Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

ΓΑΜΟΣ & ΒΑΦΤΙΣΗ!!!


FwTeiNi

Recommended Posts

To να κανεις μαζι γαμο και βαπτιση ειναι μια πολυ καλη ιδεα ειδικα στις εποχες που ζουμε γιατι γλιτωνεις αρκετα χρηματα!! στο internet μπορεις να βρεις πολλες ιδεες και πολλα site με ωραια και φτηνα πραγματα!! καλη επιτυχια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kalhspera se olh thn parea!! Epeidh ki ego etoimazo gamo kai baptish mazi kai xero poso duskola einai ta oikonomika olon (mazi kai ta dika mou) exo na sou proteino ena site apo opou phra ta panta! apo prosklhthria kai mpomponieres mexri paketo baptishs!!! einai polu oikonomika kai uparxei polu megalh pikilia! Des to ki esi isos breis kati pou se endiaferei einai www.appeler.gr. Kai apo exipirethsh apsogoi!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας!!

Πρόσφατα επισκέφθηκα το e-koufeto γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι να κάνω γάμο και βάπτιση μαζί και μετά απο πολύ ψάξιμο στο internet έπεσα τυχαία στη σελίδα του http://e-koufeto.gr/. Αποφάσισα τελικά να πάω να το δω απο κοντά και να δώ τι παίζει απο τιμές και απο ποιότητα!!Η εξυπηρέτηση ήταν τέλεια, η κοπέλα μου πρότεινε πολλές πρωτότυπες ιδεές και λύσεις σε στολισμούς, σε μπομπονιέρες και στην επιλογή κουφέτων μέσα απο μεγάλη ποικιλία γεύσεων!! Οι τιμές είναι προσιτές για όλους!!Εγώ εκεί έκλεισα για το γάμο και την βάπτιση!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Just now, anemoni1989 είπε:

Ξανανοιγω το εν λογω θεμα γιατί με ενδιαφέρει... Εχει δοκιμασει καποιο κοριτσι να κανει το στολισμο μονο του??? Αξιζε τον κοπο εν τέλει?? 

Καλημερα κοριτσι!!!!Στην εκλησσια εννοεις;;; ξερω οτι εδω στα μερη μ απαγορευεται ρητα ουτε καν την κολυμπηθρα τπτ!!! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσι!!!!Στην εκλησσια εννοεις;;; ξερω οτι εδω στα μερη μ απαγορευεται ρητα ουτε καν την κολυμπηθρα τπτ!!! 

Καλημερα!!! :)

Ναι στην εκκλησία... Θα ειναι γαμοβαφτιση, οποτε ακομα και αν απαγορεύεται στην κολυμπηθρα, μενει ο υπολοιπος χωρος που θα στολιστει για το γαμο!!! 

Απλα επειδη οι τιμες που ζητανε στα ανθοπωλεια ειναι εξωφρενικες για να προσφερουν ψιχουλα, προσφερθηκε η αδερφη μου και καποιες φιλες να πανε αυτες λίγο νωρίτερα και να βαλουν μερικα υφασματα, φαναρακια, μπιχλιμπιδια κλπ, αφου με το να αγορασω απλα τα υλικα θα μ πει λιγοτερο και απο τα μισα λεφτα... Απλα εχω καποιες αποριες για τα πρακτικά και για αυτο ρωταω μπας και βρεθει καποια κοπελα να μου τις λυσει!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Καλημερα!!! :)

Ναι στην εκκλησία... Θα ειναι γαμοβαφτιση, οποτε ακομα και αν απαγορεύεται στην κολυμπηθρα, μενει ο υπολοιπος χωρος που θα στολιστει για το γαμο!!! 

Απλα επειδη οι τιμες που ζητανε στα ανθοπωλεια ειναι εξωφρενικες για να προσφερουν ψιχουλα, προσφερθηκε η αδερφη μου και καποιες φιλες να πανε αυτες λίγο νωρίτερα και να βαλουν μερικα υφασματα, φαναρακια, μπιχλιμπιδια κλπ, αφου με το να αγορασω απλα τα υλικα θα μ πει λιγοτερο και απο τα μισα λεφτα... Απλα εχω καποιες αποριες για τα πρακτικά και για αυτο ρωταω μπας και βρεθει καποια κοπελα να μου τις λυσει!! :)

Αχ τι καλα π επιτρεπεται εδω απαγορευεται το παραμικρο αλλα μαλλον θα πεισω τον παπα μπας κ στολισω το τραπεζι με τις μπομπονιερες.....καλα πλακα κανεις κ μεις γαμοβαφτιση θα κανουμε κ το αυτοκινητο π θα παω στην εκλησσια θα το στολισει η μανουλα μ που πιανουν τα χερια της δεν τρελαθηκα ακομα να δωσω μια περιουσια για 1ωρα! Κ πολυ καλα θα κανεις.....μακαρι να βρεθει καποια να σε βοηθησει εγω δεν εχω ιδεα απο αυτα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχ τι καλα π επιτρεπεται εδω απαγορευεται το παραμικρο αλλα μαλλον θα πεισω τον παπα μπας κ στολισω το τραπεζι με τις μπομπονιερες.....καλα πλακα κανεις κ μεις γαμοβαφτιση θα κανουμε κ το αυτοκινητο π θα παω στην εκλησσια θα το στολισει η μανουλα μ που πιανουν τα χερια της δεν τρελαθηκα ακομα να δωσω μια περιουσια για 1ωρα! Κ πολυ καλα θα κανεις.....μακαρι να βρεθει καποια να σε βοηθησει εγω δεν εχω ιδεα απο αυτα!

Είσαι ο άνθρωπος μου!!! Ήταν η βασική μου απορία!!! Πως ακριβώς θα το στολισει???? Με κορδελες στο καπο??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Είσαι ο άνθρωπος μου!!! Ήταν η βασική μου απορία!!! Πως ακριβώς θα το στολισει???? Με κορδελες στο καπο??? 

Λοιπον ακου τι σκεφτηκε να κανει: θα παρει 2κορδελες φερδιες 5-6εκ παραλληλες αλλα με κενο αμαμεσα τους λογικα καπου 50εκ κενο θα τις ξεκινησει απο το μπροστα το καπο θα περασει πανω απο τον ουρανο και θα το φτασει στο πορτ μπαγκαζ και θα την κανει με σουριτσες σαν κυμματακι ανα 20εκ θα κανει μαζεματακια στην κορδελα,,, μπροστα στο καπο θα αγορασουμε απο ανθοπωλειο το λεγομενο φλαραπατ(ειναι οικονομκο) σφουγγαρακι βρεγμενο για να κρατιουνται τα λουλουδια φρεσκα το οποιο στο κατω μερος του π ενωνεται με το καπο εχει κολλα ειδικη κ πανω θα βαλουμε την συνθεση με τα λουλουδια...οπως σ ειπα δεν εχω ιδεα απο αυτα αλλα αυτη εχει στολισει σε 3γαμους τα νυφικα αυτοκινητα! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα τελεια!!! Το αυτοκίνητο με προβληματιζει εμενα πολυ!!! Θα το ψαξω!!! Σε ευχαριστώ!!! 

Εχεις ιδέα ποσο περίπου κοστιζουν αυτες οι συνθέσεις??? Για να δω ποσο κοστίζει χονδρικα?? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anemoni1989 είπε:

Αααα τελεια!!! Το αυτοκίνητο με προβληματιζει εμενα πολυ!!! Θα το ψαξω!!! Σε ευχαριστώ!!! 

Εχεις ιδέα ποσο περίπου κοστιζουν αυτες οι συνθέσεις??? Για να δω ποσο κοστίζει χονδρικα?? 

Καλημερα κοριτσια η ανθοδεσμη στο αυτοκινητο εχει βεντουζα οπως ειναι τα αρκουδακια που τα κολλας στο τζαμι και μετά εβαλε μια κορδελα και το περασε μεσα απο το καπο εμενα μου την ειχε χρεωσει 35 ειχα βαλει 2μπουκετακια μικρα. τα βαζεις στους καθρεφτες πολυ ωραια και αυτα και πιο ευκολα για μα τα δεσεις μονη σου. Και η ανθοδεσμη είναι ακριβη τι τιμες εχεις παρει; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημερα κοριτσια η ανθοδεσμη στο αυτοκινητο εχει βεντουζα οπως ειναι τα αρκουδακια που τα κολλας στο τζαμι και μετά εβαλε μια κορδελα και το περασε μεσα απο το καπο εμενα μου την ειχε χρεωσει 35 ειχα βαλει 2μπουκετακια μικρα. τα βαζεις στους καθρεφτες πολυ ωραια και αυτα και πιο ευκολα για μα τα δεσεις μονη σου. Και η ανθοδεσμη είναι ακριβη τι τιμες εχεις παρει; 

Εμενα τη βεντουζα μονο σκεψου μου τη χρεωσε 60€ φιλικη τιμη υποτιθεται... Και τις λαμπαδες που θελω 160€ ενω εγω ρε συ τις βρηκα 58€ να τις αγορασω και 70 μαζι με τα κερια... Για αυτο ξενερωσα... Και αυτωνων φαντασου μενει κιολας... Για αυτο μου προτειναν και οι φιλες μου να βοηθησουν γτ και αυτες τσαντιστηκαν ακουγοντας τις τιμες... Σαν υλικα δεν πανε πανω απο150€ και πλουσια κιολας... Με το να τα αγορασω και να μου μεινουν κιολας... Και για 2-3 φαναρακια και 2-3 στεφανακια και τα υφασματα, μου ζητησαν 350€ απο το ανθοπωλειο... Κοροιδια το θεωρω για μια ωρα υποθεση και μαλιστα μονο για εξωτερικό στολισμο, αφου θα γινουν εξω τα μυστηρια και δε θα εχω διάδρομο εκκλησιας... Η ανθοδεσμη ξερω πως παει ακριβα, αλλα και παλι με 50€ πιστεύω θα βρω κατι ωραιο και αξιοπρεπες... Και πολλα φυσικα ειναι κατα τη γνωμη μου, αφου δεν καταλαβαινω γτ πρέπει να ειναι πιο ακριβη απο τα απλα Λουλούδια που αγοράζουμε, μονο και μονο επειδή την ονομαζουμε νυφικη... 

Δεν ειπα να τα κανουν τζαμπα, αλλα δεδομένου οτι τα υλικα τα χρησιμοποιουν ξανα και ξανα και ειναι μονο μια ωρα δουλειά, οι τιμες τς ειναι εξωφρενικες για κατι απλο και λιτο... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Αααα τελεια!!! Το αυτοκίνητο με προβληματιζει εμενα πολυ!!! Θα το ψαξω!!! Σε ευχαριστώ!!! 

Εχεις ιδέα ποσο περίπου κοστιζουν αυτες οι συνθέσεις??? Για να δω ποσο κοστίζει χονδρικα?? 

Δεν ρωτησα να σ πω αλλα μπουκετο πολιτικου 15€ κ ανθοδεσμη αρραβωνα αλλα 15€ κ ηταν ΩΡΑΙΟΤΑΤΕΣ στο συγκεκριμενο π τα κανω εγω εχει καταπληκτικες τιμες! 

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημερα κοριτσια η ανθοδεσμη στο αυτοκινητο εχει βεντουζα οπως ειναι τα αρκουδακια που τα κολλας στο τζαμι και μετά εβαλε μια κορδελα και το περασε μεσα απο το καπο εμενα μου την ειχε χρεωσει 35 ειχα βαλει 2μπουκετακια μικρα. τα βαζεις στους καθρεφτες πολυ ωραια και αυτα και πιο ευκολα για μα τα δεσεις μονη σου. Και η ανθοδεσμη είναι ακριβη τι τιμες εχεις παρει; 

Σε ευχαριστουμε για τις ιδεες!!! Ανθοδεσμη θα κανω παρομοια του πολιτικου υπολογιζω 15-20€ δεν χρειαζεται να ξερουν οτι παντρευομαι κ να μ χρεωσουν το ονομα 30€ παραπανω!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν ρωτησα να σ πω αλλα μπουκετο πολιτικου 15€ κ ανθοδεσμη αρραβωνα αλλα 15€ κ ηταν ΩΡΑΙΟΤΑΤΕΣ στο συγκεκριμενο π τα κανω εγω εχει καταπληκτικες τιμες! 

Σε ευχαριστουμε για τις ιδεες!!! Ανθοδεσμη θα κανω παρομοια του πολιτικου υπολογιζω 15-20€ δεν χρειαζεται να ξερουν οτι παντρευομαι κ να μ χρεωσουν το ονομα 30€ παραπανω!

Κατι τετοιο σκεφτόμουν να κανω και εγω.. Να παω και να πω ότι θελω ανθοδεσμη απλα... Γτ μολις πεις ότι είναι για γαμο, τσουπ χρεωνεσαι ένα 40ρι για πλάκα! Εμένα μ ειπε 60€ για ανθοδεσμη, φιλική τιμή υποτίθεται... Ε οχι ρε φιλε... Απο Χρυσό θα είναι τα λουλούδια??? 

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Κατι τετοιο σκεφτόμουν να κανω και εγω.. Να παω και να πω ότι θελω ανθοδεσμη απλα... Γτ μολις πεις ότι είναι για γαμο, τσουπ χρεωνεσαι ένα 40ρι για πλάκα! Εμένα μ ειπε 60€ για ανθοδεσμη, φιλική τιμή υποτίθεται... Ε οχι ρε φιλε... Απο Χρυσό θα είναι τα λουλούδια??? 

πονεμένη ιστορία ο στολισμός..πραγματικά όπου ακούνε νυφικό σελινιαζονται..Εγώ έκανα το εξής: πήρα ανθοστολισμο με βεντουζα για αυτοκίνητο, 50 ευρώ, κ μετά τον έβγαλα κ τον έβαλα στο νυφιατικο  τραπέζι.. κ 40 ευρώ για ανθοδεσμη..σ4ολισμο στην εκκλησία δεν είχα.. Για το τραπέζι ευχών αγόρασα υλικά κ είχα πάει από το προηγούμενο βράδυ κ στόλισα. Επίσης αγόρασα οικονομικά φαναράκι από jumbo κ γλύτωσα πολλά λεφτά..κ τα πήραν μετά οι καλεσμένοι!! Όσοι πρόλαβαν δλδ!!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...