Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Επιδοτήσεις άλλες γενικά δεν δικαιουσε Κ εντάξει για να λέμε Κ του στραβου το δίκιο δεν τις χρειάζεσε αν ήταν να περνούν Κ όλοι επιδοτήσεις τι να πουν Κ αυτοί που δεν έχουν . 

      πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      άρα το κύησης και το λοχείας δέν έχει  εισόδημα καλα διάβασα! μωρέ το ξέρω ότι είναι όλα χ2 απλώς ειμαι λίγο ζουρλή , και μόλις είδα το 2,4 και τα νερα επαθα σοκ! μη μου δίνεις  σημασία κορίτσι μ , να πάνε ολα καλα σ εύχομαι και να μείνουν τα πιτσάκια ‘σπίτι'τους όσο περισσότερο μπορούν ! 

      και στα πληρώνει ο οαεδ;  εχω χιλιομπερδευτει 

      Ναι τους μήνες που δεν δουλεύεις σε πληρώνει ο ΟΑΕΔ . Ο εργοδότης τι να πληρώσει αφού δεν του κάνεις δουλειά.  Απλά δεν σου δίνει όλο τον μισθό που επερνες σου δίνει κάποιο ποσό 

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Γεια σας...καιρό έχω να μιλήσω

η χοριακή μας βγήκε πολύ αυξημένη και μολις χθες ακουσαμε 2 καρδουλες

περιμενουμε διδυμα

Ουαου κ εχετε κ αλλα διδυμα βλεπω...με το καλο κ αγοράκια αυτη την φορα!!! :tongue:


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...καιρό έχω να μιλήσω

η χοριακή μας βγήκε πολύ αυξημένη και μολις χθες ακουσαμε 2 καρδουλες

περιμενουμε διδυμα

ουαου μια χαρα μπραβο χερομαι...!!! αν θυμαμαι καλα ειπες στις αρχες οτι εχεις αλλα τεσσερα παιδακια η κανω λαθως;;;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,κορίτσια! Χρόνια πολλά! Υγεία και ευτυχία στις οικογένειές μας και να έχουμε όλες τελειόμηνες εγκυμοσύνες και γερά παιδάκια!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2016 at 10:46 PM, miss marple said:

Ναι έχουμε ήδη 4 παιδάκια

ενα 4 + , δυο 3+ και μία μπέμπα 8 μηνών

εχουμε τρομαξει λιγο για το πως θα τα βγαλουμε περα

Συγχαρητήρια! Είστε ευλογημένοι! Περιμένουμε να μας πεις ΠΗΤ!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , χρόνια σας πολλά σε ολες. Σήμερα κλείνω 1 μηνών , είναι πολύ χαρούμενη , με ανησυχεί κάτι όμως , το στήθος μου σαν να ξεπρηστηκε λίγο , είναι φυσιολογικό αυτό ? πάλι με πονάνε στο άγγιγμα αλλά όχι τόσο πολύ όπωΣ τις πρώτες 3 εβδομάδες ,  φοβάμαι λίγο γιατί και στην προηγούμενη εγκυμοσυνη μόλις σταμάτησε η καρδούλα του σταμάτησαν τα συμπτώματα . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Nini8492 said:

Καλημέρα , χρόνια σας πολλά σε ολες. Σήμερα κλείνω 1 μηνών , είναι πολύ χαρούμενη , με ανησυχεί κάτι όμως , το στήθος μου σαν να ξεπρηστηκε λίγο , είναι φυσιολογικό αυτό ? πάλι με πονάνε στο άγγιγμα αλλά όχι τόσο πολύ όπωΣ τις πρώτες 3 εβδομάδες ,  φοβάμαι λίγο γιατί και στην προηγούμενη εγκυμοσυνη μόλις σταμάτησε η καρδούλα του σταμάτησαν τα συμπτώματα . 

καλημερα χρονια πολλα καλος ηρθες να εχεις μια χαρουμενη και τελειωμηνη εγκυμοσυνη...!!!! το στηθος δε χρειαζετε να σε ανοισυχει καθολου γιατι ετσι και αλιως σταματαει να ποναει απο ενα σημειο και μετα απλα μεγαλωνει..!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!!! Χρόνια πολλά !!!

 

τοσο καιρό είχα συνηθίσει αλλιώς το φορούνμ Κ μου φαίνεται κάπως ..... 

στα δικά μου το λίγο ροζ μου εξελικηψθηξε σε πολύ ροζ συνεχώς Κ κάθε μέρα . Έχω έχω Πάει Κ στο γιατρό Δ υπάρχει αποκόλληση .... 

 

θα δείξει η πορεία μου ... αμφίβολα για μένα τα πράγματα .


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2016 at 10:46 ΜΜ, miss marple said:

Ναι έχουμε ήδη 4 παιδάκια

ενα 4 + , δυο 3+ και μία μπέμπα 8 μηνών

εχουμε τρομαξει λιγο για το πως θα τα βγαλουμε περα

Ποπο!!! Καλε αυτά είναι !! Να σας ζήσουν !!!!!!!! Συγχαρητήρια 


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Rosali said:

Συγχαρητήρια! Είστε ευλογημένοι! Περιμένουμε να μας πεις ΠΗΤ!

καλησπερα!! χρονια πολλα σε ολες, και του χρονου με τα μωρα μας!

εχουμε πητ 5/08,

αλλα υποψιαζομαι οτι λογω διδυμης, θα γεννηθουν νωριτερα, η διδυμες μου γεννηθηκαν 3 βδομαδες πριν την πητ


TanRp3.pngebFop3.png

cdSSp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Summer love said:

Καλημέρα κορίτσια !!!! Χρόνια πολλά !!!

 

τοσο καιρό είχα συνηθίσει αλλιώς το φορούνμ Κ μου φαίνεται κάπως ..... 

στα δικά μου το λίγο ροζ μου εξελικηψθηξε σε πολύ ροζ συνεχώς Κ κάθε μέρα . Έχω έχω Πάει Κ στο γιατρό Δ υπάρχει αποκόλληση .... 

 

θα δείξει η πορεία μου ... αμφίβολα για μένα τα πράγματα .

μην ανοισυχεις θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλααααα


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...