Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Ιούλιος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Καλημέρα όμορφες...τι κάνετε?? εμεις μεγαλωνουμε...Εχω καιρω να γραψω..ειχα γραψει πριν καιρο παλι αλλα οταν πηγα να το δημοσιευσω κολλησε και μετα τα παρατησα...

Εμεις πριν κανα μηνα είμαστα 9,5 κιλα..και σημερα θα παμε παλι στο γιατρο να μας κανει εμβολιο...Δοντακια δεν ειχαμε βγάλει κανενα και τωρα μεσα σε δυο μερες εχουν σκάσει κανα 3άρι.....Δεν μπουσουλαμε μονο ερπομαστε και κανουμε το αεροπλανο..δηλαδη χερια και ποδια στον αερα..ακουμπαει την κοιλια και νομιζει οτι θα πεταξει για να μετακινηθει..χιχιχ..πολυ γελιο..στεκομαστε ορθιοι ..περπαταει αν το κραταω απο τα χερακια..αλλα ειναι και ολιγον τεμπελακος..βαριεται να ζοριστει για νασηκωθει μονος του και αρχιζει να παρπαδελιζει και να φωναζει σαν να κανει παραπονα...νευριαζει και φωναζει και κουναει το χερι κανοντας οτι τσαντιζεται...μιλαμε απιστευτο γέλιο...δεν ειναι πολυ ωραια σε αυτη τη φάση τους που αρχιζουν και καταλαβαινουν τα παντα...ασε που ειναι και πολυ περιεργος...χιχι ..με το που ακουει το παραμικρο γυριζει να κοιταξει...

Απο φαγητα τρωμε τα κλασσικα ..ψαρι οχι ακόμα...το θεμα ειναι οτι εχει βερεθει τα αλεσμενα και θελει να του δινεις να μασουλαει...τα φρουτα πλεον του χτυπαω μονο το μηλο στο μιξερ και την μπανανα και το αχλαδι αν ειναι γινομενο τα λιωνω με του πιρουνι... Δεν υπαρχει περιπτωση να σε δει να τρως και να μην του δωσεις κανει ολο...μαμ..μαμ...

Οσο για γαλα εγω του δινω 200γραμμαρια το βραδυ και 200 το πρωι..ειναι καλα?? Δεν ξερω γιατι σταματησαμε τον θυλασμο την προηγουμενη βδομαδα...θα ρωτησω και τον γιατρο σήμερα...

Εμεις βαφτιση κανονισαμε 19 Μαϊου στην Τηνο γιατι τον ειχα ταγμενο...Το θεμα μας πειρατης και εχω ειδη φτιαξει τα προσκλητηρια και θελω να φτιαξω και τις μπομπονιέρες...

Αυτα τα νέα μας...πολλα πολλα φιλακια


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 649
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια!Ελπιζω να ειναι ολα τα μωρακια του Ιουλιου καλα!!!!Εχω χαθει, αλλα με δυο μικρα στο σπιτι δεν εχω πολυ χρονο..

Η μικρουλα μου ειναι ζωηρουλα αρκετη, ατιθαση και παραπονιαρα.Με το που θα με χασει απο μπροστα της βαζει αμεσως δυνατα κλαματα!Ειναι 9.5 μηνων τωρα.Δεν μπουσουλαει κανονικα αλλα ερπεται!Μπορει να γυρισει ολο το σπιτι ετσι σε δευτερολεπτα!Εχει πολυ πλακα!Σηκωνεται ορθια στην κουνια της και στα επιπλα.Δεν την αφηνω συνεχεια ομως κατω γιατι παραμονευει ο αδερφουλης της να την ριξει κατω ή να ανεβει πανω της, οποτε πρεπει να τα επιβεπω.Απο φαγητο ειναι φαγανη, αλλα δεν λιγουρευεται ακομη εμας οταν τρωμε.Ολο φωναζει και χαιρεταει και οταν ακουσει μουσικη αρχιζει να κουνιεται. Ειναι μια γλυκα και μας τρελαινει ολους!Θα την βαφτισουμε στα γενεθλια της που πεφτουν Κυριακη, 29 ιουλιου!

Σας χαιρετω!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα κορίτσια!!! Πως τα πάνε τα ζουζουνάκια σας; Εμείς μεγαλώνουμε και μαθαίνουμε πολλα μα πολλά πράγματα απο την αδελφή μας!!! Γινόμαστε εξπερ στις ζημίες και στις σκανταλιές!! Με το παραμικρό ομως μιρλίζουμε!!! Σημερα ειπαμε και μια νέα λέξη "Μικι μαμα" χαχα.. εχουν κολλησει και οι δυο τους με τον Μικι!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλησπερα και καλη χρονια!!εχω κι εγω ενα καρκινακι του 11!!!ειναι σκετη φατσα.μας κανει ολο κολπα και τρελλαινομαστε!!απο λεξεις δεν λεμε πολλες 4-5 αλλα μαλλον εχει ιδιαιτερη αδυναμια στην τεχνολογια.το λαπτοπ της μαμας οπως και το κινητο της το παιζουμε στα δαχτυλα!!!απο φαγητο τωρα αρχισε να τρωει κανονικα χωρις να τα αλεθουμε,ειναι λιγο τεμπελακος!!!δοντακια εχουμε 12!


mOlSp3.png

R9wLp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Κοριτσια ειναι καμια εδω.Εχω πανω απο χρόνο να μπω,μην πω και πανω απο δυο χρονια.Μου έλειψε πολυ το καφε μας και μπηκα να δω μηπως εχουμε καμια κίνηση αλλα απ΄οτι βλέπω νεκρά επικρατεί.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...