Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα

Πηγαμε σε παιδικη παρελαση καρναβαλιστων,ωραια ηταν

Σημερα πατατοπιτα

Κ.δευτερα θα παμε με τους γονεις μου κ την αδερφη μου σε ενα ορεινο χωριο της ξανθης που εχει διαφορα εθιμα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα..!!!! σημερα πατατες με αυγα το κλασικο του σαββατου.... μας εφερε και η πεθερα μου πριν λιγο τηγανιτα καλιτσουνακια χορταρινα.. τα ειχα λαχταρησει μαρεσουν πολυ..!!! αυριο λεμε να ντυσουμε τον μικρο να τον παμε καμια βολτουλα να δει μασκαραδες ..... την καθαρα δευτερα θα κανω τραπεζι εγω θα ερθουν οι γονεις μου και τα πεθερικα μου θα κραταει και ο καθε ενας το κατι ντις βεβαια...!!!!!!!την περιμενω και αυτη την μερα πως και πως μαρεσουν πολυ τα φαγητα της καθαρας δευτερας.!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια 

κοτοπουλο με ρυζι και αρακα 

θεμα ημερας : πεταξατε χαρταετο ?  τι καλο φαγατε ?

εμεις δεν τα καταφεραμε γιατι ειχε πολυ συννεφια 

φαγαμε στη μαμα μου που ειχε ετοιμασει ενα σωρο : μυδια αχνιστα γαριδες καλαμαρακια και θραψαλα τηγανιτα φαβα μελιτζανοσαλατα πρασοπιτα λαγανα απο τα χερακια της ταραμοσαλατα χορτα τουρσι γυαλιστερες και φυσικα χαλβα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα καλη σαρακοστη να εχουμε...!!!!!!!!! εμεις δε πεταξαμε χαρταετο βασικα εγω δεν εχω πεταξει και ποτε...!!!!! εκανα τραπεζι εγω εχθες στους γονεις μου και στα πεθερικα μου και ειχαμε πολλα φαγακια.... η μαμα μου μου κρατουσε γαριδες βραστες γαριδομακαροναδα χταποδι βραστο και ταραμοσαλατα... η πεθερα μου γαριδες βραστες χταποδι βραστο ταραμοσαλατα και λαγανα... και εγω εφτιαξα χταποδι κοκκινηστο τηγανισα καλαμαρακια σαλατα και τηγανισα και πατατες....και φυσικα σημερα φαγαμε οτι περισεψε απο εχθες..!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας

Κ μεις στη μαμα φαγαμε.χταποδι ξυδατο,γαριδες τηγανητες,γαριδοπιλαφο,τουρσι,σαλατες,χαλβα,λαγανα

Πεταξαμε κ αετο.το χαρηκαν τα μικρα

Καλη σαρακοστη κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εμενα μου εστειλε η πεθερα μακαρονακι κοφτο με χταποδι, ρυζι με γαριδες, γιγαντες, σαλατα λαχανο και χαλβα! Ο αντρας μου πηρε μθα φανταστικη λαγανα! Οποτε σπιτακι με τα μωρα μου και πολλα φαγηρα! Τη δευτερα σαραντιζουμε και φτου ξελευθερια!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

σημερα θα φαμε οτι εχει μεινει απο εχτες

θεμα ημερας : αφηνετε τα μικρα στους γονεις σας?

εγω προσπαθω μια φορα μεσα στο μηνα να μενουμε μονοι το ζευγαρι

@CMES με το καλο να σαραντισετε 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.αυγα σημερα

Προς το παρον μονο η μεγαλη πηγαινει κ μενει στη μαμα μου,κυριως στο χωριο.οποτε το ζηταει,η ειναι κ η νονα της εκει,κ κυριως επειδη η μαμα μου κραταει κ τον ανηψιο μου,οποτε εχει παρεα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κοτοπουλο αλα κρεμ σήμερα

Μια χαρά περάσαμε και το 3ημερο! Ευχαριστήθηκα τα παιδάκια μου!

Κι εμείς περίπου 1 φορά το μήνα κανονίζουμε έξοδο μπαμπά-μαμάς. Τώρα πλεον μπορεί και ο μικρός να κοιμηθεί στους γονείς μου. Κατα τα άλλα αν χρειαστεί για λίγο λόγω δουλειάς ή όταν είναι άρρωστα ή δεν έχουν σχολείο μένουν άνετα και στους γονείς και στα πεθερικά μου.


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα 

λαχανοντολμαδες απο την μανουλα μου σημερα

θεμα ημερας : οταν τσακωνονται τα μικρα σας τι κανετε ?

εγω προσπαθω να μην ανακατευομαι και να επεμβαινω μονο οταν δω να χτυπιουνται


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Σνιτσελ σημερα!

Εμενα αυτο ειναι ενα αγχος, τι θα κανω οταν θα τσακωνονται. Προς το παρον η μικρη εχει παρει με πολυ καλο ματι το μωρο, στο μελλον ομως φοβαμαι οτι θα πεφτει ξυλο!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ομελέτα με σπανάκι σήμερα

Κι εγώ αποφεύγω να επεμβαίνω. Συνήθως το λύνουν εύκολα μόνοι τους. όταν δω οτι δεν συμβιβαζονται πηγαίνω και αποσπώ την προσοχή κάποιου για να σταματήσουν, πχ προσφέρω ένα άλλο παιχνίδι στον μικρό!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Σπανακορυζο σημερα!

Θωμαή τι εννοεις? να μενουν εκει τα παιδια? όχι η μαμα μου ετσι κι αλλιως δεν μπορει, εχω αφησει τη μικρη να μεινει λογω εκδρομης αλλα στην αδερφη μου. Κατά αλλα συνηιθως τα πεθερικα μου τα κρατανε αλλα όχι βραδυ, τα κοιμιζω και μετα ερχεται η πεθερα μου και τα προσεχει...μενει διπλα βασικα

Όταν τσακωνονται συνηθως επεμβαινω γτ είναι πολύ μικρος ο γιος μου ακομη !


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...