Recommended Posts

2 hours ago, Μαρίτσα10 είπε:

Λενα λυπαμαι για το αρνητικο....σε καταλαβαινω απολυτα. Το χω ζησει 3 φορες. 

Κ την αλλη εκδοχη εχω ζησει της καινουργιας μας κοπελας....να χω κανει 13 ωάρια κ στο τελος να γονιμοποιηθει μονο το ενα. Αλλα δεν τα παραταμε συνεχιζουμε δυναμικα. Που θα παει θα γινει πραγματικοτητα το ονειρο. 

Εγω πολυ καλα τα παω λεει ο γιατρος. Τον ακουσα να λεει 15 απο την μια κ 14 απο την αλλη κ μου εκανε εντύπωση. Λετε να εννοει 29ωαρια? Ειχα τοσο ενταση με την δουλεια που δεν τον ρωτησα.  Ηξερα οτι θα γινει ελεγχος κ εφυγα σφαιρα. Την Δευτερα θα ειναι πιο ευκολο να ρωτησω καποια πραγματα. Μου μειωσε τη δοση παντως. Ειπε οτι ειχα τελεια ανταποκριση.

Καλή επιτυχία εύχομαι!! Όλα να πάνε καλά!! Να γονιμοποιηθούν οσο το δυνατό περισσότερα!! 

Δεν τα παρατάμε ποτέ!! Πάντα δυναμικά!!! 

Διαφημίσεις

On 21/1/2017 at 1:06 ΠΜ, Μαρίτσα10 είπε:

Σε ευχαριστω! Ετσι ειναι αν δεν προσπαθησουμε η μαχη ειναι χαμενη. 

Maριτσα πως εισαι? καλη επιτυχιαααααα

Τεταρτη ωοληψια τελικα. Καλα ειμαι ...λιγο πρησμενη. Θα κανω την οβιτρελ σημερα κ αυριο τιποτα. Το μεγεθος μετραγε οχι των αριθμο των ωαριων τελικα. Αλλα οπως το βλεπει θα ειναι αρκετα.

POzcp3.pngal9Sp3.png

2 hours ago, Μαρίτσα10 είπε:

Τεταρτη ωοληψια τελικα. Καλα ειμαι ...λιγο πρησμενη. Θα κανω την οβιτρελ σημερα κ αυριο τιποτα. Το μεγεθος μετραγε οχι των αριθμο των ωαριων τελικα. Αλλα οπως το βλεπει θα ειναι αρκετα.

Θετικη ενεργεια θελει τωρα μονο τιπουα αλλο κ με το καλο θαβγινουν ολα!! θελουμε καλα εμβρια οχι απαραιτητα πολλα!!!! με το καλοοο καλη ωοληψια καλη δυναμη στον αντρα σου κ με το καλο καλη γονιμοποιηση

Διαφημίσεις

Ευχαριστουμε νησακι κ σε σενα οτι καλυτερο με το μωρακι.

Αγχος εχουμε γτ η προηγουμενη προσπαθεια ειχε πολλα στραβα σε συνδυασμό με το πενθος που βίωνα εκεινη την εποχη. 

Αυτη η προσπαθεια εξελιχθηκε ως τωρα πιο ανώδυνα. Δεν επηρεασε την καθημερινοτητα μου πολυ. Απο το κεντρο εχω μεινει ευχαριστημενη ως τωρα. Ο γιατρος ηρεμος, καθησυχαστικός κ δεν λεει μεγαλα λογια.

Σκεφτομαστε θετικα κ συνεχιζουμε!

POzcp3.pngal9Sp3.png

12 hours ago, Μαρίτσα10 είπε:

Ευχαριστουμε νησακι κ σε σενα οτι καλυτερο με το μωρακι.

Αγχος εχουμε γτ η προηγουμενη προσπαθεια ειχε πολλα στραβα σε συνδυασμό με το πενθος που βίωνα εκεινη την εποχη. 

Αυτη η προσπαθεια εξελιχθηκε ως τωρα πιο ανώδυνα. Δεν επηρεασε την καθημερινοτητα μου πολυ. Απο το κεντρο εχω μεινει ευχαριστημενη ως τωρα. Ο γιατρος ηρεμος, καθησυχαστικός κ δεν λεει μεγαλα λογια.

Σκεφτομαστε θετικα κ συνεχιζουμε!

Μην κοιτας πισω!!! η προηγουμενη ηταν η προηγουμενη!!!! ηρεμια κ αισιοδοξια!! με το καλο η ωοληψια ε και ρε Μαριτσα να μας γυρισει κι εμας μια φορα!!! τις προηγουμενες ειχαμε ατυχια

Μαριτσαααα μου καλη επιτυχια για αυριο κοπελα μου...θα συμφωνησω με το νησακι....οτι εγινε εγινε κ μην κοιτας πισω...

σου ευχομαι να εχεις τελεια ωαρια κ να κανετε ακομα πιο τελεια εμβρυακια!!!!!!!!!!!!!!

αληθεια θα κανετε μετα εμβρυομεταφορα η θα τα καταψυξεις??

οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Θα κανουμε κ εμβρυομεταφορα αν πανε ολα καλα. 

Να σας πω το κερασακι στη τουρτα. Εσκασαν μυτη τα πεθερικα μου απο επαρχεία κ δεν ξερουν τιποτα για εξωσωματικη.

Αντε να εξηγησεις τωρα τι συμβαινει.

POzcp3.pngal9Sp3.png

Διαφημίσεις

16 hours ago, Μαρίτσα10 είπε:

Κοριτσια εκανα 23 ωαρια. Τα 21 ηταν καλα και τωρα εχω 20 εμβρυακια:)

αααααχχχ μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!! πολυ χαρηκα..

θα περιμενουμε νεα σου

οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Κοριτσια καλησπερα κι απο μενα. Ειναι η πρωτη μου δημοσιευση, και μαλλον οπως σας διαβαζω ειμαι γενικα πρωταρα σε ολα.. χαχα.. Χθες ειχα το ραντεβου με τον γυναικολογο μου, και ενω στο τελος του μηνα περιμενω περιοδο, μετα απο την ληψη του serpafar, θα κανω την πρωτη και ευχομαι και μοναδικη προσπαθεια για σπερματεγχυση. Εγω οπως μου ειπε ο γιατρος αν και αυριο κλεινω τα 37 ειμαι σε πολυ καλη κατασταση, το σπερμα του αντρα μου ειναι φυσεκι, πρεπει να γινει σπερματεχγυση για να καθαριστει πιο πριν. Η αληθεια ειναι οτι απο τωρα εχω αγχος, και δυστυχως δεν μπορω να το μοιραστω με κανεναν αλλον παρα μαζι σας.. Ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε τελεια για ολες μας..

On 24/1/2017 at 8:24 ΜΜ, Μαρίτσα10 είπε:

On 26/1/2017 at 4:35 ΜΜ, Μαρίτσα10 είπε:

Κοριτσια εκανα 23 ωαρια. Τα 21 ηταν καλα και τωρα εχω 20 εμβρυακια:)

Mαριτσα μου υπεροχα νεααααα με το καλο να φτασπυν ολα οχι 4η αλλα 5 μερα!!!!!

3 hours ago, Nas! είπε:

Κοριτσια καλησπερα κι απο μενα. Ειναι η πρωτη μου δημοσιευση, και μαλλον οπως σας διαβαζω ειμαι γενικα πρωταρα σε ολα.. χαχα.. Χθες ειχα το ραντεβου με τον γυναικολογο μου, και ενω στο τελος του μηνα περιμενω περιοδο, μετα απο την ληψη του serpafar, θα κανω την πρωτη και ευχομαι και μοναδικη προσπαθεια για σπερματεγχυση. Εγω οπως μου ειπε ο γιατρος αν και αυριο κλεινω τα 37 ειμαι σε πολυ καλη κατασταση, το σπερμα του αντρα μου ειναι φυσεκι, πρεπει να γινει σπερματεχγυση για να καθαριστει πιο πριν. Η αληθεια ειναι οτι απο τωρα εχω αγχος, και δυστυχως δεν μπορω να το μοιραστω με κανεναν αλλον παρα μαζι σας.. Ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε τελεια για ολες μας..

Καλως ηρθες κ καλη επιτυχια!!! 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα