Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

Καλησπέρα εγκυουλες.υποψήφια μανούλα αυγουστου και γω.εχω εναν γιο που θα κλείσει τα 2 σε ένα μήνα και ανυπομονω για το δεύτερο με το καλό.πρωτο υπέρηχο έχω σε μία βδομάδα όπου και θα σας πω και πητ.τερ πάντως είχα 9/11 με κύκλο 31-32 ημερών.

καλος μας ηρθες με το καλο και το δευτερο παιδακι σου..!!!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο μεσημέρι κορίτσια! Πωπω μαζευομαστε πολλές και ειναι μονο η αρχή ! Πόσο υπέροχα! Τι κάνετε; ετοιμαζεστε καθόλου για κανένα τραπέζωμα εν όψη χριστουγέννων;

Καλώς ηρθες Αριάδνη!


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλο μεσημέρι κορίτσια! Πωπω μαζευομαστε πολλές και ειναι μονο η αρχή ! Πόσο υπέροχα! Τι κάνετε; ετοιμαζεστε καθόλου για κανένα τραπέζωμα εν όψη χριστουγέννων;

Καλώς ηρθες Αριάδνη!

τυχερος μηνας μαλλον ο δεκεμβρης....!!!!! εμεις την ημερα τον χριστουγεννων θα φαμε στην πεθερα μου τωρα δεν ξερω αν θα παμε και καμμια βολτα με τον συζυγο μιας και στις 27 εχουμε επετειο γαμου...!!!!!! τωρα σκεφτομαι μηπως κανω κανενα τραπεζι και εγω στο σπιτι την πρωτοχρονια αλλα θα δειξει αναλογα τα κεφια και την κουραση γιατι τον γεναρη μετα ειναι η γιορτη του γιου μου και η δικη μου μαζι και δεν ξερω αν θα μπορεσω να βγαλω δυο μαζεμενα τραπεζια στη φαση που βρησκομαι τωρα...!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

τυχερος μηνας μαλλον ο δεκεμβρης....!!!!! εμεις την ημερα τον χριστουγεννων θα φαμε στην πεθερα μου τωρα δεν ξερω αν θα παμε και καμμια βολτα με τον συζυγο μιας και στις 27 εχουμε επετειο γαμου...!!!!!! τωρα σκεφτομαι μηπως κανω κανενα τραπεζι και εγω στο σπιτι την πρωτοχρονια αλλα θα δειξει αναλογα τα κεφια και την κουραση γιατι τον γεναρη μετα ειναι η γιορτη του γιου μου και η δικη μου μαζι και δεν ξερω αν θα μπορεσω να βγαλω δυο μαζεμενα τραπεζια στη φαση που βρησκομαι τωρα...!!!!!!

Αντε βρε χαρουμενη μαμα δηλαδη εσας αυτη η περιοδος ειναι γιορτινη με οοολη τη σημασια της λέξης! Μπράβο!

Εμεις βρισκομαστε εξωτερικο και επδ μου απαγορευσε ο γιατρος ταξιδια αεροπορικα θα την βγαλουμε τα δυο μας οποτε δεν θα ετοιμασω καμια υπερπαραγωγη, κανένα χοιρινο στο φούρνο ή κανένα ρολο γεμιστο.Τωρα για πρωτοχρονιά δεν εχω σκεφτεί ακόμα!


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Χαρουμενη Μαμα στην κλινική Γαβριλακη γέννησα κ πέρασα τελεια...δεν ηθελα να φύγω ολες ηταν πολυ καλές μεγάλη βοηθεια με πρόσεχαν τι να πω..εννοειται οτι πλήρωσα για ενα κρεβάτι αλλα επειδη δεν ειχε κοσμο κοιμηθηκε ο άντρας μου δίπλα κ δεν ήμουν μονη...

Για αυτο ρωτάω πως ειναι το Ιασώ..ο γιατρός μου ετσι κ αλλιως ειναι καινούργιος για μενα κ σε οποιονδήποτε να πηγαινα...

Νομιζω συνεργάζεται κ με αλλη κλινική αλλα κυρίως Ιασώ...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πως ανεβαζω 2 τικερακια? Βάζω της εγκυμοσύνης φεύγει του γιού μου.βαζω ξανά του γιού φεύγει της εγκυμοσύνης!!!

Οταν θα βαλεις το λινκ θα αφήσεις κ το αλλο μην το σβήσεις..βάλτο απο κατω!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγκυουλες.υποψήφια μανούλα αυγουστου και γω.εχω εναν γιο που θα κλείσει τα 2 σε ένα μήνα και ανυπομονω για το δεύτερο με το καλό.πρωτο υπέρηχο έχω σε μία βδομάδα όπου και θα σας πω και πητ.τερ πάντως είχα 9/11 με κύκλο 31-32 ημερών.

Καλώς ήρθες !!!!!!! Χαρούμενη Κ τελειομηνη εγκυμοσύνη Αριάδνη !!


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαρουμενη Μαμα στην κλινική Γαβριλακη γέννησα κ πέρασα τελεια...δεν ηθελα να φύγω ολες ηταν πολυ καλές μεγάλη βοηθεια με πρόσεχαν τι να πω..εννοειται οτι πλήρωσα για ενα κρεβάτι αλλα επειδη δεν ειχε κοσμο κοιμηθηκε ο άντρας μου δίπλα κ δεν ήμουν μονη...

Για αυτο ρωτάω πως ειναι το Ιασώ..ο γιατρός μου ετσι κ αλλιως ειναι καινούργιος για μενα κ σε οποιονδήποτε να πηγαινα...

Νομιζω συνεργάζεται κ με αλλη κλινική αλλα κυρίως Ιασώ...

μια χαρα λοιπων εγω στην κλινηκη του καπακη γεννησα του γαβριλακη η κλινικη ειναι ποιο καινουργια βεβαια!! εγω ειχα παρει ενα δωματιο με δυο κρεβατια να το εχω μονη μου για να μενει ο αντρας μου ή μαμα μου και θελω να πιστευω πως και σε αυτη τη γεννα πρωτα ο θεος το ιδιο θα κανουμε..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω δε ξερω καθολου πως ανεβαινουνε τα λινγ..:(

Αχ καλά Κ εγώ τα μπλέκω αυτά , για την ώρα δεν θα βάλω τικερ αλλά πιο μετά θα σας ρωτήσω στάνταρ

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη έκανα 3 μέρες να το βρω !!

Παιδιά μιλάμε έχω τρελή υπνηλία !!


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...