Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Οι 9 καλύτερες ημέρες της ζωής μου ήταν μαζί σου ψυχουλα μου...


Recommended Posts

Ένας μήνας σχεδόν μακρυά από το μωράκι μου.. Όχι...δεν περνάει κ δεν παλεύεται..το 2016 μου χάρισε το καλύτερο δώρο της ζωής μου.... και μου το πήρε όμως πίσω. 

Είχαμε κάνει τόσα όνειρα για σένα ψυχουλα μου.. Εγώ τα έκανα από χρόνια πριν, μέχρι να σε κλείσω στην αγκαλιά μου. 

Περάσαμε τόσες δυσκολίες κ τόσα αγχοι...στην αυχενικη είδαμε ότι παλινδρομησε το ένα από τα διδυμακια μας... Στην β επιπέδου χρειάστηκε να μπούμε άμεσα για περιδεση.. Γεννήθηκε 5/12/16 η ψυχουλα μου 3950, υγιέστατος κ κούκλος! Εγώ με διάφορα προβλήματα που παρουσιάστηκαν από το χειρουργείο, έκανα να σηκωθω 4 μέρες από το κρεβάτι,δεν με ένοιαζε όμως γιατί είχα στην αγκαλιά μου τον θησαυρό μου, αυτόν που πάντα ονειρευομουν! Τον έβλεπα κ ελιωνα, δεν με ενδιέφερε τίποτα άλλο. Σπίτι μας γυρίσαμε την 6η μέρα,που συνηλθα κι εγώ, Σάββατο απόγευμα. Τον θηλασα, τον άλλαξα, τον έκανα μπανιο, τον κοιμησα, του τραγουδησα, του έλεγα πόσο τυχερός είναι που μας έχει γονείς κ πως είναι η ζωή μας όλη , τον είχα μέσα στην αγκαλιά μου όλη μέρα κ όλη νύχτα. Κ όλα αυτά μέχρι εκείνο το πρωινό της Τρίτης, 13/12..

Ενδονοσοκομειακη λοίμωξη, πάρα πολύ επιθετικό μικρόβιο που εκδηλωθικε την 9η μέρα. Συχνό φαινόμενο οι λοίμωξεις στα νεογνά, σπάνιο να έχουν τέτοια κατάληξη μας είπαν. Στο νοσοκομείο κάνανε ότι μπορούσαν.. κ ο μικρός μου θησαυρός έκανε ότι μπορούσε..όμως η καρδούλα του το απόγευμα δεν άντεξε άλλο. 

Έχω αδειάσει, νιώθω ένα κενό μέσα μου...κάθομαι στο κρεβάτι στη μεριά που τον είχα κ του μιλάω. Μπαίνω στο άδειο πλέον δωμάτιό του που του το είχαμε φτιάξει με τόση προσοχή κ αγάπη..κ του φωνάζω πόσο μου λείπει κ αυτός ο αντιλαλος μου τρυπαει ταφτια. Έφυγε η καρδούλα μου, η ψυχή μου, το μωρό μου.. Κ μαζί του έφυγε κ η δική μου ζωη. Στο νεκροταφείο ακόμα δεν έχω βρει το θάρρος να πάω,ξέροντας ότι εκεί κάτω είναι το σώμα του θα θέλω να σκάψω και να τον πάρω στην αγκαλιά μου. Ποναω που δεν του δόθηκε η ευκαιρία να ζήσει..ποναω που τον έχασα κ μου λείπει αφάνταστα.. είμαι απελπισμενη.. Δεν πρόκειται να ξεπεράσουμε αυτόν τον άδικο χαμό του παιδιού μας, απλά θα μάθουμε με τον καιρό να κουβαλαμε αυτόν τον πόνο.

Κ όλα αυτά τα γιατί που έχω, θα μείνουν μια ζωή αναπάντητα....κ αυτό που λένε μερικοί ότι για κάποιον λόγο γίνονται όλα, ΟΧΙ..δεν το πιστεύω. . δεν υπάρχει κανένας λόγος να χάνονται παιδιά.... 


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, Pipi_K είπε:

Ένας μήνας σχεδόν μακρυά από το μωράκι μου.. Όχι...δεν περνάει κ δεν παλεύεται..το 2016 μου χάρισε το καλύτερο δώρο της ζωής μου.... και μου το πήρε όμως πίσω. 

Είχαμε κάνει τόσα όνειρα για σένα ψυχουλα μου.. Εγώ τα έκανα από χρόνια πριν, μέχρι να σε κλείσω στην αγκαλιά μου. 

Περάσαμε τόσες δυσκολίες κ τόσα αγχοι...στην αυχενικη είδαμε ότι παλινδρομησε το ένα από τα διδυμακια μας... Στην β επιπέδου χρειάστηκε να μπούμε άμεσα για περιδεση.. Γεννήθηκε 5/12/16 η ψυχουλα μου 3950, υγιέστατος κ κούκλος! Εγώ με διάφορα προβλήματα που παρουσιάστηκαν από το χειρουργείο, έκανα να σηκωθω 4 μέρες από το κρεβάτι,δεν με ένοιαζε όμως γιατί είχα στην αγκαλιά μου τον θησαυρό μου, αυτόν που πάντα ονειρευομουν! Τον έβλεπα κ ελιωνα, δεν με ενδιέφερε τίποτα άλλο. Σπίτι μας γυρίσαμε την 6η μέρα,που συνηλθα κι εγώ, Σάββατο απόγευμα. Τον θηλασα, τον άλλαξα, τον έκανα μπανιο, τον κοιμησα, του τραγουδησα, του έλεγα πόσο τυχερός είναι που μας έχει γονείς κ πως είναι η ζωή μας όλη , τον είχα μέσα στην αγκαλιά μου όλη μέρα κ όλη νύχτα. Κ όλα αυτά μέχρι εκείνο το πρωινό της Τρίτης, 13/12..

Ενδονοσοκομειακη λοίμωξη, πάρα πολύ επιθετικό μικρόβιο που εκδηλωθικε την 9η μέρα. Συχνό φαινόμενο οι λοίμωξεις στα νεογνά, σπάνιο να έχουν τέτοια κατάληξη μας είπαν. Στο νοσοκομείο κάνανε ότι μπορούσαν.. κ ο μικρός μου θησαυρός έκανε ότι μπορούσε..όμως η καρδούλα του το απόγευμα δεν άντεξε άλλο. 

Έχω αδειάσει, νιώθω ένα κενό μέσα μου...κάθομαι στο κρεβάτι στη μεριά που τον είχα κ του μιλάω. Μπαίνω στο άδειο πλέον δωμάτιό του που του το είχαμε φτιάξει με τόση προσοχή κ αγάπη..κ του φωνάζω πόσο μου λείπει κ αυτός ο αντιλαλος μου τρυπαει ταφτια. Έφυγε η καρδούλα μου, η ψυχή μου, το μωρό μου.. Κ μαζί του έφυγε κ η δική μου ζωη. Στο νεκροταφείο ακόμα δεν έχω βρει το θάρρος να πάω,ξέροντας ότι εκεί κάτω είναι το σώμα του θα θέλω να σκάψω και να τον πάρω στην αγκαλιά μου. Ποναω που δεν του δόθηκε η ευκαιρία να ζήσει..ποναω που τον έχασα κ μου λείπει αφάνταστα.. είμαι απελπισμενη.. Δεν πρόκειται να ξεπεράσουμε αυτόν τον άδικο χαμό του παιδιού μας, απλά θα μάθουμε με τον καιρό να κουβαλαμε αυτόν τον πόνο.

Κ όλα αυτά τα γιατί που έχω, θα μείνουν μια ζωή αναπάντητα....κ αυτό που λένε μερικοί ότι για κάποιον λόγο γίνονται όλα, ΟΧΙ..δεν το πιστεύω. . δεν υπάρχει κανένας λόγος να χάνονται παιδιά.... 

αγαπη μου γλυκια καθε μερα σε σκεφτομαι.δ υπαρχουν λογια κ δυστυχως ουτε απαντησεις στα γιατι σου κ ειναι πολυ  αδικο.ξερω απο την ιντερνετικη μας γνωριμια ποσο το ηθελες να γινεις μανουλα,ποσο το αγαπουσες το μωρακι σου απο την πρωτη στιγμη κ ποσο δυσκολα περασες στην εγκυμοσυνη

μονο ο χρονος θα απαλυνει τον πονο.παντα θα υπαρχει αλλα θα μπορεσεις να συνεχισεις.παντα θα ειναι το πρωτο σου παιδακι.εχεις ενα αγγελακι που σε προσεχει κ θα στειλει κοντα σου τα αδερφακια του.αξιζεις να ξαναγινεις μανουλα γτ εισαι ενα πολυ τρυφερο πλασμα με πολυ αγαπη να δωσει

σωματικα συνηλθες;εχεις αναρρωσει;

μαζι με τον αντρα σου θα το περασετε κ αυτο

ολες σε σκεφτομαστε.οποτε νιωσεις την αναγκη εμεις ειμαστε εδω

μια μεγαλη αγκαλια κ φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Βικακι μου, γλυκιά μου μανουλιτσα...  μου έχετε λείψει όλες,δεν θέλω όμως να σας μαυριζω με τα δικά μου.. Δεν είναι σωστό. Κ πόσο μάλιστα εσάς τις φρεσκομανουλες.

Κάθε μέρα που περνάει μου λείπει όλο κ πιο πολύ ο μικρός μου. Έχω συνέχεια στα μάτια μου την φατσουλα του όταν εψαχνε να φάει..όταν χαλαρωνε στο μπάνιο.. Όταν όταν όταν... Κ φυσικά εκείνης την Τρίτης, που είχε δοισπνια κ με κοιταζε με μια απόγνωση στο δρόμο για το νοσοκομείο..

Την άλλη βδομάδα θα πάω στον γιατρό που 40ντιζω κ θα κάνω κ τις αιματολογικες να δούμε πως πάω.. Ελπίζω να είναι όλα καλά κ να μας δώσει το οκ για μια νέα εγκυμοσύνη. Γενικα νιώθω καλύτερα σωματικά κ η τομή σα να μην υπάρχει. Ποτέ δεν με ταλαιπωρισε ιδιαίτερα η καισαρική. Τα ζουζουνια σου εσένα είναι καλά ?? Πως τα πάτε ? 


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pipi_K είπε:

Βικακι μου, γλυκιά μου μανουλιτσα...  μου έχετε λείψει όλες,δεν θέλω όμως να σας μαυριζω με τα δικά μου.. Δεν είναι σωστό. Κ πόσο μάλιστα εσάς τις φρεσκομανουλες.

Κάθε μέρα που περνάει μου λείπει όλο κ πιο πολύ ο μικρός μου. Έχω συνέχεια στα μάτια μου την φατσουλα του όταν εψαχνε να φάει..όταν χαλαρωνε στο μπάνιο.. Όταν όταν όταν... Κ φυσικά εκείνης την Τρίτης, που είχε δοισπνια κ με κοιταζε με μια απόγνωση στο δρόμο για το νοσοκομείο..

Την άλλη βδομάδα θα πάω στον γιατρό που 40ντιζω κ θα κάνω κ τις αιματολογικες να δούμε πως πάω.. Ελπίζω να είναι όλα καλά κ να μας δώσει το οκ για μια νέα εγκυμοσύνη. Γενικα νιώθω καλύτερα σωματικά κ η τομή σα να μην υπάρχει. Ποτέ δεν με ταλαιπωρισε ιδιαίτερα η καισαρική. Τα ζουζουνια σου εσένα είναι καλά ?? Πως τα πάτε ? 

γραψε μας μετα τις εξετασεις,εφοσον ειναι ολα καλα αν σας δωσει το οκ.ολα τα κοριτσια θα χαρουνε.σε ξαναπεριμενουμε στην παρεα μας οποτε νιωσεις ετοιμη.επειδη σε σκεφτομαι καθε μερα γραφε εστω εδω η να μιλαμε με πμ αν δ σε πειραζει

παρολο που δ περασα δυσκολιες σαν μανουλα σε καταλαβαινω.λογικα οσα νιωθεις.εχεις μιλησει με καποιον ειδικο;γενικα νιωθεις καλυτερα οταν μιλας για τον αγγελο σου;

εμεις ειμαστε καλα.ειχα πολη γρηγορη αναρρωση στη δευτερη καισαρικη.η μικρη το πηρε πολυ καλα.ειναι πολυ τρυφερη με τον αδερφο της.απλα θελει να κοιμαται κ αυτη μαζι μας.δυσκολος χειμωνας.αρρωστησε η μικρη,κολλησε κ τον μπεμπη,ευτυχως τπτ σοβαρο,χωρις πυρετο.ολα κυλανε ηρεμα

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου κοριτσάκι μου γλυκό..αν έχεις μπορούμε να μιλάμε κ viber, εδώ δεν πολυμπαινω πλέον.

Να δώσεις από ένα φιλακι στα μαναρακια σου κ από μια τεράστια αγκαλιτσα από μένα!  

Έχουμε πάει μια φορά με τον άντρα μου σε ψυχολόγο. Αφήσαμε να περάσουν οι γιορτές κ μεθαύριο θα ξαναπαμε. Δεν ξέρω κατά πόσο θα συνεχίσω να πηγαίνω..δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να με βοηθήσει. Αφού λύση στο πρόβλημά μου δεν υπάρχει. Μου λείπει η ζωουλα μου κ δεν πρόκειται να ξαναερθει στην αγκαλιά μου... Ποιος γιατρός μπορεί να με βοηθήσει σε κάτι τέτοιο???

Μιλάω γιαυτον κ τον δείχνω από φωτογραφίες σε όποιον δεν τον γνώρισε γιατί θέλω να τον ξέρουν όλοι.. Πολλοί δεν μου αναφέρονται στο αγοράκι μου γιατί φοβούνται μη με στεναχωρησουν..για μένα όμως αυτό είναι χειρότερο, το να κάνουν σα να μην υπήρξε. Ο μπεμπακος μου ήρθε στην ζωή μας κ την άλλαξε.  Η φυγή του όμως μας πέθανε..

  • Μου αρέσει 2

ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν σας πέθανε κοριτσάκι μου γλυκό... σας έριξε κάτω, σας ισοπέδωσε ναι, αλλά δε σας πέθανε! Θα ανακάμψετε, είμαι σίγουρη! Δε θα τον ξεχάσετε ποτέ, θα είναι πάντα το παιδάκι σας, το μικρό σας αγγελάκι... απλά με τον καιρό ο πόνος θα απαλυνθεί! 

Είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα του κάνετε αδερφάκι/α και θα σας βλέπει και θα χαίρεται! Γιατί η αθώα ψυχούλα του σας αγαπάει πολύ και δε θέλει να σας βλέπει να υποφέρετε!

Κορίτσι μου μια μεγάλη αγκαλιά! Όλα θα πάνε καλά, πίστεψέ το. Απλά να θυμάσαι ότι όπως έζησες το θαύμα μία φορά, θα το ζήσεις και δεύτερη! Γιατί κάθε παιδάκι ένα θαύμα είναι...

Κλάψε και βγάλτο από μέσα σου...

Περνάς δύσκολη φάση, αλλά δσ θα κρατήσει για πάντα!

Σε νιώθω πολύ! Σου στέλνω όλες μου τις ευχές!

  • Μου αρέσει 1

VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Pipi_K είπε:

Σευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου κοριτσάκι μου γλυκό..αν έχεις μπορούμε να μιλάμε κ viber, εδώ δεν πολυμπαινω πλέον.

Να δώσεις από ένα φιλακι στα μαναρακια σου κ από μια τεράστια αγκαλιτσα από μένα!  

Έχουμε πάει μια φορά με τον άντρα μου σε ψυχολόγο. Αφήσαμε να περάσουν οι γιορτές κ μεθαύριο θα ξαναπαμε. Δεν ξέρω κατά πόσο θα συνεχίσω να πηγαίνω..δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να με βοηθήσει. Αφού λύση στο πρόβλημά μου δεν υπάρχει. Μου λείπει η ζωουλα μου κ δεν πρόκειται να ξαναερθει στην αγκαλιά μου... Ποιος γιατρός μπορεί να με βοηθήσει σε κάτι τέτοιο???

Μιλάω γιαυτον κ τον δείχνω από φωτογραφίες σε όποιον δεν τον γνώρισε γιατί θέλω να τον ξέρουν όλοι.. Πολλοί δεν μου αναφέρονται στο αγοράκι μου γιατί φοβούνται μη με στεναχωρησουν..για μένα όμως αυτό είναι χειρότερο, το να κάνουν σα να μην υπήρξε. Ο μπεμπακος μου ήρθε στην ζωή μας κ την άλλαξε.  Η φυγή του όμως μας πέθανε..

μπορεις να πηγαινεις σε ψυχολογο για να μιλας αν παλι πιστευεις οτι δ σε βοηθαει κανε οτι θεωρεις καλυτερο για σενα

δυστυχως αγαπη μου δ θα ρθει αλλα οταν ξαναγεμισει η αγκαλια σου θα μαλακωσει ο πονος

μην το λες αυτο καρδουλα μου.εχεις πολλα να ζησεις.θα ρθουν κ χαρες.θα ρθουν κ μωρακια

θα σου στειλω πμ το κιν μου.θελω να μαθαινω τα νεα σου.θελω να μαθω κ τα ευχαριστα οταν θα ερθουν,γτ θα ερθουν.κ να δω κ φωτογραφια σου με το αγορακι σου

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Δε σε ξερω, αλλα θελω να σου πω, πως λυπαμαι αφανταστα για την απωλεια σας.Πονας, το ξερω.Ειναι μια τρελα ολο αυτο.Ασυλληπτο για το μυαλο και την καρδια.Αλλα να εισαι σιγουρη πως ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος.Ασε χωρο στην καρδια σου, να καθησει η Παναγια μας, να δεις που ολα θα γλυκηνουν.Προσευχησου σε αυτη και θα σε βοηθησει.Μανα ειναι και αυτη και εχασε Υιο.Πριν λιγους μηνες, εχασε η κολλητη μου, η οποια πλεον ειναι και νονα της κορης μου, την κορουλα της,12 ημερων ψυχουλα.Γεννηθηκε με προβληματα, κατι που δεν γνωριζαν.Δεν τους τα ειπε ποτε ο γιατρός. ΠΟΤΕ.Το παιδι ειχε σωματικες παραμορφωσεις και το τερας που λεγετε γιατρος δεν ειδε τιποτα στους υπηρηχους.Πλεον η κολλητη μου εχει ανακαμψη.Ειναι καλυτερα, συζηταει και για αλλο μωρο.

Η αναμνηση δε θα φυγει ποτε.Ο πονος θα απαλυνει.Οπως γινετε παντα σε μια απώλεια. Θα μαθεις να ζεις με αυτο, γιατι ετσι ειναι η ζωη.Δε θα το βαλεις κατω.Μανες που μεγαλωνουν τα παιδια τους με κοπο και μοχθο και ξαφνικα στα 20 τους χρονια χανονται απο τη ζωη.Αυτες πως ορθοποδουν?

Θα το κανεις καλη μου.Το οφειλεις σε σενα στον αντρα σου στο μωρο σου.Να βλεπει την μανα του απο κει ψηλα και να ειναι περηφανο.Να σε βλεπει να παιζεις με τα αλλα του αδερφακια.

Πενθησε τωρα αλλα μετα ντυσου με το πιο ομορφο χαμογελο σου και πιασε τη ζωη απ τα μαλλια.Εσυ εχεις τα ινια.

 

 

 


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Pipi μου γλυκιά μου κοπέλα. Ποσο κλαίω πόσο ποναω.πόσο δύσκολο πραγμα.βγήκε ένα ανθρωπάκι μεγάλο σχεδόν 4 κιλά. Και σου το πήρε ο θεούλης τόσο γρήγορα. Μια ενδονοσοκομειακη λοίμωξη σου πήρε το θαυματακι σου. Εκεί που έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη στα νοσοκομειΑ ότι θα έχουν καλα τα παιδιά μας,αυτά είναι και η αιτία που φεύγουν. ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ εύχομαι οι εξετάσεις να βγουν καλές να κάνετε γρήγορα μωράκι να καταλαγιάσει ο πόνος Σας. Η Παναγίτσα θέλησε να το πάρει να το προσέχει αυτή κάτι παραπάνω θα ξέρει. Τι μωράκι σας θα είναι δίπλα σας όσο εσείς τι σκέφτεστε μιλάτε γι αυτό και το έχετε στην καρδιά σας. Σας αγαπάει οπω ς το αγαπάτε και εσείς. Και πάλι καλή σας δυναμη


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μανουλα..δεν υπρχουν λογια...δεν υπαρχουν γιατι...δεν υπαρχουν απαντησεις...αυτο που σας συνεβη ειναι αδικο..δεν πρεπει να συμβαινει ποτε..σε κανεναν..ελπιζω γραφοντας εδω να παρεις δυναμη..κουραγιο..να προχωρησεις..ο κουκλος αυτος θα ειναι παντα στην καρδια σου..θα εισαι παντα η μανουλα του..αυτο δεν αλλαζει..εισαι μια καταπληκτικη μανουλα..το απεδειξες..κ οταν η οικογενεια σου μεγαλωσει κ αλλο θα εχεις το αδερφακι του η τα αδερφακια του να απαλυνουν τον πονο..να φερουν παλι το χαμογελο στη ζωη σας.. σου το ευχομαι ολοψυχα..Καλη δυναμη!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ βρε κοριτσακι μου........ δεν εχω τι να γραψω, να ξερεις ομως οτι σε σκεφτομαι και σφιγγεται η καρδια μου.... καλα κανεις κ μιλας για το αγορακι σου.....εισαι η μαμα του κ αυτο δεν θα αλλαξει ποτε.... σε φιλω γλυκα......

συγνωμη που δεν βρισκω λογια να γραψω, μου ειναι αδιανοητο αυτο που συνεβει, δεν το χρωραει το μυαλο μου.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου δυνατο!τετοιες στιγμες δεν ξερει καποιος τι να πεις!ειναι αδικο αλλα θα ερθουν πολλα νινακια που θα γεμισουν την αγκαλια σου!δεν θα ξεχασεις τον αγγελο σου αλλα θα απαλυνουν τον πονο σου!!ο θεουλης δεν θα σε ξεχασει!θα σε ανταμειψει!ειμαστε εδω για ο.τι θελεις!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλές μου μανούλες κ μη..γλυκα μου κοριτσάκια....σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας.. Είναι βαλσαμο στην ψυχή μου...πολλές φορές νιώθω ότι καταρρεω,πολλές φορές έχω πει στον άντρα μου ότι δεν μπορώ άλλο να το αντέξω..κ εκεί τον χάνω κι αυτόν..ποναω που δεν του δόθηκε το αυτονόητο δικαίωμα..να ζήσει. Ποναω που δεν προλάβαμε να του δείξουμε πως είναι η ζωή μας..ηταν πολύ λίγες αυτές οι 9 μέρες..βεβαια κ μια ζωή ολόκληρη να είχαμε πάλι δεν θα μου έφτανε.

Λυπάμαι πολύ για την κουμπάρα σου hope.. Είναι πολύ άδικο να φεύγουν μωρά από την ζωή.. Είναι πολύ άδικο να γεμίζουμε με όνειρα για το πολυπόθητο πλασματακι που μπαίνει στην ζωή μας κ μετά όλα αυτά να γκρεμιζονται, να μας τα γκρεμιζουν.. είναι πολύ άδικο να φεύγουν πλάσματα αθώα που αποκτηθηκαν με κόπο κ που θα είχαν όλη την ζωή μπροστά τους.. 

Θέλω όσο γίνεται πιο σύντομα να ξαναπάρω στα χέρια μου ένα δικό μου θαυματακι..κ αυτή τη φορά να μην μου το πάρει κανένας.. Ο μικρός μου δεν θα γυρίσει πίσω κ η απουσία του με τρελαίνει..ελπίζω να μας βοηθήσει κ να μας στείλει πολλά αδερφακια του κ θέλω τόσο πολύ να του μοιάζουν..μέσα από τα μάτια τους να βλέπω τα δικά του όμορφα ματάκια!

  • Μου αρέσει 1

ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Πιπι μου,ολα αυτα που γραφεις,θα γινουν!θα γινουν πολυ συντομα αρκει να το πιστεψεις!παρε τον χρονο σου,πενθησε!να πας στον ψυχολογο,θα βοηθησει!πηγαινα και εγω σε πολυ ασχημη περιοδο της ζωης μου!στην αρχη ελεγα οτι δεν μου κανει τιποτα αλλα ακομη θυμαμαι τα λογια της!& στειλε μας οποτε και ο.τι θελεις!σε μνμ σε κινητο σε βαιμπερ σε οτι θελεις!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πιπι μου δεν ειχα δει το θεμα εδω....η σκεψη μου ειναι συχνα κοντα σου !αυτο μονο μπορω να πω!οποτε νιωσεις ετοιμη να μας γραψεις!εχεις τον αγγελο σου εκει ψηλα!σε φιλω!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...