Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 46 λεπτά , anath είπε:

Καλημέρα!

Μακαρονια ολικής με κιμά σήμερα

CME τι επαθε ο μπεμπάκος; Βρεφική ακμή;

Εγώ γενικα είμαι λίγο κυνική δεν πιστεύω σε οτιδήποτε "μεταφυσικό"

 

Ναι ακμη ειναι τελικα, αν και φαγαμε μια φρικη μηπως ειναι σταφυλοκοκκος!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!

Σήμερα φασολάδα!

Ναι, θωμάη πιστεύω στο μάτι και συμπτωματικά την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε οικογενειακώς στον πάτερ για να μας διαβασει.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα 

μακαρονια με κιμα και γιουβετσι με λαχανικα για τον συζηγο

θεμα ημερας : ντυνοσασταν μικρες τις αποκριες ?

εμενα συνηθως μοθ τις εραβε η μαμα  μου και μια θεια μου αγαπημενη μου στολη η μπαλαρινα 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.μακαροναδα σημερα

Κ γω ντυνομουνα,κ εκανα κ λιγες φορες παρελαση στην ξανθη.παρελαση καναμε δασκαλοι-μαθητες καραγκιοζηδες κ κολλητιρια.πενταμορφη κ τερας.κ μπανανες τσικιτα

Σαν μικρουλα ολο πριγκιπισσα ειδικα μια χιονιου ηταν πανεμορφη.πιο μεγαλη καμαριερα,χιπις,μαγισσα,διαβολακι

Κ εξακολουθω να βαζω κανενα καουμποικο,η αυτια γατας,μινι,φτερα ινδιανου,κ γινομαι σετ με τα μικρα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μακαρόνια ογκρατέν με λαχανικά σήμερα! Λοιπόν εγώ ως παιδί ντυνόμουν αλλά τις καλύτερες εμφανίσεις τις έχω κάνει ως ενήλικας!! Η τοπ μεταμφίεση ήταν τραγουδίστρια σε μπουζούκια: λαμέ πράσινο πολύ κοντό φόρεμα, μαλλί υπερπαραγωγή μπούκλα, ψηλές μπότες με φιάπα, έντονο μακιγιάζ, μικρόφωνο στο χέρι και (ψεύτικα) γαρύφαλλα καρφιτσωμένα παντού πάνω μου!! Η στολή όπως φαντάζεστε ήταν δικής μου έμπνευσης και δημιουργίας. Τεράστιο σουξέ, όμως δεν είχα πατήσει και τα 30 ακόμα...και ήμουν μείον 15 κιλά...

  • Χαχα 3

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Καστανό ρύζι με μανιτάρια σήμερα!

Τις Απόκριες πάντα ντυνόμουν σαν παιδάκι. Μου έφτιαχνε στολές η μαμά μου, η αγαπημένη μου ήταν Βραζιλιάνα με πολλά βολάν και τέλεια κορδέλα στο κεφάλι! Τώρα ντύνομαι κυρίως με αυτοσχέδια ή με τις στολές των γκρουπ που βγαίνω με τα παιδιά. Φέτος δεν βγήκαμε και θα φορέσω την περσινή (minnie)

Tα xέρια μου δεν πιάνουν καθόλου για κατασκευες. Μόνο πλέκω, έπλεκα δηλαδή όταν έιχα ένα παιδί!! (σκουφάκια κασκόλ ζακέτες μπλούζες!)


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλο τριημερο να εχουμε

μοσχαρακι λεμονατο με ρυζι 

θεμα ημερα :τι θα κανετε την καθαρα δευτερα ?

εμεις θα φαμε με ττους γονεις μου και θα παμε να πεταξουμε χαρταετο αν το επιτρεψει ο καιρος


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Σημερα θα φερει ο αντρας μου πεινιρλι!!

Εμεις δεν εχουμε σαραντησει ακομα, οποτε καθαρα δευτερα θα περιμενουμε να μας φερει καποιος καλος ανθρωπος λαγανα και χαλβα! Δοξαζω τον Θεο ομως γιατι περσι καθαρα Δευτερα ημασταν στο Μητερα που νοσηλευοταν η κορη μου για 10 μερες λογω ουρολοιμωξης, ενω φετος ειμαστε ολοι καλα και εχουμε και τον μπεμπη μας!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...