Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Μας βλέπεις; Εγω είχα βγάλει αιμορροΐδες κι αυτός όλο στο χεσιμο. 

Ευτυχώς τις γλίτωσα... Μου μείνε κουδούνι το πρησμένο πόδι και ένα νούμερο μεγαλύτερο... Ακόμα κλαίω τα παπούτσια μου...

tvXOp2.png

Διαφημίσεις

Ο άντρας μου πάει τουλάχιστον 4 φορές την ημέρα τουαλέτα. Δεν υπάρχει λέμε. Του λέω είσαι ασύμφορος. 

Έλεος....ας πάει μια λιγότερη να τη δώσει σε εμάς ....

Just now, Egina mama είπε:

Θα είσαι χαλαρή απλά. Θα πεις μια μέρα του μπέμπη εκεί που θα τον έχεις μαζί σου ότι σου έπεσε η πιπίλα και να πάτε μαζί να ψάξετε να τη βρείτε. Θα ψάξετε και δεν θα τη βρείτε και έτσι θα αποχωριστεί την πιπίλα. Καλό είναι όμως να μη του βάζεις πιπίλα κατά τη διάρκεια της ημέρας. Εγώ έβαζα και στα δύο μόνο στον ύπνο και όταν τους έπεφτε να αφηνα να χαζογκρινιαξουν λίγο πριν τα ξαναπάρει ο ύπνος. Δεν είχαν δηλαδή εξάρτηση. Σταμάτησα και 12 μηνών 

να τους δίνω γάλα στο κρεβάτι και αυτό βοήθησε πολύ γιατί τους άλλαξα σε εκπαιδευτικό ποτηράκι το μπιμπερο . Όσο για την πάνα όταν είδα ότι ξυπνούσαν πρωί στεγνά ξεκινουσαμε εκπαίδευση τουαλέτας, είναι σημάδι ετοιμότητας και καλό είναι να το εκμεταλλευομαστε. Ο η κόρη εύκολα σε 11 μέρες , στον γιο μου ήθελε να βγάλει το χειμώνα και τον κράτησα πίσω εγώ για να μη μου λερώσει τα χαλιά ( χαζομάρα μου) αλλά και πάλι όταν έπιασαν οι ζέστες ανά 15 μέρες του δοκίμαζα , τις τρεις πρώτες απετυχα ( δεν θέλω σου λέω να πάω στο γιογιό , μου πονάει το τσουτσουνι). Την Τετάρτη τα κατάφερε. Έχει περάσει ένας μήνας και είναι ελάχιστα τα ατυχήματα που έχει.

Του πονάει το τσουτσουνι??

Κλαιωωωω δε μπορώ. 

ffpWp3.png

Just now, Καντι είπε:

Το χέρι της εχει ξεραθεί κυρίως  ! Αυτο ηταν ενα θεμα που το έθεσα απο πολυ νωρίς αν τον βαφτίζαμε τωρα ουτε αγκαλιά δεν θα μπορουσα να τον παρω λόγω εγκυμοσύνης.

Γεννήθηκε Γενάρη και λένε για ΜΑΗ η βάφτιση. Θα φύγει τρέχοντας εννοειται απο την κολυμπήθρα!

:D κάτσε γιατί τα αγόρια συνήθως αργούν να περπατήσουν...

tvXOp2.png

Διαφημίσεις

Έλεος....ας πάει μια λιγότερη να τη δώσει σε εμάς ....

Απίθανο σχόλιο. Δεν υπάρχεις! 

Just now, [email protected] είπε:

Άντρες παιδί μου

Αραχτοί και λάιτ! 

Η πλάκα είναι πως πάντα παρακαλούσα για παιδί Κ ήθελα αγόρι, από τότε που στην καραντίνα ανακάλυψα τις μικρές κι ειδικά το μικρό μικρό έχω τρέλα με τα κορίτσια!!! 

ffpWp3.png

Θα είσαι χαλαρή απλά. Θα πεις μια μέρα του μπέμπη εκεί που θα τον έχεις μαζί σου ότι σου έπεσε η πιπίλα και να πάτε μαζί να ψάξετε να τη βρείτε. Θα ψάξετε και δεν θα τη βρείτε και έτσι θα αποχωριστεί την πιπίλα. Καλό είναι όμως να μη του βάζεις πιπίλα κατά τη διάρκεια της ημέρας. Εγώ έβαζα και στα δύο μόνο στον ύπνο και όταν τους έπεφτε να αφηνα να χαζογκρινιαξουν λίγο πριν τα ξαναπάρει ο ύπνος. Δεν είχαν δηλαδή εξάρτηση. Σταμάτησα και 12 μηνών 

να τους δίνω γάλα στο κρεβάτι και αυτό βοήθησε πολύ γιατί τους άλλαξα σε εκπαιδευτικό ποτηράκι το μπιμπερο . Όσο για την πάνα όταν είδα ότι ξυπνούσαν πρωί στεγνά ξεκινουσαμε εκπαίδευση τουαλέτας, είναι σημάδι ετοιμότητας και καλό είναι να το εκμεταλλευομαστε. Ο η κόρη εύκολα σε 11 μέρες , στον γιο μου ήθελε να βγάλει το χειμώνα και τον κράτησα πίσω εγώ για να μη μου λερώσει τα χαλιά ( χαζομάρα μου) αλλά και πάλι όταν έπιασαν οι ζέστες ανά 15 μέρες του δοκίμαζα , τις τρεις πρώτες απετυχα ( δεν θέλω σου λέω να πάω στο γιογιό , μου πονάει το τσουτσουνι). Την Τετάρτη τα κατάφερε. Έχει περάσει ένας μήνας και είναι ελάχιστα τα ατυχήματα που έχει.

Αχ πολύ ενθαρρυντικά έτσι όπως το έκανες... Προς το παρόν έχει εξάρτηση από την πιπίλα...την ψάχνει να κοιμηθεί, την ψάχνει στο αυτοκίνητο, την ψάχνει στην υπερένταση... Θέλω να πιστεύω λόγω ηλικίας...

Στην πάνα στα δυόμιση θα είναι καλοκαίρι οπότε αν είναι έτοιμος θα το εκμεταλλευτούμε... Γιατί αλλιώς πάμε τρεισήμισι... Ελπίζω να είναι έτοιμος...

tvXOp2.png

Εγώ είχα και τα δυο μου μωρά χοντρά. 6 μηνών έπιαναν 10 κιλά, σε καταλαβαίνω και είναι ζόρι. Εγώ ήμουν και έγκυος και είχε φτάσει η κόρη 13.... άσε. Θα περασει όμως ανεπιστρεπτί η εποχή αυτής της αγκαλίτσες, όπου σε κοιτά και είσαι ο κόσμος του όλος. Ευχαριστησου το μέχρι τέλους. Ξέρεις τι μου πε η κόρη μου προχτές που χτύπησε στην πλατεία και πήγα να την πάρω αγκαλιά? " Έλα μαμά φύγε, είμαι μεγάλη τώρα".....πφφφφφ κορίτσια....

Αχ πολύ ενθαρρυντικά έτσι όπως το έκανες... Προς το παρόν έχει εξάρτηση από την πιπίλα...την ψάχνει να κοιμηθεί, την ψάχνει στο αυτοκίνητο, την ψάχνει στην υπερένταση... Θέλω να πιστεύω λόγω ηλικίας...

Στην πάνα στα δυόμιση θα είναι καλοκαίρι οπότε αν είναι έτοιμος θα το εκμεταλλευτούμε... Γιατί αλλιώς πάμε τρεισήμισι... Ελπίζω να είναι έτοιμος...

Και πάλι άντρες.... Την εύκολη λύση. Με κάθε σεβασμό προς τον γιο σου, είμαστε κ μακρυά να του έκανα μια επίσκεψη να μου φτιάξει τη διάθεση. 

Εγώ είχα και τα δυο μου μωρά χοντρά. 6 μηνών έπιαναν 10 κιλά, σε καταλαβαίνω και είναι ζόρι. Εγώ ήμουν και έγκυος και είχε φτάσει η κόρη 13.... άσε. Θα περασει όμως ανεπιστρεπτί η εποχή αυτής της αγκαλίτσες, όπου σε κοιτά και είσαι ο κόσμος του όλος. Ευχαριστησου το μέχρι τέλους. Ξέρεις τι μου πε η κόρη μου προχτές που χτύπησε στην πλατεία και πήγα να την πάρω αγκαλιά? " Έλα μαμά φύγε, είμαι μεγάλη τώρα".....πφφφφφ κορίτσια....

Κλαίω..... Είναι μεγάλη τρομάρα της!ηταν οι φίλοι της μπροστά φαντάζομαι 

ffpWp3.png

Διαφημίσεις

Η κουμπαρά ναι γιατί είναι νάνος καινό Νικόλας έκλαιγε τόσο πολύ που τον κράτησε ελάχιστα. Η Έμμα πολύ λεπτή ούτε 10 κιλά όποτε κυριλέ. 

Μια χαρά είναι κοριτσάρα. Μην σε αγχωνει

Εμμα,τι όμορφο όνομα! 

Λοιπόν το πιο ωραίο το άκουσα πριν λίγες μέρες.... Μαμά με πονάει το πουλάκι μου, Έλα να μου το φιλήσεις να γειανει....να θυμηθώ να μην λεω όταν χτυπάει έλα να στο φιλήσω και ακούσω κι εγώ τέτοια ατάκα.

Θα λιποθυμησω!

Ο Χριστός και η Παναγία!! 

ffpWp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Του πονάει το τσουτσουνι??

Κλαιωωωω δε μπορώ. 

Λοιπόν το πιο ωραίο το άκουσα πριν λίγες μέρες.... Μαμά με πονάει το πουλάκι μου, Έλα να μου το φιλήσεις να γειανει....να θυμηθώ να μην λεω όταν χτυπάει έλα να στο φιλήσω και ακούσω κι εγώ τέτοια ατάκα.

• Χαχα 8

tvXOp2.png

Ούτε να το φανταστώ......

Ούτε να το φανταστώ......

Ε μα ναι

Από μικρά, είναι να μην ανακαλύψουν το πουλί τους ,από την ώρα που το ανακαλύπτουν δεν ξεκολλάνε! 

• Χαχα 1

ffpWp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Αστο

Γελάω με τον δικό μου που όταν δει κορίτσι με καυτό σορτς λέει τι είναι αυτό, πως τα ντύνουν έτσι κλπ Κ του λέω Α ναι??? Δηλαδή θες να μου πεις ότι εσύ αν κάνουμε κορίτσι θα την έχεις με τη μπουργκα Ε??? Κι άμα τη βάλει δεν θα..... Και με κοιτάει με ένα βλέμμα αυστηρό Κ λέω καλά καλά. 

Ασε όλοι ίδιοι είναι σ αυτοαυτό

Lilypie - (IVvA)

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα