Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Τουτουνι είπε:

Ναι!!! Μόνο σε αυτό το είδος εξωσωματικής ανταποκρίνεται ο οργανισμός μου!

Εγώ δεν τις ξέρω αυτές....

Πριν χρονια επαιρνα τις pregnacare conception

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

πρίν από 10 λεπτά , Annita tsoupani είπε:

Πριν χρονια επαιρνα τις pregnacare conception

Δυστυχώς ούτε αυτές τις ξέρω... Είναι καλές????

Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Δυστυχώς ούτε αυτές τις ξέρω... Είναι καλές????

Νομιζω ναι επαιρνα πολλα τοτε ωμεγα 3,εκανα διατροφη χωρις γλουτενη που η γλουτενη επηρεαζει το ανοσοποιητικο,δεν επινα γαλα δεν ετρωγα κρεας εκανα βελονισμο ηπια κινέζικα βοτανα!!εκανε βελονισμο ο αντρας μου εκανα πολλα!!

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

3 ώρες πρίν, Dreamer-b είπε:

Ραφαελιτσα μμμ μου εδωσες λιγο κουραγιο γιατι ολο το βραδυ εκλαιγα ουτε που κοιμηθηκα γιατι ποστευα οτι μολις ξυπνησω θα εχω αδιαθετησει, αληθεια ειχες δει και εσυ καφε; Στις ποσες μερες;;

2 ώρες πρίν, Dreamer-b είπε:

Κοριτσια μου τελικα πηρα τα αποτελεσματα χοριακη 1 αρνητικο:( παω να συνεχισω να κλαιω

να κλάψεις να ηρεμήσεις...σε καταλαβαίνω απόλυτα....Αλλά να σηκωθείς γρηγορα γιατι θα γίνεις ΜΑΝΑ σε λιγο καιρο.τιποτα δεν τελείωσε....λίγο σ εμεινε κ όλα θα πάνε όπως εσυ τα θες....σε φιλώ γλυκά πολυ...

• Μου αρέσει 1

πρίν από 58 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Ναι!!! Μόνο σε αυτό το είδος εξωσωματικής ανταποκρίνεται ο οργανισμός μου!

Εγώ δεν τις ξέρω αυτές....

Τουτουνι μου και έμενα ο γιατρός μου μου είπε να προχωρήσουμε έτσι και ήλπιζα πως θα ήτανε και κάτι αρκετά πιο οικονομικό. Μου είπε 2200. Τα βρήκα πάρα πολλά! Σκέφτομαι να απευθυνθώ και σε άλλο κέντρο εξωσωματικής. Σε παρακαλώ αν δεν σε πειράζει μου λές πόσα στοιχίζει στην Ελλάδα; 

Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , [email protected] είπε:

Τουτουνι μου και έμενα ο γιατρός μου μου είπε να προχωρήσουμε έτσι και ήλπιζα πως θα ήτανε και κάτι αρκετά πιο οικονομικό. Μου είπε 2200. Τα βρήκα πάρα πολλά! Σκέφτομαι να απευθυνθώ και σε άλλο κέντρο εξωσωματικής. Σε παρακαλώ αν δεν σε πειράζει μου λές πόσα στοιχίζει στην Ελλάδα; 

Εμένα μου κόστισε 3000. Με διέγερση όμως. Πήραν τα ωάρια τα γονιμοποίησαν και μετά μεταφορά. Η τελευταια εμβρυομεταφορά κόστισε 1300..

πρίν από 4 λεπτά , Leapos είπε:

Εμένα μου κόστισε 3000. Με διέγερση όμως. Πήραν τα ωάρια τα γονιμοποίησαν και μετά μεταφορά. Η τελευταια εμβρυομεταφορά κόστισε 1300..

Την τελευταία φορά με διέγερση και τα φάρμακα μαζί, μας στοίχισε περίπου 5000. Στην Κύπρο είναι όλα πολύ πιο ακριβά! Ο σύζυγος ούτε να ξανακούσει! Έλεγα και εγώ να κάνω φυσικούς κύκλους μιας και ήλπιζα να μπορώ να τους πληρώνω με τα δικά μου χρήματα, και να τον έπειθα να μου δώσει ένα "κυπελάκι". Αλλά τελικά θα μου έρθει πιο ακριβά! Δεν ξέρω τι να κάνω! 

πρίν από 10 λεπτά , [email protected] είπε:

Συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα!!! Τι σου στοίχισε 2200?

πρίν από 3 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα!!! Τι σου στοίχισε 2200?

Μετά την τελευταία αποτυχία μου είπε να προχωρήσουμε με φυσικό τροποποιημένο κύκλο και πως θα μου στοιχίσει 2200. Δεν είναι πολλά! 

Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Annita tsoupani είπε:

Αν σας πω εγω οτι μεχρι τωρα εδωσα 10.000?4500 ωοληψια παγωμα 1200 φάρμακα διεγερσης 3000 λαπαροσκοπηση υστεροσκοπηση κ 1500 εμβρυομεταφορα

Annitaki μου άσε! Παντού στην Κύπρο κόφκουν κελλέ! (Μας κόβουν το κεφάλι!) Εμένα το 2015 μετά απο λάθος διάγνωση μου κάνανε λαπαροσκόπηση και πλήρωσα 5200! 

πρίν από 1 λεπτό , Annita tsoupani είπε:

Αν σας πω εγω οτι μεχρι τωρα εδωσα 10.000?4500 ωοληψια παγωμα 1200 φάρμακα διεγερσης 3000 λαπαροσκοπηση υστεροσκοπηση κ 1500 εμβρυομεταφορα

Αννίτα μου, αν κοιτάξω κι εγώ τα προηγούμενα χρόνια μέχρι τώρα, κι εγώ κάπου εκεί φτάνω... Στα 9.000ε και δεν έχω καταφέρει τίποτα...

πρίν από 3 λεπτά , Annita tsoupani είπε:

Κατερινα μ εκανες αιτηση στην κυβερνηση για να παρεις 2500 π δικαιουσε?εμεις θα κανουμε τωρα

Εμπιπτουμε στην κατηγορία που δικαιούμαστε 1000 ευρώ λόγω εισοδήματος του συζύγου. Χχχ

1 hour ago, [email protected] είπε:

Elen23 μου είχανε πει για τις Fertlimax  και μετά από πολύ έρευνα εδώ στην Κύπρο τις βρήκα. Τις έπαιρνα όμως μόνο 1 μήνα πριν την εξωσωματική. Ο γιατρός μου είπε να τις συνεχίσω αλλά σε παρακαλώ πες μου μπορείς και τις καταπίνεις; Δεν μπορώ με τίποτα! Είναι τεράστιες! Παραλίγο να πνιγώ την πρώτη φορά. Οπότε της κάνω σκόνη και δεν ξέρω αν χάνει τις βιταμίνες της. 

Άστα μέχρι να μάθω να τις καταπίνω είδα κ έπαθα. Τις έκοβα στα δύο στα τρία τίποτα χειροτερα γιατί κάνανε γωνίες κ δε μπορούσα κολαγανε χειρότερα πνιγουμουν τα μάτια μου ποτάμι να τρέχουν. Τελικά έμαθα να τις πίνω ολόκληρες γιατί έχουν αυτή την επικάλυψη που κάπως γλιστράει. Κι εσύ πάντως χαράς το κουράγιο σου που τις κάνεις σκονη. Εγώ με το που τις βάζω στο στόμα ανακατεύομαι. Δεν νομίζω όμως να χάνει τις βιταμίνες. Ρε τι τραβάμε! 

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα