Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα κάνω τον σταυρό μου κ θα ρωτήσω! 

Πληροφοριες για γεννα στο Ρεα


island1

Recommended Posts

On 10/1/2018 at 3:10 ΠΜ, Ioanna2* είπε:

Καλησπερα εγω γεννησα προσφατα εκει και ειμαι ευχαριστημενη γενικα και κυριως απο το προσωπικο ηταν εξαιρετικες κοπελες στον τεταρτο που ημουν εγω οτι κεπτομερεια θες μου λες να σου πω

Eχω ήδη γεννήσει τον Ιούλιο είναι παλιό ποστ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Διαφημίσεις

Κορίτσια μου γεια σας! Θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ αν κάποια κοπέλα έχει γεννησει πρόσφατα στο Ρέα να με ενημερώσει σχετικά με το ποσό της στοίχισε όλη η γέννα. Οκ το νοσοκομείο παίρνει 1500. Τα υπόλοιπα; Ρωτάω γιατί μόλις απολύθηκα και με ένα μισθό δύσκολα τα πράγματα... :):):)

Link to comment
Share on other sites

On 23/11/2018 at 8:12 ΜΜ, Kiari είπε:

Κορίτσια μου γεια σας! Θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ αν κάποια κοπέλα έχει γεννησει πρόσφατα στο Ρέα να με ενημερώσει σχετικά με το ποσό της στοίχισε όλη η γέννα. Οκ το νοσοκομείο παίρνει 1500. Τα υπόλοιπα; Ρωτάω γιατί μόλις απολύθηκα και με ένα μισθό δύσκολα τα πράγματα... :):):)

Καλησπέρα, εάν πας στο μαιευτήριο και ρωτήσεις σου δίνουν ένα χαρτί με όλες τις τιμές που ισχύουν. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/11/2018 at 8:12 ΜΜ, Kiari είπε:

Κορίτσια μου γεια σας! Θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ αν κάποια κοπέλα έχει γεννησει πρόσφατα στο Ρέα να με ενημερώσει σχετικά με το ποσό της στοίχισε όλη η γέννα. Οκ το νοσοκομείο παίρνει 1500. Τα υπόλοιπα; Ρωτάω γιατί μόλις απολύθηκα και με ένα μισθό δύσκολα τα πράγματα... :):):)

1750 για καισαρική κ τίποτα άλλο..ΑΑ σου έρχεται κ ένας φωτογράφος κι είναι 50 ευρώ το κόστος εάν θες να φωτογραφηθεί το μπεμπακι..εγώ βέβαια δεν ζήτησα τίποτα επιπλέον θήλασα,είχα μαζί μου τις αντιπηκτικής μου κ σερβίρετε κτλ διότι μετά το πρώτο πακέτο χρεώνουν ..ήθελα όμως έτσι κι αλλιώς δικά μου ..ουσιαστικά πέρα τα 175ο πλήρωσα το γιατρό μου

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, island1 είπε:

1750 για καισαρική κ τίποτα άλλο..ΑΑ σου έρχεται κ ένας φωτογράφος κι είναι 50 ευρώ το κόστος εάν θες να φωτογραφηθεί το μπεμπακι..εγώ βέβαια δεν ζήτησα τίποτα επιπλέον θήλασα,είχα μαζί μου τις αντιπηκτικής μου κ σερβίρετε κτλ διότι μετά το πρώτο πακέτο χρεώνουν ..ήθελα όμως έτσι κι αλλιώς δικά μου ..ουσιαστικά πέρα τα 175ο πλήρωσα το γιατρό μου

Κατάλαβα. Και ο γιατρός σου να υποθέσω κανένα 1200 σου πήρε. Γιατί εμένα τόσα μου ζήτησε. Και οι εξετάσεις έξτρα. Πολλά λεφτά για μια γέννα. Το σκέφτομαι για δημόσιο αλλά εμπιστεύομαι το γιατρό μου και είμαι σε διλλημα :???:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, Kiari είπε:

Κατάλαβα. Και ο γιατρός σου να υποθέσω κανένα 1200 σου πήρε. Γιατί εμένα τόσα μου ζήτησε. Και οι εξετάσεις έξτρα. Πολλά λεφτά για μια γέννα. Το σκέφτομαι για δημόσιο αλλά εμπιστεύομαι το γιατρό μου και είμαι σε διλλημα :???:

O γιατρός μου 1300 λόγω καισαρικής...κοίτα εάν με ρωτάς είναι τζάμπα λεφτά κ δεν θα τα ξαναδώσω..με δεδομένο μάλιστα ότι χρειαστηκα 4 εξωσωματικές απιξεσεις κ άλλες επεμβάσεις αυτά φτάνουν όσο ένα μικρό διαμέρισμα...είχα μια δυσκολη πολύ κύηση όμως κ με παρακολουθούσε ομάδα ειδικών οπότε όπως καταλαβαίνεις ήταν μονόδρομος...σε επόμενο εάν έρθει δεν θα πάω στο Ρέα...καλά τα ψέματα για 4 μέρες είναι υπερβολη

Καλή λευτερια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...