Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Καλημέρα! Κατ αν πιείς αμέσως μόλις την ταϊσεις είσαι οκ εγώ συνέχεια κανονικό καφέ έπινα όσο θήλαζα. Ξενυχτάκι κι η Εμμανουέλα?

Sιγα μην την πειραξει ο καφες!Χθες ολη μερα δεν κοιμηθηκε παρα ενα διωρο το απογευμα οποτε δεν υπαρχει λογος στερησης του καφε!

Δεν ξενυχταει η μικρη απλα απο τοτε που γυρισαμε απο διακοπες ξυπναει στο 3ωρο αντε 4ωρο παλι τη νυχτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημεραααα, νομιζα οτι δεν γραφαμε παλι

τι κανετε?

εμεις ολα καλα, στο γραφειο εχουμε πολυ δουλεια

η ιλιανα εχει αναπτυχθεί παρα πολύ μου φαίνεται τον τελεευταίο μήνα

και φανταστείτε οτι την βλεπω καθε μερα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε,δειλά δειλά αρχίσαμε πάλι να γράφουμε εδώ.....

Δεν αγχώνομαι για την ανάπτυξη της μικρής,ίσα ίσα χαίρομαι κιόλας,απλά μου ήρθε πολύ ξαφνικό το γεγονός ότι πήρε σε 1 μήνα 1700kg...Θηλάζουμε αποκλειστικά και φυσικά σ'εμάς δεν ισχύει το 3ωρο....απλά το πρωί τρώει πιό αραιά και κοιμάται πιό πολύ ενώ το απόγευμα τρώει πιό συχνά (μπορεί και ανά 1 ώρα)και κοιμάται λιγότερο....το βράδυ ξυπνάει 1 φορά αλλά μερικές φορές μπορεί να ξυπνήσει και 3 (σπάνια βέβαια αλλά τυχαίνει)...εν τω μεταξύ,η μικροσκοπική εξέταση βγήκε αρνητική για αίμα στα κακά αλλά η παιδίατρος μου είπε να κάνω αποχή από γάλα,τυρί και γιαούρτι για 15 μέρες για να δούμε αν θα αλλάξει κάτι..τί θα τρώω ρε παιδιά?????ούτε κορν-φλέικς,ούτε τοστ,ούτε γιαούρτια????θα λιμοκτονήσω....το θέμα είναι να μην έχει κι αυτή αλλεργία στο γάλα γιατί αν έχει θα τρελαθώ..πόσα ν'αντέξω ακόμα η μάνα???

Α,και όσο για τον καφέ εμένα μου επιτρέπει 1 κανονικό που πίνω το πρωί και δεν βλέπω να έχει επηρρεάσει το μωρό.....

Αυτά από'μας...φιλάκαι πολλά!!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε μωρε να ξανα-ζωντανεψει λιγο το καφε μας!!!!!!

μπιζελακι κ κατ γελαω με τις τροφαντουλες σας!!!!!φτου φτου σκορδα στα κοριτσοπουλα σας1!!!!

τι κανετε κοριτσια?εγω τρεχω κ δεν φτανω...τωρα πια ησυχασα λιγο.....δουλεια,μικρες,ετοιμασιες του παρτυ γωγως.....

το καναμε την παρασκευη κ ευτυχως ολα καλα!!!λιγο κρυο ειχε μονο ,αλλα ενταξει...

κατ!!!!μανα κουραγιο!!!!!!!!!!στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!να σε αφησουν εστω κ ενα βραδυ να κοιμηθεις ενα 8ωρο σερι κ εσυ μια φορα βρε παιδι μου.....κουραγιο...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλημερα κοριτσια!!!!!!

τι κανετε κοριτσοπουλα???

καλα μαρη σεις απο τις 23/09 που παλι εγω ειχα γραψει ,δεν ηλθε καμια σας??????ε???????

δεν μπορω να μπαινω φεις απο την δουλεια δυστυχως....κ στεναχωριεμαι που δεν σας γραφω...εστω θα τα γραφω εδω ....

μπαινω σας διαβαζω οποτε μπορω,αλλα δεν σχολιαζω πολυ κ αυτο λογο χρονου...\τρεχω κ δεν φτανω!!!!!

σπιτι πλεον παω για μιση ωρα απο τις 15.00 εως τις 15.30 , στα κλεφτα κανω 2-3 δουλειες ,ταχτοποιω τις μικρες ,κοβω κ μια σαλατα -ψιλοζεσταινω κ το φαγητο ....φευγω για το ιεκ 16.00παρα, και επιστρεφω στις 20.00-21.00....μονο που τα γραψα κουραστηκα αλλα στην πραξη ολα καλα!!!!ας ειναι καλα κ ο αντωνης που με βοηθαει!!!εννοειται μετα τις 21.00 που σχολαω τρεχω σαν τρελη να μαγειρεψω,πληντυρια,σιδερωμα,δουλειες κ καπου εκει σας διαβαζω στα κλεφτα....

αυτα......


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσια!Ειπα να σας τα γραψω εδω τα ολιγα νεα μου..

Ξυπνησα πριν λιγο μαζι με τη μικρη,η Παναγιωτα ειναι στη μανα μου που εχει πλεον μετακομισει κοντα μας και θα ερθουν λιγο αργοτερα (να κανω και καμια δουλεια μεχρι τοτε..). Η μικρη βαραει τρελα ξενυχτια τελευταια και φοβαμαι μηπως εχει αρχισει να πειναει...Τα βραδυα πινει αρκετο γαλα απο μενα βεβαια ακομα αλλα ξυπναει τη νυχτα και ξαναπινει οπου δε βρισκει πολυ και το πρωι σχεδον καθολου δεν εχω...ισως ηρθε η ωρα να κοψω το θηλασμο η εστω να ταιζω μια φορα τη μερα..Δε θελω αλλα δεν πειραζει ,7 μηνες περασαν,καλα ειναι!Τρωει τα φαγητα της πλεον,φρουτοκρεμα με το ζορι,φαι καλυτερα και φαριν λακτε με πολυ ορεξη...Αλλα τη νυχτα εχει αρχισει και μου την κανει μερα..

Η Παναγιωτα παει πλεον κολυμβητηριο 3 φορες τη βδομαδα και το μονο που καταφεραμε ειναι να γινεται τοσο πτωμα που δε σηκωνεται ουτε για κατουρημα τη νυχτα και σχεδον καθε βραδυ κατουριεται πανω της...

Εγω παλι ψαχνω για δουλεια σιγα σιγα μιας και σε 2 μηνες επιστρεφω καπου που δεν εχει ουτε μεσον να παω και που μου χρωστανε 1200 ευρω...

Αυτααα...που λεει και το Ειρηνακι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Κατερινάκι ακόμη ξενυχτάς ε? Μην αγχώνεσαι με το θηλασμό, δίνε εσύ όσο θέλει και τα υπόλοιπα θα τα συμπληρώνει με φαγητό! Η Παναγιώτα έχει γίνει δελφίνι ε? Μπράβο! Μπράβο!

Εμείς είχαμε ένα φουλ γεμάτο ΣΚ. Σάββατο πρωί γραφείο, καθώς είναι εποχή μεγάλου Συνεδρίου μην ξεχνιόμαστε, Σάββατο απόγευμα διαδραστική παράσταση με τη Λένα που ζυμώσαμε παραμυθομπίσκοτα κι ακούσαμε παραμύθια μιας και κέρδισα ένα διαγωνισμό. Κυριακή πρωί 10χλμ. Μαραθώνιο παρακαλώ και τα κατάφερα να τερματίσω χωρίς να διαλυθώ (αν και λίγο πιασμένη είμαι σήμερα) δε μπορώ να πω και το απόγευμα πάλι παιδικό θέατρο γιατί κέρδισε και η Ράνια ένα διαγωνισμό και πήγαμε παρέα τα κορίτσια μας!!!! Ουφ, κουράστηκα και μόνο που σας τα είπα, δε φαντάζεστε πόσο αλλά και πόσο καλά περάσαμε!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Η μικρη ξενυχταει πια Μαριλου...αδερφη της Παναγιωτας δεν ειναι?

Οσο για τα θεατρα αν κανονιζετε σφυριξτε και προς τα δω μπας και ερχομαστε κι εμεις!;)

Οσο για το γαλα δυστυχως καταλαβαινω πολυ καλα οττι το πρωι δεν εχω σχεδον καθολου πια,μονο το βραδυ κι αυτο αν εχω ταισει μετα τη φρουτοκρεμα..ειδομεν.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι αμέ, θα σας έχουμε υπόψη μας. Τώρα λογικά το επόμενο είναι 25/11 πρωί στα Λάχανα και τα Χάχανα, αν θες πες μου απλά είναι το πρωί της γιορτής σου :-)


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!

καλε,τυχαια μπηκα...αφου τοσο καιρο που εμπαινα δεν εβρισκα ψυχη,και τωρα τσουπ να και ξεμυτησατε!!!!

αχ βρε κατερινακι....ποσα κουραγια να σου πω βρε παιδι μου????και ξενυχτια και κατουρηματα απο την τοτα,παει πολυ!!!!μακαρι να ειναι απλα κ μονο παροδικο κ για τις δυο...

μαριλου συγχαρητηρια για τον μαραθωνιο!!!!!χιλια μπραβο σου!!!!!!!!!!!!!!!κ μονο που τα διαβασα με επιασε η ψυχη μου!!!!

μαρεσουν πολυ τα λαχανα κ χαχανα...τι τυχερες που ειστε....καλα να περασετε το σαββατο!!!!!

καλο απογευμα κ καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όσα κορίτσια απομείναμε στην απο εδώ γειτονιά! Σας χαιρετώ από το παγωμένο Καρπενήσι. Όχι ότι το έχω δει καθόλου, από την Παρασκευή που ήρθα έχω κλειστεί μέσα με τους γιατρούληδες που κάνουν μάθημα και θα βγω το μεσημέρι που θα φύγουμε. Εσείς τι κάνετε; Πώς πάνε οι αϋπνίες Κατερινάκι;;;


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...