Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα! Μοσχαρακι λεμονατο με ρυζι! Γυρισε σπιτι το κοριτσακι μου χθες!! Ολα καλα, ο μικρος ειναι πααααρα πολυ βολικο παιδι και με διευκολυνει απιστευτα! Χθες το βραδυ με επιασε πανικος πως θα τα βγαλω περα ομως σημερα βλεποντας τι καλα που προσαρμοζονται και τα δυο ειμαι πολυ αισιοδοξη!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια 

τι κανετε ?

σπανακορυζο και πανσετα και κριθαρακι

υπαρχουν μερες που θελετε να μεινετε στο κρεβατι ολη μερα ? Να μην κανετε τιποτα απολυτως ?

μια τετοια μερα ειναι για μενα σημερα , εχω κοιμηθει ελαχιστα γιατι χαζευα το σιριαλ αννε και μολις τελειωσε ξυπνησε ο μεγαλος με ενα ξεροβηχα και μολι τον ξαναπηρε ο υπνος  ( αφου περαε σχεδον μιση ωρα ) ξυπνησε ο μικρος ανυσηχος και εκανε μιση ωρα να κοιμηθει και 7 ξυπνησα για να παω τονμεγαλο στο νηπιο  εβαλα και μια σκουπα σε ολο το σπιτι και τωρα θελω να ξαπλωσω και να σηκωθω αυριο πραγμα που δεν γινεται


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

τυροπιτουλες και ρολο κοτοπουλο σημερα!

@CMES θα υπάρχουν και μέρες που θα νιώθεις εξαντλημένη (σε όλες τις φάσεις της ανατροφής των παιδιών) αλλά σιγουρα θα βρειτε ρυθμούς!!!

@thomai62 αυτό που περιγράφεις μου συμβαίνει καποια ΣΚ! Τις καθημερινές ευτυχώς είμαι "στην τσίτα", αναγκαστικά λόγω προγράμματος και φροντίζω να βάζω και πράγματα που μου αρέσουν στο πρόγραμμα (όσο μπορώ!!). Τα ΣΚ που πρέπει να ασχοληθώ με το σπίτι κλπ, δεν έχω καμία διάθεση (μόνο για βο΄λτες!) χιχι

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα! Σπανακορυζο σημερα!

Για πειτε καμια ωραια ιδεα να ντυσω τη μικρη για τις αποκριες!! Δεν θελω καθολου πριγκηπισσες και νεραιδες (δεν μου αρεσουν) και περσι ειχε ντυθει μελισσα και πεταλουδα οποτε αποκλειω παλι τα εντομα. Χαζευα λιγο στο ιντερνετ αλλα δεν ειδα κατι να μου αρεσει!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Χαθηκα λιγο

Αλλα οι μερες με τα δυο παιδια ειναι γεματες

Σημερα πηγε σ/κ στο χωριο η κορη

Εμενα αλλαζει γνωμη συνεχεια για στολες.αλλα μια κλασικη ιδεα ειναι μπαλαρινα.ξεκινησε κ μπαλετο.επισης μου ζητησε να ντυθει φλαμινγκο

Εχει ντυθει ινδιανα,μινι,κ γατα

Μου αρεσει κ καουμποισα,μονοκερος

Κ μαγισσουλα

Σημερα φακαμε κοκκινη φακη κ μπροκολο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CMES είπε:

@vikib το φλαμινγκο μου αρεσει πολυ!! Θα στειλω την αδερφη μου να ψαξει γιατι λογω του νεογεννητου δεν μπορω να βγω!!

Δ ξερω αν υπαρχει στολη.αλλα γενικα εμεις παιρνουμε αξεσουαρ κ ντυνομαστε συνεχεια

Οποτε εγω καλου κακου το εψαξα κ ειδα ενα καπελο στα τζαμπο,αλλα ισως ειναι μεγαλο.κ ειδα κ μια στεκα.θα την ντυσω κ με ροζ ρουχα που εχει μπολικα κ ετοιμη

Επισης,δ της το λεω γτ θα μας βαλει να κανουμε,συλλογος στο καρναβαλι της ξανθης εχει στολη φλαμινγκο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα καλο σαββατοκυριακο 

σημερα θα φαμε στην μαμα μου 

εμενα φετος θελουν να ντυθουν σουπερμαν και σπαιντερμαν

ειδα κατι οικονομικες στολες στο lidl που θα βαλει απο δευτερα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια καλο σαββατοκυριακο να εχουμε..!!! σημερα κοτοπουσα για εμενα γιατι τα υγρα στο στομαχι μου ξεκινησαν να κανουν παρτι και παλινδρομουν και περνω φωτια ...!!! για τον μικρο θα κανω το κρητικο πιλαφι και στον αντρα μου πατατες με αυγα..!!!!!!! εγω παλι δε ξερω τι στολη να παρω στο μικρο δε ξερω κιολας αν θα καταφερουμε να παμε και σε κανενα παρτι... πιστευω να τα καταφερουμε.. λεμε την κυριακη τον αποκρεων να βαψουμε το δωματιο του μπεμπη που θα ειναι και αργια την αλλη μερα για να ξεκινησουμε σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Σιζαρς σημερα.κ κοτοπουλο με μπροκολο κ καροτα για τον μικρο

Εχω κ παλιες στολες δανεικες κ διαφορα αξεσουαρ,οποτε μπορουν να ντυθουν εμενα ινδιανοι,καουμποιδες,μικυ-μινι,γατες,σωματοφυλακες.κ κλασικα κορωνες,τουτου φουστες κλπ

CME κ σουπερ ηρωες για κοριτσια ειναι ωραια ιδεεα μπατγκιρλ,γουοντερ γουμαν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...