Recommended Posts

Just now, Kathrin17 είπε:

Χαχα @Rafaelatarzan κανε κατι μηπως μαζευτει η @winspert κ κοψει τις χαζες σκεψεις...γιατι αλλιως θα την αναλαβω εγω..χαχα ξερω που μενει...

@Rafaelatarzan τι κανεις κοριτσι??

@winspert ηρεμησε..μην αγχωνεσαι..παλι ανασφαλειες σε επιασαν?

Ρε κορίτσια αφου ξερετε... Κόβονται οι κακες συνήθειες;;; Κανονιστε να συναντηθειτε κ να μου ερθετε με τα σκοινια σας... Δεν ειμαι ετσι γενικα ουτε ποτε αν αρρωστησει καποιος φοβαμαι μην παθω κ γω το ίδιο... Ποτε ομως... Τωρα μου βγηκε απο τον πολυ φοβο... Μη βαρατε... Χαχαχα Τα φιλια μου

m1Ogp2.pngDFB8p3.png

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ψιτ πήρα σχοινί κ ήρθα σ λεω....Δεν μ ξεφεύγεις εμενα σε βλέπω παντουυυυυυυυυ....να ξέρεις...στενός κορσες θα σ γίνω...χαχαχαχα όλα καλά θα είναι σ λεω ...

Γεια σου γλυκιά μου ταρζανιτσα!!! Μπράβο καλά της τα λες!!!

Just now, Nansy29 είπε:

Έχεις δίκιο πριν βρεθούμε στη θέση της μαμάς ίσως δεν μπορούμε να καταλάβουμε και επίσης δεν ξέρουμε και τι πέρασε η κάθε μαμα που βλέπουμε στον δρομο πριν γίνει μαμα..

Στην πρώτη το μωρό δεν είχε εγκέφαλο στην άλλη ειχε χαμηλούς καρδιακούς παλμούς υγρό στον εγκέφαλο υψηλή Αυχενική.ήταν ασύμβατα με τη ζωη δηλαδή.θα πεθαιναν ετσι κι αλλιως.και βέβαια ειχα και δυο ενδιαμεσες εγκυμοσύνες που ήταν αποβολές.για αύτο και πάμε για προεμφυτευτικο τώρα.

Νανσί μου, μην το βάζεις κάτω. Σύντομα θα κρατάς κι εσύ στην αγκαλιά σου το ή τα μωράκια σου!! Έρχεται και η δική σου ώρα!!!

• Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

Χαχα @Rafaelatarzan κανε κατι μηπως μαζευτει η @winspert κ κοψει τις χαζες σκεψεις...γιατι αλλιως θα την αναλαβω εγω..χαχα ξερω που μενει...

@Rafaelatarzan τι κανεις κοριτσι??

@winspert ηρεμησε..μην αγχωνεσαι..παλι ανασφαλειες σε επιασαν?

αχαχαχχαχ ναι Κατερίνα να πας να πας ....πες μ Κ εμένα που να ερθω ...χαχαχαα καλλα ειμαι αγαπη μ..Εσύ πως εισαι??? περιμένω την μαλακο να έρθει να ερθω αθηνα ...

Just now, Τουτουνι είπε:

Νανσί μου, μην το βάζεις κάτω. Σύντομα θα κρατάς κι εσύ στην αγκαλιά σου το ή τα μωράκια σου!! Έρχεται και η δική σου ώρα!!!

Ε ναι φιλη μ τουτουνι μ

..Αφού όλα θα είναι τέλεια λεμε..Εσύ τι κα εις χαρα μ???

Just now, winspert είπε:

Ρε κορίτσια αφου ξερετε... Κόβονται οι κακες συνήθειες;;; Κανονιστε να συναντηθειτε κ να μου ερθετε με τα σκοινια σας... Δεν ειμαι ετσι γενικα ουτε ποτε αν αρρωστησει καποιος φοβαμαι μην παθω κ γω το ίδιο... Ποτε ομως... Τωρα μου βγηκε απο τον πολυ φοβο... Μη βαρατε... Χαχαχα Τα φιλια μου

Όλες μαζι θα έρθουμε να ξέρεις...χαχαχαχα έχε χάρη που σε αγαπάμε αλιωςςςςςςς...ξέρεις εσύ 

..

• Μου αρέσει 3

5 ώρες πρίν, tweetiee είπε:

Ότι είναι θέλημα Θεού αυτό μόνο θα πω, ας γίνει κορίτσι μου!

Εννοώντας πρώτη, σαν αρνητική χοριακη , η πρώτη ήταν θετική και κατέληξε παλινδρόμη! Με κατεψυγμένα ήμουν, απλά πέρα από τι φόβο μου είχα μια ελπίδα, γιατί ξέρω ότι η μήτρα κάνει εμφύτευση και πίστευα ότι αυτή την φορά θα πάει καλά!σκατουλες....συνεχίζουμε όμως!!

Ελπίζω γλυκιά μου η επόμενη να σου φέρει την πραγματική ευτυχία..Είναι πολύ θετικό το ότι γίνεται εμφύτευση.

Πάρε τον χρόνο που χρειάζεσαι κ ξεκίνα κ πάλι δυναμικά!!

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

πρίν από 30 λεπτά , linaa είπε:

ναι εχεις δικιο αλλα φανταζομαι θα της ελεγε ο γιατρος να την ξαναδει αμεσως φανταζομαι αν ηταν τοσο σιγουρος. ειναι λιγο στο οριο μπορει οντως να μην φαινετε. βεβαια απτο να εχει ανχος μπορει να παει στα επειγοντα για εναν υπερηχο σε οποιοδηποτε μαιευτηριο. 

Ναι κορίτσια, τρελό άγχος, ιδιαίτερα όταν πάτησα το πόδι μου στο μέρος που πήγα για αποξεση μετά από δύο παλινδρομες... Μόλις επέστρεψα. Κάτι φάνηκε να σχηματίζεται στο ενδομήτριο, είναι πολύ μικρούλι. Ίσως για αυτό δεν μπόρεσαν να το δουν την Πέμπτη. Επομένως, έφυγε τεράστιο βάρος από πάνω μου. Προς το παρόν... Αλλά το εξωμήτριο αποκλείεται. 

Η επαρχία έχει το καλό ότι γίνεται η δουλειά σου γρήγορα... Κακώς το κακολογησα το νοσοκομείο!:x

• Μου αρέσει 7

Διαφημίσεις

Just now, Dream_on είπε:

Ναι κορίτσια, τρελό άγχος, ιδιαίτερα όταν πάτησα το πόδι μου στο μέρος που πήγα για αποξεση μετά από δύο παλινδρομες... Μόλις επέστρεψα. Κάτι φάνηκε να σχηματίζεται στο ενδομήτριο, είναι πολύ μικρούλι. Ίσως για αυτό δεν μπόρεσαν να το δουν την Πέμπτη. Επομένως, έφυγε τεράστιο βάρος από πάνω μου. Προς το παρόν... Αλλά το εξωμήτριο αποκλείεται. 

Η επαρχία έχει το καλό ότι γίνεται η δουλειά σου γρήγορα... Κακώς το κακολογησα το νοσοκομείο!:x

μπραβο βρε κοριτσι εφυγε ενα βαρος ε στο ειπα εισαι οριακα για να φανει κατι. χα επειδη κ εγω επαρχια ειμαι κανονικα το καλο ειναι αυτο πεφτουν ολοι πανω σου κ τελειωνεις μπαμ μπαμ.

• Μου αρέσει 1

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αχαχαχχαχ ναι Κατερίνα να πας να πας ....πες μ Κ εμένα που να ερθω ...χαχαχαα καλλα ειμαι αγαπη μ..Εσύ πως εισαι??? περιμένω την μαλακο να έρθει να ερθω αθηνα ...

Ε ναι φιλη μ τουτουνι μ

..Αφού όλα θα είναι τέλεια λεμε..Εσύ τι κα εις χαρα μ???

Όλες μαζι θα έρθουμε να ξέρεις...χαχαχαχα έχε χάρη που σε αγαπάμε αλιωςςςςςςς...ξέρεις εσύ 

..

Θα ξεκινησεις τωρα διεγερση δηλ?ολα να σου πανε καλα κοριτσι μου γτ εισαι γεματη ενεργεια κ ζωη κ αισιοδοξια!!θα γινεις μια τελεια αλλα τρελη μανουλα...μη με παρεξηγησεις..αληθεια λεω..

Εγω εχω τα φαρμακα στο ψυγειο..θα ξεκινησω στον κυκλο του μαιου λογω πασχα..θα χαλαρωσω αυτον τον 1μηνα κ μετα ας βοηθησει κ ο θεος κ ο γιατρος κ η τυχη κ η μοιρα ...χαχα

Φιλιααα πολλααα..να σε βλεπουμε πιο συχνα εεε

• Μου αρέσει 1

Just now, island1 είπε:

Τι έχεις περάσει κι εσύ!!!!! Κι όμως μια μέρα θα περπατάς με το μωρό η τα μωρά κ κάποια θα σε λέει τυχερή....ξέρεις πόσες μου το χουν πει κατά καιρούς .χτες στη χοριακη είχα κ τη μικρή Μου λέει μια κοπέλα" αχ κ να ξέρατε πόσο τυχερή είστε κ τι τραβούν άλλοι" απλά χαμογέλασα... Έτσι θα γίνεται κ σε σενα

Αχ να σαι καλά κορίτσι μου!μακάρι!Η αλήθεια είναι ότι μου φαίνεται μακρυς και δύσκολος ο δρόμος αλλά θα το παλέψω.

Εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα καλα στην εγκυμοσύνη σου και σύντομα να έχει παρέα η κορούλα σου!

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, πουθενά δεν μπορω να κρυφτω... Μαλλον πρέπει να το πάρεις το σκοινι.... :lol:

Κ παλι κοπέλα μου λυπάμαι για οσα έχεις τραβήξει... Ευχομαι συντομα με ενα κ δυο υγιη μωρακια κ μονο χαρές... Γενικα φοβαμαι παρα πολυ οποτε οταν διαβαζω ο, τι με ανησυχεί ρωταω... Σε ευχαριστώ πολυ κ σου εύχομαι τα καλύτερα απο τα βαθη της καρδιάς μου!!! 

Να σαι καλά κοριτσάκι μου ευχαριστώ!!

Λογικό να αγχώνεσαι πάντα θα έχεις άγχος νομίζω..όμως αισιοδοξία όλα θα πάνε τέλεια!

Just now, Τουτουνι είπε:

Μακαρι κορίτσι μου το ίδιο εύχομαι και για σένα σύντομα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!όπως και σε όλες μας εδω μας αξίζει!

Just now, Dream_on είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!ευχαριστα νεα!όλα καλά να σου πανε!

• Μου αρέσει 4

@MELINASP Δανάη λυπαμαι πολυ! Στεναχωρεθηκα οταν το διαβασα πολυ σαν να σε ξερω προσωπικα και εσενα και τον αγωνα σου. Ειχε κολλησει το site και δεν μπορουσα να γραψω νωριτερα. Ελπιζω να εισαι καλυτερα.

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Θα ξεκινησεις τωρα διεγερση δηλ?ολα να σου πανε καλα κοριτσι μου γτ εισαι γεματη ενεργεια κ ζωη κ αισιοδοξια!!θα γινεις μια τελεια αλλα τρελη μανουλα...μη με παρεξηγησεις..αληθεια λεω..

Εγω εχω τα φαρμακα στο ψυγειο..θα ξεκινησω στον κυκλο του μαιου λογω πασχα..θα χαλαρωσω αυτον τον 1μηνα κ μετα ας βοηθησει κ ο θεος κ ο γιατρος κ η τυχη κ η μοιρα ...χαχα

Φιλιααα πολλααα..να σε βλεπουμε πιο συχνα εεε

εδώ ειμαι κάθε μέρα σας παρακολουθώ ολες.χι χι...Ναι είχα κάνει μια διέγερση η πρώτη μ τον Αυγούστο....Μετά έκανα φυσικούς κ όπως ξέρεις πιτσοκες εκανα...χαχαχαχα οπότε θα κάνω αλλη μια τωρα να δούμε τι κ πως πριν παω στα δανεικά αυγουλακια που θα ναι συπερ ντουπερ ...γιατι αμα περιμένω από τα δικά μ σώθηκα.χαχαχαχα..Εγώ ευτυχώς  προλαβαίνω να το κάνω πριν το Πάσχα όλο αυτό....εμβρυομεταδορα ούτε ξερω ακόμα ποτε θα ξανακάνω....θα δούμε .ότι πει ο ντοκ μ εγώ ακολουθώ.μια χαρά θα τα καταφέρουμε κ μεις κ όλες εδω μεσα....( Είμαι ολίγον τι τρελη αλλιως δεν παλεύεται με όλα αυτά που περνάνε.γιαυτο κ γω κανω ότι θέλω περνάω καλα κ όταν  είναι να γίνω μαμά απλά θα γίνω...αυτο...) σιγα μην σκασω κιολας...ε μα...

• Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

On 23/3/2019 at 2:17 ΠΜ, MELINASP είπε:

@Arja @Onia @Annita tsoupani @Τουτουνι @Optimist!!! @tweetiee @Mary H @ELEN23 @winspert @favol

@katerinaki 86 @Nini-- @Dwro @nadiaki165 @fairyanna @Geo1981 @island1

@bcd18

@Katriniki
Κορίτσια μου γλυκά θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση σας το εκτιμώ και το σέβομαι αφάνταστα. 

πήγαμε για υπέρηχο και δεν είδαμε τίποτα... ψάχναμε ψάχναμε... το βράδυ εκείνο ο πονος και το κομμάτι που έβγαλα ήταν και τα δυο... μάλλον πήγε να συνεχίσει η αποκόλληση και τα πήρε η μπάλα και τα δυο... 

σταματάω όλα τα χάπια για να αποβάλλω... ότι υπόλοιπο έχει μείνει.. λογικά δεν θα χρειαστεί αποξεση. 

όλοι μας είπαν ειμασταν άτυχοι... πόσο ακόμα;... 

εγω δεν το χω συνειδητοποιήσει ακόμα ένα ζόμπι μπήκα στο ιατρείο ένα ζόμπι δακρυσμένο βγήκα... 

ο άντρας μου το απόλυτο κενό... έσπασε το σπίτι ξέσπασε έκλαψε σαν μωρό παιδί... του στοίχησε πάρα πολύ αυτή τη φορά.. τις 2 πρώτες ήταν δυνατός για μένα αλλά αυτή τη φορά λύγισε.. 

εγω;;; δεν ξέρω... άμυνα του οργανισμού μου;;; θα το συνειδητοποίησα σε λίγες μέρες και θα ξεσπάσω; ποιος ξέρει;;; 

το μόνο που έχω είναι ένα τεράστιο ΓΙΑΤΙ ΘΕΈ ΜΟΥ;;;; 

γιατί εγώ; 

τι δεν έκανα καλά; 

που σε αμφισβήτησα; 

που σε ξέχασα; 

γιατι να έχω χάσει 4 παιδιά;;;;;;;;;;;;;;;; 

γιατί;;;;;; γιατί; γιατί;; 

πίστεψα ότι είσαι δίπλα μου και μέσα μου! 

έκανα την εμβρυομεταφορα μου και το μόνο που σκέφτηκα ήταν την στιγμή εκείνη, ας γίνει το θέλημα σου πιστεύω σε Σένα. 

είχα αιμοραγια είπα δώσε μου δύναμη να αντέξω ότι έρθει στον δρόμο μου...

στην πρώτη και στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου είπα ήξερε ο Θεός τα πήρε για να μην γεννηθούν 2 παιδιά με πρόβλημα.. 

αυτή τη φορά;;; 2 υγιείς μωράκια με καρδούλες φοβερές... γιατί;;; γιατί να τα χάσω;;;;; 

αναπάντητα ερωτήματα... 

θα τα βρούμε εμείς μεταξύ μας με τον μεγάλο... 

θα ξανά σηκωθώ όμως γιατί μέσα μου ενώ πονάω σαν να μου σκίζουν τα σωθικά μου υπάρχει μια φωνή που λέει σήκω Δανάη (αυτό είναι το όνομα μου, Μελίνα θα λέγαμε το πρώτο μας μωράκι) σήκω και ξανα προσπάθησε όσες φορές χρειαστεί γιατί το χρωστάς στις 4 ψυχουλες που έχασες! 

Δαναη μου ηθελα απο εχθες να σου γραψω, αλλα δεν με αφηνε το forum..Ραγισε και η δικη μου καρδια με την εξελιξη των πραγματων..Δυστυχως η καθεμια μας εχει το δικο της μονοπατι να προχωρησει, και το καθε μονοπατι εχει τις δικες του ανηφορες... Αφησε τον εαυτο σου να στενοχωρηθει και να κλαψει οσο χρειαζεται... Μην την κουκουλωσεις τη στενοχωρια μεσα στην ψυχη σου, εξωτερικευσε τα συναισθηματα σου οσο πικρα κι αν ειναι.. Πρεπει να αντεξεις για να περασουν οι μερες αυτες και να ερθουν  στη θεση τους οι μερες εκεινες που θα σου φερουν τη χαρα που τοσο επιθυμεις. 

Να ξερεις οτι ολο το σαββατοκυριακο σε σκεφτομαι πολυ και σε περιμενουμε οταν νιωσεις καλυτερα να επιστρεψεις στο φορουμ! 

Αν χρειαστεις οτιδηποτε, ολα τα κοριτσια του φορουμ ειμαστε κοντα σου. 

Σου στελνω αγκαλια.

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1

Καλησπέρα κορίτσια,σας ευχαριστώ όλες σας την κάθε μια ξεχωριστά για τις ευχές που μου δώσατε!απλώς δεν μπορούσα να μπώ να απαντήσω στην κάθε μια ξεχωριστά,γιατί κολλούσε το φόρουμ..έκανα την Παρασκευή την πρώτη χοριακή μου και ήτανε 136,90 την 25η ημέρα του κύκλου σε 28άρη κύκλο!πως σας φαίνεται η τιμή??την Τρίτη θα κάνω τη δευτερη να δω πως διπλασιάζεται..μακάρι να πάνε όλα καλά.. @MELINASP λυπάμαι πάρα πολύ κορίτσι μου για τα σποράκια σου..κουράγιο κοπέλα μου.θα έρθουν άλλα σποράκια και θα μείνουν μέχρι το τέλος..πάρε δύναμη και όταν είσαι έτοιμη θα ξανα μπείς στη διαδικασία..μια μεγάλη αγκαλια..

• Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

Ojfop3.png

Just now, Nektarinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,σας ευχαριστώ όλες σας την κάθε μια ξεχωριστά για τις ευχές που μου δώσατε!απλώς δεν μπορούσα να μπώ να απαντήσω στην κάθε μια ξεχωριστά,γιατί κολλούσε το φόρουμ..έκανα την Παρασκευή την πρώτη χοριακή μου και ήτανε 136,90 την 25η ημέρα του κύκλου σε 28άρη κύκλο!πως σας φαίνεται η τιμή??την Τρίτη θα κάνω τη δευτερη να δω πως διπλασιάζεται..μακάρι να πάνε όλα καλά.. @MELINASP λυπάμαι πάρα πολύ κορίτσι μου για τα σποράκια σου..κουράγιο κοπέλα μου.θα έρθουν άλλα σποράκια και θα μείνουν μέχρι το τέλος..πάρε δύναμη και όταν είσαι έτοιμη θα ξανα μπείς στη διαδικασία..μια μεγάλη αγκαλια..

Νεκταρινακι νομιζω οτι εισαι suuuuuper!!!Πολλα συγχαρητηρια κοπελα μου και καλους διπλασιασμους!!Περιμενουμε τα νεα σου την Τριτη!!

• Ευχαριστώ 2

LNiLp3.png

On 21/3/2019 at 2:46 ΜΜ, winspert είπε:

Εεεεε, τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα; Τι λες τωρα; Με φυσιολογική συλληψη;;; Ποσο ελπιδοφορο ειναι αυτο; Ποσο ομορφο; Θυμισε μου λιγο με τι σπερμοδιαγραμμα ησασταν; Κοριτσακι μου γλυκο καλη χοριακη αυριο κ μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη σου ευχομαι... 

Ναι κορίτσι μουυυ με φυσιολογική σύλληψη!απίστευτο μου φαίνεται!σ ευχαριστώ πολυυυ!!και εσύ επίσης να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!τα σπερμοδιαγράμματα μας ήτανε σε μαύρο χάλι!και πριν το χειρουργείο (κιρσοκήλη όπως προ ανέφερα)και μετά το χειρουργείο τον πρώτο καιρό επίσης χάλια!με 3,5 εκατ. Ανα μλ και σύνολο 12 εκατμ.και 98% ανώμαλες μορφές και 4% κινητικότητα!τον Οκτώβριο που κάναμε την ωοληψία και έδωσε δείγμα ήτανε κάπως καλύτερο απο κινητικότητα! 32% αλλα η ποσότητα και οι ανώμαλες το ίδιο!αυτό ήτανε το τελευταίο σπερμοδιάγραμμα που κάναμε!και τώρα 1,5 χρόνο απ το χειρουργείο έμεινα έγκυος φυσιολογικά!δεν ξέρω αν βοήθησε το χειρουργείο,η που χαλαρώσαμε ή που τρέχουμε για τις ετοιμασίες του γάμου..ευχομαι να πάνε ολα καλά!αυτό το σποράκι ειναι ενα θαυματάκι απ τον θεούλη..το ξέρω..

Just now, katerinaki 86 είπε:

Νεκταρινακι νομιζω οτι εισαι suuuuuper!!!Πολλα συγχαρητηρια κοπελα μου και καλους διπλασιασμους!!Περιμενουμε τα νεα σου την Τριτη!!

Σ ευχαριστώ πολύ Κατερινάκιιιιιι!και εσύ με το καλοοοο!όλα καλά να πάνε με το σποράκι σουυυυ!ναι θα σας ενημερώσω την Τρίτη!

• Μου αρέσει 8

Ojfop3.png

Δανάη μου κουράγιο! Που θα πάει θα αλλάξει η τύχη , είναι θέμα χρόνου πιστεύω. Κοίτα μπροστά γτ το παρελθόν όσο κ να στεναχωριεσαι δεν αλλάζει.  Πάρε το χρόνο σου κ συνέχισε την προσπάθεια. Στο τέλος θα ανταμειφθεις!

Για το νησάκι είδα ότι ανέβηκε η χοριακη οπότε με συγκρατημένη αισιοδοξία προχωράμε...

• Ευχαριστώ 1

ibDHp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα