Recommended Posts

Just now, Strawberry* είπε:

Καλημερα! Και εγω ετσι εχω ακουσει οτι η μεταφορα γινεται ενα μηνα μετα. Ολα καλα να πανε! Φαινεται ποσα ωαρια μεγαλωσαν; Εγω απο την μια περιμενω 28/3 να περασω επιτροπη, απο την αλλη αυτος ο φυσικος κυκλος με παιδευει..εμφανιζεται ενα ωαριο μεγαλωνει, ανεβαινει η οιστραδιολη,,, εξαφανιζεται και εμφανιζεται αλλο!! ΑΧχααα δεν ξερω τι γινεται..εφτασα 16η μερα κυκλου και αυριο θα παω να το δουμε και αν προχωραει αυτο που φαινεται να το παρουν..αλλιως θα κανω μια παυση κ μετα διεγερση.

Καλημέρα φραουλίτσα μου.κοιτα σύμπτωση εγώ 15η μέρα του κύκλου και 21/3 περνάω από επιτροπή.μαζι θα ξεκινήσουμε διέγερση?εύχομαι να προχωρήσει το ωαριακι σου και να στο πάρουν.

πρίν από 11 λεπτά , Annita tsoupani είπε:

Νησακι μου Καλημέρα μια τεραστια χοριακη!!

Αννιτάκι μου Ευχαριστώ πάρα πολυ!!!! Αμήν μακάρι παναγιά μου!!!!

Just now, Annita tsoupani είπε:

Αννιτάκι μου Ευχαριστώ πάρα πολυ!!!! Αμήν μακάρι παναγιά μου!!!!

Διαφημίσεις

Just now, Mumbaby είπε:

Καλημέρα φραουλίτσα μου.κοιτα σύμπτωση εγώ 15η μέρα του κύκλου και 21/3 περνάω από επιτροπή.μαζι θα ξεκινήσουμε διέγερση?εύχομαι να προχωρήσει το ωαριακι σου και να στο πάρουν.

Αν δεν μας απαντησουν εγκαιρα αλλα μας περασουν θα ξεκινησουμε τελη απριλη μαζι λογικα!! Με προβληματισε λιγο ο γυναικολογος που μου εκανε την υπερηχογραφικη σαλπιγγογραφια..για την θεσνικη μου λεει επειδη εχει μεγαλη εμπειρια με τις επιτροπες, εχουν κοψει κοσμο για την σφραγιδα που ειναι μισοπατημενη. Ειναι τι εντολη εχουν. Αλλιως σε πανε 3 μηνες πισω. Απιστευτα πραγματα! Επισης μου λεει, καλυτερα να ειχες βουλωμενες σαλπιγγες..λες και με 3εκ σπερματα θα γινει το θαυμα!! 

8 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

@Hope 2019 λυπάμαι πολύ ευχομαι όλα να πάνε καλά την επόμενη φορά.

@Joann συγχαρητήρια κορίτσι μου!με το καλο!

Εγώ κορίτσια είχα μια αρκετά πιεστική μερα που τελείωσε με ένα ξέσπασμα μεγαλο αλλά με συνέφερε ο άντρας μου τώρα είμαι καλύτερα και προχωράμε.παμε αύριο να πάρουμε τα φάρμακα και ξεκινάμε την πρωτη διέγερση τις επόμενες μέρες.

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου!!

Καλημέρα όμορφες!!καλή επιτυχία στα κορίτσια που θα πάρουν χοριακη σήμερα....

• Μου αρέσει 1

Αν δεν μας απαντησουν εγκαιρα αλλα μας περασουν θα ξεκινησουμε τελη απριλη μαζι λογικα!! Με προβληματισε λιγο ο γυναικολογος που μου εκανε την υπερηχογραφικη σαλπιγγογραφια..για την θεσνικη μου λεει επειδη εχει μεγαλη εμπειρια με τις επιτροπες, εχουν κοψει κοσμο για την σφραγιδα που ειναι μισοπατημενη. Ειναι τι εντολη εχουν. Αλλιως σε πανε 3 μηνες πισω. Απιστευτα πραγματα! Επισης μου λεει, καλυτερα να ειχες βουλωμενες σαλπιγγες..λες και με 3εκ σπερματα θα γινει το θαυμα!! 

Δεν νομίζω ότι κόβουν ρε κοριτσάκι μου.μηπως τα παραλενε δεν ξέρω κιολας.ας μας βοηθήσουν τα κορίτσια που έχουν περάσει από επιτροπή.εμεις με αζωοσπερμια δεν νομίζω ότι θα μας κοψουν.εχουμε κάνει και βιοψία.δεν ξέρω κορίτσια βοηθήστε οποία γνωρίζει.

Διαφημίσεις

Καλημέρα εμένα μια χαρά με πέρασαν στην επιτροπή.. αν είναι όλα τα χαρτιά οκ με σφραγίδες και υπογραφές δεν έχουν λόγο να σε κόψουν!!! 

Just now, Optimist!!! είπε:

Καλημέρα εμένα μια χαρά με πέρασαν στην επιτροπή.. αν είναι όλα τα χαρτιά οκ με σφραγίδες και υπογραφές δεν έχουν λόγο να σε κόψουν!!! 

Μακαρι γιατι δεν αντεχω αλλο παιδεμα..χαρτια απο εδω εξετασεις κεπ..ουτε σπιτι να αγοραζαμε!

Μακαρι γιατι δεν αντεχω αλλο παιδεμα..χαρτια απο εδω εξετασεις κεπ..ουτε σπιτι να αγοραζαμε!

Μονο βιοψια μην ζητησουν..αυτην δεν μας ειπε κανενας γιατρος να την κανουμε. Εχει ολιγοσπερμια με χαμηλη κινητικοτητα. 

1 hour ago, island1 είπε:

Η οδοντίατρος μου μου έχει πει ότι πολλές φορές η αποτυχία οφείλεται κ στα δόντια το ξέρεις; Μιλάω για τυγχον σφραγίσματα που ο οργανισμός τα θεωρεί μολύνσεις κ ανεβάζει το ανοσοποιητικό.το ξέρεις;

Η υστεροσκοπηση δείχνει κ άλλα πράγματα πχ διάφραγμα κτλ που ενδεχομένως να πρέπει να αφαιρεθούν...δεν είναι ίδια με του Νικα

Καλημέρα είπα; Είμαι έξω από το μικροβιολογικό του Ρέα κ περιμένω να ανοίξουν..εννοείται ότι είμαι ο πρώτος αριθμός....τρέμουν χέρια πόδια..η καρδιά μου θα σπάσει...να δω πως θα πάω στη δουλειά..εδώ βγαίνουν σε 2 ώρες αλλά εγώ θα τα πάρω μετά τη δουλεια

Καλά αποτελέσματα νησάκι μου!!!αν κ νομίζω ότι θα δεις έναν παρά πολύ όμορφο νουμερο!!!!

dypLp3.png 

10 ώρες πρίν, island1 είπε:

Θα κάνεις περισσότερα του ενός! Τώρα σου ακούγεται κάπως αλλά θα με θυμηθείς...για μένα δεν τίθεται θέμα αν θα γίνει αλλά πότε θα γίνει γιατί όλο αυτό είναι ψυχοφθόρο..το 40 ασχολίαστο...η Μενεγάκη έκανε 46... 

κουτσομπολιστικο ισως φανει αλλα ηταν με δικο της ωαριο? να παρω θαρρος αν ηταν ..οχι γι αλλο λογο!

Just now, Mumbaby είπε:

Δεν νομίζω ότι κόβουν ρε κοριτσάκι μου.μηπως τα παραλενε δεν ξέρω κιολας.ας μας βοηθήσουν τα κορίτσια που έχουν περάσει από επιτροπή.εμεις με αζωοσπερμια δεν νομίζω ότι θα μας κοψουν.εχουμε κάνει και βιοψία.δεν ξέρω κορίτσια βοηθήστε οποία γνωρίζει.

Φαντασου εμένα η σαλπιγγογραφια δεν είχε σφραγίδα εοππυ!κ δεν μου είπαν κάτι.ουτε τώρα αυτή που έκανα στο μητέρα έχει σφραγίδα.

• Μου αρέσει 1

dypLp3.png 

Διαφημίσεις

Μονο βιοψια μην ζητησουν..αυτην δεν μας ειπε κανενας γιατρος να την κανουμε. Εχει ολιγοσπερμια με χαμηλη κινητικοτητα. 

Για πιο λόγο να χρειαστεί βιοψία αφού έχει σπερματοζωαρια!!! Μην αγχώνεσαι σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά η επιτροπή δεν είναι τίποτα.. μας φτάνουν όλα τα άλλα δε χρειάζεται να προβληματιζεσαι και με αυτό!!! 

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

καλημέρα κοριτσια!!!!

μιας και καταλαβαινω οτι ειστε αρκετες εδω στο Γένεσις...θα ηθελα να ρωτησω...υπαρχει καποια κοπελα που λογω αυξημενου κατακερματισμου στο σπερμα κανει τις μεθοδους  imsi  ή  picsi?

@island1 περιμενω με χαρα κ ανυπομονησια τα νεα σου!!!!

Δεν νομίζω βρε κοριτσάκι μου.δεν θα σου το έλεγε ο γυναικολόγος σου,ότι χρειάζεται βιοψία?εμείς ο σύζυγός έχει αζωοσπερμια γι'αυτό κάναμε.

• Μου αρέσει 1

Just now, Strawberry* said:

Καλημερα! Και εγω ετσι εχω ακουσει οτι η μεταφορα γινεται ενα μηνα μετα. Ολα καλα να πανε! Φαινεται ποσα ωαρια μεγαλωσαν; Εγω απο την μια περιμενω 28/3 να περασω επιτροπη, απο την αλλη αυτος ο φυσικος κυκλος με παιδευει..εμφανιζεται ενα ωαριο μεγαλωνει, ανεβαινει η οιστραδιολη,,, εξαφανιζεται και εμφανιζεται αλλο!! ΑΧχααα δεν ξερω τι γινεται..εφτασα 16η μερα κυκλου και αυριο θα παω να το δουμε και αν προχωραει αυτο που φαινεται να το παρουν..αλλιως θα κανω μια παυση κ μετα διεγερση.

Καλημέρα!

Χτες είχα 20, θα ξαναπάω σήμερα να με δουν. 

Καλή επιτυχία με την επιτροπή και καλά αποτελέσματα γενικότερα! :) Θετική σκέψη και αισιοδοξία! 

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Just now, eleni17 είπε:

κουτσομπολιστικο ισως φανει αλλα ηταν με δικο της ωαριο? να παρω θαρρος αν ηταν ..οχι γι αλλο λογο!

Και εγώ απορία το έχω χαχαχαχα 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα