Recommended Posts

@marakif1990 συγχαρητήρια!!! Πολύ καλή τιμή!! Βέβαια, μην το δένεις κόμπο για τα δίδυμα, για να μη στενοχωρηθείς σε περίπτωση που δεν είναι. Μπορεί να είναι ένα δυνατό μωρό. Κι εγώ είχα 500άρα και 900άρα χοριακή, όμως και τις δυο φορές ήταν ένα μωρό. 'Ολοι έλεγαν δίδυμα αλλά ο γιατρός ήταν διστακτικός και δεν είχε άδικο.  Να έχεις μια όμορφη 4ψήφια την Τετάρτη και όλα θα πάνε καλά!!

@island1 με όλα αυτά που πέρασες, πραγματικά ο γιατρός σου ακούγεται εξαιρετικός, μπράβο! 'Οσο για την επαρχία, εξαρτάται πού μένεις. Αν στο νοσοκομείο της περιοχής σου δε γεννάνε ούτε οι ίδιες οι νοσηλεύτριες και η ιδιωτική κλινική είναι απλό ξενοδοχείο, φεύγεις τρέχοντας προς το κοντινότερο μεγάλο νοσοκομείο τύπου Ιωαννίνων ή Πάτρας ή πας κατευθείαν Αθήνα ή Θεσ/νίκη και "καθαρίζεις". 'Ολα είναι σχετικά!

SF6pp3.pnguvYdp3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , marakif1990 είπε:

Σας ευχαριστώ για τις ευχες σας! Ειμαι 11η μερα απο ετ, δεν ειναι λιγο για να ναι δίδυμα;

συνηθως οι τιμες 14 μερα απο ετ ειναι γυρω στο 100-200 γιαυτο σου λενε ολοι για διδυμμα!!!! 

• Μου αρέσει 1

Συγχαρητηρια!! Εγω 11η μερα απο ετ ειχα 127 κ 14η 496. Εχεις αυξημενη τιμη αλλα δεν ειναι σιγουρα τα διδυμα. Οι χοριακες παιζουν παντα λογω δυναμικης εμβρυου κ οργανισμου

poWsp2.png

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ για τις ευχες σας! Θα ήθελα να εχω δυο σπορακια κ να μην παει χαμένο το ενα, αλλα δεν καίγομαι κιολας! Με την έννοια οτι θελω να ναι γερο κ μετα ας ειναι όσα θέλουν! Κ εκτός αυτού με αγχώνει η δίδυμη κύηση, οσο να πεις, εχει περισσότερους κινδύνους!

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια !! Ξεκίνησα και εγώ από την Δευτέρα βραχύ πρωτόκολλο μ ανταγωνιστή από ότι μου είπε ο γιατρός . Την Παρασκευή κάναμε τον πρώτο υπέρηχο και είδαμε 2 από δεξια και 3 από αριστερά . Αύριο έχω ξανα υπέρηχο για να δούμε πως συνεχίζουμε . Οιστραδιόλη Δευτέρα 38.5 και Παρασκευή 191 !! Αυτά ! Ο γιατρός μου είπε πως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή θα πάμε για ωοληψία !!

• Μου αρέσει 1

EAOjp3.png

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ μπηκα στη διαδικασία της εξωσωματικής και κοντεύω για την ωοληψία. Ελπίζω να πάνε όλα καλά κ εύχομαι σε όλες να έχουν το πολυπόθητο αποτέλεσμα.

• Μου αρέσει 3

dypLp3.png 

8 ώρες πρίν, nadiaki165 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ μπηκα στη διαδικασία της εξωσωματικής και κοντεύω για την ωοληψία. Ελπίζω να πάνε όλα καλά κ εύχομαι σε όλες να έχουν το πολυπόθητο αποτέλεσμα.

Καλη καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα να εχεις    :)

• Μου αρέσει 1

EAOjp3.png

Σε ευχαριστώ elektraGr το ελπίζω γιατί δεν εχω καλή αντάποκριση στα φάρμακα κ έχω μόνο 4 ωάρια. Βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι δεν τον νοιάζει η ποσότητα αλλά η ποιότητα.

dypLp3.png 

πρίν από 57 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Σε ευχαριστώ elektraGr το ελπίζω γιατί δεν εχω καλή αντάποκριση στα φάρμακα κ έχω μόνο 4 ωάρια. Βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι δεν τον νοιάζει η ποσότητα αλλά η ποιότητα.

Καλημέρα,

εχει δίκιο ο γιατρός σου. Δεν μας νοιάζει η ποσότητα αλλά η ποιότητα των ωαριων προκειμένου να δώσουν καλά έμβρυα. Μην απογοητεύεσαι!

• Μου αρέσει 1

mIb4p3.png

Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ palmoira θα δείξει. είναι κ η πρώτη φορά κ θέλω να πετύχει με την πρώτη να τελειώνω γτ έχω ταλιπωρηθεί πολύ. Αύριο έχω υπέρηχο για να μου πει πότε θα κάνω ωοληψία.

dypLp3.png 

5 ώρες πρίν, nini84 είπε:

Καλη επιτυχια @nadiaki165.

Ποιο πρωτοκολλο ακολουθεις;

Σε ευχαριστώ.το βραχύ πρωτόκολλο.δευτερη μέρα του κύκλου έκανα υπέρηχο κ εξέταση οιστραδιολης κ ξεκίνησα ενέσεις με gonal.κ από το Σάββατο κάνω κ ενέσεις cetrodite.αυριο έχω υπέρηχο για να μου πει ποτέ θα γίνει η ωοληψια.εσυ σε τι κατάσταση είσαι;

On 20/5/2018 at 9:48 ΠΜ, ElektraGr είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Ξεκίνησα και εγώ από την Δευτέρα βραχύ πρωτόκολλο μ ανταγωνιστή από ότι μου είπε ο γιατρός . Την Παρασκευή κάναμε τον πρώτο υπέρηχο και είδαμε 2 από δεξια και 3 από αριστερά . Αύριο έχω ξανα υπέρηχο για να δούμε πως συνεχίζουμε . Οιστραδιόλη Δευτέρα 38.5 και Παρασκευή 191 !! Αυτά ! Ο γιατρός μου είπε πως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή θα πάμε για ωοληψία !!

Είναι η πρώτη σου φορά;σου είπε τίποτα ο γιατρός που ήταν 5 ωάρια;έκανες ωοληψια;

dypLp3.png 

1 ώρα πρίν, nadiaki165 είπε:

Σε ευχαριστώ.το βραχύ πρωτόκολλο.δευτερη μέρα του κύκλου έκανα υπέρηχο κ εξέταση οιστραδιολης κ ξεκίνησα ενέσεις με gonal.κ από το Σάββατο κάνω κ ενέσεις cetrodite.αυριο έχω υπέρηχο για να μου πει ποτέ θα γίνει η ωοληψια.εσυ σε τι κατάσταση είσαι;

Είναι η πρώτη σου φορά;σου είπε τίποτα ο γιατρός που ήταν 5 ωάρια;έκανες ωοληψια;

Πρωτη φορα ναι ... Συνολο εχω 6, οιστραδιολη καλη.. αυριο εχω παλι υπερηχο και θα δουμε ποτε θα γινει ωοληψια.  Παντως μου ειπανε πως παω πολυ καλα! 

• Μου αρέσει 1

EAOjp3.png

Καλημέρα κορίτσια που πλησιάζεται στην ωοληψία ένα εχω να σας πω λίγα κ καλά θέλουμε το πρώτο σκαλοπάτι είναι να γονιμοποιηθούν όλα η εστω τα περισσσότερα το δεύτερο είναι η εμφύτευση..Στην αναμονή της χοριακής αναλόγος με τις μέρες των εμβρύων που θα βάκετε μην βλέπετε συμπτώματα ένα εχω να σας πω στην 1η προσπάθεια είχα τόση υπερένταση που δεν κοιμόμουν .Το άλλαξα αυτό χαλάρωσα κ παρόλο που δεν εχω μωράκι αγκαλιά εχω πετύχει 3 φορές εμφύτευση. Να κάνετε τον Σταυρό σας κ να είστε ήρεμες όσο μπορείτε κ μην σκεφτεστε τίποτα μόνο τον εαυτό σας κ εύχομαι τεράαααστιες χοριακές κ στις 2 σας όλα να είναι υπέροχα ❤❤

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα