Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2017!


Hope!

Recommended Posts

Κορίτσια καλώς μας ήρθατε! Οντως το έχουμε αφήσει εδω το θέμα, αλλά στο fb δεν πιανόμαστε. Στείλτε μου πμ με το ονομα σας στο fb και τι φωτογραφία έχετε για να σας βρω. Συγγνώμη για την καθυστέρηση 


widxp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα εγκυουλα! Πόσο χαίρομαι που το θεματακι αυτό δεν έχει κλείσει. Έχω και γω να μπω πάρα πολύ καιρό. Θα προσπαθήσω να συμμετέχω και να γνωρίσω και τα νέα κορίτσια,που μάλλον γίνατε πλέον " παλιές":oops:.

Είδα κάπου Θεσσαλονικιά? Και γω γέννημα θρέμμα!

Να σας πάνε όλα κατ'ευχην.

Εγώ περιμένω το 3ο μου παιδάκι, κοριτσάκι,όπως και τα άλλα 2! Και έχω τελική 3/9! Οπότε θα διανύσω την 24η εβδομάδα.

Θα τα λέμε καλές μου. Καλό βραδάκι.

 


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν εισαι καθολου στο fb? Σε γενικες γραμμες ολα πανε πολυ καλα με τα μωρακια μας, τα οποια ειναι ΑΓΟΡΑΚΙΑ σε πολυ μεγαλο ποσοστο!! 

Εχουμε κανει όμορφη παρεούλα, σε περιμενουμε!


widxp1.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Πως δεν είμαι καλέ? Η Μαρία είμαι!

Τώρα,τι να σου πω,ότι θυμάμαι πως είστε με τα ψευδώνυμα? Ψέμματα θα πω. 

Νόμιζα πως είχαν μπει και νεα μέλη,αλλά είχα μπει σε άλλο θέμα. Χαχαχα. Τέλος πάντων. Ευπρόσδεκτες όσες έρθουν και εδώ.


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

Κι εμείς περιμένουμε με ανυπόμονησια και αγωνία το δεύτερο παιδάκι μάς τον Σεπτέμβριο! 

Για πείτε στο φεις πως σας βρίσκω?? 

Ή θα με βρείτε εσείς?

Με το καλό σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα και από μένα κορίτσια!! περιμένουμε το πρώτο μας θαυματάκι  μάλλον τέλη Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη (λέω μάλλον γιατί έχουμε κάποια προωρότητα είχαμε πητ 23/9)!!!Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθουν τα αγγελούδια σας!!!Θα ήθελα και γω με τη σειρά μου να μπω στη παρέα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!!

Επιτέλους πήρα την απόφαση να μπω στην παρέα σας...αν και απο ότι διάβασα περισσότερο μπαίνετε στο fb..θα στείλω στα κορίτσια να συμμετάσχω και εκεί..γιατί όσο περνάει ο καιρός..οι απορίες είναι αρκετές...Εμείς έχουμε ΠΗΤ 8/9..πρώτο παιδάκι και είναι αγοράκι!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια! Καλώς ήρθατε στην παρέα. Πραγματικά,μπαίνουμε πλέον στο fb και όχι τόσο εδώ. Με το καλό να υποδεχτειτε τα μωράκια σας.

Πως νιώθετε τώρα που πλησιάζει ο καιρός? Έχετε ετοιμαστεί?

 


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου στο φεις είμαι Tina Drosidou και έχω μια φωτογραφία την κούκλα μου με ένα ψάθινο καπέλο! Θα χαρώ πολύ να με προσθέσετε τώρα που πλησιάζει ο καιρός για το θαύματακι μάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...