Recommended Posts

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Πανα, σερβιετα και μουρμούρα έχει να φάει ο άντρας μου από 3 γυναίκες!Κ επιπλέον θα του ζητάνε λεφτά για καλλυντικά κ ρούχα! Φιλάκια πολλά

Άκυρη η ερώτηση, βρήκα την επικοινωνία μας τον Ιούλιο σε πμ και χάρηκα τοςο πολυ που ειδα οτι προχωράνε ολα τελεια!

Κορίτσια μου να πω λίγο για να μην μπερδευτεί κάποια κοπέλα αν τα διαβάσει αυτά που έγραψα για τον προεμφυτευτικο και το χωρεμειο ότι τελικά όλα αυτά που μας είπαν στο χωρεμειο για πολλούς μήνες αναμονής και ότι δεν ελέγχονται όλα τα χρωμοσώματα δεν ισχύουν αλλα έχουν να κάνουν με το δημόσιο...στον ιδιωτικό τομέα όπως έμαθα δεν ισχύουν αυτα.το διευκρινιζω.

Διαφημίσεις

Just now, MELINASP είπε:

μία χαρά είναι η δόση σου και εγώ 225 εκανα. θα σε δει και ο γιατρος και μπορεί να στην αλλάξει. 

Σε ευχαριστω πολύ για την απαντηση!

• Μου αρέσει 1

7 ώρες πρίν, Zygoudaki είπε:

Σε ευχαριστω πολύ για την απαντηση!

Καλημερα! Και εγω ειμαι 34 και το θεμα μας ειναι μονο το σπερμα, τοσες μοναδες ακριβως μου ειπαν οτι υπολογιζουν να παρω. Περιμενουν γυρω στα 10 ωαρια με αυτες.

• Μου αρέσει 1

Καλημέρα Σ όλα τα κορίτσια!!

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν σήμερα χορίακη  και επανάληψή!!

Εγώ στην αναμονή χωρίς κανένα σημάδι!! Άντε να έρθει το Σάββατο 

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Όμορφα μου κορίτσια καλημέρα!!εχτές έκανα την πρώτη ενεσουλα μου!!είμαι χαρούμενη και ανυπόμονη!!Pergoveris λέγονται!Εγώ πίστευα θα πονάει το υγρό όπως στις αντιπικτικες που έκανα για το πόδι μου παλαιότερα αλλά καμία σχέση!!

Περιμένουμε σήμερα αποτελέσματα από χοριακες ε??καλή επιτυχία σε όλες!!ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι!!

• Μου αρέσει 5

Καλημέρα κι από μενα . Καλή επιτυχία στα κορίτσια που σήμερα κάνουν χοριακή κ σ αυτά που είναι στην αναμονή χωρίς κανένα σημάδι. Είπαμε δεν παίζει κανένα ρόλο!

• Μου αρέσει 1

Just now, tweetiee είπε:

Καλημέρα Σ όλα τα κορίτσια!!

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν σήμερα χορίακη  και επανάληψή!!

Εγώ στην αναμονή χωρίς κανένα σημάδι!! Άντε να έρθει το Σάββατο 

Καλημέρα κορίτσι μου!! ευχομαι να πάμε όλα καλά το Σάββατο!!που θα πανε!ας είμαστε αισιόδοξες!!

• Ευχαριστώ 1

10 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Μαριτσα μου δεν θυμάμαι αν σου εχω ευχηθεί για την εγκυμοσυνη. Ευχομαι τελειομηνη και με το καλο να κρατήσεις τα μωράκια σου αγκαλιά!

θυμαμαι οτι ειχες κι εσυ αρκετές αρνητικές χοριακες, ηταν κατι που έπαιξε ρόλο θεωρείς στο θετικο αποτέλεσμα;

Σε ευχαριστώ Κάντι μου. 

Αυτό που έπαιξε ρόλο ήταν η εμβρυομεταφορα σε φυσικό κύκλο μετά την κανονική ωορρηξία μου κ χωρίς κορτιζόνη.

• Μου αρέσει 1

ibDHp3.png

10 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

μία χαρά είναι η δόση σου και εγώ 225 εκανα. θα σε δει και ο γιατρος και μπορεί να στην αλλάξει. 

Κορίτσια καλημερα!!καλή αρχή @Zygoudaki μαζί είμαστε!!και εγώ εχτές έκανα την πρώτη ενεση Pergoveris 300 μονάδες!!ξέρει καποια?

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Katriniki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! ευχομαι να πάμε όλα καλά το Σάββατο!!που θα πανε!ας είμαστε αισιόδοξες!!

Σ ευχαριστω κοριτσι μου !!

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Σε ευχαριστώ Κάντι μου. 

Αυτό που έπαιξε ρόλο ήταν η εμβρυομεταφορα σε φυσικό κύκλο μετά την κανονική ωορρηξία μου κ χωρίς κορτιζόνη.

Ετσι εχω παει και εγω με τα κατεψυγμενα ! Ας σταθω τυχερη , αν και την προηγουμενη επιασε παλι ετσι  ασχετα απο την συνεχεια ! 

Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης με τα κοριτσια σου , ολα να πανε τελεια !

Just now, Katriniki είπε:

Όμορφα μου κορίτσια καλημέρα!!εχτές έκανα την πρώτη ενεσουλα μου!!είμαι χαρούμενη και ανυπόμονη!!Pergoveris λέγονται!Εγώ πίστευα θα πονάει το υγρό όπως στις αντιπικτικες που έκανα για το πόδι μου παλαιότερα αλλά καμία σχέση!!

Περιμένουμε σήμερα αποτελέσματα από χοριακες ε??καλή επιτυχία σε όλες!!ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι!!

Ξεχαστηκα να συ γραψω ... καλη αρχη κοριτσι μου , ευχομαι και τυχερη  !!!

• Ευχαριστώ 1

Just now, Katriniki said:

και εγώ εχτές έκανα την πρώτη ενεση Pergoveris 300 μονάδες!!ξέρει καποια?

Έκανα gonal των 300 (είναι το ίδιο φάρμακο νομίζω) και μου το μείωσαν μετά στις 250 μονάδες. Συνολικά 9 μέρες διήρκησε η θεραπεία μου και είμαι σαν μπαλόνι έτοιμη να σκάσω :D Aύριο πάω για ωοληψία.

• Μου αρέσει 1

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Έκανα gonal των 300 (είναι το ίδιο φάρμακο νομίζω) και μου το μείωσαν μετά στις 250 μονάδες. Συνολικά 9 μέρες διήρκησε η θεραπεία μου και είμαι σαν μπαλόνι έτοιμη να σκάσω :D Aύριο πάω για ωοληψία.

Στο μείωσαν μετά από πόσες μέρες??γιατί όμως?εγω έχω ραντεβού το Σάββατο να με δει!και μου είπε μετά θα ξεκινήσω και cetrodite!!μη μου πεις?έχει πρήξιμο??κ εγώ είπα πάλι καλά που δεν κατάλαβα τπτ! αχαχαχαχαχα σου έχει δώσει και κάτι άλλο ?

Just now, tweetiee είπε:

Σ ευχαριστω κοριτσι μου !!

Ετσι εχω παει και εγω με τα κατεψυγμενα ! Ας σταθω τυχερη , αν και την προηγουμενη επιασε παλι ετσι  ασχετα απο την συνεχεια ! 

Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης με τα κοριτσια σου , ολα να πανε τελεια !

Ξεχαστηκα να συ γραψω ... καλη αρχη κοριτσι μου , ευχομαι και τυχερη  !!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! μακάρι!!εύχομαι ότι καλύτερο!!

• Μου αρέσει 1

Μετά από 4 μέρες πήγα στις 250 μονάδες. Προστέθηκε και μένα μια άλλη ένεση μετά. Και την τελευταία μέρα μόνο άλλη μια ένεση (3 συνολικά). Σήμερα δεν θα πάρω τίποτα πέρα από αντιβίοση και αργότερα δεν ξέρω ακόμα αν θα χρειαστώ κι άλλα φάρμακα αλλά δεν το αποκλείω κιόλας γιατί μου γράψαν κι άλλα που δεν τα χρησιμοποίησα ακόμα.

Αρχικά είχα ενοχλήσεις στο στήθος, μετά μου πέρασαν και δεν είχα συμπτώματα μέχρι χτες όπου ένιωθα πρήξιμο και σήμερα σχεδόν δεν μπορώ να σταθώ όρθια από το βάρος. Αλλά δεν είναι πόνος, περισσότερο ενόχληση θα το χαρακτήριζα. 

Καλή αρχή και καλά αποτελέσματα :wub:

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Μετά από 4 μέρες πήγα στις 250 μονάδες. Προστέθηκε και μένα μια άλλη ένεση μετά. Και την τελευταία μέρα μόνο άλλη μια ένεση (3 συνολικά). Σήμερα δεν θα πάρω τίποτα πέρα από αντιβίοση και αργότερα δεν ξέρω ακόμα αν θα χρειαστώ κι άλλα φάρμακα αλλά δεν το αποκλείω κιόλας γιατί μου γράψαν κι άλλα που δεν τα χρησιμοποίησα ακόμα.

Αρχικά είχα ενοχλήσεις στο στήθος, μετά μου πέρασαν και δεν είχα συμπτώματα μέχρι χτες όπου ένιωθα πρήξιμο και σήμερα σχεδόν δεν μπορώ να σταθώ όρθια από το βάρος. Αλλά δεν είναι πόνος, περισσότερο ενόχληση θα το χαρακτήριζα. 

Καλή αρχή και καλά αποτελέσματα :wub:

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου μακάρι όλα να μας πάνε καλά!!κοντά κοντα είμαστε σχετικά!!πότε πας για ωοληψια?

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα