Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα καλη εβδομαδα

καρμποναρα σημερα σπιτικα σουβλακια εκανα εχτες

ειμαι αυπνη 3 μερες δεν ξερω τα δικα σας παιδακια αν κοιμουνται σερι αλλα τα δικα μου πο 2 χρονωνν που τα εβαλα σε κρεββατι κανουν βολτες την νυχτα . οσο δεν ξενυχτησα μωρα το κανω τωρα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κ από εμένα παστίτσιο από εχθές θα φάμε σήμερα ..!!!! 

Ο μπέμπης είναι 9 μηνών τώρα έφτιαξε τον ύπνο του κ κοιματε σερί τυχαίνει όμως κάποια βραδιά να ξυπνήσει πχ εχθές μπορεί κ από τα ούλα του .. στο μεγάλο μου γιο δεν έχω πρόβλημα με τον ύπνο ήταν καλουπνος από μωρό το μόνο που όταν τον βάλαμε σε μονό κρεβάτι έκοβε εκείνη τη περίοδο κ τον μεσημεριανό ύπνο κ αργήσαμε λίγο να προσαρμοστουμε κ θέλει παρέα για να ξαπλώσει αλλά κατά τάλα κοιματε μια χαρά κ δυσκολευται κ το πρωί να σηκωθεί γιατί του αρέσει κ το χουζουρι..!! Μεγαλώνοντας βέβαια δε ξέρω πως θα εξελιχθεί ..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα 

αρακα με χοιρινο για σημερα  σολωμο με πατατες τηγανιτες εχτες και πιτσα 

εχω τον μεγαλο λιγο αρρωστο ελπιζω να την περασουμε ελαφρια

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 28/1/2019 at 9:14 ΠΜ, thomai62 είπε:

καλημερα καλη εβδομαδα

καρμποναρα σημερα σπιτικα σουβλακια εκανα εχτες

ειμαι αυπνη 3 μερες δεν ξερω τα δικα σας παιδακια αν κοιμουνται σερι αλλα τα δικα μου πο 2 χρονωνν που τα εβαλα σε κρεββατι κανουν βολτες την νυχτα . οσο δεν ξενυχτησα μωρα το κανω τωρα

Αχ σε νιωθω!!! 2 χρονων την βαλαμε σε κρεβατι γιατι επεσε απο την κουνια με το κεφαλι! Επαθα ενα σοκ αλλα ολα οκ. Τωρα κατεβαινει μονη της και ερχεται ολο το βραδυ...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη εβδομαδα

κοτοπουλο με χιλοπιτες σημερα

@ioulianaπεραστικα σας 

@Smaro3056 ειναι μαρτυτριο γιατι εχουν μεγαλωσει και στριμοχνομαστε και  οι 4 σκεφτηκα  να τους δωσω επιβραβευση σε οποιον δεν σηκωθει και εχτες το βραδυ ο μεγαλος το τηρησε ελπιζω να πιασει

θελω να μοιραστω μια ιδεα μαζι σας : σκεφτομαι να φτιαξω μια σελιδα στο facebook για μαμαδες αλλα δεν ξερω με τι θεματολογια θελω κατι διαφορετικο να μην μοιαζει με τις αλλες


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...