Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οι φωτιες ακομα καλοα κρατουν....5η ημερα!!!αν λογαριασουμε και τις 2προηγουμενες ημερες που ειχαμε φωτια σε αλλο μερος ,παμε για 7συνεχομενες ημερες φωτιας....

αφου κατακαψε νοτια+κεντρικη χιο τωρα κατευθυνεται προς βορρεια....απο χτες προσπαθουν με καθε μεσο να την σταματησουν εκει τουλαχιστον αλλα ειναι δυσκολο....αφηστε οπου συνεχως και νεοι εμπρισμοι...

προχτες ειχαν κυκλωσει ενα χωριο της νοτιας χιου με εμπριστικους μηχανισμους(μπουκαλια με υγρο),ευτυχως που με το ξεσπασμα της φωτιας 2.30το βραδυ,οι κατοικοι την προλαβαν κ ετσι δεν καηκε το χωριο...

απλα δεν υπαρχουν λογια....


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!!!!Τί κάνετε????Πω πω,χάθηκα τελείως.....

Ελπίζω να είστε όλες καλά....Εμείς είμαστε λίγο τρελοκομείο εδώ αλλά από σήμερα ευτυχώς ξεκίνησε η Ιωάννα πρωινό πρόγραμμα τύπου παιδικό σταθμό στο Gymboree και είμαι χαλαρή επιτέλους!!!Από το πρωί που την αφήσαμε στις 9 ακόμα εκεί είναι και κάθεται μα χαρά χωρίς καθόλου παράπονα....ευτυχώς!!!Η μπουμπού μας μεγαλώνει και μας ξετρελαίνει....όλο γελάει...πολύ χαχανούλα μας βγήκε ενώ η αδερφή της όλο γκρινιάζει...2 αντίθετα άκρα!!!!Εσείς όλα καλά???Πολλά φιλιά!!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

τι κάνετε δεν πολυγράφετε βλέπω εμεις ξεκινήσαμε παιδικό 3 μερες μόνο γκρινιαξε και έκλαψε αλλα τωρα θελει να παει του αρέσει ,τον πηγαινω για 4 ώρες .Πόσο περίεργο μου φαινετε μεγαλωσε ο ζουζούνος μου και παει και σχολείο.

το καλοκαιράκι περάσαμε όμορφα ,αντε καλό χειμώνα να έχουμε,να εισται όλες καλα .


line_m121_beg_17_time_1246593600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!πριν λιγο καιρο γραφτηκα στην παρεα σας!!

εμεις ακομη φετος θα μεινουμε σπιτι γιατι δεν τα πηραν παιδικο με το εσπα!!!

και σε ιδιωτικο δεν το ψαξαμε καν...


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες! Να σου ζήσουν τα διδυμάκια σου!!! Ευκαιρία αν έχουμε και καινούριες συμμετοχές να ζωντανέψει το καφέ. Κορίτσια πού είστε γιούχου!!!!! Κόσμος στο καφέ, για πιάστε ξεσκονόπανα!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα! Ένα θα σας πω, πήγαμε υποτίθεται για προσαρμογή σήμερα να κάτσει 1 ώρα. Την ώρα που ήταν να φύγουμε, μου ανακοίνωσε: «Μαμά, φύγετε εσείς εγώ θέλω να μείνω μέχρι το μεσημέρι με τους συμμαθητές μου!!!!» Και ανέβηκε στην τάξη, χωρίς καν να μας χαιρετήσει και να μας κοιτάξει!!!! Επίσης μας βάλανε με τα 4χρονα γιατί μου είπε ότι έτσι όπως τη βλέπει με τα συνομήλικά της θα βαριέται. Τώρα θα πάρω ξανά κατά τις 12:00 να δω τι γίνεται για να δω τι ώρα θα γυρίσει σπίτι σήμερα. Επίσης, για τις ΕΣΠολόγες να πω ότι πέρα από το σχολικό δε μου χρεώνουν τίποτα άλλο και το σχολικό, επειδή θα το χρησιμοποιώ μόνο στην επιστροφή θα το πληρώνω μισό και με το μήνα, 30? δηλαδή.


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!πηγαμε μια βολτα σημερα μπας και περασει λιγο η ωρα!!!

πριν λιγο γυρισαμε...

ευτυχως που δροσισε λιγο και ειναι πιο ευκολο να βγαινουμε

!


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλε γραφετε εδω???Σας χαλασε το τσατ στο φεις και ξαναγυρισατε ε?Λοιπον ειμαι αυπνη!!!Ελεος δλδ,μια τουαλετα σηκωθηκα να παω η γυναικα στις 7 και ξυπνησαν και τα δυο,ελεοοςςςςςςςςς!!!

Μαρια και η δικη μου η μικρη χαχανουλα ειναι και απο χθες τρωει και κρεμουλα σιγα σιγα!!!Πολυ φαση!!

Καλημερα ξεχασα να πω αλλα το κεφαλι μου γυριζει και τα αυτια μου σφυριζουν ,ειμαι και κρυωμενη...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Κατ την άρπαξες για τα καλά? Εγώ δούλευα από Πέμπτη μέχρι και χθες το πρωί, όπως και το προηγούμενο ΣΚ που ήμουν σε συνέδριο στην Κρήτη και είμαι πτώμα.... Έφυγε κι ο Βασίλης για Κορέα προχθές και έμεινα με τα τερατάκια μου μέχρι το Σάββατο που γυρνάει :P:p:p

Η μαθήτρια μια χαρά τα πάει, περνάει πολύ ωραία και σήμερα παρόλο που μεσολάβησε ΣΚ πήγε με πολύ χαρά. Σήμερα κλείνει χρόνο και η μικρή μας ξαδέρφη και θα πάμε να σβήσουμε τούρτα το απόγευμα :P

Ο δε Προκόπης περπατάει κανονικότατα πια και τώρα που τα πρωινά είναι μόνος του και δεν έχει τη Λένα να τον "καταπιέζει" εξελίσσεται πολύ γρήγορα κι έχει πολύ πλάκα.

Τι άλλα νέα εσείς?


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kaλημερα!Ο στρατηγος (παναγιωτα) κοιμαται ακομα κι εγω με τη μπεμπα που δε μου τα λεει καλα τις νυχτες τελευταια...σερφαρουμε αγκαλια..αφου ειπιε ολο της το γαλα σε δευτερολεπτα και σηκωθηκε απο το στηθος καταλαχανιασμενη να ρευτει.(θα φαει και μενα σε λιγο).Επισης ξεκινησαμε κρεμουλες προχθες αν και ειναι 5 μηνων ακομα και εχει τρελαθει το μωρο να γλυφει το κουταλι καθε απογευμα.Νερο δυσκολευεται να πιει γιατι δεν ξερει να πιασει μπιμπερο αλλα θα το βρει η χοντρουλα κι αυτο!

Ρε κοριτσια,αυτη η μικρη ενω σε αναπτυξη ειναι οσο η παναγιωτα 7-8 μηνων...δεν καθεται ακομα , μαλλον επειδη ειναι χοντρουλα ε?

Επισης, τον οκτωβρη κλεισαμε να παμε την παναγιωτα στο disney on ice, οποια θελει ας πει μηπως παμε μαζι..

Link to comment
Share on other sites

Αχ,Κατερίνα,κι η δικιά μου η μικρή πολύ ανάτυξη....3 μηνών και είχε φτάσει 7550 κιλά και μας έβαλε η παιδίατρος να την τσεκάρω για λεύκωμα γιατί είχε πάρει 1700 σε 1 μήνα...Τρελάθηκα μιλάμε!!!τελικά όλα καλά ήταν οπότε ηρεμήσαμε..αλλά τώρα έχουμε άλλο θέμα,μας κάνει πράσινα κακά το απόγευμα με λίγες βλένες και πήγα σήμερα μιά πάνα στο μικροβιολογικό για μικροσκοπική εξέταση...αυτό μας έλειπε τώρα να έχει κι αυτή αλλεργία στο γάλα σαν τη μεγάλη,η οποία παρεμπιπτώντως δεν την ξεπέρασε ακόμα!!!Για γάλα έχουμε το ΝΟΥΝΟΥ και για τυρί μόνο το ανθότυρο....τα Χριστούγεννα θα έχουμε νεότερα...αμάν πιά!!!

Διδυμομανούλα,καλώς ήρθες στην παρέα μας...

Φιλάκια σε όλες!!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπιζελακι δε θα εχει κατι η μικρη σου,μην ανησυχεις!Θηλαζεις?Εμενα σκεψου με θηλασμο μονο και απο την εξοδο απο το μαιευτηριο μεχρι να σαραντησει ειχε παρει 1800γραμ.Τους 2 επομενους μηνες απο 1 κιλο και τωρα πια 700γραμμαρια το μηνα,μην ανησυχεις,ειναι απλα φαγανες και τροφαντουλες!

Η δικη μου βεβαια εχει αρχισει να γκρινιαζει πολυ και να μου ξυπναει συχνοτερα τη νυχτα, οποτε σερνομαι λες και γεννησα χθες παλι...Δεν καθεται στο καροτσι της μονο καθιστη στον πωπο της απο χθες που τα καταφερε,δε θελει αγκαλια,ολο αααα εεε φωναζει και σε συνδυασμο με τις φωνες της παναγιωτας εχουν πονεσει τα αυτια μου..χαλασε κι ο καιρος και δεν μπορω να τα βγαζω εξω το απογευμα και γινεται της τρελης εδω μεσα..

Εδω και 3 μερες εχουμε αρχισει και κρεμουλα το απογευμα και εχει πλακα που γλυφεται σα χαζο και να σου να τρεχουν ολα αποξω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...