Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Annina μου γλυκειά Χρόνια σου Πολλά!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χρονια πολλα αννουλα μου..σαγαπω και σε σκεφτομαι και ας μην σε ξερω απο κοντα..σε καταλαβαινω...οτι και να πεις εχεις δικιο..πολλα φιλια σε σενα και στη μπεμπουλα


glitterfy153556206D31.gift5yc2ekr8yl2xnzz.png
Link to comment
Share on other sites

ακου λιγο...

οταν με το καλο σκασει μυτη η μπουμπου (το κερδισα το στοιχημα????!!!!!)

θα βαλεις στην καρδια σου τα γιορτινα της...

θα γιορταζεις, θα γελας και θα ανοιγει η ψυχη σου... επειδη ετσι πρεπει!!!! επειδη το χρωστας στη ψυχη που εφυγε...

επειδη αυτο που εχασες, σου ξαναρχεται!!! μια βολτα εκανε η ψυχη και ξαναηρθε!!!! μην την απογοητευσεις!!!!!!

ενα δυνατο γελιο πρεπει να ειναι η ζωη σας απο δω και μπρος!!!!!!!

δεν ξεχναμε ποτέ κανεναν... κοιταμε ψηλα και χαμογελαμε!!!!!! και κλεινουμε πονηρα το ματι..... επειδη τα μωρα χρειαζονται γελακια.... ολα τα μωρα... κι αυτα που εφυγαν κι αυτα που ηρθαν!!!

(δε σου μιλαω εκ του ασφαλους, ουτε το παιζω τζαμπα μαγκας... εχω βιωσει γιορτινη απωλεια..... μα, τι θα πω στη κορη μου τωρα???? κλαιω, ενω εσυ κρεμεσαι απο πανω μου να σου γεμισω τη ζωη σου γελια και χαρες?????!!!!)


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσάκι μου φυσικά και δεν σε παρεξηγούμε, αλλά -με το συμπάθιο κιόλας :tongue::tongue:- εγώ θα σου εύχομαι πάντα, όπως και κάθε μέρα εξάλλου κάνω ευχές για σένα στο μυαλό μου, να είσαι γερή, δυνατή, γιατί κι εσύ έχεις ανθρώπους που σ' αγαπούν πολύ. Και είμαι κι εγώ ένας από αυτους. :oops::oops:

Νομιζω ότι με καλυψε πληρως και εμενα.

Χρονια σου πολλα Αννα μας να εισαι γερη και να καλοδεχτεις την μπεμπουλα σου :D

Νικολετακιιιι Χρονια πολλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου. Συγνωμη που δεν σου ευχηθηκα πιο πριν.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

ακου λιγο...

οταν με το καλο σκασει μυτη η μπουμπου (το κερδισα το στοιχημα????!!!!!)

θα βαλεις στην καρδια σου τα γιορτινα της...

θα γιορταζεις, θα γελας και θα ανοιγει η ψυχη σου... επειδη ετσι πρεπει!!!! επειδη το χρωστας στη ψυχη που εφυγε...

επειδη αυτο που εχασες, σου ξαναρχεται!!! μια βολτα εκανε η ψυχη και ξαναηρθε!!!! μην την απογοητευσεις!!!!!!

ενα δυνατο γελιο πρεπει να ειναι η ζωη σας απο δω και μπρος!!!!!!!

δεν ξεχναμε ποτέ κανεναν... κοιταμε ψηλα και χαμογελαμε!!!!!! και κλεινουμε πονηρα το ματι..... επειδη τα μωρα χρειαζονται γελακια.... ολα τα μωρα... κι αυτα που εφυγαν κι αυτα που ηρθαν!!!

(δε σου μιλαω εκ του ασφαλους, ουτε το παιζω τζαμπα μαγκας... εχω βιωσει γιορτινη απωλεια..... μα, τι θα πω στη κορη μου τωρα???? κλαιω, ενω εσυ κρεμεσαι απο πανω μου να σου γεμισω τη ζωη σου γελια και χαρες?????!!!!)

και σε συνεχεια αυτου του μηνυματος...

θελω και εγω με τη σειρα μου να σου ευχηθω ολοψυχα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΝΑ... ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε λιγο καιρο θα κρατας τη μπεμπουλα σου αγκαλια και καθε μερα θα ειναι μια γιορτη!!!!!!!!


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites

αννουλα μου να εισαι παντα γερη και δυνατη και με το καλο να κρατησεις μια υγειεστατη μπεμπουλα στην αγκαλιτσα σου!!!

και χαμογελα αγαπη μου, ο Παναγιωτακης μας θελει να βλεπει την μανουλα του να χαμογελα οσο το δυνατον περισσοτερο!ετσι θα ειναι κι εκεινος ευτυχισμενος στην αγκαλια της Παναγιτσας μας!

πολλα φιλια και να προσεχεις τον εαφτο σου και την ψυχουλα που κουβαλας στα σπλαχνα σου!!!

νικολετακι χρονια πολλα και σε σενα και σε οσες γιορταζουν!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ κι εγώ κορίτσια για τις ευχές... αnnete μου με το καλόοοο!!!

Sorry βρε Αννούλι μου για τον αχταρμά που κάναμε το topic... :D:D:D


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Annina Xρονια Πολλα κοπελα μου , ολα θα αλλαξουν!!


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χρονια πολλά Αννούλα!

να εισαι πάντα καλα, οι επιθυμιες σου ευχες μου!

μακαρι ο ερχομος της κορουλας σου να ανοιξει τα παραθυρα της καρδιας σου και να την γεμισει με φως. ο αγγελός σου αυτο θα ηθελε....

ευχομαι από εδω και στο εξης χαμογελα και μόνο ροζ συννεφακια στη ζωη σου!:P

Link to comment
Share on other sites

Συνωνοματη λοιπον κ εγω σου ευχομαι Χρονια Πολλα κ καλα...!:D

Δεν εχουμε μιλησει ποτε, εχω διαβασει ομως,κ να ξερεις οτι πραγματικα σε θαυμαζω!

Τα καλυτερα ερχονται στη ζωουλα σου,η γλυκεια σου η μπεπουλα..μετο καλο ευχομαι!!!!!

Καθε ευτυχια ειναι δικια σου!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοπελα μου, γερη και δυνατη να υποδεχτεις την κορουλα σου..να εισαι παντα καλα!!!!:D:D:D


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Nικολετα μου σε ευχαριστω και εσενα και ολες τις μανουλες για τις ευχες σας. Το 2010 ειναι μια χρονια που μου πηρε οτι πιο πολυτιμο υπήρχε στη ζωη μου.Τερμα οι γιορτες για μενα.

Τωρα απο εδω και περα θα γιορταζουμε μονο την μπεμπουλα που θα ερθει με το καλο.

Σας ευχαριστω ολες πολυ και μη με παρεξηγησετε ετσι αισθανομαι.

Annina μου, μπορεί να μην είχα την τιμή να σε γνωρίσω, όμως, όπως πόλλοι εδώ μέσα παρακολούθησα και βίωσα την αγωνία σου και το δράμα σου.

Θέλω να ξέρεις ότι σε εκτιμώ και σε θαυμάζω σαν άνθρωπο, για το μεγαλείο και τη δύναμη της ψυχής σου!

Καταννοώ πως για σένα οι γιορτές έχουν τελειώσει, αλλά εγώ θα πω, μόνο γι'αυτή τη χρονιά...

Σου εύχομαι χρόνια πολλά και κυρίως χρόνια καλά, γεμάτα χαρά και πάνω απ'όλα ΥΓΕΙΑ!!

Ο Παναγιωτάκης δεν έφυγε από κοντά σου..

Απλώς απομακρύνθηκε για λίγο και έρχεται ξανά με νέα μορφή!

Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου, σε λίγο καιρό να κρατάς αγκαλίτσα την μπεμπούλα σου, και το προσωπάκι σου και η ψυχούλα σου να γελάσουν και πάλι!!

Και πάντα να σου χαρίζεται απλόχερα η υγεία, η χαρά και η ευτυχία!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...