Recommended Posts

Just now, katerinaki 86 είπε:

Να 'σαι καλα κοριτσακι μου!!Τωρα ειμαι 8 εβδομαδων.

τι ωραια!!!!!! να έχεις μια υπέροχη και ήρεμη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μ!!!!!

• Ευχαριστώ 2

Just now, MELINASP είπε:

μπράβο Κατερινακι μου γλυκό!! φτου σου κοριτσάκι μου όλα καλά δόξα τον Θεό!! 

κοριτσακι μου δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό. εύχομαι να ανέβουν και να είναι όλα καλά! 

@Τουτουνι την πρωτη φορα ανεβαινε, κατεβηκε και ξανα ανεβηκε και δεν πηραμε καλο ωαριο. Θα το δουν και ας κρινουν. Ηταν απολυτως ειλικρινεις ως τωρα..φανταζομαι δεν θα με βαλουν αδικα στο χειρουργειο! Τι να πω!! Τι αγχος και αυτο..ανεβηκε η τιμη, μηπως επεσε μηπως αυτο μηπως το αλλο! Ουφ!

Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

@MELINASP ασε το Σπύρι  κ πιασε κοιλιά κ χάιδευε....θα σε φτιάξω εγώ πριν γεννήσεις μην σε νοιάζει....γκομεναρα θα σε κάνω....

χαχαχαχαχα σαγαπω απλά!!! ❤️

αυτό αγάπη μου δεν είναι σπυρί!!! καρούμπαλο είναι!!!! ξέρεις τίποτα για καλόγερο;;; να βάλω έξτρα;;; εσύ που σαι στα μέσα κ τα έξω;; 

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσια, ολα καλα ευτυχως!!!Ο γιατρος μας ειπε οτι ειναι πολυ ευχαριστημενος. Εχουμε μεγαλωσει και η καρδουλα μας χτυπαει μια χαρα!!Μου εδωσε αδεια αλλες 2 εβδομαδες αλλα μου ειπε οτι δε χρειαζεται να ειμαι συνεχεια ξαπλα, απλα να ειμαι ξεκουραστη και πολυ προσεκτικη!

Μπράβο κορίτσι μου!!!να ξεκουράζεσαι κ να προσέχεις και όλα θα πάνε τέλεια!!

• Μου αρέσει 1

Just now, Strawberry* είπε:

@Τουτουνι την πρωτη φορα ανεβαινε, κατεβηκε και ξανα ανεβηκε και δεν πηραμε καλο ωαριο. Θα το δουν και ας κρινουν. Ηταν απολυτως ειλικρινεις ως τωρα..φανταζομαι δεν θα με βαλουν αδικα στο χειρουργειο! Τι να πω!! Τι αγχος και αυτο..ανεβηκε η τιμη, μηπως επεσε μηπως αυτο μηπως το αλλο! Ουφ!

Και αυτό είναι μόνο η αρχή.....

• Μπερδεμένη/-ος 1

Διαφημίσεις

Just now, MELINASP είπε:

αυτό αγάπη μου δεν είναι σπυρί!!! καρούμπαλο είναι!!!! ξέρεις τίποτα για καλόγερο;;; να βάλω έξτρα;;; εσύ που σαι στα μέσα κ τα έξω;; 

κ γω λοβ γιου καργα λεμε....κουτσουνα μ εσυ...

χαχαχαχα καρουμπαλο λεει...να σ πω θες αύριο να μ το στείλεις μεσεντζερ να το δω κ να σ πω καλητερα???? φουσιντιν θα σ ελεγα κ εγώ....

• Μου αρέσει 1

Just now, MELINASP είπε:

Αν βαλεις παγακι να το πιεσης ? Η λιγο λεμονι?ισως ειναι τσίμπημα κουνούπι?

• Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Βρε κορίτσια να κάνω μια χαζή ερώτηση γιατί με έχει πιάσει ανησυχία.. σήμερα αύριο είναι να μου έρθει η περίοδος... έχει έρθει σε καμιά σας πριν προλάβει να κάνει χοριακη??? Όχι τίποτα άλλο τώρα το βράδυ με πιασαν κάτι πονακια... κατά φαντασία ασθενής νομίζω ότι έχω γίνει!!!! 

Κι έχω μία βδομάδα ακόμα για τη χοριακη!!! 

Just now, nadiaki165 είπε:

Κορίτσια μου μολις τώρα με άφησε να γράψω από το πρωί!!τα νεύρα μου έσπασε!!τιιιιιι γίνεται;;;;

κάναμε συντήρηση φιλη μ....τα περισσότερα σβήστηκαν κιολας...

Just now, Optimist!!! είπε:

Βρε κορίτσια να κάνω μια χαζή ερώτηση γιατί με έχει πιάσει ανησυχία.. σήμερα αύριο είναι να μου έρθει η περίοδος... έχει έρθει σε καμιά σας πριν προλάβει να κάνει χοριακη??? Όχι τίποτα άλλο τώρα το βράδυ με πιασαν κάτι πονακια... κατά φαντασία ασθενής νομίζω ότι έχω γίνει!!!! 

Κι έχω μία βδομάδα ακόμα για τη χοριακη!!! 

εγω όταν ημουνα εγκυος δεν ήρθε κ μετά να κάνω χοριακη...Τώρα τι να πω ...η κάθε μία διαφορετική....Μην ανχωνεσαι ολα καλα θα σ πανε κούκλα μ...χάιδευε κοιλιτσα ξάπλα τωρα που μπορείς γιατί μετα θα γίνεις μπαλόνι κ δεν θα μπορείς...φιλακιαααα

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , katerinaki 86 είπε:

Κοριτσια, ολα καλα ευτυχως!!!Ο γιατρος μας ειπε οτι ειναι πολυ ευχαριστημενος. Εχουμε μεγαλωσει και η καρδουλα μας χτυπαει μια χαρα!!Μου εδωσε αδεια αλλες 2 εβδομαδες αλλα μου ειπε οτι δε χρειαζεται να ειμαι συνεχεια ξαπλα, απλα να ειμαι ξεκουραστη και πολυ προσεκτικη!

Μπραβοοοοοο.τελεια τα νέα σου.ποσο είναι το μπιζελακι σου?

Κορίτσια μου τώρα μ άφησε να γράψω!!!

Λοιπόν πήραμε τα μωράκια μας σπίτι, όλα καλά και απλά τώρα σε 9 μερούλες θα μάθουμε τι έγινε, αισιόδοξος ο γιατρός, καλά έμβρυα, εγώ δεν σας κρύβω φοβάμαι , δεν έχω περάσει κ λίγα γι'αυτό, προσεύχομαι όμως να πάει καλά αυτή την φορά ! 

Κάντε μια προσευχουλα κ για μένα, και εγώ με την σειρά μου για όλες που είναι στην αναμονή, στην προετοιμασία, και στις ήδη εγκυουλες !!Σας ευχαριστώ όλες από καρδιάς ...

• Μου αρέσει 11

Just now, tweetiee είπε:

Λοιπόν πήραμε τα μωράκια μας σπίτι, όλα καλά και απλά τώρα σε 9 μερούλες θα μάθουμε τι έγινε, αισιόδοξος ο γιατρός, καλά έμβρυα, εγώ δεν σας κρύβω φοβάμαι , δεν έχω περάσει κ λίγα γι'αυτό, προσεύχομαι όμως να πάει καλά αυτή την φορά ! 

Κάντε μια προσευχουλα κ για μένα, και εγώ με την σειρά μου για όλες που είναι στην αναμονή, στην προετοιμασία, και στις ήδη εγκυουλες !!Σας ευχαριστώ όλες από καρδιάς ...

Καλώς τα δέχτηκες τα μωράκια σου.ευχομαι να φωλιάσουν στη κοιλιτσα σου και σε εννέα μέρες να κάνουμε πάρτυ όλες εδώ μέσα.εννοειται ότι θα κάνουμε προσευχουλα και για σένα κοριτσάκι μου.και για όλες τις κοπέλες εδώ μεσα.κοιτα τώρα μην αγχώνεσαι για τίποτα.... φιλιά πολλα

• Ευχαριστώ 1

Just now, Mumbaby είπε:

Καλώς τα δέχτηκες τα μωράκια σου.ευχομαι να φωλιάσουν στη κοιλιτσα σου και σε εννέα μέρες να κάνουμε πάρτυ όλες εδώ μέσα.εννοειται ότι θα κάνουμε προσευχουλα και για σένα κοριτσάκι μου.και για όλες τις κοπέλες εδώ μεσα.κοιτα τώρα μην αγχώνεσαι για τίποτα.... φιλιά πολλα

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου, ναι τώρα ξεκούραση και όσο μπορώ θετική σκέψη!! Εύχομαι σ όλες μας, να έρθουν όλα χωρίς πολλές ταλαιπωρίες...

• Μου αρέσει 1

Just now, tweetiee είπε:

σε 9 μηνες από τώρα θα χεις στο σπίτι σ μια γάτα που θα την κυνηγάς εσυ αντί αυτο εσένα γλυκό μ τουιτακι....

χίλιες ευχες κ προσευχές από μενα για να γίνεις η πιο φανταστική μανουλα ever....

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα