Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια ! από τη μέρα μ που είπε ότι θα γεννήσω γρήγορα με έχει πιάσει αϋπνία κοιμάμαι και ξυπνάω αχάραγα! εχω την αίσθηση που είχαμε στο σχολείο όταν ήταν να πάμε εκδρομή 🙄

      Άντε καλέ μην έχεις ανχος επιρεαζει αρνητικά. Σε πάω στοίχημα ότι θα γεννήσεις κανονικά μετά τις 36 εβδομάδες . Χαλάρωσε. Άσε τις προβλέψεις Κ επικεντρωσου στον στόχο σου .

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

20 minutes ago, Titin said:

Ωραιο το χιονακι ! 

Σημερα εχουμε γιατρο ! 

Καλή επιτυχία!!!! Αντε να μας πεις ωραια νεάκια!  Εγώ το είχα ακουσει 8+1 στις 22/12 .. Σ αυτή τη φάση χτυπάει πολύ γρήγορα η καρδούλα!


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάκια μου...

Ναι να κανονίσουμε να παμε σε κανέναν παιδότοπο να γνωριστούν τα αγορια μας...

ελπιζω τωρα να εχουμε κ κανενα κοριτςακι...

 

Τιτιν κ εσυ χαλια ε; πφφ εγω μετα απο 3 μερες εχω αρχισει να καλυτερευω... παιρνω ντεπόν ανα 8ωρο αλλα χθες βραδυ δνε πηρα κ κοιμήθηκα χαλια....εστειλα τον άντρα μου να προμηθευτεί φυτικά σκευάσματα μπας κ συνέλθω..

Σημερα στις 6 εχω ραντεβού κ ανυπομονώ!!!

Καλως ήρθαν τα καινουρια κοριτσια εμεις εδω ειμαστε για οποιαδήποτε απορια...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όσες έχετε γιατρό σήμερα! Αχ εμάς εδώ το έστρωσε καλά. Εγώ ευτυχώς δεν δουλεύω αυτή την εβδομάδα. Κ εγώ από συμπτώματα τίποτα το ιδιαίτερο ακόμα, αλλά ίσως είναι κ νωρίς αφού είμαι 5+2 ακόμα. 


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια καλοσορυσατε τα νέα κορίτσια!!! Και εγώ σήμερα έχω γιατρό στις 8:30 κ ανυπομονώ.! Και εμενα ο μπεμπης μου εκανε πυρετό χθες το βράδυ κ λίγο ανοισυχισα γιατί αποταν γεννήθηκε δε μου έχει αρρωστήσει ποτέ..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια περασα και εγω ιωση την προηγουμενη εβδομαδα με πονολαιμο και με βοηθησε πολυ να κανω γαργαρες με μαγειρικη σοδα σε χλιαρο νερο, ενα κουταλακι του γλυκου σε ενα ποτηρι νερο αλλα οσο πιο συχνα γινεται εγω καθε 3 ωρες εκανα επισης εκανα πλυσης με φισιομερ για να καθαριζουν τα ιγμορια μολις καταλαβα οτι παω να αρρωστησω οποτε δεν με επιασε ιδιαιτερο μπουκωμα. Εσείς εχετε πονακια χαμηλα? δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι απο το εντερο η κατι αλλο :-(

Link to comment
Share on other sites

Πυρετο ευτυχως δεν εχει κανει, ειναι και ευδιαθετος! Αλλα ο βηχας με ανησυχει. 

Αυτο με την σοδα, χθες τσακωθηκα με την μαμα μου μου ελεγε να κανω αυτο, της λεω εισαι καλα; να κανω εμετο; 

Δεν περνανε οι ωρες με τπτ!


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Παντως όλος ο κόσμος αρρωστος ειναι...κ εγω δεν πολυ βγαίνω εξω μιας κ δεν δουλεύω...προφανώς κόλλησα απο τομ μικρο που παει παιδικο...

Το βραδυ να μπούμε να πούμε τα νέας μας....:):)


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο αντρας μου ερχεται σε επαφη με κοσμο, εγω λιγο στη δουλεια ο μικρος ειναι σπιτογατος δεν παει παιδικο. Εμεις τον κολλησαμε.

Ναι εννοειται οτι θα μπουμε για τα νεα μας!

 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια. Και εγώ αυγουστομανουλα πρώτα ο Θεός. Βάση τελευταίας περιόδου πητ 30/08. Βασικά είμαι συγκρατημένη ακόμα χθες πρώτη χοριακη 540 5 εβδομάδων ακριβώς... Λίγο μου φαίνεται όμως.... Σε σχέση με την πρώτη μου εγκυμοσύνη.. Έχω και μια μικρούλα 26 μηνών 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sirena said:

Στο δεύτερο έχουμε πιο πολύ άγχος μάλλον χάχα.... 

Καλώς σας βρήκα. ...... 

 

 

Είσαι η πρώτη μας μαμά με κοριτσάκι!!

Να σου ζήσει και με το καλό το επόμενο Αυγουστιάτικο μωράκι.. 

Το πόσων εβδομάδων είσαι δεν παίζει και τόσο ρόλο σχετικά με τη χοριακή σου. Μπορεί να είχες μεγάλο κύκλο το μήνα που έμεινες.

Πάντως νομίζω ότι μέσα στα όρια είσαι..

Εγώ είχα το ανάποδο άγχος 5+ 2 --> 7000 και 5+4 --> 21000.. Ειχα διαβάσει και για μύλη κυηση και νόμιζα οτι έχω αλλά μέχρι στιγμής όλα καλά.

Ο καθε οργανίσμός είναι διαφορετικος. Αυτό έχω καταλάβει

 


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...