Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Αναβάθμιση, εργασίες συντήρησης: Θέμα συζήτησης


admin

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γειά σας, αν θέλετε να διαγραφεί/μεταφερθεί σε κρυφό αρχείο ένα θέμα που ανοίξατε κατά λάθος, πατήστε στο σημείο  "αναφορά σε συντονιστή" που βρίσκεται μέσα στην δημοσίευσή σας δίπλα στην ημερομηνία που δημοσιεύτηκε.  

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.γινεται με κάποιο Όταν κάνουμε παράθεση κάποιου μ.μ να σβήνουμε την παράθεση και να φαίνεται ότι το ποστ είναι δικό μας. Πχ με τα πινακακια που κάνουμε παλιά Όταν θέλαμε να κάνουμε διόρθωση σβηναμε quote και την κάναμε την διόρθωση κανονικά κ φαινόταν το ποστ οτι το κάναμε εκείνη την στιγμή.ενώ τώρα πρέπει να διορθώσουμε μέσα στην παράθεση και αυτά που διορθώνουμε δεν μπορούμε στην πορεία να τα επεξεργαστούμε και αναγκαζόμαστε να γυρίσουμε σε ένα πιο παλιό ποστ το οποίο έχουμε γράψει εμεις να ξανα γίνει πάλι παράθεση και να διορθώσουμε πάλι από την αρχη.είναι κουραστικό γιατι με μια αντιγραφή επικόλληση δεν μένουν οι εντολές για χρώμα μέγεθος κλπ


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ζαχαρωτο said:

Καλημέρα.γινεται με κάποιο Όταν κάνουμε παράθεση κάποιου μ.μ να σβήνουμε την παράθεση και να φαίνεται ότι το ποστ είναι δικό μας. Πχ με τα πινακακια που κάνουμε παλιά Όταν θέλαμε να κάνουμε διόρθωση σβηναμε quote και την κάναμε την διόρθωση κανονικά κ φαινόταν το ποστ οτι το κάναμε εκείνη την στιγμή.ενώ τώρα πρέπει να διορθώσουμε μέσα στην παράθεση και αυτά που διορθώνουμε δεν μπορούμε στην πορεία να τα επεξεργαστούμε και αναγκαζόμαστε να γυρίσουμε σε ένα πιο παλιό ποστ το οποίο έχουμε γράψει εμεις να ξανα γίνει πάλι παράθεση και να διορθώσουμε πάλι από την αρχη.είναι κουραστικό γιατι με μια αντιγραφή επικόλληση δεν μένουν οι εντολές για χρώμα μέγεθος κλπ    [ επεξεργασία της παράθεσης έγινε επιτυχώς, μετά την δημοσίευση]

 @Ζαχαρωτο  γειά σας αυτή είναι μια δοκιμή με παράθεση για να δούμε τι είναι αυτό που εννοείτε. 

Επεξεργασία της δημοσίευσης υπάρχει δυνατότητα μέχρι κάποια λεπτά/ώρες. Όταν αυτές περάσουν δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε μια δημοσίευση πιά.   Αυτή τη στιγμή με επεξεργασία μπορείτε να αλλάξετε το δικό σας κείμενο αλλά και το κείμενο που υπάρχει σε παράθεση. αν δείτε στις παραθέσεις τις επεξεργαστήκαμε εκ των υστέρων.

αν μπορείτε δοκιμάστε  και το παρακάτω,  αλλά και να κάνετε εδώ μια δοκιμή παράθεσης για να δούμε εάν έχετε και εσείς αυτή την πρόσβαση.  πατήστε "επεξεργασία" και μετά πατήστε επάνω στο πεδίο της παράθεσης μόνο και λογικά μπορείτε να την επεξεργαστείτε.  

Quote

αυτό είναι ένα πεδίο που βάλαμε , πατώντας το εικονιδιάκι  " με τα εισαγωγικά, που βρίσκεται σχεδόν δίπλα , αριστερά από τα εμοτικον/smiley.   εδώ μπορούμε να βάλουμ ότι κείμενο θέλουμε.      [ επεξεργασία της παράθεσης έγινε επιτυχώς, μετά την δημοσίευση]   [επεξεργασία παράθεσης επιτυχής και αλλαγή χρώματος 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν δεν ενοουσα ακριβώς αυτό.πχ τωρα την παράθεση σας δεν μπορείτε να την επεξεργαστείτε. Πρέπει απο την αρχή να φτιάξετε ένα κείμενο με  [COLOR [SIZE κ.ο.κ. να ανοίγετε αγκύλες να κλείνεται κλπ. Αυτο είναι κουραστικό και από κινητό.

Πριν την αναβάθμιση απλά στο κείμενο που κάναμε παράθεση σβηναμε το quote 

και έτσι ήταν σα να το γράψαμε εκείνη την στιγμή.ούτε παράθεση στην παράθεση ουτε τιποτα. Ή στην επεξεργασία τουλάχιστον να φαινόταν η "εντολές" ώστε να κάναμε μια αντιγραφή επικόλληση την επεξεργασιας. Άμα τωρα κανουμε copy paste είναι ένα απλό κείμενο.

Πχ δείτε το ποστ μου με το πινακακι εδώ στην τελευταία σελιδα

Εάν κάποιο κορίτσι θέλει να συμπληρώσει κάτι πρέπει να γυρίσω σε προηγούμενη σελίδα να βρω το κείμενο Που  έγραψα να κάνω παράθεση για να το επεξεργαστώ.

 

(συγγνώμη κιόλας τέτοιες μέρες που Σας παιδευω.καλές γιορτές να έχετε. Χρόνια πολλά.)

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο φάκελο των προσωπικών μηνυμάτων μου, μεταφέρθηκαν όοοολα τα μηνύματα που είχα στην παλιά πλατφόρμα, ακόμα και αυτά που είχα σβήσει, μιλάμε για μηνύματα από το 2012 !!!! Πως είναι δυνατόν αφού είχαν σβηστεί ??? Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να φαίνεται υπερπλήρης ο φάκελος των μηνυμάτων και να μη μπορώ να λάβω καινούργια. Τώρα τα έσβησα και έχει χώρο αλλά θα ήθελα να μου εξηγήσετε πως είναι δυνατόν να εμφανίζονται σβησμένα μηνύματα τόσων χρόνων ...

Ευχαριστώ πολύ !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Ζαχαρωτο είπε:

Λοιπόν δεν ενοουσα ακριβώς αυτό.πχ τωρα την παράθεση σας δεν μπορείτε να την επεξεργαστείτε. Πρέπει απο την αρχή να φτιάξετε ένα κείμενο με  [COLOR [SIZE κ.ο.κ. να ανοίγετε αγκύλες να κλείνεται κλπ. Αυτο είναι κουραστικό και από κινητό.

Πριν την αναβάθμιση απλά στο κείμενο που κάναμε παράθεση σβηναμε το quote 

και έτσι ήταν σα να το γράψαμε εκείνη την στιγμή.ούτε παράθεση στην παράθεση ουτε τιποτα. Ή στην επεξεργασία τουλάχιστον να φαινόταν η "εντολές" ώστε να κάναμε μια αντιγραφή επικόλληση την επεξεργασιας. Άμα τωρα κανουμε copy paste είναι ένα απλό κείμενο.

Πχ δείτε το ποστ μου με το πινακακι εδώ στην τελευταία σελιδα

Εάν κάποιο κορίτσι θέλει να συμπληρώσει κάτι πρέπει να γυρίσω σε προηγούμενη σελίδα να βρω το κείμενο Που  έγραψα να κάνω παράθεση για να το επεξεργαστώ.

 

(συγγνώμη κιόλας τέτοιες μέρες που Σας παιδευω.καλές γιορτές να έχετε. Χρόνια πολλά.)

Το προβλημα πρεπει να μας το αναλυσετε πιο συγκεκριμενα εδω. Καντε παραθεση σε δικο μας σχολιο για να γινει πιο ξεκαθαρο τι εννοειτε. 

Εμας απο κινητο στην παραθεση υπαρχει δυνατοτητα επεξεργασιας της παραθεσης, απο οποιο ποστ, και εχει μικρο editor, δηλαδη επιτρεπει αλλαγη σε bold προσθεση emoticon . 

Εσας σας λειπει οτι απο κινητο δε μπορειτε να αλλαξετε σε παραθεση προηγουμενου ποςτ τα χρωματα μεσα στη παραθεση; 

(ρωταμε για να καταλαβουμε καλυτερα) ευχαριστουμε

11 hours ago, GEOELI είπε:

Στο φάκελο των προσωπικών μηνυμάτων μου, μεταφέρθηκαν όοοολα τα μηνύματα που είχα στην παλιά πλατφόρμα, ακόμα και αυτά που είχα σβήσει, μιλάμε για μηνύματα από το 2012 !!!! Πως είναι δυνατόν αφού είχαν σβηστεί ??? Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να φαίνεται υπερπλήρης ο φάκελος των μηνυμάτων και να μη μπορώ να λάβω καινούργια. Τώρα τα έσβησα και έχει χώρο αλλά θα ήθελα να μου εξηγήσετε πως είναι δυνατόν να εμφανίζονται σβησμένα μηνύματα τόσων χρόνων ...

Ευχαριστώ πολύ !

Γεια σας προωθησαμε το μηνυμα σας στους τεχνικους. Έιναι κάτι που δεν γνωρίζουμε γιατι και οι διαχειριστές δεν μπαίνουν στα μηνύματα μελων. Σιγουρα αφορα τις κωδικοποιήσεις. 

Πληροφοριακά ομως σας αναφέρουμε οτι στα ηλεκτρονικά δεδομένα ακόμα και σε σέρβερ όπως hotmail gmail sms κινητα, πάντα τα δεδομένα μενουν ακόμα και σβησμένα γιατι ετσι λειτουργούν αυτά τα συστήματα. Το σβήσιμο στα μάτια του χρήστη δεν σβήνει τα ίχνη των ηλεκτρονικών κωδικοποιημένων δεδομένων. 

Η αλλαγη όπως αυτη που εγινε εδω, πιθανοτατα να άλλαξε τον τρόπο που αυτα εμφανίζονται στα μάτια του χρήστη. Δεν γραφουμε άλλες υποθέσεις όμως, θα περιμένουμε την απάντηση του support.


tfjDp2.png tfjDp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Test User είπε:

Το προβλημα πρεπει να μας το αναλυσετε πιο συγκεκριμενα εδω. Καντε παραθεση σε δικο μας σχολιο για να γινει πιο ξεκαθαρο τι εννοειτε. 

Εμας απο κινητο στην παραθεση υπαρχει δυνατοτητα επεξεργασιας της παραθεσης, απο οποιο ποστ, και εχει μικρο editor, δηλαδη επιτρεπει αλλαγη σε bold προσθεση emoticon . 

Εσας σας λειπει οτι απο κινητο δε μπορειτε να αλλαξετε σε παραθεση προηγουμενου ποςτ τα χρωματα μεσα στη παραθεση; 

(ρωταμε για να καταλαβουμε καλυτερα) ευχαριστουμε

Γεια σας προωθησαμε το μηνυμα σας στους τεχνικους. Έιναι κάτι που δεν γνωρίζουμε γιατι και οι διαχειριστές δεν μπαίνουν στα μηνύματα μελων. Σιγουρα αφορα τις κωδικοποιήσεις. 

Πληροφοριακά ομως σας αναφέρουμε οτι στα ηλεκτρονικά δεδομένα ακόμα και σε σέρβερ όπως hotmail gmail sms κινητα, πάντα τα δεδομένα μενουν ακόμα και σβησμένα γιατι ετσι λειτουργούν αυτά τα συστήματα. Το σβήσιμο στα μάτια του χρήστη δεν σβήνει τα ίχνη των ηλεκτρονικών κωδικοποιημένων δεδομένων. 

Η αλλαγη όπως αυτη που εγινε εδω, πιθανοτατα να άλλαξε τον τρόπο που αυτα εμφανίζονται στα μάτια του χρήστη. Δεν γραφουμε άλλες υποθέσεις όμως, θα περιμένουμε την απάντηση του support.

ΟΚ, ευχαριστώ πολύ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!

Προβληματάκια: 1) 

On 1/1/2017 at 10:43 ΠΜ, b.happy είπε:

Καλημέρα κ καλή χρονιά! Όταν ανοίγω ένα θέμα βλέπω τα μηνύματα ξεκινώντας από το παλαιότερο. πώς μπορώ να βλέπω πρώτα το πιο πρόσφατο?

2) Δεν μου στέλνει ειδοποίηση στο μέηλ, όπως και να το ρυθμίσω. Επίσης, δεν βρίσκω επιλογή για να έρχεται μέηλ με κάθε νέο ποστ, σωστά? 

3) Όταν στέλνω ένα μήνυμα, γράφει "μήνυμα εστάλει". Ορθογραφική διόρθωση: "μήνυμα εστάλΗ".

Ευχαριστώ, καλή χρονιά!!!

  • Μου αρέσει 1

Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Εχω 2 θεματάκια που με δυσκολεύουν στην επισκεψιμότητα της σελίδας σας με το νέο φορμάτ.

1. Το κομμάτι mobile οπως το αναφερετε. Αλλαγές στις ρυθμίσεις του λογαριασμού έκανα, δυστυχώς δεν λαμβάνω κανένα email από τον server σας. 

2. Γιατί εμφανίζεται πάντα πρώτα η παλαιότερη σελίδα σε νέα πόστς; υπάρχει κάποια ρυθμιση ;

Ευχαριστώ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορούμε να βλέπουμε τα νέα μηνύματα στο θέμα που μας ενδιαφέρει να είναι στο 1 αντι πχ στην τελευταία σελίδα???


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. Πως εμφανίζονται οι αναρτήσεις από την πιο πρόσφατη στην πιο παλιά μέσα σε ένα Post ; κάποια Posts είναι παλιά και έχουν 7-8 σελίδες δημοσιεύσεων!

Επίσης πως μπορούμε να μετονομάσουμε αγγελία;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...