Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Annina μου γλυκειά Χρόνια σου Πολλά!!!


Recommended Posts

Αννα μου χρονια πολλα και καλα!!!ο ερχομος της μπεμπας να φερει χαμογελα και ελπιδα στην ζωη σας ...

Δεν γνωριζομαστε αλλα θα ηθελα να μοιραστω κατι μαζι σου..

Οι γονεις μου πριν 37 χρονια εχασαν τον 3χρονο γιο τους απο αρρωστια(μην με ρωτησεις τι , δεν συζητιεται στο σπιτι μας αυτο το θεμα)μετα το χαμο του παιδιου γεννηθηκε ο αδελφος μου και επειτα εγω ...Το σπιτι μας σιγα σιγα βρηκε τους ρυθμους του ,γιορτασαμε χριστουγεννα , πασχα ,γενεθλεια ,γιορτες ..το σπιτι μας ηταν γεματο χαρες και γελια..Περασα απιστευτα χαρουμενα παιδικα χρονια...Η μαμα μου ακομη και 37 χρονια μετα ποτε δεν ξεχναει το παιδακι αυτο...

Θελοντας να καταληξω και ξεροντας οτι ειναι ολα πολυ νωπα ακομη να ευχηθω ο ερχομος της μπεμπας να φερει χαρα και χαμογελα στη ζωη σας οπως στους δικους μου γονεις ...Η μνημη ωστοσο θα παραμενει ζωντανη και δυνατη...

Χρονια πολλα κοριτσακι μου..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το 2010 ειναι μια χρονια που μου πηρε οτι πιο πολυτιμο υπήρχε στη ζωη μου.Τερμα οι γιορτες για μενα.

Τωρα απο εδω και περα θα γιορταζουμε μονο την μπεμπουλα που θα ερθει με το καλο.

Σας ευχαριστω ολες πολυ και μη με παρεξηγησετε ετσι αισθανομαι.

Μπορεί το 2010 να σου πήρε ό,τι πολυτιμότερο είχες αλλά το 2011 θα σου φέρει και πάλι το θαύμα!!! Την μπεμπούλα σας!:P

Έχοντας βιώσει την απώλεια(όχι βέβαια τόσο επίπονη όσο η δική σου)μπορώ να υποθέσω πως αισθάνεσαι....Δεν θα ξεχάσω τα συναισθήματα ακόμη και τύψεων που ένιωθα απέναντι στο παιδάκι που χάθηκε, όταν αυτό που πρόκειται να γεννηθεί σε λίγες μέρες είχε αρχίσει να μεγαλώνει μέσα μου....

Όλα θα πάνε καλά!!!

Μια νέα σελίδα ξεκινά στη ζωή σας!:P

Ποτέ δεν θα ξεχάσεις, πάντα θα θυμάσαι αλλά θα ξαναχαμογελάσεις, θα δεις....:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

;) κλείσε το μάτι στην χαρά για να ξέρει που θαρθει...Δεν θα χάσει το δρόμο

...τον θυμάται...

"Να παρουν ζωη ξανα τα πράγματα του Παναγιωτη"

...ναι...και περισσότερη αλλά με άλλο χρώμα...:wink::D

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου, κοριτσάκι μου γλυκό, δεν περνάει μέρα να μην σε σκεφτώ.

Σε αισθάνομαι δικό μου άνθρωπο και τον Παναγιωτάκη τον έχω μέσα στην καρδιά μου.

Ο πόνος σου, πόνος μας είναι τόσο νωπός, αλλά η μπεμπούλα σου θα σου τον μαλακώσει κι άλλο όταν θα δεις τα ματάκια της.

Για μένα είσαι πρότυπο και πολλά άλλα, είσαι η μαμά-ηρωίδα!!!

Κι εγώ σ'αγαπάω πολύ πολύ!!!!!! Φιλάκια πολλά πολλά!!!


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννα μου,εγω θα πω χρονια καλα,κι ευχομαι ολοψυχα η μπεμπουλα που μεγαλωνει μεσα σου,οταν με το καλο γεννηθει να αρχισει να φερνει σιγα-σιγα και παλι το χαμογελο στα χειλη σου.Κι αυτο γιατι της αξιζει το καλυτερο απ'την καλυτερη μαμα του κοσμου!!!!!!!!!

Νικολεκακι μου χρονια πολλα και σε σενα.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...