Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Καλή εβδομάδα!

Πολύ άστατος καιρός εδώ... Πολλή βροχή και σήμερα έπεσε λίγο η θερμοκρασία..

Εχθές είχαμε μία βάπτιση αλλά ευτυχώς εκείνες τις ώρες βγήκε λίγο ο ήλιος...

Θα φάμε ντοματόσουπα σήμερα

CME και ο μεγάλος μου έχει αυτό που λές στα κάτω δοντάκια, κάτι σαν καφετί  "λεκέδες". όταν τα πλένουμε καλύτερα σχεδόν εξαφανίζονται. Πάρε μία κανονική οδοντόβουρτσα και επέμεινε λίγο περισσότερο εκεί.

Στολίσατε κορίτσια?

Εμείς  περιμένουμε να  στρώσουμε (δν τα καταφέραμε ακόμα) και μετά θα βάλω τον μεγάλο με τον μπαμπά να στολίσουν (εγώ βαριέμαι λίγο δεν σας κρύβω)


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Κ δω βροχη κ κρυο

Εμεις τρωμε σουπιτσες να αναρρωσουμε

Δ στολισαμε,δ προλαβα,κ ουτε καναμε το παρτυ

Αλλα μεχρι τις 29θα στολισουμε

Κ σε μας αρεσουν τα νουντλς.κ στην κορη μου.μακαρονια με καρυ τα λεει

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Μακαρονια με λαχανικα στο φουρνο σημερα!!

@vikib ιωσουλα περασατε; κι εγω εχω τη μικρη με πυρετο και μυξες!

Εμεις δεν θα στολισουμε φετος, κατι πολυ λιγο ισως αλλα αργοτερα, απο τον αλλο μηνα!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για ιωσουλα νομιζω ηταν.πηγαμε νοσοκομειο σαββατο,ειδε λιγο ερεθισμενο λαιμο,εκανε αρκετα πυρετο κ δ επεφτε πολυ κ για ωρα.τωρα πιο καλα

Αυριο ειχαμε κανονικα εμβολιο οποτε θα παμε να μας δει,δ τον παω σημερα αφου ειναι καλυτερα,αλλα μαλλον δ θα κανουμε εμβολιο

Απλα μας ειπαν να κανουμε κ μια γενικη ουρων να ειμαστε καλυμμενοι οτι δ εχει κτ,αλλα ακομη δ καταφεραμενα μαζεψουμε

Κ γω φοβαμαι για το δεντρο,η μεγαλη δ το πειραζε ποτε,αλλα ο μικρος ειναι ικανος να σκαρφαλωσει στον αγγελο στην κορυφη

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , vikib είπε:

Για ιωσουλα νομιζω ηταν.πηγαμε νοσοκομειο σαββατο,ειδα λιγο ερεθισμενο λαιμο,εκανε αρκετα πυρετο κ δ επεφτε πολυ κ για ωρα.τωρα πιο καλα

Αυριο ειχαμε κανονικα εμβολιο οποτε θα παμε να μας δει,δ τον παω σημερα αφου ειναι καλυτερα,αλλα μαλλον δ θα κανουμε εμβολιο

Απλα μας ειπαν να κανουμε κ μια γενικη ουρων να ειμαστε καλυμμενοι οτι δ εχει κτ,αλλα ακομη δ καταφεραμενα μαζεψουμε

Κ γω φοβαμαι για το δεντρο,η μεγαλη δ το πειραζε ποτε,αλλα ο μικρος ειναι ικανος να σκαρφαλωσει στον αγγελο στην κορυφη

Επεσε ο πυρετος τωρα; ποσες μερες ειναι με πυρετο;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα καλη εβδομαδα

Κοτοπουλο με ρυζι και πιτσα 

Περαστικα στα μικρουλια σας 

Εμεις στρωσαμε και λεω να στολισω στις 6 δεκεμβριου μιας και το εχουμε εθιμο να στολιζουμε παντα τοτε


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια σουτζουκακια που εμειναν απο εχθες με μακαρονια για σημερα....!!!! και εμενα παντα μαρεσει να στολιζω δεκεμβρη ποιο νωρις δεν εχω μπει στο κλημα των χριστουγεννων και δε στολιζω ποτε...!!!  και εδω χαλασε ο καιρος σημερα βροχη και αερας και επεσε και λιγο η θερμοκρασια...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια 

σημερα ειναι μια γιορτιμη μερα για εμας 

γιορταζει ο γιος μου ο αδελφος μου εχει γενεθλια η μαμα μου και γιορταζει και το νησι  μας η  Αμοργος

θα φαμε μπακαλιαρο σκορδαλια μιας και το εχουν εθιμο στην Αμοργο τετοια μερα να το φτιαχνουν 

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας και απο εμενα...!!! θωμαι να τους χερεσε ολους....!!! και εμας ειναι αργια σημερα εδω στα χανια ειναι η ποληουχος των χανιων τα εισοδια της θεοτοκου...!!!!! και γιορταζουν ολες οι( παρθενες ) ανυπαντρες Μαριες Δεσποινες...εμεις βαλαε ψησταρια σημερα...!! ωστοσο εσκυψα να παρω κατι απο τα χερια του γιου μου και με εποιασε οι μεση μου ετσι στα ξαφνικα ελπιζζω να περασει συντομα γιατι ποναω πολυ...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Κανελόνια σήμερα!!

Θωμαή να τους χαίρεσαι όλους!! Εμείς καλύτερα είμαστε, έπεσε ο πυρετός της μικρής όμως έχει άπειρες μύξες και άρχισε να βήχει πολύ. Θέλω να πιστεύω πως είναι από τις μύξες, δεν αντέχω να αρχίσουμε τους νεφελοποιητές πάλι!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...