Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Aννούλα καλορίζικη η επιχείρηση, εύχομαι (και είμαι σίγουρη) ότι θα σκίσετε!!!! :D:D

Γιωτάκι κι' εσύ μου έλειψες, και να σου πω την αλήθεια νόμιζα ότι είχατε φύγει...καλά περάσαμε αν και λεχω την εντύπωση πως δεν έφυγα καθόλου!!!

Δεν μπορώ να γράφω πολλά δυστυχώς γιάτί η οθόνη μου είναι σε κοινή θέα...έλεος δηλ!!! :evil:

Το πιο σημαντικό μας νέο είναι ότι η κάρολ την πρώτη μέρα των διακοπών έκοψε την πάνα (και το βράδυ) και ότι ο βύρων έκανε 3 φορές κακά στο γιογιο!!!! χαχαχαχαχαχα!!!!!


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Σταύρος πάει κ ερχεται στην πεθερά μου που αφού της ειπε ο γιος της οτι αν δεν με βοηθήσεις θα βγω στα φαναρια να πλένω τσαμια(μεταξύ αστείου κ σοβαρου) αποφασισε να μας βοηθάει κ να κρατάει αρκετες μερες τον μικρό τουλάχιστον μεχρι να ξεκινήσει η Ζωή σταθμό! Αυτά πάω γιατι εχω δουλειεεεεες!

Είδες ρε Άννα και ο Άγιος φοβέρα θέλει τελικά όλα καλά!!!!! Και το μαγαζί θα πάει σούπερ είμαι σίγουρη!!!!!

Δε μπορώ να γράφω πολλά δυστυχώς γιάτί η οθόνη μου είναι σε κοινή θέα...έλεος δηλ!!! :evil: - Πολ, ανοίγεις ένα καινούριο mail γράφεις ότι θες εκεί και μετά μπαίνεις στο φόρουμ μόνο για να ποστάρεις ;);););)

Το πιο σημαντικό μας νέο είναι ότι η κάρολ την πρώτη μέρα των διακοπών έκοψε την πάνα (και το βράδυ) και ότι ο βύρων έκανε 3 φορές κακά στο γιογιο!!!! χαχαχαχαχαχα!!!!!

Μπράβο στο Καρολίνι, είδες? Ήταν έτοιμο το παιδί και τέλος!!! Άντε τώρα να παίρνει και ο Βυρωνάκος σειρά!!!

Αααααχχχχχ κορίτσια επιτέλους τελευταία μέρα στο γραφείο. 21:30 το πλοίο σαλπάρει και με χάνετε για 15 μέρες!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

αντε μαριλου καλα να περασετε

πολινα μπραβο στην καρολ, ειδες ολα γινονται στο χρονο τους

μπραβο και στο βυρωνακο

κι εμεις αυριο πρωι φευγουμε (ειχαμε αδεια και αυτη την εβδομαδα), αλλα εχει ιντερνετ εκει οποτε θα μπορω να ψιλομπαινω


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια??????????????????

ποσο χαιρομαι που ξανα-ηλθατε στα παλια μας λημερια!!!αφου δεν μας το εκλεισαν μετα απο τοσους μηνες απουσιας,παλι καλα!!!!!

θα μπω να σχολιασω αλλη ωρα,καθως μολις καθησα μισο λεπτο να βοσκησω την πρασιναδα μου και αναχωρω για δουλεια!!!απο τις 07,00 τρεχω και δεν φτανω παλι!!!

κανονησετε να ξανα-ανοιξει το τσατ του φεις και να εξαφανιστειτε παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννα καλες δουλειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα να πανε κατευχην!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολινακι καλως επιστρεψατε κ καλη διαμονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο στην καρολινα την ομορφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαριλου καλο ταξιδι κ καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιωτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συν-στιλοβατισσα του καφε.....καλο ταξιδι αυριο κ καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!

παω!!!!!κατα τις 19.00θα μου φερουν και το αγγελικουλακι να δουλευουμε μαζι!!!αχ κ ξανα αχ!!!!!χαχαχα!!!αφηστε το τι γινεται για να περασουν οι ωρες.....

σας φιλω!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενταξει το καταλαβα μονη μου θα μιλάω να λέω τα προβλήματα μου! :tongue::tongue:

Μαριαλένα ξεκινησα εφαρμογη του προγράμματος κ μάλιστα ξεκινησα να κάνω δουλειές από χθες ώστε να είμαι μια μέρα μπροστα στο προγραμμα μου μπας κ μου μενει καμια μερα κενη να μην εχω να κανω τίποτα ! :tongue::tongue: Το μονο πρόβλημα ειναι οτι πρέπει να ενσωματωσω μετα κ προσωπικές ανάγκες τελικα...ποτε θα κάνω μπάνιο,ποτε θα βγαλω φρύδια,ποτε θα κανω αποτρίχωση κ οι ωρες της μέρας μάλλον δεν φτάνουν! αχαχαχχα :tongue:

Και είμαι πάλι έξαλλη με πολλά κ διάφορα...Πρώτο θέμα πεθερά...μα τι μπορεί να σκεφτεί ο ανθρωπος αν είναι πονηρός? Με παιρνει το Σάββατο κ μου λεει πρέπει να σου μιλήσω για κατι...πειτε μου της λέω κ ξεκινάει....ο πεθερός σου ειπε οτι δεν θα πληρώνει τη σχολή του κουνιάδου που ειναι 225 ευρω το μήνα...κ αν γινει αυτο δεν θα μπορω να κρατάω το παιδι για να πάω να καθαρίζω κώλους να τα πληρώνω εγώ! :shock::shock::shock: Στο μεταξυ ο κουνιάδος μου δουλευει παιρνει 400 ευρω κ 200 ευρω χαρτζιλικι αλλα δεν του φτανουν να την πληρώσει...νέος ειναι πρέπει να βγει να πάρει τα τσιγάρα του κτλ....τι να της πω???? καλα της λεω οτι νομίζεται θα τα βολέψουμε κάπως....κ τώρα 2 εκδοχές υπάρχουν...ή το κάνει να εκβιάσει τον πεθερό μου για να πληρώσει τη σχολη ή θέλει να της δινουμε λεφτα?! :rolleyes: Οπως κ να χει πάλι κάτι βρήκε να μας ανακατέψει.... :|

Δευτερο σκηνικό με τη θεία μου από τη Γερμανία....πήρε χθες τον πατερα μου κ κοντεψε να τον στειλει στο νοσοκομειο...του εκανε παρατηρηση οτι η Ζωή που πήγε στο χωριό στο σπίτι της(το οποιο σπίτι εμείς ξεκινησαμε να φτιάχνουμε στον οικοπεδο της γιατι δεν ειχε η γιαγια που να μεινει κ αυτη τελειοποιησε) κ μαδησε ολα τα λουλουδια,κουρασε τη γιαγιά,που δεν την εχω μάθει τρόπους κ να καθεται σε μια μερια κ να μην πειράζει των αλλων τα πράγματα,που εβγαλε γλώσσα η μάνα μου κ της ειπε οτι κ τα παιδιά της ξαδελφης μου τα ιδια κανουν στα σπίτια μας κ ενα σωρο αλλα...στο μεταξυ η γιαγια μου που δεν ξερω αν θυμάστε ειχε δώσει ενα πετσετακι στη μανα μου κ ελεγε μετα οτι της το εκλεψε τώρα λεει οτι εχει δανεισει στη μανα μου 320 ευρώ κ τα θέλει πίσω! Παίρνει κ τη θεια μου κ της τα λεει αυτα κ μετα παιρνει η θεια μου τον πατερα μου κ γινεται ο κακος χαμός...χθες ο πατερας μου δεν μπορουσε να αναπνευσει από τη συγχιση κ παραλιγο θα πηγαινε νοσοκομείο....κ λέω τώρα τα χει χάσει η γιαγια(σ.σ. στη θεια μου οταν ειναι στη γερμανια δεν φαινεται να τα χει χαμένα) ή θελει απλα να μας βάλει να σκοτωθούμε? ή τα χει μαζί μας για καποιο λογο(που μπορώ να σκεφτω εναν) κ τα κάνει ολα αυτα? :? Μου ρχεται να πάρω τηλεφωνο κ να τις χέσω κανονικά πάντως γιατι ειδικα για μενα εχουν πει ενα σωρό(σ.σ. εχουν σκάσει κ η θεια μου κ η ξαδελφη μου που ανοιξαμε μαγαζί κ λενε που βρηκανε τα λεφτα με την κρίση κ ολο παρανομιες κανετε στην ελλαδα κτλ κτλ)

Πφφφφφ δεν μου φτανουν οσα εχω στο κεφαλι μου να χω κ βλακειες δηλαδη ?! Τι κάνετε σε τετοιες περιπτώσεις? Δεν εχει κ η υπομονη τα ορια της??????


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε αννα τι να πω!!!!!μα παντου να υπαρχουν μλκς??????????????????μα παντου????????εχε χαρη που φευγω για δουλεια τωρα...μολις μπορεσω θα σου γραψω......την γιαγια εσυ την πηρες τηλ?της μιλησες?


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

για την πεθερα ασχολιαστο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν ειναι να δινεις225 για να σπουδασεις εσυ τον γιο της,δωσε τα σε μια κοπελα να στον εχει,να μην εχεις και την υποχρεωσει οτι κατι σου κανει!!!!!ή βρες σταθμο με τοσα...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ σιγα που θα έδινα λεφτα στη πεθερα δεν τρελαθηκα!!! Να πάει να προσέχει ηλικιωμένους(γιατι το έγραψα όπως μου το πε για κώλους κ τώρα που το διάβασα μου κακοφάνηκε πολυ) αφου θέλει να χει τόσο καλομαθημενο το γιο της !!! Ερώτηση κανονικα μαγειρεμένα φαγητά όπως τα δικα μας απλα χωρίς αλάτι κ πιπέρι ποτε δίνουμε ;;; Και πατημενα αντί για πολτό;;; Με τις αρρώστιες μας όλο ξεχνάω να ρωτήσω αλλα πράγματα τη γιατρο !!!


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!!!!

και να που βρηκα χρονο να γραψω,αλλα δεν εχω διαθεση για να γραψω.....

θα τα διαβασατε και στο φεις...

καιγεται ενα τεραστιο κομματι του νησιου....

ας ελπισουμε να σταματησουν εστω τα μποφορ!!!

φετος εχουμε χασει πλεον τον ελεγχο με τις φωτιες!!!δεν φανταζεστε ποσες εχουν μπει κ ευτυχως εως τωρα τις εσβηναν με πολυ μικρες απωλειες....τωρα ομως?...

αννα,τι σκευτεσαι να κανεις αφου η πεθερα δεν διατιθεται για βοηθεια?κοπελα ή σταθμο?

και μαρη τι κανεις απο τα αγρια χαραματα?απο τις 7νομιζω?

εγω ειχα το θεμα με αντωνη-φωτια....εσυ να υποθεσω ο μικρος?

εγω κοιμηθηκα απο τις 02.00 εως τις 04.00,οταν εφυγε ο αντωνης ειπα να ξαπλωσω λιγο ακομα εως οτου ξημερωσει,αλλα λιγο πριν κοιμηθω του τηλ,για να βεβαιωθω οτι ολα ειναι καλα και μου ειπε να βγω στην βεραντα μας....ε,αυτο ηταν!!!απο εκεινην την ωρα αγναντευω μια το αιγαιο(φοβερο το ξημερωμα),μια την φωτια....τοση στεναχωρια ομως και τοση πικρα...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη ελπίζω απλα να σβήσει πολυ σύντομα η φωτιά γιατι η καταστροφη ειναι ηδη τεράστια! :(:(

Πρωι πρωι ξυπνάω γιατι ο γιος μου κοιμαται 22:00-06:00(ενιοτε και 5:30)!!! :?:-?:?


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

αννα, να παρεις και να τις βαλεις στη θεση τους, εγω ειμαι σιγουρη οτι ειναι θεμα ζηλειας στη μεση. και καλα σου λεει η ειρηνη με τα της πεθερας

ειρηνακι μου τα διαβασα κι απο εκει, ευχομαι να ξεμπερδεψετε συντομα με τις φωτιες ρε γμτ

εμεις κοριτσια γυρισαμε απο τις διακοπες, αλλα εχουμε ακομα μια εβδομαδα αδεια ευτυχως.

μπορω να πω οτι περασα μαλλον τις πιο χαλαρωτικες διακοπες της ζωης μου. ναι καλα ακουσατε, χαλαρωτικοτατες διακοπες με ενα τριχρονο.

οσοι μας πρότειναν να παμε εκεί κατι ηξεραν. απο τη δευτερη μερα ειχα χαλαρωσει πολύ και ενω στην αρχη η μια εβδομαδα μου φανταζε λιγο, τελικά ήταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ διαστημα (για εκεί που πηγαμε)

η μοναδικη μας ανησυχια ηταν να βρουμε καλες ξαπλωστρες χαχχααα

Η ιλιανα εχει μεταμορφωθεί σε μια μικρή δεσποινίδα που ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ τη θεση της, εχει ηρεμησει παρα πολυυυυυ, εχει κατουρηθει αμετρητες φορες απο το τόσο πολυ νερό που επινε, και οχι τη νύχτα, αλλα τη μερα παρακαλώ κυριως προς το βραδυ και είμαι περήφανη να δηλωνω οτι δειλα δειλα εχει ξεκινησει το μπάνιο χωρίς καν μπρατσάκια και τα παει πολύ καλά.

σας φιλώ γιατι με φωναζει να παω μεσα

θα τα πουμεεεε


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι'απο μένα.Ειρήνη ελπίζω να είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα τώρα με τη φωτιά.Το διάβασα και στεναχωρέθηκα,σου έγραψα και στο φείς.

Εμείς τελειώνουν οι διακοπες μας σιγά-σιγά.Σήμερα έφυγαν η αδερφή μου με τον γαμπρό μου γιατί πετάει μεθαύριο και εμείς ανεβαίνουμε μεθαύριο με τα πιτσιρίκια.Πάει,αυτό ήταν και φέτος.Ενα καλοκαίρι που έφτασε στο τέλος του.Εχω πάντως περίεργα συναισθήματα ακόμα που δεν έχω ξεκαθαρίσει.Θυμό γιατί δεν ξέρω πως να ξαναβάλω σε τάξη την μικρή που έχει ξεφύγει απίστευτα πολύ,στεναχώρια γιατί πλησιάζουν και οι μέρες που θα φύγει η αδερφή μου και θα κάνω εναν ολόκληρο χειμώνα να την ξαναδώ.....και γενικά πάντα προς το τέλος του καλοκαιριού είμαι κάπως.

θα μου περάσει όμως,είναι θέμα ημερών.Αλλωστε έχω τόσα πράγματα να κάνω με την καινούργια χρονιά που ελπίζω να μην μου φανεί πολύ η μοναξιά.Πρέπει να βρω κάτι να γεμίσω το χρόνο μου.

Σε λίγες μέρες αρχίζουμε σχολείο.....πω,πω.Αντε να δούμε την καινούργια δασκάλα αν θα ναι καλή να μου φύγει κι'αυτό το αγχος.Ελπίζω να την έχουν βάλει και με τις περσινές της φίλες όπως μας είχαν πει οτι δεν θα τις χωρίσουν.

Εσείς πως περάσατε το καλοκαιράκι?


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...