Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια. Αν και αρκετά νέα στη παρέα σας θα ήθελα και εγώ να μπω στην  παρέα σας στο Φάις πάντα οι γνώμες και εμπειρίες των άλλων βοηθάν πολύ.  Στη κορούλα μου λόγω της ομάδας στο Φάις όταν η μικρή μου ήταν μόλις μια βδομάδα επέμεινα να την κάνουμε εξέταση για υκτερο παρά τις συμβουλές της μαίας ότι θα την υποβάλω σε αχρείαστη ταλαιπωρία και τελικά είχα δίκιο, η μικρούλα μου χρειάστηκε θεραπεία αλλά όλα πήγαν καλά. Όσο για το μωρό να είναι μάζι με τη μαμά, το συνιστώ με τα χίλια. Καλύτερα να μη δεχτείτε επισκέψεις στο νοσοκομείο παρά να είναι μακρυά μας. Οι πρώτες μέρες μη ω στιγμές ειναι τόσο σημαντικες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα στη εδω ομαδα...

Ροζαλι σε αφήσαμε μονη σου κ στεναχωριέμαι...παω παει η εγκυμοςυνη ετοιμάζεστε; εχεις ψωνίσει;

Εγω μονο ρουχα σελτεδακια πανακια εχω παρει γτ πολλα οπως έπιπλα εχω απο τον γιο μου...την επομενη Τετάρτη εχω β επιπέδου επιτέλους να την δω την μικρη μου γτ εχουν περάσει κοντα 3 εβδομαδες..

Πλεον την νοιωθω συνέχεια κυρίως τα πρωινά κ νωρις το βραδακι...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Εύχομαι με το καλό να φέρετε ολες τα μωράκια σας στον κόσμο και να έχετε μια γερή εγκυμοσύνη μέχρι τέλους! Εγώ δεν είμαι έγκυος, έχω ήδη 2 παιδάκια κ μπήκα να χαζέψω λιγο την ομάδα σας κ νοστάλγησα την περίοδο αυτή. Αν κάποια εγκυούλα ενδιαφερθεί έχω προς πώληση ενα λικνο λευκό που το αγόρασα στο δευτερο παιδί μου  και μια λευκή κουνια που γινεται και προεφηβικο κρεβατι απο το ήρα και το λητώ αντίστοιχα σε πολύ καλή κατάσταση και σε πολύ καλή τιμή. Αν ενδιαφερθεί κάποια ας μου στείλει μήνυμα. Και πάλι με το καλό σας εύχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια χαθηκα κ γω λιγο το πασχα ειχαμε φυγει κ δε μπηκα καθολου αν πηγατε ολες στο fb να με βαλετε κ μενα

πηρα συνολο 6 κιλα κ φρικαρα!!!!εφαγα καλα το πασχα!!!!

σημερα εχω την β επιπεδου κ εχω λιγο αγχος..

δεν εχω ψωνισει τπτ παρα μονο ενα ζακετακι ροζ κ ενα πανι με αρκουδακι να το κραταει στον υπνο της ειχα παρει κ στην αλλη μου κορη στην προσπαθεια αποθηλασμου οχι οτι δουλεψε πολυ αλλα θελω να χουν τα ιδια περιπου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!εκανα την β επιπεδου χτες ολα τελεια ουφ κ ειχα ενα αγχος..με εστειλε να φαω κ τα γλυκα μου για να αλλαξει σταση η μικρη!!!!σημερα εχω ραντεβου με τον γυναικολογο μου.

εχω ενα θεμα με το κινητο μου θελει αναβαθμιση στα windows 10 κ δεν εχω messanger εδω κ λιγες μερες!!!! Ομως θα μπαινω κ θα βλεπω τα νεα σας εχετε κανει κ ομαδα;;το καλο ειναι οτι εχω παραγγειλει καινουργιο κινητο!!!:-P

εχει αρχησει κ με κλωτσαει η μπεμπα αλλα την αλλη φορα στην κορη μου μου φαινοταν πιο εντονο.

φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχω καιρό να γράψω εδώ... Ειμαι μόνιμα ξάπλα, κρεβατι-καναπε, σηκώνομαι να φάω κ για τουαλέτα...

Μπαίνω στο φόρουμ βέβαια αλλά διαβάζω ιστορίες για άλλες κοπέλες που είχαν προβληματική εγκυμοσυνη κ την πέρασαν στο κρεβάτι και τα κατάφεραν, έτσι για να παίρνω θάρρος. Οι μέρες και οι εβδομάδες μου φαίνονται ατελείωτες!

Με τις περισσότερες μιλάμε και FB που βολεύει καλύτερα...

Να είστε όλες καλά!!

  • Μου αρέσει 1

nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 3 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...