρα του κύκλου.

Ενώ την Τετάρτη 13η μέρα είχα 88 ε2, σήμερα Κυριακή έχω 312 ! Είμαι σε φυσικό κύκλο δίχως φάρμακα.Οταν είναι προχωρημένες οι μέρες , πέραν δλδ της 16 μέρας , νομίζω ότι δεν είναι καλή η ποιότητα. Ετσι δεν είναι; 

Έχει κάποια από εσάς τέτοια εμπειρία;

Εγω είμαι αυτή. Δεν ήταν καλής ποιότητας, έγινε βέβαια ωοληψια αλλά φυσικά δεν γονιμοποιηθηκε.

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εγω είμαι αυτή. Δεν ήταν καλής ποιότητας, έγινε βέβαια ωοληψια αλλά φυσικά δεν γονιμοποιηθηκε.

Άρα όταν περνούν οι μέρες όπως τώρα που θα κάνω ωοληψία την 19 μέρα δεν θα ναι καλό.Τότε γιατί να πάω;  Μήπως να περιμένω επόμενο καλό κύκλο;

Διαφημίσεις

Just now, Clouds είπε:

Άρα όταν περνούν οι μέρες όπως τώρα που θα κάνω ωοληψία την 19 μέρα δεν θα ναι καλό.Τότε γιατί να πάω;  Μήπως να περιμένω επόμενο καλό κύκλο;

Ο γιατρός τι άποψη έχει; Ο δικός μου έλεγε όχι αλλά εγω ήθελα και έφαγα τα μούτρα μου φυσικά. 

Δεν ξέρω μπορεί να είναι καλό το δικό σου

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ο γιατρός τι άποψη έχει; Ο δικός μου έλεγε όχι αλλά εγω ήθελα και έφαγα τα μούτρα μου φυσικά. 

Δεν ξέρω μπορεί να είναι καλό το δικό σου

Γιατί έλεγε όχι ο δικός σου; Ποια μέρα του κύκλου ήσουν; Έχω ακούσει ότι ο Π και ο ΣΦ περνούν στην δεύτερη φάση του κύκλου.Η μαία του δικού μου μου είπε ότι μπορεί να μην είναι καλό διότι έχουν περάσει οι μέρες.

Εσένα τι σου είπε ; 

Γειά σας κορίτσια μου :) είμαι διακοπές εδώ και μια εβδομάδα και σήμερα μπήκα να δω τα νέα από τη @Thia1985 κοριτσάκι μου γλυκό δεν έχω λόγια... Θα σου στείλω μια ζεστή αγκαλια και θα σου πω ότι θαυμάζω τη στάση σου είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις πολύ σύντομα :x

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε? 

UzVGp2.png

Just now, didi&k είπε:

Γειά σας κορίτσια μου :) είμαι διακοπές εδώ και μια εβδομάδα και σήμερα μπήκα να δω τα νέα από τη @Thia1985 κοριτσάκι μου γλυκό δεν έχω λόγια... Θα σου στείλω μια ζεστή αγκαλια και θα σου πω ότι θαυμάζω τη στάση σου είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις πολύ σύντομα :x

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε? 

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Δε θα καταφέρω κάτι ούτε αν κλάψω ούτε αν χτυπηθώ. Ίσως φταίει που το 2006 έχασα τον ξάδερφο μου σε τροχαιο(για εμένα ήταν δεύτερος αδελφός, μάλιστα ένιωσα τη "φυγη" του, τόσο συνδεδεμένοι ήμασταν) σε ηλικία μόλις 21 ετών όπως εγώ τότε ,πέρασα κατάθλιψη, έξι μήνες δεν έβγαινα από το σπίτι Κ μετά σιγά σιγά, βήμα βήμα όπως τα μωρά στάθηκα στα πόδια Κ είδα τη ζωή αλλιώς οποτε δε συνδυασμό με τα όσα περνάω για να κανω παιδι με έκαναν να μη λυγίζω η όταν συμβαίνει, να σηκώνομαι πάλι. 

Just now, Clouds είπε:

Γιατί έλεγε όχι ο δικός σου; Ποια μέρα του κύκλου ήσουν; Έχω ακούσει ότι ο Π και ο ΣΦ περνούν στην δεύτερη φάση του κύκλου.Η μαία του δικού μου μου είπε ότι μπορεί να μην είναι καλό διότι έχουν περάσει οι μέρες.

Εσένα τι σου είπε ; 

Ναι παίρνουν στη δεύτερη φάση, εμένα με οιστραδιολη 200 στην δεύτερη φάση, δε μου πήραν, είχα όμως κάνει ήδη Ωοληψια λίγες μέρες πριν, ίσως γι αυτό. 

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα