Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , linaa είπε:

      Άντε καλέ μην έχεις ανχος επιρεαζει αρνητικά. Σε πάω στοίχημα ότι θα γεννήσεις κανονικά μετά τις 36 εβδομάδες . Χαλάρωσε. Άσε τις προβλέψεις Κ επικεντρωσου στον στόχο σου .

      οχι δεν το νιώθω αν άγχος ! παρολο που δεν πρέπει τόσο νωρίς και δεν το θέλω , εχω μια περίεργη προσμονή! ίσως τώρα αρχίζει να μ μοιάζει πιο χειροπιαστό ! δεν θα παω τόσο , νιώθω πιέσεις χαμηλά εγώ παρακαλάω να παω 32 εστω ! 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τον νοεμβρη θα γινει 

εχω σκεφτει για μπουμπουνιερα πετσετα χεριων σε σχημα κοχλια για γλυκο ντονατσ σαν καραμελα σαν στολισμο καραμελοδεντρα και γυρψ απο την κολυμπηθρα γιρλαντα με υφασματινες καραμελες και γραμματα να σχηματιζουν το ονομα 

για μαρτυρικα καρφιτσες με καραμελες 

θα σας βαλω φωτο οταν ερθει η ημερα της βαφτισης να δειτε


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , thomai62 είπε:

τον νοεμβρη θα γινει 

εχω σκεφτει για μπουμπουνιερα πετσετα χεριων σε σχημα κοχλια για γλυκο ντονατσ σαν καραμελα σαν στολισμο καραμελοδεντρα και γυρψ απο την κολυμπηθρα γιρλαντα με υφασματινες καραμελες και γραμματα να σχηματιζουν το ονομα 

για μαρτυρικα καρφιτσες με καραμελες 

θα σας βαλω φωτο οταν ερθει η ημερα της βαφτισης να δειτε

Πολύ ωραία θα είναι!

Μπορείς να φτιάξεις και βιβλίο ευχών ξύλινο σε σχήμα καραμέλας και να γεμίσεις το τραπέζι με πολλές καραμελίτσες σκορπισμένες πάνω!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anath είπε:

Πολύ ωραία θα είναι!

Μπορείς να φτιάξεις και βιβλίο ευχών ξύλινο σε σχήμα καραμέλας και να γεμίσεις το τραπέζι με πολλές καραμελίτσες σκορπισμένες πάνω!

το εχω σκεφτει και αυτο θα βαλω σε γυαλες διαφορρες καραμελες και θα κανω και μπισκοτα σε σχημα καραμελας

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, thomai62 said:

καλημερα κοριτσια

που χαθηκατε ? σας επιασε το καλοκαιρακι ?

μακαρονια με κιμα

 

καλημέρα!!! Πηγαίνουμε για μπάνιο και βόλτες!!! Επίσης ακόμα μαζεύω χαλιά... αχαχαχαχα θα έρθει ο Αύγουστος και θα τα έχω στρωμένα!!!

Μακαρόνια με σάλτσα σήμερα και μουσακά για το μωρό

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Ψαρακια ψητα σημερα!

Χθες ειχε γενεθλια η κορη μου! Τη Δευτερα θα κανουμε ενα πολυ μιμρο παρτακι μεταξυ μας. Παρηγγειλα την τουρτα! Εχει πανω ζωα φαρμας, κοτουλα, αγελαδιτσα, προβατακι και τετοια! Επισης ειμαστε σε φαση που προσπαθουμε να βρουμε που θα κανουμε τη βαφτιση του μπεμπη!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

πατατες ογκρατεν σημερα

@CMES πολυχρονη η κορουλα σου για ποια περιοχη λετε να γινει η βαπτιση ?

@anath εγω τα μαζεψα τα χαλια αλλα δεν εχω καταφερει να τα πλυνω ακομα

@smaro30 τυχερη πολυ ζηλευω δεν ειναι κρυα η θαλασσα ?


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, thomai62 said:

καλημερα

πατατες ογκρατεν σημερα

@CMES πολυχρονη η κορουλα σου για ποια περιοχη λετε να γινει η βαπτιση ?

@anath εγω τα μαζεψα τα χαλια αλλα δεν εχω καταφερει να τα πλυνω ακομα

@smaro30 τυχερη πολυ ζηλευω δεν ειναι κρυα η θαλασσα ?

 

η μικρη βούτηξε την πρωτομαγιά και από τότε πάμε κάθε Σάββατο εκτός και αν βρέχει. Είναι λίγο κρύα αλλά δεν την αφήνω μέσα πολύ, κανένα πεντάλεπτο ίσα να βουτήξει και να παίξει εκεί που σκάει η θάλασσα. Τρελαίνεται για μπάνιο και με το που δει την θάλασσα φωνάζει απο μάκρια μπααααα (μπάνιο δηλαδή). Είναι συνηθισμένη όμως γιατι έχουμε ένα σκαφάκι και πάμε βόλτες σε κάτι νησάκια με ερημικές παραλίες από την αρχή της άνοιξης οπότε δεν κρυώνει υποθέτω...

Χθες μάζεψα τα χαλιά, θα τα δώσω σε καθαριστήριο κάποια και μερικά θα τα κάνω με το μωρό σαν παιχνίδι πλατσουρίζει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CMES said:

Καλημερα!!! Ψαρακια ψητα σημερα!

Χθες ειχε γενεθλια η κορη μου! Τη Δευτερα θα κανουμε ενα πολυ μιμρο παρτακι μεταξυ μας. Παρηγγειλα την τουρτα! Εχει πανω ζωα φαρμας, κοτουλα, αγελαδιτσα, προβατακι και τετοια! Επισης ειμαστε σε φαση που προσπαθουμε να βρουμε που θα κανουμε τη βαφτιση του μπεμπη!

Να χαίρεσαι την κόρη σου! Γερή και δυνατή να είναι! Που σκεφτεστε να κάνετε την βάφτιση;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις ευχες σας!! Δεν εχω καποια προτιμηση για τη βαφτιση, ομως θελουμε κατι σχετικα μεγαλο γιατι θα εχουμε πολυ κοσμο και να εχει και μουσικη γιατι ειμαστε γλετζεδες!!! Δηλαδη οχι κατι σε ταβερνα, μαλλον σε κτημα. Επειδη μενουμε βορεια προαστεια αποκλειονται ολα τα παραθαλασσια λογω αποστασης. Τωρα κοιταμε καποια κτηματα προς Κορωπι ή Βαρυμπομπη. Εχουμε δει και ενα καταπληκτικο στη Νεα Μακρη αλλα ειναι λιγο ακριβουτσικο!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Μαυρομάτικα σήμερα!

Γύρισε ο άντρας μου και πιαστήκαμε με δουλειές!

@CMES να χαίρεσαι το κορίτσι σου! Ψάχνεις για μετά, για το τραπέζι? υποθέτω Αθήνα θα έχετε πολλές επιλογές

@thomai62 ωραίο θέμα και πρωτότυπο! Βάλε μπρος για το νο3, εμείς βάλαμε αλλά δεν ακόμη...

@anath θα πάτε δημοτικό! ολόκληροι άντρες γίνατε!

@smaro30 σίγουρα με ένα παιδάκι η ζωή είναι ποιο εύκολη από πολλές απόψεις αλλά γεμίζει το σπίτι χαρά και γέλια ....


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...