Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Annina μου γλυκειά Χρόνια σου Πολλά!!!


Recommended Posts

Σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και το '11 να σου φέρει όση χαρά σου στέρησε η χρονιά που θα φύγει σε λίγο... Και να προσέχεις τον εαυτό σου!

Σ΄αγαπώ πολύ πολύ και σε σκέφτομαι πάντα...

Μάκια μάκια μάκια...

:D:D:D


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολυχρονη και καλοχρονη Αννα μου! Ευχομαι κι εγω η νεα χρονια να φερει το χαμογελο στα χειλη σου και τη χαρα στην οικογενεια σου!

Χρονια πολλα και σε σενα Νικολεττα!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα αννουλα μου,να εισαι παντα γερη και ευτυχισμενη!!!

νικολετα μου και σε σενα πολλες ευχες καρδουλα μου!!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nικολετα μου σε ευχαριστω και εσενα και ολες τις μανουλες για τις ευχες σας. Το 2010 ειναι μια χρονια που μου πηρε οτι πιο πολυτιμο υπήρχε στη ζωη μου.Τερμα οι γιορτες για μενα.

Τωρα απο εδω και περα θα γιορταζουμε μονο την μπεμπουλα που θα ερθει με το καλο.

Σας ευχαριστω ολες πολυ και μη με παρεξηγησετε ετσι αισθανομαι.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Αννούλα...με υγεια και πολύ δύμαμη. Σου ευχομαι ολόψυχα να πανε ΟΛΑ καλά και η μπεμπουλα σου να ερθει γερή και δυνατή να σας γεμισει χαμόγελα και ευτυχισμενες στιγμες.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nικολετα μου σε ευχαριστω και εσενα και ολες τις μανουλες για τις ευχες σας. Το 2010 ειναι μια χρονια που μου πηρε οτι πιο πολυτιμο υπήρχε στη ζωη μου.Τερμα οι γιορτες για μενα.

Τωρα απο εδω και περα θα γιορταζουμε μονο την μπεμπουλα που θα ερθει με το καλο.

Σας ευχαριστω ολες πολυ και μη με παρεξηγησετε ετσι αισθανομαι.

δεν υπαρχει καμια παρεξηγηση...

μας αρκει να εισαι καλα και ακομη καλυτερα οταν θα ρθει η μπεμπουλα σας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nικολετα μου σε ευχαριστω και εσενα και ολες τις μανουλες για τις ευχες σας. Το 2010 ειναι μια χρονια που μου πηρε οτι πιο πολυτιμο υπήρχε στη ζωη μου.Τερμα οι γιορτες για μενα.

Τωρα απο εδω και περα θα γιορταζουμε μονο την μπεμπουλα που θα ερθει με το καλο.

Σας ευχαριστω ολες πολυ και μη με παρεξηγησετε ετσι αισθανομαι.

Koριτσάκι μου φυσικά και δεν σε παρεξηγούμε, αλλά -με το συμπάθιο κιόλας :tongue::tongue:- εγώ θα σου εύχομαι πάντα, όπως και κάθε μέρα εξάλλου κάνω ευχές για σένα στο μυαλό μου, να είσαι γερή, δυνατή, γιατί κι εσύ έχεις ανθρώπους που σ' αγαπούν πολύ. Και είμαι κι εγώ ένας από αυτους. :oops::oops:


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Νικολετα μου παντα εχεις τον τροπο και μου φτιαχνεις την διαθεση. Σε ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Αννα μου ειναι φυσιολογικο να νιωθεις ετσι. Η μπεμπουλα θα σας κανει να χαμογελασετε και παλι, και τοτε ολα θα αποκτησουν καινουριο νοημα, γιατι θα αλλαξει η ζωη σας προς το καλυτερο.

Ευχομαι καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και υγεια πανω απο ολα, και για σας, και για τη μικρουλα που ερχεται!:D


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...