Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!!

 

Γιυβαρλακια σημερα!!

Ασε cme  παει η νηστεια και επεσα με τα μουτρα...Περαστικα στη μικρη σου, εγω εχω την μεγαλη με αμυγδαλιτιδα και μου εκεν και αλλεργια στην αντιβιωση....ελπιζω να μην κολλησει ο μικρος. [ως πας?? η κοιλια σου θα μεγαλωσε πολύ τωρα ε?

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια και απο εμενα εμεις φαγαμε εξω σημερα το μεσημερι καναμε και βολτα στο κεντρο ηταν πολυ ωραια εκανε βολτα και ο μικρος με το τρενακι και το καρουζελ και του αρεσε πολυ...!! περαστικα στα παιδακια σας.....!!!! και εμενα εχει λιγο μπουκωμα και μυξουλες σημερα ο μικρος,,!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη χρονια 

περαστικα στα μικρουλια σας 

πως περασατε ?

 εμεις οικογενειακα

την παραμονη ντυσαμε και τον αδελφο αι βασιλη και γελασαμε πολυ γιατι ο μεγαλος μου γιος τον αναγνωρισε σχεδον αμεσως απο κατι γυαλια ηλιου που φορεσε κα αρχισε να φωναζει ο θειος ειναι και να του τραβαει τα μουσια

  • Μου αρέσει 1

rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανούλες! Μπιφτέκια με σαλάτα σήμερα!  Εμείς είμαστε καλύτερα αλλά εδώ και μια βδομάδα είμαστε κλεισμένοι και σε απομόνωση! Τελικά η μικρή είχε coksackie και ταλαιπωρηθηκε πολύ! Εν τω μεταξυ για πρώτη φορά την έχουν πιάσει τα ψυχολογικά της σε σχέση με τον ύπνο. Μόλις πάω να την βάλω στην κούνια της ουρλιάζει θέλει να βγει και να την έχω αγκαλιά. Μας περνάει έως και 2 ώρες με διαφορά τεχνάσματα να την βάλω για υπνο!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

μακαρονια με χοιρινο δαμασκηνα και κρεμα γαλακτος

@CME2205νομιζω οτι ειναι η ηλικια που κανουν κολπα με τον υπνο και δοκιμαζουν τα ορια


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, thomai62 είπε:

καλημερα κοριτσια

μακαρονια με χοιρινο δαμασκηνα και κρεμα γαλακτος

@CME2205νομιζω οτι ειναι η ηλικια που κανουν κολπα με τον υπνο και δοκιμαζουν τα ορια

Καλημερα!παστιτσιο σημερα! Νομιζω πως βρηκε κακη ωρα να κανει κολπα! Σε λιγες μερες ερχεται το μωρο και προβλεπω να γινεται του κουτρουλη ο γαμος!!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 3/1/2018 at 10:31 ΠΜ, CME2205 είπε:

Καλημερα!παστιτσιο σημερα! Νομιζω πως βρηκε κακη ωρα να κανει κολπα! Σε λιγες μερες ερχεται το μωρο και προβλεπω να γινεται του κουτρουλη ο γαμος!!!!

καλημερα να περιμενεις διαφορες αντιδρασεις λογω της αφιξης του μωρου να προσπαθησεις να εισαι ηρεμη 

μπριζολες με μελιτζανες και πατατες  τηγανιτες για σημερα

εχτες πηγαμε με τον αντρα μου θεατρο το εχουμε σαν συνηθεια καθε χριστουγεννα να πηγαινουμε θεατρο ειδαμε την καταρα της ιρμας βερπ παρα πολυ γελιο !!!!

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε;;; καλη χρονια να εχουμε με υγεια πανω απολα..!!!!τωρα δυο μερες ειμαι με μπουκωμα και λιγο ξεροβηχα πιστευω πως θα περασει γρηγορα..!!! τελειωσαν και οι γιορτες και τωρα ξεστολιζουμε σιγα σιγα ..και μπενουμε σε προγραμμα γιατι αν συνεχιζσω ετσι θα παρω παλλα κιλα δε μπορω να καταλαβω πως ξεφυγα τοσο σε αυτη την εγκυμοσυνη ..!!! στον γιο μου ειχα παρει 12 κιλα και τωρα σε αυτη ειμαι ιδη στα 11 και αυριο μπενω στον 6 εχω μελλον ακομα..!!! αλλα σημασια εχει να ειναι γερο το μωρακι μας.!!!! αυριο εχω και την β επιπεδου με το καλο..!!!!!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

μακαρόνια σημερα!1

Χαρουμενη μαμα οι γιορτες φταινε! 

Τελικα εχω ιγμοριτιδα, εβγαλα ακτινογραφια και με βρηκαν χαλια.........μου εδωσαν αντιβιωση και κατι αλλα φαρμακα αλλα επιδη αρχισαμε να προσπαθουμε για το νο 3, μου ειπε ο γυναικολόγος να παρω μονο την αντιβιωση.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , iouliana είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

μακαρόνια σημερα!1

Χαρουμενη μαμα οι γιορτες φταινε! 

Τελικα εχω ιγμοριτιδα, εβγαλα ακτινογραφια και με βρηκαν χαλια.........μου εδωσαν αντιβιωση και κατι αλλα φαρμακα αλλα επιδη αρχισαμε να προσπαθουμε για το νο 3, μου ειπε ο γυναικολόγος να παρω μονο την αντιβιωση.

μπορει να φταινε και οι γιορτες μπορει και οχι και πριν τις γιορτες ειμουν ιδη περισσοτερα.. δε πειραζει οτι γινει πλεον αρκει να ειναι γερο το παιδακι μας... θα προσπαθω να προσεχω οσο μπορω..!!!! περαστικα σου ...!!!!! ααααα και τι ωραια νεα ειναι αυτα...!!!! με το καλο και συντομα σου ευχομαι...!!!!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...