Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας!! Γλωσσες τηγανιτες και μπροκολο σημερα! Πηγα σουπερ μαρκετ και εξοπλιστηκα με πολλα ειδη για νηστισιμα φαγητα τελικα! Αυριο λεω να κανω γιουβετσακι με μανιταρια που βρηκα ωραια συνταγη.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Κρύο κι εδώ....

Ωραία ιδέα με τα μανιτάρια. Επίσης μπορείτε να κάνετε και "κιμα" από μανιτάρια για τα μακαρόνια! (μιαμ μιαμ)

Εμείς πατάτες γιαχνί σήμερα!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας και απο εμενα...!!!! ηλιο εδω εχει σημερα....!!!! κοτοπουλο στο φουρνο με πατατες για σημερα...!!! και ναι επιτελους στολησα και εγω...!!!!!! αντε και του χρονου με το καλο...!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!!

τονοσαλατα για μενα σημερα και κοτοπουλο με πουρε για τους υπολοιπους!

Καλο καιρο εχει σημερα εδώ!

Ο μικρουλης είναι αρρωστος με αμυγδαλιτιδα αλλα ευτυχως παει καλυτερα!

 

 

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Τελικά έγινε φανταστικό το γιουβέτσι μανιταριών!! Γράφω στα γρήγορα τη συνταγή:

Τσιγαρίζουμε σε λίγο λάδι 1 πακέτο κριθαράκι χοντρό και στη συνέχεια το βάζουμε σε ένα ταψί. Τσιγαρίζουμε σε λίγο λάδι 1 κρεμμύδι ξερό και 4 κρεμμυδάκια φρέσκα. Στη συνέχεια προσθέτουμε 500γρ μαιτάρια πορτομπέλο κομμένα σε χοντρά κομμάτια και τσιγαρίζουμε σε δυνατή φωτιά. Προσθέτουμε λίγο νεράκι και βράζουμε για 5 λεπτά. Μετά τα ρίχνουμε και αυτά στο ταψί και τα ανακατεύουμε με το κριθαράκι. Προσθέτουμε σάλτσα ντομάτας (εγώ έβαλα 2 φρέσκιες ντομάτες τριμμένες και 1 κουταλιά της σούπας πελτέ), αλάτια πιπέρια και λίγο νερό και τα βάζουμε όλα στο φούρνο για μισή ωρίτσα, μέχρι να μαλακώσει το κριθαράκι. Γρήγορο, εύκολο και πετανόστιμο!!

@iouliana περαστικά στον μικρό σου!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα καλο σαββατοκυριακο !!

σημερα μακαρονια και κοτοπουλο 

@CME2205 ωραιο ακουγεται

τι δωρο θα φερει ο αι βασιλης στα μικρουλια σας ?

εμενα ζητησαν σβουρες bayblade  

και κατι αλλο θα τους παρω αλλα δεν ξερω

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Περαστικα σας ιουλιανα

CME ωραιο ακουγεται,μας αρεσουν τα μανιταρια

Η κορη μου ο,τι δει το θελει,αλλα της εχω περασει την ιδεα οτι ο αη βασιλης θα φερει βιβλια.εχει παρα πολλα παιχνιδια κ θα τα αποφυγουμε προς το παρον

Κ κανενα τυπου λεγκο μπεμπε για τον μικρο,θα παιξουνε μαζι με εκεινα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

CME το έφτιαξα κιόλας!!

 

Θωμαή η μεγάλη ζήτησε ένα μπλε φίδι και μαύρες πλαστελίνες:cool: Στον μικρό θα πάρω κανένα αυτοκινητάκι. Και θα συμπληρώσω με  παζλ και βιβλιαράκια.

 

Βίκυ με τα λεγκο παίζουν συνέχεια. Απασχολείται και ο μικρός πολύ. Βεβαία πολλές φορές η μεγάλη νευριάζει γιατί της τα χαλάει η κάθεται επάνω  και μαλώνουν.

  • Χαχα 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιουλιανα τι φαση περναει η κορη σου;γκοθικ;ελπιζω κανενα πλαστικο η λουτρινο φιδι.εμενα της αρεσουν οι δρακοι

Λογικο κ να μαλωνουν,εμεις εχουμε πιο πολυ πλειμομπιλ,εχει η μεγαλη μια νεραιδα μονο που δ του δινει,ολα τα αλλα τα μοιραζεται.κ της iblock αρκετα για τον μικρο που παιζουν σχετικα καλα

Ο μικρος ακομη κατω απλα κανει βουμβουμ τα αυτοκινητακια,κ γυριζει τον ελικα απο το ελικοπτερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...