Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ πάω δουλεία τον Φεβρουάριο (θα πάρω 4 μήνες από τους 6 του ΟΑΕΔ) και επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να τηρήσω το μειωμένο ωράριο θα μαζεύω τις ώρες και θα λείπω τις Παρασκευές.

Να σας πω την αλήθεια μου και εγώ τα έχω παίξει από την πολύ κλεισούρα.

Ξεκίνησα και εγώ ενέργειες για baby swimming και μάλλον θα γραφτούμε στη ροή που είναι στο ΟΑΚΑ.


an1cEXV0g410000MzAwNDlkfDY3MTY4MTQzZGF8VG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gif

an1cOLN0g410000MjAzZHw5MDIyOTVkYXwmIzkyNTsmIzk1MzsmIzk0NTsmIzk3MDsg.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Φώφη, κι εμένα με απολύσανε 14 μήνες μετά τη γέννηση του Αντώνη. Τους ήρθε πολύ βαρύ που έλειψα από την αρχή της εγκυμοσύνης και φοβήθηκαν μήπως το επαναλάβω! Η αλήθεια βέβαια είναι ότι αν δε συνέβαινε αυτό, δε θα΄χα τη Μαριαλένα τώρα, γιατί όντως όταν επέστρεψα στη δουλειά και είδα τα μούτρα τους, το τελευταίο πράγμα που θα σκεφτόμουν ήταν να μείνω πάλι έγκυος και να λείψω τόσο πολύ...

Η αλήθεια είναι ότι κάποια στιγμή μου την έδωσε με 2 μικρά παιδιά στο σπίτι. Τώρα έχω οργανωθεί και η μέρα μου περνάει χωρίς να το καταλάβω. Πάω γυμναστήριο, για ψώνια, κάνω άνετα τις δουλειές μου, και του χρόνου, πρώτα ο Θεός, θα απασχολούμαι λίγες ώρες στο μαγαζί μας σ΄ένα λογιστικό πρόγραμμα που το αγοράσαμε πέρσι και κανείς δεν έχει χρόνο να το δουλεψει, ίσως ασχοληθώ και με κανένα ιδιαίτερο πάλι και βλέπουμε. Αλλά για full time το αποκλείω. Αν γυρίζεις το απόγευμα σπίτι, τι να προλάβεις να κάνεις?

Ταρα και εγω στην αρχη στεναχωρηθηκα πολυ γιατι το εκαναν εσκεμμενα 1 χρονο και 1 ημερα αφοτου ειχα γεννησει(και πριν την καλοκαιρινη αδεια κιολας) για να με εκδικηθουν που εμεινα εγκυος. Αλλα μετα το ξανασκεφτηκα και ειπα ας απολαυσω την ευκαιρια που μου δινετε να μεινω μαζι με τα παιδακια μου . Μπηκα ενα χρονο στο ταμειο ανεργιας και τωρα πριν 2 μηνες τελειωσε , τα πραγματα ειναι πιο στριμωγμενα απο οικονομικης αποψης αλλα τα καταφερνουμε. Παντως αν εμενα και μετα απο λιγο μαθαιναν οτι ειμαι εγκυος και στο τριτο θα το παθαιναν το εγκεφαλικο οπωσδηποτε. Παντως και εγω οταν δουλευα τελειωνα νωρις και κατα τις 1 ημουν στο σπιτι, πραγματικα θαυμαζω τις μαμαδες που δουλευουν 8 η παραπανω ωρες και μετα πρεπει να γυρισουν σπιτι και να κανουν ενα σωρο πραγματα, ειναι πολυ δυσκολο.


ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ.

gqFap2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας! να'μαι κ εγω.και ξανακανω την ερωτηση.κουταλακια και πιατακια πηρατε πλαστικα? σημερα πηγα στο πρεμεμεν να αλλαξω τον υπνοσακο και της πηρα κουταλακια καουτσουκ και πιατακι.επισης πηραμε σαλοπετα,μπλουζακι και καλσον! μολις χτες ελεγα στον αντρουλι μου να κανουμε λιγη οικονομια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν εχω καταλαβει τι εγινε με τα μνμ μου.ουτε εμενε μου ελειψε η δουλεια.απολαμβανω πολυ αυτη την περιοδο.βεβαια δεν θα ηθελα να μη δουλευω καθολου.δουλεια θα παω η τον ιουνιο η τον οκτωβριο.θα δω.σας αφηνω,σε λιγο παμε παιδιατρο για εμβολια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!

3girlsmom καλώς ήρθες και να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!!!!! :)

Εγώ πάντως κορίτσια ναι μεν ανυπομονώ να πάω για δουλειά, αλλά από την άλλη θέλω πολύ να με απολύσουν. Ο μισθός είναι για γέλια, το περιβάλλον άθλιο γιατί ο ένας κοιτάει να φάει τον άλλον, η απόσταση μεγάλη (δυο ώρες πάνω κάτω πήγαινέλα, άσε μην πω για την βενζίνη που καίω κάθε βδομάδα μόνο για να πάω στη δουλειά...) και το χειρότερο??? Μόλις πάω στη δουλειά και βλέπω τον προϊστάμενο (που λέει ο λόγος δηλαδή...) μου έρχεται να τον βρίσω και όχι μόνο....

Και όχι όχι όχι δεν είμαι γκρινιάρα!!!!! :P


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατά τη διάρκεια ενός πρόσφατου ελέγχου κωδικού πρόσβασης σε μία μεγάλη εταιρεία, διαπιστώθηκε ότι μια ξανθιά χρησιμοποίησε τον ακόλουθο κωδικό:

"Mickey_Minnie_Pluto_Huey_Louie_Dewey_Donald_Goofy"

Όταν ρωτήθηκε γιατί χρησιμοποίησε τόσο μεγάλο κωδικό πρόσβασης, είπε ότι:

- Eπρεπε να είναι τουλάχιστον 8 χαρακτήρες.


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!

3girlsmom καλώς ήρθες και να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!!!!! :)

Εγώ πάντως κορίτσια ναι μεν ανυπομονώ να πάω για δουλειά, αλλά από την άλλη θέλω πολύ να με απολύσουν. Ο μισθός είναι για γέλια, το περιβάλλον άθλιο γιατί ο ένας κοιτάει να φάει τον άλλον, η απόσταση μεγάλη (δυο ώρες πάνω κάτω πήγαινέλα, άσε μην πω για την βενζίνη που καίω κάθε βδομάδα μόνο για να πάω στη δουλειά...) και το χειρότερο??? Μόλις πάω στη δουλειά και βλέπω τον προϊστάμενο (που λέει ο λόγος δηλαδή...) μου έρχεται να τον βρίσω και όχι μόνο....

Και όχι όχι όχι δεν είμαι γκρινιάρα!!!!! :P

τωρα συγνωμη ρε σοφακι αλλα αν δεν περνας καλα γιατι δεν παραιτεισαι?Ασε που στους χαλεπους καιρους που περναμε δεν κανει να μιλαμε για τετοια πραγματα....η ανεργια εχει πιασει κοκκινο σ΄αυτη τη χωρα!

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Κατά τη διάρκεια ενός πρόσφατου ελέγχου κωδικού πρόσβασης σε μία μεγάλη εταιρεία, διαπιστώθηκε ότι μια ξανθιά χρησιμοποίησε τον ακόλουθο κωδικό:

"Mickey_Minnie_Pluto_Huey_Louie_Dewey_Donald_Goofy"

Όταν ρωτήθηκε γιατί χρησιμοποίησε τόσο μεγάλο κωδικό πρόσβασης, είπε ότι:

- Eπρεπε να είναι τουλάχιστον 8 χαρακτήρες.

:))))))):DDDD

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα συγνωμη ρε σοφακι αλλα αν δεν περνας καλα γιατι δεν παραιτεισαι?Ασε που στους χαλεπους καιρους που περναμε δεν κανει να μιλαμε για τετοια πραγματα....η ανεργια εχει πιασει κοκκινο σ΄αυτη τη χωρα!

Δεν θέλω να φύγω από μόνη μου γιατί θα χάσω αποζημίωση και ταμείο ανεργίας, γιατί να τους τα χαρίσω? Εντάξει έχεις δίκιο με την ανεργία που μας θερίζει είναι πολυτέλεια αυτό που ζητάω, αλλά θα ήθελα μια 4ωρη δουλίτσα πλέον και λίγο πιο κοντά. Εξάλλου η εταιρεία έχει απολύσει το μισό προσωπικό, οπότε δεν πιστεύω να τη γλιτώσω εγώ, μιας και είμαι η αδυναμία του προϊσταμένου μου... αχαχαχαχαχ

Πλάκα πλάκα μέχρι πως θα φαλιρίσει έχω ακούσει (δεν το πολυπιστεύω, αλλά ποτέ δεν ξέρεις!), οπότε να προλάβω να πάρω τπτ κι εγώ :P


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Επιτελους κι εγω καταφερα να μπω!!!!!!!!!!

Σημερα συμπληρωσαμε τους 4 μηνες!!!!!!!!!!!!

m4rilou και gogga να χαιρομαστε να μωρακια μας!!!!!!!!\

Αγορακι μου να σαι ευτυχισμενος και να σε χαιρομαστε εγω και ο μπαμπας σου!!!!!!!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...