Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια καλο τσικνισμα

εμεις θα μαζευτουμε στη μαμα μου το βραδυ 

για το μεσημερι εφτιαξα μια πιτσα στα παιδια  και ενα κρεμωδες λεμονατο γλυκισμα για το βραδυ

@anath εκει που θα το παω κανουν την πρωτη χρονια μονο τραγουδια και παιχνιδια στα αγγλικα δεν θα εχει τιποτα εργασια για το σπιτι

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!

Εμεις θα ψήσουμε μαλλον στην πεθερα μου το βραδυ (νωριτερα δουλευω δυστυχως). Τα παιδια θα τσικνίσουν και στο σχολείο το μεσημέρι!!

Θωμαή μας ανοίγεις την όρεξη με τα γλυκά σου!

 

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

@xaroumenh mama και εμεις ακομη δεν της πηραμε κρεβατι, είναι σε κουνια αλλα είναι πολύ μεγαλη και φυσικα μπαινοβγαινει κανονικα 

Σήμερα θα ψησουμε στην αυλη !!

θωμαη αυτές τι ημερες περναω την φαση που ελεγες ...δε θελω να σηκωθω από το κρεβατι μου!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Cme ελπιζω να φαγατε τελικα!!

Εμείς ομελέτα και σαλάτες φάγαμε. Θέλω να προσέχουμε λίγο αλλά δύσκολο... Χτύπησα κ ένα γαλακτομπούρεκο μετά!

Δεν ξέρω εσείς έχετε αυτό το έθιμο; εμείς εδώ από την Τσικνοπέμπτη ως τις Απόκριες κάθε μέρα γαλακτομπούρεκο τρώμε!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τελικα το φαι ηταν στην ωρα του. Τσαμπα κατηγορησα τη μανουλα!! Μας εφερε και η αδερφη μου την αποκριατικη στολη της μικρης, θα ντυθει κουνελακι!! Ειναι ροζ χνουδωτη σα φορμα με κουκουλα και κρεμονται 2 καροτα στο λαιμο!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας

Εμεις ειμαστε βολτα στις γιαγιαδες.σημερα τσιπουρες,θραψαλα κ πατατοσαλατα στην πεθερα

Αυριο γαλοπουλα γεμιστη στη μαμα

Σημερα τα μικρα ντυθηκαν ινδιανος κ μπαλαρινα.εβαλα κ γω αυτια μινι

Για αυριο λενε σωματοφυλακες.εχω εγω αυτια γατας,χαχα

Ωραια η στολη σας cme

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Γιουβετσακι απο χθες και σημερα!! Τι κανετε; εμενα ο μπεμ9ης γεμισε σπυρακια!! Χαλια η μουρη του και το ενα ματι πριστηκε και εκλεισε!! Τρεχαμε χθες να βρουμε οφθαλμιατρο κυριακατικα!! Τωρα τον εχω παστωσει στις κρεμες αλλα ο κακομοιρης ειναι πολυ χαλια!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

μακαρονια με κιμα και μακαρονια με σαλτσα με λαχανικα για τον αντρα μου που νηστευει

@CMES περαστικα

θεμα ημερας μετα απο πολυ καιρο : πιστευετε  στο ματι την κακη ενεργια ?

εγω το πιστευω


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...