Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια 

μακαρονια με κιμα

εγω απο την μερια μου το εχω θαψει στο πισω μερος του μυαλου μου για χαρη της μικρης και του αδελφου μου

το θεμα ειναι οτι ο πατριος της τα εβαλα και με την μαμα μου επειδη με αφησε λες και ειμαι ανηλικο

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, thomai62 είπε:

καλημερα κοριτσια 

μακαρονια με κιμα

εγω απο την μερια μου το εχω θαψει στο πισω μερος του μυαλου μου για χαρη της μικρης και του αδελφου μου

το θεμα ειναι οτι ο πατριος της τα εβαλα και με την μαμα μου επειδη με αφησε λες και ειμαι ανηλικο

 

Καλησπέρα!!

Αρακά σήμερα!

Βρέχει συνέχεια εδώ! Τι ενοχλητικό!

Θωμαή κατάλαβα.........αγνόησε τους!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!

Πραγματικά κρίμα να χάνονται άνθρωποι έτσι...

Σουφλε ζυμαρικών σήμερα

Εγώ κάνω ένα πιάτο με νουντλς εύκολο και νόστιμο ως εξής: βράζω τα νουντλς σκέτα. Σε άντικολλητικό τσιγαρίζω διάφορα λαχανικά σε κυβάκια (κρεμμυδι, καρότο, κολοκύθι, πιπεριά, μανιτάρια) ένα - ένα. Στο τέλος μαγειρέυω εκεί και στήθος κοτόπουλο σε μικρά κομμάτια. Φτιάχνω και μια ομελέτα την οποία κόβω σε κομματάκια. Στο τέλος τα βάζω όλα μαζί στο τηγάνι (νουντλς, λαχανικά, κοτόπουλο, ομελέτα) και τα περιχύνω με σόγια.

 

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, CME2205 είπε:

Καλημερα!μακαρονια με σαλτσα τονου σημερα! Θωμαη τα νουντλς πως τα κανεις; σκετα σαν μακαρονια ή βαζεις και κατι μεσα;

συνηθως βαζω στο γουοκ ή σε τηγανι  κρεας και διαφορα λαχανικα ( κρεμμυδι καροτο κολοκυθι πιπερια μανιταρι  σε κομματακια ) και τα τζιγαριζω ριχνω αλατι πιππερι και οτι αλλο μπαχαρικο θες τα σβηνω με κρασι ή λιγο ξυδι ( 1 κτγλ)

ριχνω λιγο νερο και 3 λεπτα πριν τα σβησω βαζω τα νουτλς ( προσεχω να εχουν ζουμι μεσα )  


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια φακες ειχε το μενου για σημερα ... κριμα για τις καταστροφες που εγιναν και για τους ανθρωπους που χαθηκαν,,!!! αχ και εμενα μαρεσουν τα νουτλς ..!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια 

πως ειναι ο καιρος στο τοπο σας  εδω στην αθηνα ετοιμαζεται  να βρεξει πολλα μπομπουνητα μαλλον καταιγιδα ερχεται

γιουβαρελακια σημερα απο την μαμα μου


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κι εδώ καταχνιά αλλά χωρίς βροχή!

Ξερογλίφομαι με τις συνταγες για νούντλς που γράψατε. Λέω να παραγγείλω το σκ. Τ αγαπημένα μου είναι με τσίλι κ κάσιους...

Σήμερα μοσχάρι σνίτσελ με σαλάτα πρασινη.


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Μπριαμ σήμερα!

Να ρωτήσω κατι τις παλιοτερες μανουλες! Παρατηρησα οτι η μικρη που ειναι τωρα 18 μηνων εχει στη ριζα των δοντιων σχηματισει μαυρο σαν πετρα. Πλενουμε τα δοντια της καθε βραδυ στο μπανιο με αυτο το λαστιχενιο που το βαζεις στο δαχτυλο και παιδικη οδοντοκρεμα. Τι δεν κανουμε σωστα;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Κεφτεδακια με πληγουρι σημερα

Εχω λιγο αρρωστο τον μικρο κ τρεχω

CME μηπως ειναι υπολλειμματα;τα βλεπεις κ μετα το πλυσιμο;

Πιο συχνο πλυσιμο θα ελεγα,μετα απο καθε γευμα,κ οχι αυτη την οδοντοβουρτσα αλλα απλη,πολυ μαλακη,εχει απο 1

Αν επιμενουν,παντε παιδοοδοντιατρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...