Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2009


evmo

Recommended Posts

προς makarianethei ρίξε μια ματιά στο λίνκ περιέχει πληροφορίες για αποθήκευση γάλακτος κτλ απο ότι ξέρω αν το είχες ψυγείο δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, μάλιστα κάτι που πιο παλία δεν ήξερα, μπορείς να το αφήσεις σε θερμοκρασία δωματίου αν είναι εώς 22 βαθμοί, μέχρι 10 ώρες ενώ αν είναι γ΄ρω στους 25 βαθμούς εώς 4 ώρες. Γενικά η ψύξη φαίνεται πώς ισως καταστρέφει εν μέρει κάποιος ομάδες ονομαζόμενες λιπίδια και όταν μπορεί κάπιος να το αφήσει στο δωμάτιο για άμεση χρήση είναι προτιμότερο

http://www.healthierworld.gr/portal/cc7146d26842552e/31ab328e47c4ea3f/75181a27e029e8d9/94ffdad89680d66e.html

αν δεν παίζει, δες στο healthierworld.gr, Ι στο www.medela.com

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ζουζουνες μου καλης σας μερα!!!ολα καλα?μου λειψατε μωρε!!!τι κανουν τα μωρακια σας?μεγαλωνουν?εμεις ειμαστε μια χαρα....ειμαστε 5 κιλα..(γεννηθηκαμε 4)και δεν ταλαιπωρουμε καθολου την μαμα....μονο οταν ειναι ωρα φαγητου ξεσηκωνεται η Τριπολη ολοκληρη!!ωραιο το νεο forum....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...