Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια. Σε άλλα νέα γιατί πολύ φάγαμε το χρόνο μας ΕΣΠΟ-λογώντας αυτές τις μέρες να σας πω ότι την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν η πρώτη χωρίς παιδιά, επιδόθηκα σε υπερωρίες στο γραφείο γιατί έλειπαν όλοι και έπηζα ανελέητα, αχαλίνωτες εξόδους και όχι μόνο :tongue: Αυτή τη βδομάδα που επιτέλους ησυχάσαμε στο γραφείο το έχω βάλει σκοπό να οργανώσω το σπίτι για το χειμώνα! Λοιπόν εχθές έφτιαξα: Μια λίστα με όλες τις δουλειές του σπιτιού ανά πότε γίνονται και ποιός τις κάνει (κάθε μέρα, κάθε βδομάδα κλπ.), ένα excel για να φτιάχνω πρόγραμμα φαγητού για την εβδομάδα με επιλογές φαγητών για να μη σπαζοκεφαλιάζω κάθε φορά τι θα φτιάξω, ημερολόγιο για το Σεπτέμβρη (που θα το φτιάχνω κάθε μήνα) με γιορτές, γενέθλια, τα ταξίδια του Βασίλη, τα Συνέδρια μου κλπ. και ένα πίνακα επιβράβευσης για τη Λένα για τις δουλειές που θα κάνει. Το μόνο που μου μένει είναι να φτιάξω ένα ημερήσιο πρόγραμμα παιδιών με ιδέες για παιχνίδια, χειροτεχνίες κλπ. για τις ώρες που θα είναι με την κοπέλα ώστε να βαριέται η Λένα όσο το δυνατόν λιγότερο. Αν κάποια θέλει οποιοδήποτε από αυτά τα αρχεία για να το προσαρμόσει στα δικά της πείτε μου να τα βάλω στο γκρουπ :P

Επίσης, εχθές έφαγα 3 ώρες στο δωμάτιο της Λένας να ξεκαθαρίζω παιχνίδια και να της τα τακτοποιήσω όσα κράτησα ανά κατηγορίες, σήμερα θα συνεχίσω με το δωμάτιο του μικρού και θα έρθουν και οι μάστορες να μου κάνουν κάτι τελευταία μερεμέτια που μας έχουν μείνει ώστε την Παρασκευή να φύγω με το σπίτι έτοιμο για το Σεπτέμβρη.

Εσείς τι άλλα?!!?!?:P


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο σου βρε μαριλου!!!!!κ μετα νομιζα οτι ημουν εγω η οργανοτικια!!!!ξερεις ποσο πιο ευκολα βγενουν δουλειες,ταχτοποιηματα κτλ οταν εχεις κ υπαρχει οργανωση??καλη ξεκουραση να εχεις τωρα στο νησι κ γεμμισε μπαταριες για χειμωνα!!!!!!!!!!

....τωρα εφαγα κολλημα βλεποντας το τικερακι σου-του μικρου!!!αφου στον χαιρετησα στα γενεθλιακια του κ ολα μια χαρα,το βλεπω κ συνειδητοποιω οτι ειναι ηδη 1ετους+1μηνα!!!!!αχ πως περναει ο καιρος!!!!μεγαλωσε το μωρουδακι σου!!!σαν χτες θυμαμαι τις φωτο του νεογεννητο!!

τι κανετε οι υπολοιπες τσουπρες????βρε δεν μπα να χαλασε το τσατ......παλι δεν μας καταδεχεστε!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει Ειρήνη μου θα γράφουμε κι εδώ εμείς κι όσες πιστές.....

Ναι μωρέ το σκατούλι μεγάλωσε κι έγινε ανθρωπάκι:P:p:p:p

Κοίτα κι εγώ νομίζω επειδή είναι το στυλ μου έτσι, ότι τώρα όπως τα οργάνωσα θα καταφέρω να μπω πιο εύκολα σε τάξη και να βάλω και τους υπόλοιπους μαζί μου!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλημέρα! Τι κάνουμε? Κατ που είσαι που μας απείλησες ότι θα γεμίσεις το καφέ τώρα που δε δουλεύει το τσατ?!?!?

Άννα ανοίγετε σήμερα ε?!?! ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!!!!

Ειρήνη τι κάνουν τα κορίτσια!?!?!?


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

οκ....με θυμάστε;;;χαχαχαχα...ωραια...αντε πάλι να δούμε τι θα δούμε...εγω σπιτι με τα παιδια...τραγουδια χορος και τεζα η μαμα...εχω ριξει ιδρωτα απιστευτο,προσπαθω να κουρασω την μικρη αλλα η σκατουλα παει τον εκοψε τον μεσημεριανο υπνο..ο δε μικρος τριγυρναει ολο το σπιτι και τρωει απιστευτα καλα...

Άννα με το καλό η νέα δουλειά,,,,ειναι πολύ ωραίο το μαγαζί σας και το ονομα πολύ ωραιο...Μαριαλάενα ευχαριστώ για την πρόσκληση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!άδεια δεν θα πάρεις φετος;;;Τζια δεν θα πας;;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα πάω Μαρινάκι, αύριο φεύγουμε κι έχω άδεια 3 βδομάδες. Θα μείνουμε Τζιά τις 2 και την 3η Αθήνα να μπούμε σ' ένα πρόγραμμα και 31/8 - 2/9 θα πάμε με το Βασίλη camping οι δυό μας για την επέτειό μας :P


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

και μια που ειπες Μαριλου για δουλειες εγω εχω κανει ηδη κουρτινες και κουζινα κλπ..ολα μονο η νουλαπα μου εμεινε κι αυτη στην αλλαγη των ρουχων..αλλωστε κι εγω τελη σεπτεμβρη γυρναω δουλεια..δεν ξερω αν θα με δωσει η διευθυνουσα την αδεια του 2012 ολοκληρη πριν γυρισω....


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

σντε ειπα να τα ξαναγραψω αφου τα εχασα την πρωτη φορά

λοιπόννννν

καταρχην αννα καλες δουλειές, να σκίσετε και παλι ΦΤΟΥΥΥΥΥΥΥ

μαριαλενααααα εγω τα θελω τα αρχεια, κυριως του φαγητου

εγω αυτο το διαστημα, εκανα μια λιστα με δουλειες, ηδη εχω κανει αρκετές απο αυτες

ξεκαθαρισα τα παιχνιδια της ιλιανας

τακτοποιησα τα καινουργια απο τα γενεθλια

εφτιαξα κουζινα

μερικα υδραυλικα που θελαμε

φωτογραφιες βαφτισης (δεν θελω σχολια)

και τωρα βαζω τα τελευταια πληντυρια, θα μας σιδερωσει αυριο η κοπελα και το απογευμα θα φτιαξω τα πραγματα

σαββατο πρωι ξεκιναμε

τα του διπλωματος νεα

πληρωσαμε την κληση οπως σας ειπα

αλλα το διπλωμα του ειπαν σε 20 μερες θα του το δωσουν

τι βισματα βαλαμε τι τι τι, τιποτα δεν καναμε

και οι 20 μερες βασει εγκυκλιου ειναι, δεν του κανουν καμια χαρη δηλαδη

αρα το ταξιδι θα το κανουμε μισο μισο μαλλον, μπλιαξ

χαρηκα που ξανανοιξαμε, σας το ειπα?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με φωναξε κανειιιιιιιιιιιιιιιιιιις??????????????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Εχω να κατσω κατω απο προχθες,ετοιμαζομαι πυρετωδως για αυριο,10 μερες Λεπτοκαρυα πιεριας και αλλες 10 κιλκις (εχω και 2 παρανυφακια να ντυσω..)

Και ναι θα το γραψω εδω....ξαναρχισα το σεξ!!!!!!!!!!Κι ας γελασει οποιος ασχετος θελει!:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Και μολις ειδα οτι δεν ειναι καμια σας μερα..θελατε να ξανανοιξετε και το καφε...τρομαρα σας που λεει κι η κορη μου!!

Λοιπον,θα μπαινω ιντερνετ απο το κινητο μου αυτες τις μερες και αν καταφερω απο τη μπακατελα θα σας διαβαζω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α καλε δε σας ειπα,η μικρουλα μου η σκατουλινα ετοιμη να κατσει στον πωπο της,αυριο γινεται 4 μηνων ,αμα της μιλαει η Παναγιωτα η οποια βεβαια ζηλευει ανελεητα κι ας μην το δειχνει, γελαει σα χαχανουλα,γενικα ολο γελαει,κλαμα μηδεν,κοιμαται απλα κρατωντας μου το χερακι και πιανει και κοπαναει στο κεφαλακι της τις κουδουνιστρες της...(εμοτικον καρδουλες...!!)

ΥΓ:Και τωρα που το νιρβανα με γευση κρεμ μπρουλε τελειωσε σας αφηνω γιατι πρεπει να παω να παρω μαγιω...κρεμασαν και τα βυζια εκτος απο τον πωπο και δεν μπαινει τιποτα...θηλαζε να αδυνατισεις σου λεει μετα...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε Κατ ζωντάνια του καφέ!!!!!! Σιγά μη σκάσω που διαβάζουν και άσχετοι και μη δε μιλάω με τις φίλες μου! Αρκετή στέρηση έχω φάει!!!!

Περιμένω τη νυχού τώρα να φτιάξω νύχι για τις διακοπές και μετά πρέπει να φτιάξω πράγματα για αύριο. Το πρωί έχω και ραντεβού στη δερματολόγο στο ΙΚΑ για τις λεύκες μου γιατί έβγαλα κι άλλες πανάθεμά με!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλημέρα! Καλεεεε μπραβο λαμπίκο το κάνατε το καφε :P:p:p

Ευχαριστώ πολύ γιατις ευχές σας! Πήγαμε αρκετα καλα χθες αν σκεφτεί κανείς οτι είναι η χειρότερη περίοδος του καλοκαιριου για τους φουρνους κ οτι δεν μας ξέρουνε ακόμα στη περιοχή! Ημαστε πολυ ικανοποιημένοι κ ελπίζω οτι θα πάει σφαίρα το μαγαζί κ οσονουπω θα αφήσω κ εγώ τη δουλειά μου κ θα είμαι κ επίσημα Επιχειρηματίας γιατι προς ωρας ειμαι κυρίως στα χαρτιά χαχαχα γιατι δεν μπορώ να ειμαι σε εκατο μεριές! :rolleyes:

Η Ζωή γυρισε προχθές απο το χωριο καταφαγωμενη απο τα κουνουπια αλλα πολυ ηρεμη κ ανανεωμένη! Ο Σταυρος πάει κ ερχεται στην πεθερά μου που αφου της ειπε ο γιος της οτι αν δεν με βοηθήσεις θα βγω στα φαναρια να πλένω τσαμια(μεταξύ αστειου κ σοβαρου) αποφασισε να μας βοηθάει κ να κραταει αρκετες μερες τον μικρό τουλάχιστον μεχρι να ξεκινήσει η Ζωή σταθμο!

Αυτά πάω γιατι εχω δουλειεεεεες!


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

αννα και παλι καλες δουλειές, χαίρομαι που η πρωτη μερα πηγε καλα

πολινακιιιιιι μου, μου λείπεις, που χάθηκες?

πως πήγαν οι διακοπές?

καλημεραααααααα, τελευταια μερα, αυριο φεύγουμεεεεεε


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...