Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

θα γραφω θα γραφω και οοοοολο και καποια στιγμη θα εμφανιστει καμια τσουπρα (γιωτου,μαριλου,δημητρα)!!!!!!!!που θα παει.....χαχαχα!!!!

οπως καταλαβατε σημερα ειναι ψιλοαδεια η κυριακη μας,καθως ο αντωνης εχει ΠΑΛΙ υπηρεσια.....

κανατε κανενα μπανακι εκει?ωραια?

εμεις εχουμε αισιως τα 8!!!!σημερα να δουμε καθως φυσαει υπερβολικα πολυ.....ασε που οπως εγραψα εχει ΠΑΛΙ υπηρεσια ο αντωνης και αυτο σημαινει οτι εγω με 2μωρα παραλια=δραμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καταρχην πρεπει να μπω μεσα κρατωντας-σηκωνοντας και τις δύο!!!!κανουμε μπανιο και οι 3σφιχταγκαλιασμενες!!!χαχαχα!!(φοβαται λιγο η αγγελικη και ειναι γαντζωμενη πανω μου.....απο την αλλη δεν θελει καμία απο τις 2 να μεινει εξω και να βουτησω εγω με την αλλη μεσα...θελουν και οι 2!!!

ασε ενα δραμα μετα να μαζεψω τις 10τσαντες με τα συμπραγαλα που κουβαλαμε μαζι!!!!ενω οταν ειναι κ ο αντωνης αναλαμβανει την μία εκεινος,και γενικα με βοηθαει σε μαζεματα και ντυσιματα...

αφηστε που το χω τυψεις να κολυμπαω εγω και εκεινος να καθεται στον νταλα ηλιο....

αυτααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλο υπολοιπο κυριακης να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλα να περνατε και καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τι κανετε βρε κοριτσια???

εγω πριν λιγο σχολασα...κοιμησα και τις κορουλες,χαζολογαω εδω λιγο και τωρα πια θα σηκωθω να κανω τις δουλιτσες μου!!!!!!!!!

κατα τις 18.00 θα ξαναφυγω.. ....παω αεροδρομιο (εχει κ εκει γραφειο) για μία αφιξη....μαλιστα θα παρω και όοοολο το επιτελειο.....αγγελικη + γεωργια... ελπιζω να καθησουν καπου ησυχες για οσο κρατησει η πτηση!!!αλλιως θα μας βγαλουν ολες καροτσακι χαχαχα

καλα να περνατε κορες!!!!!!!!!!!μαρακι καλα να περνατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μην ξεχασεις τις γλαστρες λεμε!!!!!

καλο μπανακι!!!!!!!!!!

σημερα για εμας οπως κ χτες δεν ειχε μπανακι......χτες μου ανεβασε το γωγουλακι μου 39 πυρετο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ανησυχησα πολυ....

μετα μια απο τα ιδια και το αγγελικακι!!!!αλλα το αγγελικακι ναι μεν εκαιγε αλλα πυρετο τιποτα!!!!και ηταν κ τρομερα κακοδιαθετη....

τι να πω....

καλο απογευμα!!!!!!!!!

αυτο το ποστ μου θυμησε πολυ τα παλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!

αη μαρη με το χαιρετε και το γεια σας!!!!!!!γραψε κ τιποτα!!!!!θα σε παρακαλαμε?

εν τελει δεν πηγα αεροδρομιο με τις κορες!!!κοιμοταν κι ετσι ανεβασα πανω τον αδελφο μου κ τις προσεχε....μεχρι να ξυπνησουν καλα καλα ειχα γυρισει...

χτες εμεινα καθως ημασταν στην θαλασσα.....ειχα τολμησει-επιχειρησει να τις παω παλι μονη μου(τις λυπομουν με τοση ζεστη).....

τι εγινε?μερες τωρα προσπαθω να μαθω του αγγελικακιου να κολυμπαει μονη της με τα μπρατσακια και εκει που προσπαθουσα,παιζαμε συγχρονως και οι 3μαζι βλεπω το γωγουλινι να κανει βουτια(με εξω το κεφαλι) και αρχιζει να χτυπα χερια ποδια και να κολυμπαει ολομοναχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοκαλο εγω!!!!και να μην θελει να την πλησιαζω για να κολυμπαει μονη της!!!!!!!!!

σε πολυ λιγο τσουπ να και η αγγελικη (τι ειναι η δυναμη του συνορισιου ε?ας μην πω δυναμη ζηλιας...)ετσι τωρα κολυμπαν και οι δυο κανονικοτατα με τα μπρατσακια τους!!!!!αυτο σημαινει περισσοτερο κηνυγητο κ εγω να ειμαι διαρκως σε επιφυλακη ...

αλλα να σας πω τις καμαρωσα τοοοοσο πολυ,μα τοσο πολυ!!!!!

αυτα....

επισης η γεωργια ειναι φουλ στην βροτιδα!!!!!!παρολο τα πολυ συχνα μπανια στην θαλασσα κ παρολο και σπιτι που ολη την ωρα στην μπανιερα ειναι,γεμμισε φουλ σπυρακια!!!

ολο αυτο μου θυμιζει σαν να γραφω σε προσωπικο ημερολογιο!!!!!!μου φαινεται θα σταματησω τις προσπαθειες πλεον...

καλο απογευμα!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βρε αφηστε τα τζα και τα χαιρεται κ γεια σας κ να ρχεστε που κ που....θα κλεισει το καφε μας ...

αννα τα ιδρωτηρια που λενε...κοκκινα ψιλα σπιθουρακια που βγαζουν τα μωρα με την ζεστη.....απλα εμεις τα λεμε βροτιδα...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αη μαρη!!!!χαχαχα!!!!ετσι το ακουω που το λενε εδω,ετσι το εμαθα κι εγω!!!μπορει να εχει πολλες ονομασειες...που ξερεις?αη μαρη πρωτευουσιανα!!!χαχαχα!!!!

ακομα δεν πηγα για υπνο...ο αντωνης εχει 20ωρο,βαρδια θα σχολασει κατα τις 02.00 κι ετσι βρηκα ευκαιρεια για δουλειες αλλα και να φτιαξω και μία τουρτιτσα για την μαμα μου!!!εχει γενεθλια αυριο!!!!49!!της εβαλα και πανω 2 αρκουδακια απο καπ-κεικς και γενικα της την εκανα σε πιο παιδικο στυλ...ξαφνικα αναρρωτηθηκα αν ειχε ποτε παιδικη τουρτα ετσι ειπα οτι ειναι ευκαιρεια!!!θα συγκινηθει....

καληνυχτα!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καλε!Απο ποτε εχω να μπω ουτε θυμαμαι!

Η μπεμπα κοιμαται ελαφρα στο καροτσι και η μεγαλη στη μανα μου απο χθες και θα μεινει και αποψε μιας και η μπεμπα ειναι αρρωστη.Στο Κιλκις μας εκανε λαιμο και πυρετο η Παναγιωτα,ψηθηκε η καημενη μια νυχτα με 39 και φυσικα κολλησε και το μωρο!Πριν 3 μερες εκανε μια νυχτα 38,5 κι αυτη και απο σημερα που ενταθηκε ο βηχας και οι μυξες αρχισαμε εισπνοες...:cry::cry::cry::cry:Σα γατακι βογγουσε το καημενο με τον πυρετο...Α σας ειπα?30 Σεπτεμβρη βαφτιζω την Εμμανουελα!Λιγα πραματα,χαμηλο μπατζετ αλλα ψαχνομαι τωρα να της κανω κατι ωραιο και μαλλον θα παραγγειλω τα προσκλητηρια σημερα-αυριο!

Link to comment
Share on other sites

tza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να μαστε κ παλι εδω!!!!!!!!!!!!!!!

περιμενω το εσπα κ χαζευυω να περασει η ωρα.....

και ο Νικολας χαζευει σαν το γατι διπλα μου!!!

αχ αυτο το καλοκαιρι το φετινο ποτε να περασει ρε κοριτσια......μεχρι τωρα πολυ δυσκολο..... πηγαμε 7 μερες για μπανιο χωρις τον μπαμπα μας

ειμαστε ολη μερα χωρις τον μπαμπα μας...δουλευει ενα εργαλειο για την δουλεια του που το κατασκευασε ο ιδιος (εφευρετης χα χα!!) κ του τρωει πολυ χρονο

στην οικογενεια γενικα πρεπει να γινουν καποιες ξεκαθαρισεις γιατι μαλλον για κοροιδα μας περνανε

ουφ....θελω να ρθει ο χειμωνας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βατραχακι που χαθηκες απο το καφε μας????

ελα βρε?θες χειμωνα?και κρυο?κ εμεις ειμαστε σε κατασταση τρεξιματος,καθως δουλευει ο αντωνης ολημερις κ ολονυχτις,δουλευω κ εγω,τρεχω για το σπιτι,κηνυγαω τις μικρες,δεν εχω που να τις αφησω για να παω δουλεια αλλα μαρεσει το καλοκαιρακι!!

πριν λιγη ωρα βγηκαν τα αποτελεσματα....αυτα περιμενα κι εγω...

καληνυχτα!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα που μπηκα ας πω κ ενα γεια απο δω! ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Που είστε μάνες? Βλεπω τους αντρες μας να κανουν δυο δουλειες ολοι για να καθομαστε οι μανες να μεγαλώνουμε τα τεκνα! Το κωλοκράτος μου μέσα! :tongue:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...